The Body Shop, Avocado Shower Cream (Żel pod prysznic)

The Body Shop, Avocado Shower Cream (Żel pod prysznic)

Delikatnie oczyszczaj suchą skórę za pomocą kojącego kremowego żelu pod prysznic Awokado, który nie pozostawia na ciele poczucia suchości.

Wykąp się w intensywnie pieniącym się kremie pod prysznic. Pozwól bąbelkom delikatnie oczyścić, zmiękczyć i ukoić suchą, napiętą skórę, pozostawiając ją jedwabistą i nawilżoną.

Ten żel pod prysznic pozostawia na skórze kremowy, świeży, zielony zapach, z nutami migdałów, jabłka, awokado oraz kojącego mleka kokosowego i wanilii.

Krem pod prysznic składa się w 95% ze składników pochodzenia naturalnego, w tym odżywczego oleju z awokado hass pochodzącego ze zrównoważonych źródeł z Limpopo i Kwazulu-Natal w RPA.

+ Pieniący się kremowy żel pod prysznic
+ Idealny dla skóry suchej
+ Pozostawia skórę miękką i nawilżoną
+ Orzeźwiający, kremowy, zielony zapach
+ Wykonany w 95% ze składników pochodzenia naturalnego
+ wegański

żele pod prysznic
relaksujące / aromaterapeutyczne, nawilżające, oczyszczające
w żelu
sucha

Żel o konsystencji mleczka

Zwykle wybieram produkty o rzadszej konsystencji. Jednak i ten żel dobrze się sprawdził pod prysznicem. Przyjemnie się rozprowadzał i pachniał. Dobrze spłukiwał. Skóra była po nim przyjemna w dotyku

Bardzo dobry produkt.

Żel raczej przypomina gęste mleczko. Jest naprawdę bardzo wydajny, niewielka buteleczka ale wystarczy na długo. Fajnie się pieni i ślicznie pachnie. Po umyciu skóra nie jest ściągnięta i wysuszona. Długo utrzymuje się przyjemny zapach.

Świetny żel pod prysznic

Mam bardzo sucha skórę, a żel pod prysznic sprawdził się w stu procentach. Piękny zapach awokado, ładna nieduża butelka. Miła konsystencja i szybkie działanie. Skóra miękka już po kilku użyciach. Jestem bardzo zadowolona.

Polecam bo warto

Żel jest bardzo wydajny o ciekawym zapachu. Delikatnie się pieni. Butelka po mimo,że jest mokra nie wylatuję z rąk jak nie które żele a skóra po wyjściu z pod prysznica jest miękka i nawilżona.

Łagodnie pielęgnuje

Żel do mycia ciała Body Shop Awokado przetestowalam w ramach akcji w serwisie wizaż.pl. Produkt od razu zachwycił mnie delikatnym zapachem, który jak się okazało długo utrzymuje się na skórze i koi zmysły. Żel zamknięty jest w ciemnym opakowaniu, co troszkę utrudnia ocenę jego ilości. Jest jednak ono bardzo ładnie zaprojektowane. Sam produkt jest kremowy i pieni się delikatnie, a jego wydajność jest bardzo dobra. Produkt pielęgnuje i dokładnie oczyszcza skórę. Nie podraznia jej, a wręcz pozostawia skórę gładką i nawilżoną. Bardzo lubię ten efekt po kąpieli

Bardzo przyjemny żel

W wyborze żelu pod prysznic zazwyczaj kieruje się zapachem i zaufaniem do marki . Naturalne składy w żelach goszczą w mojej łazience coraz częściej , ale też nie jest to moje główne kryterium . The Body Shop to jednak klasa sama w sobie - ich żeli używa namiętnie moja mama , ja jej czasem podkradam , ale swojej własnej butli to się nigdy nie dorobiłam - do czasu , aż udało mi się załapać do testu z ramienia KR za co bardzo dziękuję . Żel jest warty zakupu .

Bardzo podoba mi się opakowanie : plastikowa , dość miękka butelka barwiona na zieleń z estetyczną naklejką o miłej dla oka szacie graficznej . Naklejka jest lekko chropowata dzięki czemu żel nie wyślizguje się z dłoni . Zatyczka na zatrzask , nie łamie się i nie trzeba się z nią siłować . Warto również odnotować , że jest to pierwszy preparat myjący tej marki który zawiera aż 95 % składników pochodzenia naturalnego .

Żel jest białej barwy i ma bardzo bogatą , wręcz kremową konsystencję co przekłada się na jego świetną wydajność . Bardzo dobrze się pieni , co mnie zaskoczyło , zazwyczaj te żele pod prysznic o naturalnym składzie praktycznie się nie pieniły , tu jest inaczej za co ogromny plus . Jeśli chodzi o zapach to jest poprawny , ale tak do końca mnie nie porwał : bardziej niż awocado wyczuwam tutaj nutę świeżego ogórka , ale taką lekko mydlaną , niby nie jest zły i z pewnością znajdzie swoje zwolenniczki , u mnie to jednak nie do końca zdało egzamin .

Świetnie oczyszcza i odświeża ciało i bardzo łatwo go spłukać . W żaden sposób nie przesusza skóry . Od kosmetyków do mycia ciała to ja nigdy nie wymagałam żadnych właściwości nawilżających , ale tutaj faktycznie muszę przyznać , że ten żel delikatnie pielęgnuje ciało : delikatnie je zmiękcza i wygładza sprawiając , że w dotyku jest wręcz jedwabiste , więc faktycznie o jakimś tam nawilżeniu możemy mówić , a to w przypadku żelu pod prysznic zdarza się niezwykle rzadko . Jestem więc bardzo mile zaskoczona .

Bardzo przyjemny żel . O naturalnym składzie i wydajności która rekompensuje nieco wyższą cenę . A jak dodamy do tego właściwości pielęgnujące to nie pozostaje nic innego tylko polecić . Niezwykle udany produkt .

Kremowy żel

Gęsty, kremowy żel pod prysznic o delikatnym zapachu, perłowo białym kolorze. Przyjemny w stosowaniu choć wolałabym by bardziej się pienił. Zapach delikatny, neutralny, dość naturalny. Jest bardzo wydajny, nadaje się do wrażliwej i suchej skóry. Pozostawia skórę ukojoną i nawilżoną. Nie czułam uczucia ściągnięcia skóry i nie miałam potrzeby by stosować balsam. Opakowanie małe ale zgrabne, plastikowe. Niekoniecznie warty swojej ceny. Słabo dostępny.

Boski żel

Ten żel to świetny wybór - ma bogatą konsystencję i wspaniałe właściwości myjące i nawilżające. Do mojej suchej skóry nadaje się idealnie. Jeśli dodatkowo macie twardą wodę, to ten żel zdecydowanie pomoże wam zniwelować jej wysuszające działanie. Żel Awokado to świetny produkt.

The Body Shop - Avocado żel pod prysznic

Butelka z matową etykietą, sprawia wrażenie małej. W środku produkt o konsystencji mleczka do ciała, kremowy. Zapach delikatny, nienachalny. Żel pozostawia skórę nawilżoną, daje miły efekt. Słabo się pieni. Naturalny skład.

Żel Awokado

Żel mogę powiedzieć bardzo nawilża skórę, nie pozostawia tłustej powłoki, natomiast zapach tego kosmetyku jest dla mnie nieciekawy, nie potrafię go opisać ale napewno nie kojarzy się z świeżością.

Delikatność i nawilzenie

Delikatność nawilżenie na 100/100 skóra gładka , aksamitna nawilzona i piękna będę z pewnością dalej stosować żeby zachować efekt. Polecam każdej kobiecie w każdym wieku

Pozytywne zaskoczenie

Żel bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mała buteleczka dała mi do myslenia, że starzy mi na dwa,trzy mycia. Jakież było moje zaskoczenie. Żel jest bardzo wydajny. Pięknie pachnie i nawilża. jest kremowy i przyjemny.