Yumi, Morelowa maska do włosów wysokoporowatych

Yumi, Morelowa maska do włosów wysokoporowatych

Szukasz produktu, który ma działanie idealnie dostosowane do Twoich włosów, a do tego pięknie pachnie i przywołuje wakacyjne wspomnienia? Morelowa maska 3w1 to idealny produkt dla osób z włosami wysokoporowatymi. Dlaczego to działa? Olej lniany – nawilża, nabłyszcza, przyspiesza wzrost włosów oraz zapobiega ich wypadaniu. Olej z kiełków pszenicy – uelastycznia łodygę włosa i nawilża ją od środka, wygładza jego strukturę, a także pomaga odbudować osłonę lipidowa włosów. Olej z wiesiołka – zapobiega nadmiernemu przesuszaniu się włosów, wygładzając ich powierzchnie. Dzięki jego działaniu włosy staja się miękkie w dotyku i odzyskują zdrowy blask. Sok z liści aloesu – nawilża, wygładza i nabłyszcza włosy ułatwiając ich rozczesywanie. Morela – przyjemny zapach moreli długo utrzyma się na włosach. Sięgnij po ten regenerujący koktajl dla Twoich włosów! Czy moje włosy są wysokoporowate – co to znaczy? To często włosy zniszczone, matowe, suche i puszące się. Podczas dotykania palcami, da się wyczuć nierówności w ich strukturze, są chropowate i sztywne. Bardzo szybko chłoną wilgoć i są podatne na zabiegi stylizacyjne.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, regenerujące, wzmacniające
w słoiku
bogate

U mnie się nie sprawdziła

Moje włosy są dla mnie udręką- wiecznie spuszone, suche, bardzo trudno je wygładzić. Kiedy widzę w nazwie maski, że jest przeznaczona do puszących się wysokoporów, biorę z nadzieją, że ujarzmi moją szopę. A jeszcze jak jest lubianej przeze mnie marki, to już w ogóle serduszko szybciej bije. Niestety, ta maska totalnie poległa w starciu z moją niesforną czypryną...Przede wszystkim jest za lekka. Mimo, że zamknięta w słoiczku, konsystencją przypominała bardziej ciut gęstszą odżywkę i równie dobrze mogłaby być umieszczona w tubce. W ogóle nie wygładzała ani nie dociążała włosów, wyglądały po jej użyciu jak snop suchego siana. No niestety, chyba po ponad 2 latach wracam do masek z silikonami. Plusem jest bardzo ładny zapach, który długo utrzymywał się na włosach i to, że po użyciu tej maski dość długo zachowywały świeżość. Trochę ułatwiała rozczeywanie. Wydajność niska, bo za każdym ładowałam jej na włosy coraz więcej z nadzieją, że zadziała lepiej. Nie zadziałałała...

Maska do włosów

Bardzo fajna maska do włosów. Sprawdziła się na moich włosach świetnie wygładza włosy są delikatne i błyszczące . Nie puszą się. Bardzo dobrze się rozprowadza i nie skleja włosów. Świetny skład .

Przyjemny zapach moreli

Maska zamknięta jest w plastikowym opakowaniu z ładną szata graficzną. Pojemność 300ml
Przeznaczona do włosów wysokoporowatych, zniszczonych i potrzebujących regeneracji.
Zawiera: Morele, olej lniany, olej z kiełków pszenicy, olej z wiesiołka, sok z liści aloesu,
Po otwarciu pojemnika pierwsze co jest wyczuwalne to przyjemny lekko słodkawy zapach moreli. Przez krótka chwile wyczuwalny jest na włosach po umyciu.
Konsystencja maski 3w1 przypomina coś na pograniczu maski a odżywki, lekko lejąca ale nie na tyle zbita by spływać z włosów. Dobrze się rozprowadza, a włosy po umyciu są sypkie i lepiej się rozczesują.
Produkt wydajny.

Produkt używam w formie maski i pozostawiam na 20 min po czym zmywam. Świetnie sprawdza się również jako odżywka.
Włosy po stosowaniu maski wyglądają ładnie. Pozostają nawilżone, gładkie i lśniące.
Dobra maska by wspomóc regeneracje zniszczonych włosów.

Fajna maska

Uwielbiam maski do włosów. Tą maskę oceniam w skali od 1 do 10 na 6. Nie zrobiła szczególnego wow na moich włosach, ale też nie jest taka zła. Mam włosy przetłuszczające się bardzo szybko i możliwe, że dlatego ta maska zbytnio mi nie pomogła, ale ma bardzo ładny zapach.

Maska pachnie nieziemsko morelami

Maska pachnie i nawilża włosy. Sprawia, że mogę rozczesać moje grube i długie włosy. Polecam do włosów wysoko porowatych. Opakowanie jest duże i bardzo wydajne, produkt starczy mi z pewnością na pół roku. Nawet widzę, że wypada mi mniej włosów stosując tę kurację z szamponu i maski morelowej.

Morelowy zawrót głowy

Maskę od Yumi o morelowy zapachu do włosów wysokoporowatych mogę śmiało uznać za jeden z moich ulubieńców w tej kategorii. Od otwarcia moje zmysły zostały pobudzone przez zapach moreli. Maska jest dosyć gęsta, więc łatwo się ją rozprowadzało na włosach, nie potrzeba dużej ilości, aby poczuć wygładzenie na włosach.

Produkt dobrze nawilża włosy i wygładza, nie powodując przetłuszczenia. Po kilku użyciach zauważyłam znaczną poprawę kondycji włosów, pewnie za sprawą składników jak olej z wiesiołka, czy z pszenicy. Stosowałam również do metody OMO i również jestem bardzo zadowolona.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Morelowa maska do włosów wysokoporowatych to coś cudownego

Jestem bardzo zadowolona z tej maski, zapach jest piękny, ale nienachalny. Świetny, naturalny, dopracowany skład. Skuteczne, szybkie działanie. Czego chcieć więcej? :) Maska idealna.

Polecam tą maskę

Maska jest świetna. Włosy po użyciu są odżywione, miękkie i nawilżone. Mam matowe, zniszczone włosy i ta maska naprawde pomaga w odbudowie. Ładnie pachnie, morelowo, słodko. Maska jest wydajna, mam długie włosy a nie trzeba jej dużo nakładać. Wystarcza na długo. Myślę, że kupie ten produkt ponownie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Przyjemna poprawa kondycji włosów

Lubię kosmetyki marki Yumi za dobry skład, przyjemny zapach i dobre działanie. Morelowa maska do włosów to tak naprawdę produkt 3w1. Możemy stosować na suche włosy, jako 3 minutową odżywkę i maskę na dłuższą chwilę. Maska bardzo dobrze sprawdza się na moich włosach, niestety zniszczonych częstym suszeniem i farbowaniem. Ma gęstą konsystencję, dzięki czemu nie spływa z włosów podczas pielęgnacji, włosy są po niej wyraźnie wygładzone, sprężyste i lśniące. Obecnie jest to moja ulubiona maska, po której faktycznie widać efekty pielęgnacji.

Rewelacja ! ????

Jestem bardzo zadowolona z maski do włosów, która fantastycznie poradziła sobie z moimi włosami. Ta maska rewelacyjnie nawilża. Włosy są zregenerowane, mocniejsze i łatwiejsze do rozczesania a przy tym pięknie pachną. Napewno będę do niej wracać. ;)

Morelowa

Mam gęste, grube, rozjaśniane, bardzo puszące się włosy. Ta maska to rozwiązanie dla zniszczonych i puszących się włosów. Opakowanie jest śliczne, zapach przyjemny, konsystencja gładka i treściwa. Jest wydajna, łatwo rozprowadza się na włosach i nie "ścieka". Dzięki niej moje włosy są nawilżone, miękkie, przyjemnie sypkie,ładnie się układają i łatwo rozczesują.

Genialna maska

Zacznijmy od tego, że z produktami marki Yumi miałam do czynienia po raz pierwszy. Ogromnie żałuję, że nigdy wcześniej na nie nie trafiłam :D
Maska do włosów wysokoporowatych jest fantastyczna. Ma naprawde niesamowity zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Producent proponuję tak naprawdę 4 sposoby użycia maski:
-jako odżywka do splukiwania nakładana na kilka minut,
-jako maska,
- jako odżywka bez splukiwania na końcówki włosów,
- jako maska nakładana na dłużej i połączona z ulubionym olejkiem do włosów.
Wypróbowałam każdy z tych sposobów i produkt mnie naprawde pozytywnie zaskoczył. Nawet po nałożeniu bez spłukiwania włosy nie są obciążone.
Maska naprawdę cudownie odżywia i wygładza włosy nadając im nieziemski zapach.
Maska tak jak i odżywka ma bardzo przyjemną do nakładania konsystencje i jest bardzo wydajna.
Używałam jej razem z szamponem do włosów przetłuszczających sie od Yumi oraz odżywką "Emolientowe wygładzenie" i po 3 tygodniach widzę zdecydowaną różnicę. Włosy o wiele mniej się przetłuszczają, są błyszczące, odżywione i wygładzone a skóra glowy jest nawilżona. Zdecydowanie polecam :)