Ziaja, Baltic Home Spa, Witalizacja, Hialuronowe serum aktywnie nawilżające do ciała

produkt wegański
92% składników pochodzenia naturalnego

morela ume

Serum o lekkiej i świeżej konsystencji skoncentrowane na nawilżaniu i wygładzaniu.

działanie:
- Zmiękcza i uelastycznia naskórek.
- Dostarcza cennych składników odżywczych.
- Pozostawia skórę w dobrej kondycji.
- Przyjemnie pachnie.

sucha, odwodniona
serum
nawilżające, wygładzające
zapachowa
w butelce, z pompką
lotion

Zapach nie dla każdego, jednak mnie się podoba, bo i działanie ma dobre

To serum to naprawdę wydajny produkt, wystarczy na bardzo długo. Opakowanie z pompką pozwala dozować odpowiednią ilość produktu. Serum ma dość lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza i szybko Wchłania. Realnie nawilża skórę całego ciała, pozostawiając ją miękką i gładką. Zapach dość długo utrzymuje się na skórze. Myślę że dla ekstremalnie wysuszonej skóry może to być produkt zbyt mało treściwy, jednak ja systematycznie dbam o nawilżenie ciała i dla mnie jest wystarczający. Opakowanie utrzymane jest w takiej nieco aptecznej stylistyce.

super

Po pierwsze zaskoczyło mnie to jak mega nawilżające jest to serum. Ciało po kilku użyciach była miękka w dotyku i nawilżona przez dłuższy czas. Po nałożeniu czuć lekki zapach na ciele, jednak nie zostaje na długo nami. Posiada lekką konsystencję, przez co nakłada się bezproblemowo na ciało. Nie jest zbyt lejąca się, ani gęsta, więc jest wydajny. Nie uczula i nie podrażnia. Na koniec warto zauważyć, że 92% to naturalny skład.

nawilżenie dla ciała

kolejny produkt ziaji, który dobrze się sprawdza u mnie. jest bardzo lekkie, dobrze się wchłania, nie roluje się, nie klei. na prawdę jest to bardzo fajna serum. czasem też jeszcze nakładam na bardziej suche fragmenty skóry dodatkowy krem by nałożyć to warstwami - trochę jak przy pielęgnacji twarzy :) butelka starcza mi na dość długo, nie wiele trzeba by rozsmarować na całe ciało te serum. skóra po nim jest nawilżona, odżywiona, gładka i miękka. cena? śmieszna.

Serum ma lekką konsystencję o białym kolorze. Również pachnie morelą i jest to intensywny zapach.
Kosmetyk łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Świetnie nawilża skórę sprawiając, że jest gładka i miękka w dotyku. Do bardzo przesuszonej skóry może nie wystarczyć. Dodatkowo skóra wygląda na odżywioną i bardziej promienną.

Jak zawsze jakość

Bardzo lubię pomysł firmy na te butelki z pompką, jest to bardzo wygodne. Serum w kolorze białym, o lekkiej przyjemnej konsystencji. Ciekawy zapach. Taki inny niż zwykle. Bardzo dobrze się rozprowadza i błyskawicznie wchłania. Skóra jest gładziutka, delikatna i nawilżona. Produkt wegański, 92% składników pochodzenia naturalnego. Opakowanie 400 m myślę, że starczy mi na długo. Zero podrażnień. Bardzo udany zakup, cena też przyjazna.

Bardzo dobry produkt

Serum znajduje się w wygodnym opakowaniu z pompką co zdecydowanie ułatwia użytkowanie.

Serum charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem oraz lekką konsystencją, która z łatwością się rozprowadza nie pozostawiając smug.

Serum szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu ani lepkiej warstwy co także jest atutem.

Skóra po zastosowaniu jest nawilżona, gładka i miękka .

Produkt wydajny i jak na jakość to cena też wporzadku .

Jestem z niego zadowolona

Serum szybko się wchłania, ale po dłuższym czasie nie zauważyłam obiecywanego przez producenta wyszczuplenia antyceluitowego, nic nie ubyło. Przy codziennym stosowaniu jest dość wydajnym kosmetykiem, butelka wystarczyła ponad 3 miesięce. Właściwości nawilżające- efekt utrzymuje się przez zaledwie klika godzin. W trakcie dnia potrzebowałam jednej-dwóch poprawek. Także brak tłustego filmu na skórze po zastosowaniu. Serum jest wydajne, ale i tez solidnie odżywia, co też zauważyłam. Nie uczula i nie podrażnia. Konsystencja jest raczej aksamitna. Pompka przy opakowaniu nie zacina się. Jestem zachwycona zapachem mango, jest lekki, przyjemny. Stosowałam także po depilacji i tu dobrze sobie poradził. Szybko zniknęły czerwone krosty, podrażnienia.

Dobre serum za niska cenę

Ziaja Baltic Home Spa Witalizacja Morela ume - serum Hialuronowe Aktywnie Nawilżające do ciała stosuje juz od miesiąca, głównie wieczorami na noc. Serum zamknięte jest w minimalistycznym opakowaniu z dozownikiem ułatwiającym aplikacje.
Posiada lekko kremową konsystencję. Szybciutko się ładnie wchłania w skórę. Co ważne jest dla mnie, nie pozostawia lepkiej warstwy.
Świetnie szybko nawilża skórę, daje uczucie ulgi suchej skórze. Długo ciałko pozostaje przyjemnie nawilżone i w dodatku pachnące.
Ma duże opakowanie az 400 ml, jest wydajne więc starcza ba długi czas.

Wisienka na torcie

Hialuronowe serum do ciała jest moim hitem z serii Witalizacja. Skóra po zastosowaniu tego produktu była (i jest, bo stosuję nadal) super nawilżona, mięciutka, widać wyraźną poprawę kondycji. No i pięknie pachnie. Serum to uratowało mi podrażnioną skórę na nogach po użyciu nietrafionego prezentu - balsamu do ciała innej marki. Wszystkie suchości, podrażnienia i krostki zagoiły się i zniknęły po kilku dniach od pierwszego zastosowania. Serum zamknięte w opakowaniu z dozownikiem typu pompka - ułatwia nabranie odpowiedniej ilości. Produkt przyjazny dla wegan - 92 - 93% składników pochodzenia naturalnego. Bardzo ładna prosta szata graficzna, ciemne opakowanie serum sprawia doskonałe wrażenie wizualne. Uważam, że na produkty Ziaji warto zwracać szczególną uwagę i stosować, i stosować, i stosować... Polecam z całą odpowiedzialnością, bo warto...
W opakowaniu jest 400ml czyli starczy na dłuuugo

Naturalny skład

Serum do ciała które mega nawilża , ma fajny skład bo aż 92 % naturalne składniki .Serum jest bardzo lekkie w swojej konsystencji , dobrze i lekko się nakłada na skórę , rozsmarowuje na ciele . Serum szybko się wchłania w skore . Po jakimś czasie skóra jest zmiękczona , jest uelastyczniona . Skóra robi się gładka i nawilżona . Fajne serum . Polecam