Silcare, So Rose! So Gold!, Hand Cream Velvet Silk (Krem do rąk)

Silcare, So Rose! So Gold!, Hand Cream Velvet Silk (Krem do rąk)

Hand Cream Velvet Silk to nowość z naszej ekskluzywnej serii pielęgnacyjnej So Rose! So Gold! Ten aksamitny krem do rąk zawiera w swoim składzie hydrolizowane jedwab i glicerynę, które pomagają utrzymać optymalny poziom nawilżenia skóry i tworzą na niej ochronny, wygładzający film. Masło Shea oraz witamina E działają odżywczo i regenerująco, pomagając dłoniom odzyskać młody wygląd. Kwiatowo-owocowy zapach rozpieszcza zmysły, dopełniając pielęgnacyjny rytuał. Kosmetyk nadaje skórze jedwabistą gładkość, nie pozostawiając przy tym uczucia lepkości i tłustości.

Działanie:

nawilża i zabezpiecza skórę przed nadmierną utratą wody;
pomaga utrzymać optymalny poziom nawilżenia;
tworzy na dłoniach ochronny, wygładzający film;
wspomaga regenerację skóry;
szybko wchłania się, nie pozostawiając tłustej, lepkiej warstwy;
pozostawia na skórze przyjemny zapach.

Skóra
odwodniona
w butelce, z pompką
krem
50 - 100ml, >250ml

Krem do rąk

Jest to mój ulubiony krem do rąk, który używam każdego dnia. Mą bardzo ładne opakowanie oraz konsystencja kremu jest świetna. Kremik według mnie i moich znajomych jest totalnym sztosem!Polecam serdecznie.

Zadowolona

Bardzo lubię ten krem do rąk, jest godny do polecenia. To co go wyróżnia to praktyczne opakowanie, krem do rąk w pompce to bardzo wygodne rozwiązanie. Krem bardzo szybko się wchłania i bardzo przyjemnie pachnie. Nie powoduje na mojej skórze podrażnień. Jest idealny do damskiej torebki. Krem jest wydajny, a także zgodny z opisem producenta. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Silcare, So Rose! Do Gold!, Hand Cream Velvet Skin (krem do rąk)

Piękne opakowanie a w środku cudo.
Krem stosuje kilkanaście razy dziennie ???? Uwielbiam kremy do rąk, a ten jest jednym z moich ulubionych. Po pierwsze dlatego, że nie pozostawia lepkiej ani tłustej warstwy na dłoniach, super się wchłania no i dodatkowo przepięknie pachnie ????????

Super

Pierwsze co przykuwa uwagę w tej serii to opakowanie - są po prostu piękne i stanowią ozdobę toaletki. Kremy do rąk dostępne są w dwóch pojemnościach - większej i mniejszej, idealnej do torebki. Oba opakowania nawet to mniejsze mają wygodną w użyciu pompkę. W składzie znajdziemy hydrolizowany jedwab, glicerynę, masło shea oraz witaminę E. Na uwagę zasługuje zapach, który zdecydowanie podbił moje serce. Pachną jak piękne kwiatowo-owocowe perfumy.

Krem ma średnio gęstą konsystencję ale skład jest bogaty i trzeba dać mu chwilkę aby się wchłonął. Na skórze pozostawia delikatny, nie klejący film ochronny. Skóra jest gładka, miękka i odżywiona. Używanie go to prawdziwa przyjemność, zapach długo się utrzymuje na skórze. Na plus zasługuje również wydajność. Zważywszy na pojemność dużej butelki cena nie jest wysoka.