Tutti Frutti, Olejek do kąpieli i pod prysznic `Brzoskiwnia & mango`

Tutti Frutti, Olejek do kąpieli i pod prysznic `Brzoskiwnia & mango`

Olejek do kąpieli i pod prysznic Brzoskwinia i Mango zamienia codzienną kąpiel w kąpiel roku! Tak w skrócie działa mieszanka kąpielowa naturalnych olejków owocowych i zawartych w nich składników odżywczych oraz witamin A, E i F. Tylko nie mów, że nie spróbujesz…
Chiński smok ocierający się o Twoją nogę, hinduskie bóstwo wmasowujące w Twoje ciało każdą ze stu rąk uwodzący zapach brzoskwini i mango, radosne tańce Bolywood i z gorącym happy-endem i prawdziwe zapachowe kung-fu w wykonaniu mnichów z Szał-lin… Po prostu Twoja skóra zabrzoskwini się świeżością i poczuje potężne mango odmładzających witamin i minerałów.

Fajny Żel pod prysznic

Szukałam nie tłustego żelu - olejku pod prysznic. Ten produkt fajnie się sprawdził, jest wydajny, ma piękny zapach pozostawia skórę nawilżona. Nie zostawia tłustego filmu

dawniej tylko do kąpieli teraz 2 w 1 brzoskwinia & mango

Fajny olejek w truskawkowym kolorze kupiłam go bo mnie zadziwił w jaki sposób z połączenia mango i brzoskwini wyszedł kolor truskawki. Zostawiam to pod znakiem zapytania, być może to celowe działanie producenta. Nie jest transparentny tylko perłowy i to też mi się spodobało. Zapach typowo owocowy, takie tutti frutti w stu procentach. Ma dość gęstą konsystencję jak mydło w płynie i bardzo dobrze się pieni. Jeżeli chodzi o nawilżenie nie widzę znacznej różnicy a zużyłam całą butelkę. Na pewno zmiękcza wodę i jeżeli nawet nie nawilży , to jej nie przesuszy. Obecnie jest w bardzo dobrych cenach i jest witaminizowany można spróbować w zależności od preferencji; kąpiel, prysznic.