Altruist, Sunscreen SPF50 (Hipoalergiczny krem do opalania twarzy i ciała)

Altruist, Sunscreen SPF50 (Hipoalergiczny krem do opalania twarzy i ciała)

Altruist Sunscreen SPF50 to wodoodporny i nawilżający krem przeciwsłoneczny, który stworzony został na bazie filtrów mineralnych. Chroni skórę przed promieniowaniem UV. W skład kremu wchodzą filtry fizyczne oraz filtry chemiczne. Dedykowany jest do każdego typu skóry, dlatego mogą go używać dzieci już od 2 roku życia. Produkt ten posiada gamę fotostabilnych filtrów UV, w tym filtr Tinosorb A2B. Szybko się wchłania, dzięki czemu nie klei się i nie rozmazuje. Przeznaczony jest do skóry wrażliwej oraz skłonnej do podrażnień.

Produkt Altruist Sunscreen SPF50 nie zawiera parabenów, sztucznych substancji zapachowych oraz alkoholu. Dzięki zielonemu odcieniowi maskuje plamy posłoneczne oraz przebarwienia na skórze. Można stosować go codziennie.

Właściwości kremu przeciwsłonecznego Altruist Sunscreen SPF50:
- nie zatyka porów,
- jest wodoodporny,
- jest hipoalergiczny,
- nie zawiera substancji zapachowych oraz parabenów,
- przeznaczony jest do codziennej aplikacji,
- może być używany przez dzieci od 2 roku życia,
- ochrania skórę przed promieniowaniem UVA/UVB,
- łatwo się wchłania, przez co nie zostawia śladów oraz się nie klei,
- testowany klinicznie.

mieszana, dojrzała, alergiczna / atopowa, sucha, wrażliwa
ochronne
w tubce
Filtry
SPF >30
na dzień
Wiek
30+, 40+, 50+, 60+

Nowa wersja to nieporozumienie

Kupiłam go po tym jak zapomniał.swojego spf na wyjazd i pożyczyłam od szwagierki. Miała ten ze starym składem i byl świetny. Kupiłam ten po zmianie składu i jestem zawiedziona. Roluje się mimo dokładnego rozprowadzenia, wchodzi w zmarszczki i ciężko go rozprowadzić bo wydaje się już zaschnięty. Jedyny plus to,że dobrze chroni przed słońcem. Mam skórę wrażliwą i podatna na działanie promieni słonecznych i on naprawdę chroni i nie zapycha. Jeśli wróci ten ze starym składem to chętnie go jeszcze kupię.
Ten wykorzystuje z przymusu bo nie lubię marnować kosmetyków ale i tak za każdym razem mam chęć go wrzucić do kosza.

nie kupię ponownie

nie mój typ. byłam nastawiona po kilku recenzjach na grupkach kosmetycznych na coś lekkiego, niebielącego, łatwego w noszeniu, a ten krem z filtrem w moim uczuciu taki nie jest. niestety u mnie on szybko się wyświeca, nie lubi się z moim makijażem, ciężko utrzymać twarz w jakimś ładzie przy nim. domyślam się, że są osoby które go lubią, ale ja mimo niskiej ceny a bardzo dużej tubki ponownie go nie kupię.

Krem jest bardzo wydajny, pięknie pachnie, nadaje się pod makijaż. Ujędrnia skórkę, spłyca zmarszczki, wygładza twarz i likwiduje przebarwienia. Czuć luksus na twarzy.. Ma też wysoki filtr.

Kupiłam zachęcona jednej z influencerek w obszarze beauty

Krem ma fajna lekka konsystencje, ale niestety potrafi bielić i nie nadaje się pod makijaż, gdyż w połączeniu z serum potrafi się rolowac. Twarz po aplikacji wyglada na „tłustą" dlatego nie używam kremu nawet przy wyjściu na siłownie bez makijażu, produkt stosuje jedynie przebywając w domu, bo nie lubię efektu jaki pozostawia na twarzy.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Fajny

Krem jest bardzo dobry,chroni przed słońcem i super odżywia.Trzeba tylko pamiętać i smarować cienką warstwę.Ten krem jest już wypróbowany prze wiele osób.

Jeden z lepszych kremów przeciwsłonecznych jakie miałam!

Kupiłam ten SPF z polecenia koleżanki kilka miesięcy temu, nie zawiozłam się. Bardzo go lubię, ma bardzo przyjemna konsystencje. Dodatkowo zaleta kremu jest zarówno opakowanie jak i cena.

Taki sobie

Kupiłam Altruist, Sunscreen SPF50 z polecenia ale niestety nie jest to krem dla mnie. Głównym atutem tego kremu jest jego pojemność oraz cena, zadowolić może również ochrona.
Niestety dla mnie jest zbyt ciężki, zapycha pory, a po kilku minutach od jego nałożenia cała buzia się błyszczała. Dodatkowo bardzo się roluje, kompletnie nie nadaje się pod makijaż.

Średnio...

Zachęcona masą pozytywnych opinii w sieci i wysokim wskaźnikiem PPD, zakupiłam ten krem z myślą o używaniu go pod makijaż.

Jest zamknięty w dużej tubie, cena jak na tę pojemność i ochronę jest świetna. Ma kremową konsystencję, jest trochę ciężki i nie wchłania się całkowicie, ale największy minus dla mnie za to, że jest "mokry" - czuję, jakbym spociła się pod nosem, w zgięciu brody, itd. Niestety daje to dyskomfort i nie zużyję go pod makijaż nawet zimą. Dla mnie to produkt na plażę i do ciała i w takiej formie go wykorzystam. Mam skrórę tłustą i skłonną do powstawania zaskórników i cóż... u mnie niestety krem powoduje zapychanie i pojawiają się spore wypryski.

Cery suche natomiast mogą być jak najbardziej zadowolone.

Dobra ochrona

Altruist Sunscreen SPF50 poznałam dzięki poleceniu Klaudia Cukier Puder (influencerka). Szukałam czegoś z wysoką ochroną, co sprawdza się pod makijaż. I taki jest krem od Altruist. To wodoodporny krem przeciwsłoneczny, który dodatkowo ma właściwości nawilżające. Spełnia doskonale swoje podstawowe zadanie czyli chroni moją skórę przed promieniowaniem UV (zarówno UVA i UVB).

Nakładam metodą"na dwa palce" i jest to ilość która dokładnie pokrywa moją twarz i szyję. Krem dość szybko się wchłania, nie zostawia lepkiej warstwy, raczej taką lekko tłustą. Nie jest to jednak problematyczne. Krem na początku lekko bieli ale chwilę po rozprowadzeniu ta biel znika.

Krem świetnie sprawdza się pod makijaż i nawet nie trzeba długo czekać przed nałożeniem kolejnych kosmetyków. Ja zazwyczaj nakładam spf następnie moczę gąbkę i odrazy nakładam podkład.

Jeśli chodzi o replikację to nie stosuję jej na makijaż. Jeśli mam taką możliwość to wracając po pracy, około godziny 14, zmywam makijaż i nakładam spf jeszcze raz i już tak zostawiam - czyli bez makijażu. Wiosną i latem dokładam jeszcze około 17 - 18. Zimą replikuje tylko ten jeden raz około 14. Jeśli zaś nie mam możliwości zmycia makijażu to spryskuje twarz spfem w sprayu.

Dzięki temu że krem ten oprócz ochrony ma właściwości pielęgnacyjne nie stosuje już pod makijaż innych kremów. Pod spf nakładam antyoksydanty - serum z niacynamidem lub serum z wit C. Krem współgra z różnymi konsystencja mi i bez problemu nakłada się na wcześniej użyte kosmetyki.

Krem jest dostępny w wygodnej i higienicznej tubce. Jego konsystencja jest bogata ale nie gęsta. Mniej więcej jak klasyczne kremy nawilżające. Dzięki temu łatwo go rozpracować.l na skórze.

Dla mnie t jeden z lepszych SPFów na rynku. Zwłaszcza w swojej "półce cenowej".

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

SPF idealny dla posiadaczek tłustych cer

Ostatnio szukałam godnego zastępcy bestsellerowego SPF z holiki i natrafiłam na ten z altruist. Cena była bardzo przyzwoita jak za taką ilość, dlatego skusiłam się wypróbować. jest dość zwarty i ma nieco tłustą konsystencję, ale mimo wszystko po dwóch minutach od nałożenia pięknie się wchłania i nie zostawia za sobą tłustego filmu, który niestety przy wcześniejszych SPF’ach się pojawiał. Dobra chłonność ma dla mnie duże znaczenie, ponieważ większość podkładów „ścinała się” i tworzyła okropne smugi w połączeniu z ochroną słoneczną. Jako posiadaczka tłustej cery trądzikowej gorąco polecam.

dobry spf

Krem dobrze chroni i pięknie nawilża, ma leciutko zbitą konsystencje co dla mnie nie jest problemem, krem jest bardzo wydajny - ma 100 ml, posiada wysoką ochronę spf 50 oraz ppd 52, nie wyświeca się mocno aczkolwiek można na skórze wyczuć lekka warstwę, cery suche i normalne powinny się z nim bardzo lubić.

Krem z spf50

Bardzo duży plus za duże opakowanie, które starcza na naprawdę długo. Mam wrażenie , że się nie kończy. Produkt bez problemu wychodzi z tubki i jest konsystencji gęstego majonezu. Jest bardzo treściwy i jak to przy spf trzeba się zazwyczaj namachać żeby produkt dobrze się wchłonął w skórę. Mnie nie szczypie w oczy, nie roluje się i nie bieli twarzy. Twarz po nim jest rozświetlona i taka pełna blasku . Lubi się z każdym produktem , który nakładam przed tak jak i po. Jest krem bezzapachowy. Za taką cenę tak duży produkt polecam jak najbardziej