Eveline Cosmetics, Perfect Tattoo Instant Brow Tint (Żelowy tint do brwi)

Eveline Cosmetics, Perfect Tattoo Instant Brow Tint (Żelowy tint do brwi)

Cena PLN 13.99

Żelowy tint został wyposażony w precyzyjny pędzelek, który bardzo ułatwia aplikację oraz pozwala na stworzenie dowolnego kształtu brwi. Formuła wzbogacona w bio olejek arganowy i ekstrakt z naturalnej henny, sprawiają, że włoski po zastosowaniu są lśniące i zadbane. Kosmetyk jest łatwy w użyciu, stosuje się go w taki sam sposób jak hennę. Jest bardzo wydajny - wystarcza aż do 25 ekspresowych aplikacji! Subtelnie zabarwi skórę i przyciemni włoski. Uniwersalny odcień chłodnego brązu będzie pasował do większości typów urody, a jego intensywność można stopniować skracając lub wydłużając czas "trzymania" na brwiach. Regularne stosowanie kosmetyku sprawi, że włoski pozostaną ciemniejsze przez dłuższy czas.

żele do brwi

Super efekt.

Mam gęste brwi, ale między włoskami widać prześwity. Nigdy nie używałam henny do brwi, ta jest moją pierwszą. Mam ją w kolorze dark brown.
Zacznę od aplikacji, która jest super łatwa. Pędzelek pozwala idealnie dojść między włoski. Przy pierwszym użyciu nałożyłam bardzo małą ilość, żeby sprawdzić jaki będzie efekt. Delikatnie podkreślone brwi, nie przerysowane. Taki efekt chciałam uzyskać.
Nie barwi mocno skóry, dłużej utrzymuje się na włoskach. Efekt jest krótkotrwały, na jakieś 3 dni. Myślę, że przy nałożeniu większej ilości efekt utrzyma się dłużej. Ja jednak wolę bardziej naturalne brwi.