Isana, Haaröl Hanf & Macadamia (Olejek do włosów `Konopie i makadamia`)

Isana, Haaröl Hanf & Macadamia (Olejek do włosów `Konopie i makadamia`)

Olejek do włosów Konopie & Makadamia.

zapewnia wartościową pielęgnację
ułatwia rozczesywanie włosów
zawiera olej z nasion konopi oraz olej makadamia.

Olejek do włosów Isana o delikatnym zapachu zawiera formułę pielęgnacyjną z olejem z nasion konopi i olejem makadamia, dzięki której zapewnia włosom wartościowa pielęgnację i ułatwia ich rozczesywanie, jednocześnie ich nie obciążając. Efektem są fantastycznie lśniące i elastyczne włosy.

Nadaje włosów blask i elastyczność. Receptura bez mikroplastiku.Butelke wyprodukowano z 98% plastiku z recyklingu.

Produkt zawiera oleje naturalne, które mogą spowodować jego zmętnienie niemająca jednak wpływu na jego jakość. Chronić przez bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie.

Mój hit

Olejek pięknie pachnie na włosach.
Po dłuższym, regularnym stosowaniu włosy są mięciutkie, gładsze i mniej szorstkie.
Olejek dobrze się wchłania, zazwyczaj nakładam go mnóstwo na włosy a po chwili już go nie widać także nie przetłuszcza włosów jak większość olejków.

Hit włosowy w niskiej cenie

Moje włosy to średniopory+, końce są zniszczone po farbowaniu. Używałam zarówno na mokre włosy jak i na suche aby wygładzić włosy. Olejek ma przecudowny ziołowo-cukierkowy zapach, który pozostaje na włosach cały dzień. Bardzo dobrze dociąża moje włosy, które są cienkie i na końcach porowate, ale nie skleja ich i nie strączkują się jak przy większości tego typu kosmetyków do zabezpieczania końcówek. Po zastosowaniu na suche włosy ładnie je wygładza i nabłyszcza. Dodatkowym atutem jest cena-bardzo atrakcyjna w stosunku do pojemności olejku.

Tanie a dobre

Zdecydowałam się na zakup podczas jednej z promocji po zobaczeniu wielu pozytywnych opinii. Trochę się bałam, że może oblepić za bardzo moje włosy, które są długie, ale cienkie. Jednak nic takiego się nie stało, spełnia dobrze swoją funkcję zabezpieczając końcówki, a nie wywołując nadmiernego obciążenia.

Rewelacja

Po ostatnim podcięciu końcówek stwierdziłam, że będę o nie lepiej dbać i zaczęłam szukać serum które będzie ładnie je dobrze zabezpieczać przed kruszeniem i rozdwajaniem. Padło na olejek Isany, gdyż zobaczyłam wiele dobrych opinii.
I muszę przyznać rację- jest rewelacyjny!

Stosuję go na mokre włosy i nakładam ok 4 pompek. W zupełności taka ilość wystarcza na średniej długości włosy. Olejek jest bardzo wydajny, stosuję go już 2 miesiące, codziennie i ledwo go ubyło.
Przez ten czas zauważyłam, że końcówki stały się miękkie, bardziej błyszczące i tylko pojedyncze włosy się rozdwajają, więc jak dla mnie jest to wielki sukces.
Pomimo moich szybko przetłuszczających się włosów, nie obciąża ich.

Zapach, jak dla mnie jest przyjemny. Pachnie delikatnie, jakby kaktusowo.
Pompka działa bardzo dobrze, nie zacina się ani nic się nie wylewa.
Za tą cenę warto kupić i wypróbować.

Warty zakupu

Olejek stosuję od ponad miesiąca, pierwsze co zauważyłam to przede wszystkim mniej pokruszonych włosów na ubraniach. Miałam spory problem gdyż mam rozjaśnione włosy i do tego je prostuje praktycznie codziennie. Końcówki stały się lekko ładniejsze - trochę mniej popalone. Trochę zmiękcza włosy , oprócz tych wymienionych na moich włosach innych efektów nie daje ale trzeba mieć na uwadze że są dość zniszczone

Ładny zapach i jest świetny

Olejek ma bardzo ładny zapach i jest dość tani na promocji.
Używając ten olejek zauważyłam że mniej kruszyły mi się włosy i łamały i lepiej było rozczesać.
Po olejku mam nawilżone włosy i bardzo mam delikatne końcówki w dotyku.
Jest bardzo wydajny i na długo starcza.
Napewno nie raz jeszcze do niego wrócę.

Zalety:
-dostępność
-cena
-ładny zapach
-wydajność
-nawilżenie

Wady:
-brak

Ładnie pachnie i ochrania włosy

Olejek do włosów to dla mnie podstawa w pielęgnacji włosów. Super chronią przed łamaniem, kruszeniem się włosów i zabezpieczają przez skrajnymi temperaturami oraz ułatwiają rozczesywanie, zapobiegając wyrywaniu włosów. Ten olejek zawiera silikony, isododecane i kilka olejów, co dobrze chroni i nawilża włosy, jak dla mnie must have, ponieważ jest tani, wydajny i efektywny!

Lekki, odżywczy olejek

Olejek zmiękcza, nabłyszcza i dociąża delikatnie włosy. Nie powoduje przy tym efektu sklejonych, tłustych pasem - ma lekką formułę, prawie w całości się wchłania. Zapach jest przyjemny, słodko-trawiasty, ale szybko się ulatnia.

EXTRA!

Z racji tego że olejki do włosów od isany są bardzo popularne, i mają wrecz wyśmienite opinie, także postanowiłam wypróbować i zobaczyc jak sprawdzą sie na moich włosach. Jestem po prostu zachwycona!!!
Olejek kosztuje około 13 zł, można kupic na promocji za trochę taniej. w Kazdym bądź razie to i tak niewiele- za tak wiele. Olejek spełnił wszystkie moje oczekiwania i bez zastanowienie mogę nazwać go moją drogeryjną perełką ;)
jest wart uwagi zdecydowanie w każdym przypadku. Mój typ włosów to lokowane i wysokoporowate, przeszuszające się włosy. Potrzebują naprawdę silnego wygładzenia i nawilżenia, co z resztą uzyskałam już po kilku razach nałożenia tego kosmetyku na włosy,,,,
zapach jest PRZECUDOWNY i uspokająjący, a włosy są mieńciutkie błyszczą,łatwo się rozczesują, są bardzo wygładzone i pięknie błyszczą.
Myślę że sprawdzi się i przyniesie oczekiwane rezultaty większośći włosom.
Dodam jeszcze tylko ze miałam z tej seri także i różowy olejek,którego również polecam choć uważam że ten jest lepszy.
Co do opakowania to uważam iż jest bardzo wygodne , z pompeczką a w dodatku naprawdę ładne, fajnie prezentuję sie na półeczce z innymi kosmetykami.
Markę isana bardzo lubię i mam nadzieje że w przyszłości pojawią sie jeszcze jakieś olejki z takiej seri- z wielką checia chciałabym mieć z nimi doczynienia:)
szkoda że kokosowy z tej seri został wycofany (przypuszczam tak ponieważ nie ma go w drogeriach ani w rossmanie online)
Tak więc serdecznie polecam , nie będziecie zawiedzione :)

intensywny zapach szklakami cukierkami

Mam pełno olejków, ale ten wygrywa intensywnością. Nie wiem jak z zapachem innych jego wersji, ale jestem ciekawa czy dorównują mu. Na końcówki będzie ok, z nakładaniem na całą długość trzeba uważać, bo może skleić i efektem będą strąki. Duuuża pojemność z siostra lub z mamą wskazane :)

Isana olejek

Jestem w trakcie pierwszego opakowania. Olejek nakładam na końcówki lekko wolgotych włosów, trzeba uważać z ilością, na jedno użycie wystarczy na prawdę niewiele- zresztą jak przy innych olejkach. Fajnie się sprawdza, ma ładny zapach, konsystencja klasyczna. Cena baardzo niska, starcza na bardzo długo

Hitowe serum za grosze

Olejek do włosów używam jako serum zabezpieczające końcówki włosów i wygładzenia fryzury po umyciu. Ładnie pachnie i aplikacja pompki jest bardzo wygodna w stosowaniu. Wystarczajaca pojemność.. Olejek jest bardzo wydajny. Dobrze się sprawdza na końcówki jako zabezpieczenie. Końcówki są nawilżone i mniej się rozdwajają. Dzięki temu olejkowi pożegnałam problem suchych łamiących się końcówek włosów.. To kolejny hot Rossmanna za grosze. Warto!