Himalaya Herbals, Dental Cream with Natural Fluoride (Pasta ziołowa)

Himalaya Herbals, Dental Cream with Natural Fluoride (Pasta ziołowa)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.90/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Rewelacyjna formuła ziołowa do higieny jamy ustnej. Przeznaczona dla całej rodziny.
Pasta skutecznie oczyszcza i chroni zęby przed paradontozą i próchnicą. Polecana jest szczególnie osobom uskarżającym się na obrzęk lub krwawienie dziąseł, ból zębów, nieświeży oddech.

ochronne, oczyszczające
50-100ml

Bardzo fajna

Bardzo lubię ta pastę, ma ona przyjemny smak ziołowy, inny kolor niż wszystkie pasty bo taki troszkę ziemisty, dobrze się pieni, odświeża oddech, po tej paście przestały krwawić mi dziąsła i boleć zęby (mam nadwrażliwe po aparacie ortodontycznym). Ogólnie polecam

po kilku próbach przestałam używać

Z opisu wyglądała dobrze. Chciałam mieć jakąś ziołową alternatywę do moich zazwyczaj używanych past. Pasta się pieni!!! Nie tak jak zwykła pasta, ale tak jakby najeść się mydła. Być może ten efekt uzyskuje się tylko ze szczoteczką soniczną, ale jest to nie do zniesienia. Poza tym nie pozostawia miłego efektu świeżości.

Naturalne jest najlepsze

Według mnie pasty Himalaya (jest kilka rodzajów) są bezkonkurencyjne. Ładnie oczyszczają zęby, koją dziąsła, usuwają kamień. Mnie przekonał ich naturalny skład, a później efekty. Dodatkowo nie są drogie w stosunku do składu i rezultatów. Jest to pasta rodzinna. Warto wypróbować.

Lubię

Pasty Himalaya znam i lubię. Polska marka, przystępna cena. Pasta jest ogólnie w porządku: myje zęby, odświeża oddech, nie podrażnia. Dla mnie trochę za mało się pieni i ma za mało miętowy smak ale ja lubię takie prawdziwe rypacze ;) Nie są to minusy, pasta jest po prostu łagodna, robi co ma robić, czyli czyści zęby.

edna z najfajniejszych past ever :)

Jedna z najfajniejszych past ever :) Przede wszystkim dobry i naturalny skład, na co często zwracam uwagę przy kupowaniu kosmetyków. Pasta nie kosztuje dużo, a często można ją dorwać w promocji w Rossmanie. Wydajna - wystarczy niewiele pasty do umycie zębów, dobrze się pieni. Długo po umyciu odczuwam świeżość w ustach. Ma delikatny, ziołowy zapach.

Ulubiona

Od dwóch lat noszę aparat ortodontyczny i muszę staranniej dobierać pasty, żeby nie wybielały za mocno, ale równocześnie dobrze czyściły i odświeżały.
I tak w moje ręce wpadła pasta z Himalaya Herbals.
Ma dobry skład złożony głównie z naturalnych składników, dobrze czyści zęby i odświeża, nie powoduje krwawienia dziąseł. Jest wydajna, cena może trochę odstraszać, ale warto.

Pasta z fajnym składem:)

To jedna z moich ulubionych past do zębów bez fluoru i z dobrym składem:) przede wszystkim zachwycił mnie skład, zależało mi, aby pasta miała jak najwięcej naturalnych składników, po drugie świetnie czyści zęby i odświeża oddech, wystarczy nałożyć na szczoteczke naprawde niewiele, co prawda nie pieni sie za bardzo ale to raczej dobrze bo nie zawiera żadnych zbędnych składników:)
Co do minusów, kosztuje troche wiecej niż tradycyjne pasty z fluorem ale za jakosc czesto trzeba zapłacić więcej, wiec jedyne do czego moglabym sie "przyczepić" to małe opakowanie, zdecydowanie powinno byc większe, w rozmiarze typowych past.
Ogolnie polecam wszystkim, którzy szukają produktów z dobrym składem:)

Jedna z moich ulubionych past

Jest to zdecydowanie moja faworytka w pastach do zębów, używam już od wielu lat, ze względu na bardzo dobry skład i fajne ziołowe uczucie odświeżenia po użyciu.

Jedna z moich ulubionych past

To jedna z moich ulubionych past, korzystam od lat i jestem zadowolona :) Co mogę o niej napisać?

+ bardzo dobry, naturalny skład
+ dłuuugie uczucie świeżości po umyciu
+ nie krwawią mi po niej dziąsła
+ dobry stosunek ceny do jakości

Jeszcze do niedawna moja ulubiona

Używałam tej pasty od dobrych kilku lat, wierząc w jej dobry, naturalny skład.
Ogólnie rzecz biorąc byłam nawet zadowolona. Przyjemnie się pieni, pozostawia solidne uczucie świeżości. Ale więcej nie kupię ani nikomu nie polecę.
Ta pasta zawiera w składzie 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, składnik potencjalnie rakotwórczy, niewskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Poczytajcie o nim zanim się zdecydujecie. Ja jestem zdania, że lepiej znaleźć coś bezpiecznego i naprawdę 'naturalnego'.

Dobra pasta

Lubię pasty z Himalaya, kupuję je głównie ze względu na bardzo dobry, naturalny skład. Pasta dobrze czyści zęby, pieni się, nie trzeba nakładać jej dużo. Świeży oddech utrzymuje się przez długi czas. Odkąd jej używam nie mam problemów krwawiącymi dziąsłami, a to duży plus :)

Sprawdza się, ale jakoś oczekiwałam więcej...

Słowem wstępu:
Pokusiłam się na zakup tego rodzaju pasty Himalaya, zachęcona moimi doświadczeniami z wersją Stain Away, więc siłą rzeczy miałam już w głowie jakieś oczekiwania....

# OPAKOWANIE:
Trwałe, nie ma problemu z wyciśnięciem pasty do samego końca, plastik dobrze pracuje. Design opakowania OK, nienachalny, ale charakterystyczny w zielonobutelkowej tonacji marki.
Wylot tubki jak dla mnie delikatnie zbyt szeroki, co skutkuje, że czasem nałoży mi się więcej pasty niż powinno.

# PRODUKT:
Konsystencja odpowiednio gęsta, w kolorze jasno brudnobrązowym, co moim zdaniem może odstraszać niektórych bardziej wrażliwych na kolor użytkowników. Osobiście jestem przeciwniczką tych wszystkich zielonych/niebieskich barwników w kosmetykach, więc mnie ten naturalny kolor pasty nie przeszkadza.
Zapach i smak bardzo charakterystyczny w swojej naturalności, mocno ziołowy, i znów dlatego nie każdemu przypadnie do gustu.
Dobry skład, przez co pasta nie pieni się jak szalona.

# DZIAŁANIE:
W tym punkcie mam lekki zawód w stosunku do wersji Stain Away, bo jak dla mnie aż zbyt delikatnie czyści zęby i nie pozostawia tego cudownego dla mnie odczucie "śliskich" z czystości powierzchni zębów.
Natomiast lepiej działa za to na dziąsła a te mam wrażliwe i z tendencją do krwawień.

# EXTRA:
Pasta jest wydajna, szczególnie przy używaniu szczoteczki elektrycznej,
Można ją łatwo złapać na promocji w przystępnej cenie i pojawia się już w wielu drogeriach i marketach.

Ogólna ocena = 4 gwiazdki
Odjęłam gwiazdkę ze względu na aspekt zbyt delikatnego mycia w moim odczuciu.