Syoss, Root Retoucher (Spray maskujący odrosty (nowa wersja))

Syoss, Root Retoucher (Spray maskujący odrosty (nowa wersja))

Bardzo drobne, mineralne pigmenty kosmetyczne natychmiastowo pokrywają ciemniejsze i siwe odrosty w ciągu kilku sekund. Natychmiast wysycha, pozostawiając równomierny efekt kolorystyczny, harmonijnie wtapiając się w kolor włosów na całej długości. Precyzyjny aplikator pozwala na zastosowanie produktu jedynie w miejscach, gdzie jest potrzebny. Zmywa się po 1 umyciu szamponem. Wielokrotnego użytku – nawet do 40 zastosowań.

Sposób użycia: Wstrząśnij mocno pojemnikiem. Okryj ramiona ręcznikiem. Spryskaj włosy, trzymając pojemnik w pozycji pionowej. Naciskając dozownik z umiarkowaną siłą nanoś produkt równomiernie u nasady, z odległości 10 cm, na suche i ułożone włosy. Stosuj krótkimi seriami. Nanoś oszczędnie. Użycie zbyt dużej ilości może prowadzić do ścierania się produktu z włosów. Nadaje się do codziennej aplikacji między koloryzacjami. Kolor ze skóry lub innych powierzchni może być usunięty wodą z mydłem.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Butane, Alcohol Denat., Isobutane, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Oryza Sativa Starch, Isopropyl Myristate, Silica, Stearalkonium Hectorite, Aqua, Propylene Carbonate, Triethoxycaprylylsilane, Cetrimonium Chloride, CI 77499, CI 77492, CI 77491, CI 77891.

Pogromca odrostów

Doskonała alternatywa dla częstego farbowania włosów! Wystarczy kilka psiknięć i zapominam o siwych włosach, tworzących nieestetyczny popielaty przedziałek! Spray trwały i wydajny. Warto go mieć :)

świetnie maskuje siwe włosy!

Spray otrzymałam w ramach testu i jestem z tego powodu niesamowicie szczęśliwa ponieważ okazał się genialnym produktem.
Zmagam się z problemem, który dotyczy ludzi w każdym wieku czyli z pojedynczymi siwymi włosami, których zaczyna być coraz więcej.
Spray nałożony rano idealnie zakrywał siwy kolor i barwił włosy na bardzo naturalny i pasujący odcień.
Włosy nie są obciążone, a fryzura prezentuje się świetnie cały dzień!

Idealny w nagłych przypadkach.

Spray otrzymałam w ramach testowania produktów. Swój spray posiadam w kolorze ciemny blond. Jest łatwy w aplikacji. Pokrywa siwe włosy oraz odrosty. Zaaplikowany produkt nie odznacza się, włosy wyglądają jakby były farbowane bez odrostów. Pozostaje długo na włosach.Jedynym mankamentem produktu jest pozostawienie po aplikacji włosów suchych. Jednak, jeśli mamy ważną, pilną sprawę a chcemy pozbyć się odrostów spisuję się Idealnie.

Natychmiastowe maskowanie odrostów

Nigdy wcześniej nie używałam sprayów maskujących ponieważ wątpiłam w ich działanie. Produkt od marki Syoss przerósł moje oczekiwania. Spray jest wyposażony w precyzyjny oraz wygodny aplikator. Moje włosy są bardzo jasne, dlatego idealnie krycie odrostów uzyskałam po dwóch aplikacjach. Produkt nie obsypuje się oraz nie brudzi ubrania. Zapach sprayu oceniam jako średni. Spray bardzo szybko wysycha na włosach , ale również łatwo go zmyć przy użyciu szamponu. Jest to ciekawe rozwiązanie między wizytami u fryzjera.

Bardzo fajny tylko trudny w obsłudze

Ostatnio mam problem z szybkim blaknięciem włosów u nasady i do tego ze stresu doszły mi siwe włosy, które pojawiały się u mnie sporadycznie. Bardzo się cieszę, że dostałam możliwość testowania tego typu produktu, kiedy wizyta u fryzjera nie jest możliwa, a jakoś trzeba wyglądać.
Mam włosy w kolorze ciemnego brązu i taki kolor sprayu też wybrałam. Produkt znajduje się w małej, zgrabnej buteleczce z cienkim aplikatorem.
Jeśli chodzi o działanie, to dla mnie jest super. Myję włosy codziennie i po ułożeniu, na sam koniec, spryskuję tym sprayem. Nakładam go w okolice przedziałka i wczesuję jeszcze lekko szczotką. Włosy są zdecydowanie przyciemnione, siwki zamaskowane i w końcu czuję się pełnoprawną brunetką ;) od razu zaznaczam, że nie jest to efekt bardzo mocny. Moje naturalne włosy są ciemnobrązowe i zawsze farbuję je w zbliżony kolor, także moje odrosty nigdy też nie wyglądają jakoś dramatycznie. Bardziej jest to kwestia wyblaknięcia i mojego poczucia zaniedbania. I z tym ten spray radzi sobie znakomicie. Na włosach wygląda trochę jak suchy szampon, zostawia lekko matowy efekt, co mi osobiście nie przeszkadza.
Jedną gwiazdkę odejmuję za aplikację, nałożenie go, żeby sie nie wybrudzić, to jest już wyższa szkoła jazdy. Spray podczas nakładania trochę rozpryskuje się na boki. Jest to moje pierwsze zetknięcie się z tego typu produktem i za pierwszym razem, miałam ubrudzone całe czoło, a nie schodzi tak łatwo. Polecam więc zakrywać ręką albo czymś czoło podczas nakładania, żeby nie zrujnować sobie makijażu.
Używam go ostatnio codziennie, nie podrażnił mi skóry głowy, nie farbuje też jasnego kaptura, ani pościeli. Myję głowę rano i wtedy widać po kolorowej wodzie, że produkt utrzymywał się na włosach.
Podsumowując jest to fajny produkt, który zawsze będzie u mnie w kosmetyczce. Ciemny brąz sprawdzi się u kobiet, które nie mają bardzo mocnych odrostów, zamaskuje też niechciane siwe włosy.

Ciekawy produkt

Spray dostałam do przetestowania i uważam, że jest on idealny w nagłych przypadkach. Mam włosy farbowane i bardzo szybko pojawiają się u mnie odrosty. Jak dla mnie bardzo prosta aplikacja i szybkie efekt. Jeżeli tylko dobierzemy odpowiedni odcień to mamy gwarancję, że ładnie zatuszuje odrosty bądź siwe włosy. Jestem z tego produktu bardzo zadowolona i będę mieć go zawsze pod ręką.

Dylemat...

Moja pierwsza próba była katastrofą. Wstrząsnęłam opakowaniam i psiknęłam na włosy, brak jakiegokolwiek zabarwienia włosy jak po zastosowaniu lakieru. Czytałam różne opinie i okazało się, że najlepiej opakowanie postawić odwrócone a później wstrząsnąć by proszek koloryzujący się zmieszał. Tak też zrobiłam i przystąpiłam do drugiej próby, która okazała się sukcesem. Psiknęłam z odległości około 15cm i myślę, że jest to takie minimum ponieważ z mniejszej odległości powstaje nierównomierna koloryzacja i zabarwienie skóry głowy. Spray w odcieniu 4 idealnie dopasował się w kolor moich włosów. Efekt nie zupełnie była taki jakbym się spodziewała, owszem spray koloryzuje fajnie włosy ale u mnie zostawił równiez tak jakby siwy proszek, który przypominał pyłek po remoncie ścian w domu ;) włosy straciły blask, zrobiły się matowe i suche, było mi ciężko zbić grzebyk. Ogólnie miałam dylemat jak zrecenzować ten produkt. Fajny pomysł by ukryć odrost a z drugiej strony nie podobało mi się matowe wykończenie ponieważ wolę jednak jak moje włosy są lśniące. Czy użyje ponownie nie wiem ale polecam wypróbować jeśli fryzjer nie ma dla Ciebie czasu ;)

Super pokrywa siwe włosy

Kolor mojego sprayu to ciemny brąz.
Aplikacja sprayu jest łatwiejsza niż się spodziewałam, produkt precyzyjnie dociera do wybranych włosów, nie rozpryskuje się na boki, jednak trzeba maksymalnie docisnąć dozownik, ponieważ przy niewielkim nacisku mogą wylatywać pojedyncze kropelki produktu.
Jeśli chodzi o efekty, to są naprawdę świetne. Używałam produktu razem z moją mamą, która ma siwe odrosty i była zachwycona - spray pokrywa je całkowicie. Do recenzji dołączam zdjęcie włosów mojej mamy przed i po zastosowaniu Root Retoucher'a.
Zdecydowanie przydatny produkt, gdy nie mamy czasu na zafarbowanie włosów, a musimy wyglądać perfekcyjnie.
Razem z mamą polecamy!
ZALETY:
+ łatwa aplikacja
+ pokrywa w całości siwe odrosty
+uniwersalny odcień ciemnego brązu
WADY:
- brak

Wykorzystała: kilka próbek

Do doraźnego stosowania

Matowi bardzo włosy w miejscu aplikacji. Trzeba uważać, bo jak się da za dużo produktu albo nieprecyzyjnie psiknie, to oprócz osiadania na włosach osiada również na skórze głowy, co niby optycznie daje poczucie gęstszych włosów, ale czasem może wyglądać również śmiesznie. Brudzi trochę, no i na deszcz się raczej nie nada.. Bardziej do doraźnego stosowania, w wyjątkowych sytuacjach. Jest wydajny, ma wygodne i ładne opakowanie.

Spray maskujący odrosty Syoss

Nigdy wcześniej nie próbowałam takiego sprayu. Cieszę się ze miałam okazję przetestowania sprayu na pokrycie odrostów.
Po pierwszym użyciu odrazu zauważyłam ze idealnie kryje odrost, również pokrywa siwiznę, daje optyczne zagęszczenie włosów. Moj kolor który otrzymałam to czarny.

Spełnienia swoją rolę.

Oczywiście gdy tylko spray został dostarczony.natychmiast musiałam go wypróbować. I psik po włosach..a tu przykra niespodzianka.. tak się rozpędziła że oprócz odrostów . poleciało na skórę głowy.. dziwnie to wyglądało.. ma rzadkie włosy i było widać zafarbowaną skórę głowy. No nic. Jak to mówią co nagle to po diable. Umyłam włosy.. po wysuszeniu.. delikatnie już tym razem popsikalam odrosty tym sprayem. I tym razem wyszlo dobrze. Spray maskujący odrosty był na włosach a nie na skórze głowy. Poprostu za pierwszym razem zbyt duża dawkę sprayu użyłam. Udało mi się zakryć moje jaśniejsze odrosty.wlosy u nasady nie odróżniały się kolorem od reszty długości włosów. Tylko były trochę matowe.. ale to aż tak nie rzucało się w oczy gdy ułożyłam sobie włosy. Spray nie reaguje na lakier do włosów..nie zmienił koloru. Jest bardzo wydajny i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po użyciu tego sprayu. Szkoda tylko że zmywa się po umyciu włosów.fajnie gdyby ten kolor utrzymywał się dłużej. Ale to nie farba tylko spray maskujący odrosty. Trzeba liczyć się z tym że zmyje się. Zauważyłam że jest również bardzo wydajny. Trzeba uważać by nie przesadzić z aplikacją..bo efekt będzie zbyt mocny.pofarbuje skórę głowy. Gorąco polecam ten spray.

Doskonały na pierwsze siwe włosy

Produkt otrzymałam do testowania i bardzo się ucieszyłam. Marke Sayoss znam doskonale i nigdy nie zawiodłam się na ich produktach. Najwyższa formuła, pielęgnacja niczym po wyjściu z salonu.
Produkt ten perfekcyjnie pokrywa pierwsze siwe włosy. Jego wygodna formuła w sprayu pozwala na dokładne rozprowadzenie go na dużej ilości włosów.
Posiadam znaczą ilość siwych włosów tuż u nasady , a ten spray poradził sobie z tym problemem znakomicie. Idealnie wtapia się w kolor włosa i pokrywa siwe włosy. Jednym "pisiknięciem" jesteśmy w stanie odmienić swoje włosy, bez długotrwałego ich farbowania.
Produkt utrzymuje się na włosach, nie zmywa się. Jak dla mnie - perfekcyjny produkt, na pierwsze siwe włosy, dla osób, które lubią swój naturalany kolor i nie chcą ich farbować