The Body Shop, Avocado Shower Cream (Żel pod prysznic)

The Body Shop, Avocado Shower Cream (Żel pod prysznic)

Delikatnie oczyszczaj suchą skórę za pomocą kojącego kremowego żelu pod prysznic Awokado, który nie pozostawia na ciele poczucia suchości.

Wykąp się w intensywnie pieniącym się kremie pod prysznic. Pozwól bąbelkom delikatnie oczyścić, zmiękczyć i ukoić suchą, napiętą skórę, pozostawiając ją jedwabistą i nawilżoną.

Ten żel pod prysznic pozostawia na skórze kremowy, świeży, zielony zapach, z nutami migdałów, jabłka, awokado oraz kojącego mleka kokosowego i wanilii.

Krem pod prysznic składa się w 95% ze składników pochodzenia naturalnego, w tym odżywczego oleju z awokado hass pochodzącego ze zrównoważonych źródeł z Limpopo i Kwazulu-Natal w RPA.

+ Pieniący się kremowy żel pod prysznic
+ Idealny dla skóry suchej
+ Pozostawia skórę miękką i nawilżoną
+ Orzeźwiający, kremowy, zielony zapach

Kremowy żel,
Nawilża skórę,
Posiada zapach,
Nie podrażnia,
Nie wywołuje reakcji alergicznej (bynajmniej u mnie nic takiego nie miało miejsca)
Ladna szata graficzna,
Wygodne opakowanie.

Cudownie kosmetyki

Pierwsze co się rzuca w oczy to piękne kolorowe opakowanie. Butelka z żelem jest antypoślizgowa , więc idealna pod prysznic. Żel jest gęsty, dzięki temu wystarczy na długo. Śliczny zapach. Skóra po nim pozostaje nawilżona i ukojona, a przy moich problemach skórnych tj. AZS ,trudno o kosmetyk , którymi nie wywołuje podrażnień.
Naturalny skład. Polecam.

Przyjemny.

Żel jest w niewielkiej miękkiej buteleczce. Zaskakuje matowa i lekko szorstka etykieta ;)) nie spotkałam się jeszcze z taką :).
Sam żel ma płynną konsystencję, jest biały i po rozprowadzaniu na ciele robi się lekko kremowy. Średnio się pieni (jak dla mnie to trochę za mało ;) ), przyjemnie pachnie-lekko owocowo, trochę słodko, ale nie mdląco.
Często przypisuje się naturalnym kosmetykom słabe działanie a w przypadku tego żelu naprawdę czuć, że skóra jest dobrze oczyszczona. Na długo nawilża ciało, ale taki efekt zauważyłam dopiero po kilku dniach stosowania. Dość wydajny.
Zastanawiam się, czy jest dla mnie wart swojej ceny. Jest. Ale nie wiem czy wrócę do niego, bo nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia.

Idealny zestaw

Opakowanie przystępne,cena również,bardzo dobra konsystencja,rozprowadza się idealnie i szybko się wchłania. Bardzo mi to odpowiada,bardzo dobrze ten zestaw mi pasuje.Polecam wszystkim kobietom.

Mega nawilżenie

Żel pod prysznic Awokado z the Body Shop zachwyca kremową gęstą konsystencję i efektem nawilżenia, który dał mojej skórze. Po zastosowaniu tego kremu skóra była tak nawilżona, że nawet bez zastosowaniu balsamu nie swędzi i nie jest zaczerwieniona. Idealnie sprawdził się także u syna,który ma mieszkowe zapalenie naskórka i w pielęgnacji wymaga mocnego natłuszczenia skóry.
Naturalny skład , weganska formuła i opakowanie nadające się do recyclingu tylko dopełniły absolutnie pozytywną opinię,jaką wyrobiłam sobie co do tego kosmetyku.
Opakowanie w formie butelki niskiej ale dosyć szerokiej,pękatej jest wygodne w stosowaniu.
Jedynie mogę się przyczepić co do zapachu,który w tym produkcie do mnie nie przemawia,choć lubię kosmetyki o zapachu awokado, ale i tak od razu po zmyciu ten zapach znika więc nie jest to problemem.

Żel. Polecam

Żel pod prysznic jest znakomitym,nadalmojej skórze ujedrnienie ,miękkość, a przede wszystkim nie jest ona już sucha tylko pięknie nawilżona. Buteleczka jest super mała ,która wygodnie się trzyma w dłoni,opakowanie również bardzo przyzwoite.
Zapach jest nie zbyt ciekawy, ale moim zdaniem aby kosmetyk był dobry nie musi idealnie pachnąć.

The Body Shop Żel Awokado

O marce The Body Shop słyszałam wiele dobrego i zawsze chciałam wypróbować ich produkty i samemu się przekonać o ich działaniu.
????Swoje testowanie rozpoczęłam od żelu pod prysznic awokado. Znajduje się w buteleczce o pojemności 250 ml. Jego konsystencja jest bardzo kremowa o delikatnym i przyjemnym zapachu łączącego jabłko, migdały, mleczko kokosowe, wanilię i w głównej mierze wyczuwalne awokado. Po nałożeniu na skórę, na początku miałam wrażenie jakbym nakładała mleczko do ciała, ponieważ żel ma bardzo kremową i lekką konsystencję, delikatnie oczyszcza skórę i pozostawia ją nawilżoną a w dotyku gładką. Nie pieni się, lecz dla mnie to raczej atut. Żel w 95 % posiada naturalny skład i przyjazny jest dla vegan.