Cosmiq, Krem do rąk z CBD

Cosmiq, Krem do rąk z CBD

Dezynfekcja rąk na każdym kroku? Już wiadomo, że zostanie z nami na dłużej, a razem z nią przesuszona i zniszczona skóra rąk. Na szczęście na ratunek rusza nasz krem CBD do rąk. W każdym opakowaniu znajdziesz aż 150 mg CBD, które regeneruje i chroni przed przesuszeniami już od pierwszego użycia - chociaż najlepiej stosować go każdorazowo po dezynfekcji.

The best!

Najlepszy krem jaki do tej pory miałam super konsystencja szybko się wchłania i meega nawilża nic dodać nic ująć. Ciekawy zapach, wygodny aplikator i piękne opakowanie... Serdecznie polecam!

Fantastyczny!

Bardzo dobry krem. Genialnie nawilża przez dłuuugi czas i sprawdza się na przesuszoną i zniszczoną codziennymi porządkami skóre dłoni. Niewielka ilośc w zupełnosci wystarcza do rozprowadzenia po całej powierzchni więc jest też absolutnie wydajny. Delikatny zapach i łatwa aplikacja przez dozownik. Jestem bardzo zadowolona i pewna że zakup się powtórzy :)

Spisuje się

Krem spisuje się jezeli chodzi o nawilzenie i ochrone suchych zniszczonych dłoni.
Jest oprocz tego wydajny na prawde starcza na dlugo. Zapach ciekawy, wyczuwalne konopie ale tez coś innego co przykuwa uwage nosa. Ogolnie kosmetyk jest bardzo dobry kupilam z ciekawosci zostalam z nim dla jakosci. Ładne opakowanie.

Świetnie pielęgnuje suchą skórę dłoni

Krem ma średnio gęstą konsystencję ale nie lejącą. Charakteryzuje się przyjemnym zapachem i nie duszącym. Krem dobrze się rozsmarowuje ładnie się wchłania pozostawiając ochronny, delikatny film . Skutecznie nawilża i odżywia przesuszoną skórę dłoni. Podoba mi sie minimalistyczne opakowanie i wygodny aplikator.

Łagodzi, nawilża i dobrze się wchłania.

Kupiłam go już drugi raz. Krem ma lekką konsystencję, wchlania sie bardzo dobrze. Dłonie robią się po nim bardzo miękkie i pozostają bardzo dlugo dobrze nawilżone na długi czas.
Osobiście zapach mi się podoba szczególnie wyczuwalna delikatna nuta nasion z malin.
Dodam, że jestem alergiczką, wiec kazdy kosmetyk ktory nie uczula witam z szeroko otwartymi ramionami.
Oryginalne jest też opakowanie, uwielbiam kosmetyki aplikatorami ktore są bardzo wygodne wystarczy przycisnac tylko raz i mamy na dloni idealna dawke produktu do zastosowania.
Złagodził uczucie swędzenia i zregenerował moją suchą popękaną skórę.
Bardzo dobry wydajny efektywny krem ze świetnym składem a co najlepsze nasz- wyprodukowany w Polsce. :))

Znakomity

Działa cuda z popękaną skórą moich dłoni. Jest bardzo wydajny i ma ładny ciekawy zapach malin wymieszanych z CBD. Wchłania się dość szybko, nie zostawia tłustej warstwy (choć przez kilka minut wyczuwalny jest na skórze nietłusty film ochronny). Aplikator z pompką nie rozpryskuje produktu.
Wczesną wiosną moje dlonie są przesuszone. Kremy glicerynowe, które do tej pory się sprawdzały, mogłam spokojnie wyrzucić, bo oprócz 5 minut ulgi i ładnego zapachu kompletnie niczego nie robiły.
Podczas pierwszego użycia w miejscach najbardziej podrażnionych, gdzie skóra była najbardziej sucha, prawie popękana, poczułam natychmiastową ulgę. Przez pierwsze dwa tygodnie używałam kremu po każdym myciu rąk, z czasem rzadziej. Obecnie- używam rano i przed snem a ciągu dnia, jak mi się przypomni ;) Skóra na dłoniach zrobiła się mięciutka, naprawdę nawilżona, bardziej elastyczna. Szybko kupiłam kolejne opakowanie U mnie krem sprawdza się doskonale, a i mąż chętnie go podbiera ;) Jestem ciekawa, czy podobny efekt będzie dawał zimą. Poki co 5/5 i Hit!

Fantastyczny

Krem uzywałam w koresie ziomow wiosennym . Niestety moje wysuszone i wrazliwe dłonie potrzebowały odpowiedniej terapii i ten krem był strzałem w 10!Szybko sie wchłaniał, idealnie nawilzał skóre dłoni, regenerował szybko wszelkie podraznienia.Regularnie stosowałam i skóra moich dłoni odzyła.Ma delikatny miły zapach i jest bardzo wydajny bo niewielka ilosc wystrczy by rozsmarowac go na całych dłoniach!Konsytencja tez jest idealna bo ładnie sie rozsmarowuje i szybko wchłania

NUMER 1!

Działa fantastycznie! Super szybko się wchłania, nawilża i pielęgnuje przesuszone dłonie. Po kilku godzinach pracy przy grządkach moje ręce aż płakały o dobry krem i tutaj cosmiq zdziałał naprawdę cuda.

OK

Krem bardzo dobry dla przesuszonej i zniszczonej skóry dłoni. Ładnie pachnie i regeneruje skórę, dobrze się wchłania. Cena to 50 złotych ja nie żałowałam wydanych piniędzy na kosmetyk

Zostanie ze mną na długo.

Po stosowaniu produktu przez okres zimowy, stwierdzam z całą pewnością, że jest to mój produkt numer jeden. Krem doskonale nawilża moje dłonie w ten szczególnie mroźny czas. Skóra na rękach jest nawilżona gładka i miękka przez długi czas, a przyjemny zapach kosmetyku zachęca do aplikacji. Bardzo wydajny. Na pewno zostanie ze mną na długi czas :) !

Krem Cosmiq

Wydaje mi się że to bedzie moje odkrycie tegorocznej zimy, bo jesieni zdecydowanie mogę rzec, że już nim został. Przyjemny delikatny a zarazem skuteczny krem do rąk. Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę, jego regularne stosowanie znacznie poprawia jej kondycję i radzi sobie z nawet najbardziej podrażnioną i wysuszoną skórą, Jest bardzo wydajny - już niewielka ilość wystarcza, aby rozsmarować go na całych dłoniach,

Super

Krem cudownie nawilżający, pachnący, regenerujący jakiekolwiek podrażnienia. Niewiele potrzeba, żeby pokryć całe dłonie, jest mega wydajny i bardzo szybko się wchłania. Efekt też się długo utrzymuje. Po zaaplikowaniu dłonie są bardzo miłe w dotyku.Praktyczne opakowanie :)