Tołpa, Authentic, Krem do twarzy `Nawilżona skóra`

Tołpa, Authentic, Krem do twarzy `Nawilżona skóra`

Średnia ocena: 3.64/5

To prawdziwy ratunek dla odwodnionej i spragnionej skóry. Dzięki czystym molekułom skwalanu nawilża przez 72 h i regeneruje. W 7 dni poprawia elastyczność i przywraca gładkość. Dzięki lekkiej i szybko wchłaniającej się formule, odbudowuje warstwę hydrolipidową naskórka bez efektu obciążenia i błyszczenia. Chroni przed utratą wody. Pielęgnuje skórę z delikatnością i wsparciem dla mikrobiomu. Łagodzi podrażnienia i nie zaburza naturalnego pH.

Tylko 12 niezbędnych składników:
1. Aqua - woda oczyszczona, nośnik i rozpuszczalnik substancji aktywnych
2. Squalane - roślinny emolient, zapobiega odparowywaniu wody z powierzchni skóry
3. Cetearyl Olivate - składniki na bazie oliwy z oliwek – nawilżają i nadają formę emulsji
4. Sorbitan Olivate - składniki na bazie oliwy z oliwek – nawilżają i nadają formę emulsji
5. Cetearyl Alcohol - składnik na bazie certyfikowanego oleju palmowego – odpowiada za właściwą konsystencję
6. Peat Extract - torf tołpa® multiroślinny antyoksydant, naturalnie chroni i wzmacnia skórę wrażliwą
7. Magnesium Aluminum Silicate - krzemian glinowo-magnezowy – zagęszcza konsystencję
8. Xanthan Gum - guma ksantanowa- naturalny polisacharyd, stabilizuje formułę
9. Sodium Phytate - składnik chelatujący z kukurydzy – zwiększa trwałość kosmetyku
10. Methylpropanediol - składniki zapewniające trwałość i bezpieczeństwo mikrobiologiczne
11. Caprylyl Glycol - składniki zapewniające trwałość i bezpieczeństwo mikrobiologiczne
12. Benzoic Acid - składniki zapewniające trwałość i bezpieczeństwo mikrobiologiczne

zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego (udział masowy)

hipoalergiczna, bez silikonów, bez parabenów, bezzapachowa
w tubce
uniwersalne
sucha, normalna
łagodzące, nawilżające

Cudo w małym opakowanou

Jestem posiadaczką cery suchej krem kupiłam przy zaburzony bhl uratował mi buzie nie pachnie co jest dla mnie na plus ma lekka kosystecje i jest wydajny bardzo dobrze nawilża kocham go zużyłam już chyba z 10 opakowań kremik zakupiłam w drogerii rossmann ale widziałam go też w hebe

Nie podzielam zachwytów

Skusiłam się na zakup tego produktu po przeczytaniu masy pozytywnych opinii na jego temat. Podczas aplikacji jest bardzo przyjemny - lekki, bez wyczuwalnego zapachu, otula twarz przyjemną, nieobciążającą warstwą. Jednak kiedy się wchłonie, to uczucie znika. Nie pozostawia obiecanego nawilżenia, wręcz przeciwnie, czasem mam po nim uczucie ściągnięcia, szybko zapominam, że nakładałam cokolwiek na twarz. Faktycznie, cera jest po nim przyjemna w dotyku i gładka, ale liczyłam na lepsze działanie nawilżające, w końcu jest to główna cecha tego produktu według producenta.
Krem nie zapycha, jednak zdarzało się, że skóra była po nim zaczerwieniona i pojawiało się czasem uczucie pieczenia.

Spore rozczarowanie

Produkt zakupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami, niestety nie mogę się z nimi zgodzić. Krem jest lekkiej konsystencji i szybko się wchłania, skóra po nim staje się minimalnie przyjemniejsza w dotyku, ale to nie jest efekt, którego oczekiwałam. Liczyłam, że ten produkt zmieni moją przesuszoną skórę i że stanie się ona dobrze nawilżona i odżywiona, ale tak się nie stało. Dodatkowo pojawia się problem rolowania kremu, początkowo winę zrzucałam na inne produkty używane w pielęgnacji, jednak sytuacja zdarza się nawet kiedy używam kremu solo. Szkoda, bo pokładałam w tym produkcie spore nadzieje.

Nie polecam

Spore rozczarowanie, zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami kupiłam ten krem jakiś czas temu. Robiłam do niego kilka podejść i okropnie mnie uczula! Mam po nim całą czerwoną twarz!

Mój ulubiony

Jest lekki, szybko się wchłania, idealnie nadaje się pod makijaż.
Ma krótki i świetny skład, jest wegański.
Zamknięty w tubie z dziubkiem, bezproblemowo można wymierzać idealną ilość produktu. Dodatkowo opakowanie jest poddawane recyklingowi- super! Jest bardzo wydajny. Uwielbiam go i na pewno będę kupować dalej.

okej

nic specjalnego, na pewno świetnie się sprawdzi dla kogoś, kto nie potrzebuje składników aktywnych w kosmetykach używanych na codzień. rewelacja pod makijaż, więc jak wiem, że będę nakładać większą szpachlę, to się nim posiłkuję, ale tak poza tym, to nic specjalnego. mimo wszystko spełnia swoje zadanie i obietnice producenta, ja po prostu potrzebuję czegoś więcej.

Krem sprawdzi się cerom tłustym

Cera mieszana , wrażliwa , z trądzikiem hormonalnym

Nie każdemu się spodoba ten krem ,bo szybko zastyga. Lecz nie jest to problem jeśli się go więcej pobierze. Kwestia wprawy i dobrego rozprowadzenia. Krem idealnie spisuje się do mojej czasem bywa od przesuszenia tłustej cery. Jest lekki , nie zapycha i daje efekt matu. Po nim nie wyświeca mi się twarz po 2h , spokojnie trzyma poziom do 5h. Nie czujemy ciężkości na twarzy po aplikacji a mimo to te nawilżenie jest , coś na zasadzie serum mleczkowego. Jest to krem zdecydowanie dedykowany cerom tłustym z trądzikiem

Autentycznie nie rozumiem zachwytów

Jestem nim rozczarowana. Mam cerę mieszaną, potrzebującą systematycznego nawilżania. Ten krem zwyczajnie nie dawał rady. Wchłania się nie pozostawiając filmu na skórze i to akurat dobrze, ale nie czuję żeby moja cera była nawilżona po aplikacji. Dalej chce jej się pić... Na plus dobry, prosty skład, ale co z tego skoro produkt nie spełnia swojej roli.

Krem tołpa

Krem tołpa authentic sprawdził mi się bardzo dobrze testowałam wiele kremów nawilzajacych ale ten sprawdził mi się najlepiej przy mojej cerze mam cerę sucha poprzedni zaburzył mi bhl to moje 3 opakowanie po tygodniu czułam ze moja skóra jest bardziej nawilżana

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Przyzwoity kremik

Bardzo szybko się wchłania, dobrze nawilża, ma niezbyt wyraźny zapach
Krem zapakowany w kartonowe pudełko, w którym dodatkowo znajduje się saszetka-próbka innego produktu marki Tołpa

Świetny krem

Krem świetnie się sprawdza na mojej skórze ( mieszana ), pozostawia ją elastyczną i nawilżoną przy tym nie zostawiając lepkiego filtra na skórze. Nie roluje się na twarzy i nie zapycha, co większość kremów niestety robi na mojej skórze. Daje fantastyczny efekt lekkiego chłodnego nawilżenia na skórze nawet kilka godzin od zaaplikowania. Ma prosty skład przez co trudno o uczulenie, a jego pojemność starcza na długo, mam już 3 opakowanie i napewno kupię go jeszcze.

Dla suchej skóry za słaby

Delikatny, leciutki. Szybko się wchłania i daje uczucie nawilżenia. Niestety, nie na długo, te 72 godziny można między bajki włożyć. Nie podrażnia, nie zapycha. Nakładam grubą warstwę, czasem dodaję też kilka kropli serum nawilżającego albo olejku. Dlatego tubkę zużyłam błyskawicznie.
Nie roluje się, można nakładać kolejne preparaty, czyli spf+fluid.
Dla mnie za słaby, za lekki. Cały czas żałuję, że zniknęły te prawdziwie otulające serie- czarna róża czy piwonia.
Ale że lubię Tołpę, to następnym razem przetestuję ten bogatszy.
Mam dojrzałą skórę, normalną w kierunku suchej.