L`Oreal Paris, Elseve, Hyaluron Plump, Odżywka nawilżająco-scalająca

Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Odżywka nawilżająco-scalająca przez 72 godziny L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Plump delikatnie otula każde pasmo, ułatwia rozczesywanie, a także zamyka łuskę włosa, aby nie uciekała z niej wilgoć. Jej wysoko wyselekcjonowana formuła została stworzona tylko z najwyższej jakości komponentów. Wystarczy tylko kilka minut kuracji, aby włosy odżyły, a ich naturalny kształt powrócił. Szybko przyzwyczaisz się do codziennego komfortu lekkich i zdrowych włosów. Skuteczne działanie zawdzięcza 2% hialuronowemu kompleksowi pielęgnacyjnemu, który o nie dba i chroni, nie dopuszczając do utraty potrzebnej wilgoci.

Produkty Elseve Hyaluron Plump intensywnie regenerują, wypełniając ubytki i odbudowując zniszczoną strukturę. Odpowiednia pielęgnacja skóry głowy i pasm sprawi, że będą one naturalnie miłe w dotyku i pełne zdrowego blasku. Dodatkowo, pięknie pachną!

Używa produktu od: próbka

Świetna jakość

Odżywka, która nie obciąża włosów, a pozostawia je gładkie i lśniące. Świetny zapach i konsystencja. Opakowanie na plus. Moje włosy dawno nie wyglądały tak dobrze. Nie wystąpiły, żadne skutki uboczne jak po innych odzywkach.

Zadowolona

Jestem posiadaczką bardzo długich, farbowanych, średnio porowatych włosów. Ponadto z tendencją do przetłuszczania się i zniszczonych suchych końcówek.

Opakowanie odżywki jest koloru liliowego i delikatnie przeźroczyste ,co pozwala na kontrolę ubywającego produktu. Duży plus za wykorzystywanie opakowań do jej produkcji z recyklingu. Design opakowania jest klasyczny a etykiety na nim bardzo czytelne. Samo opakowanie jest dosyć miękkie dzięki czemu dobrze wydobywa się resztki odżywki z opakowania.

Konsystencja odżywki jest dosyć gęsta, liliowego koloru Dodatkowo ma bardzo przyjemny zapach. Samo nakładanie odżywki na włosy nie stanowi problemu pomimo, iż jest gęsta bardzo dobrze wmasowuje się we włosy i w nie wnika. Odżywka jest wydajna.

Odżywkę stosowałam razem z szamponem z tej samej linii. Włosy po kąpieli były widocznie odżywione, dotlenione i pachnące. Po kilku tygodniach stosowania włosy są bardzo miłe w dotyku, miękkie, nawilżone, zregenerowane. Włosy bardzo dobrze się układają. Ponadto łatwiej się je rozczesuje, co przy długich włosach to bywa porannym wyzwaniem. Odżywka absolutnie nie obciąża włosów. Włosy są pięknie lśniące i wypielęgnowane włącznie z końcówkami z którymi mam permanentny problem.

ZALETY:
- nawilża, dotlenia, odżywia włosy,
- włosy miękkie , sprężyste, lśniące z widocznym połyskiem,
- włosy dobrze się układają,
- regeneruje,
- ułatwia rozczesywanie,
- nie obciąża,
- opakowanie z recyklingu,
- przystępna cena zakupu,
- wydajny,
- piękny zapach,

WADY:
- brak istotnych wad

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne

Jestem bardzo zadowolona z produktu. Ponieważ że posiadam problematyczne włosy, plączące się to jednak odżywka poradziła sobie z nimi, przede wszystkim ułatwia rozczesywanie i regeneruje włosy, włosy się pięknie po niej błyszczą i cudownie pachną.

Bardzo mocne nawilżenie

Produkt ma dosyć gęstą konsystencję, przez co łatwo się go nakłada. Osobiście posiadam dosyć suche włosy. Odżywkę bardzo łatwo spłukać, nie zdarzyło mi się jej nie dopłukać i mieć przyklapniętych włosów. Po użyciu odżywki moje włosy zyskały objętość, miękkość oraz dogłębne nawilżenie. Włosy stały się też bardziej odporne na uszkodzenia. Moja ogólna to 9/10.

Gładkie i lśniące .

Odżywka nawilżająco-scalająca L`Oreal Paris, Elseve, Hyaluron Plump, spełnił moje oczekiwania włosy mam długie do pępka były dość suche i brakowało im blasku i sprężystości oraz odpowiedniego nawilżenia . Zacznę może od zapachu jest wręcz boski jak większość odzywek marki , zapach utrzymuje się bardzo długo , do końca dnia . Konsystencja jest dość gęstą a kolor odzywki jest fioletowy, wręcz w kolorze liliowym . Opakowanie jest standardowe , ale nie ukrywam fajną opcja byłaby pompka i ułatwiła by życie nie jednej osobie . Odżywka jest bardzo wydajna , jeśli chodzi o właściwości rzeczywiście włosy są bardziej nawilżone , sprężyste i lśniące zauważyłam to po kilku zastosowaniach odżywki . Nie obciążyła moich włosów z czego jest bardzo zadowolona . Napewno sięgnę nie raz po ta odżywkę bo zachwyciła się blaskiem moich włosów .

Dobra odżywka do użycia na szybko

Jest to dobry produkt do użycia na szybko, ponieważ nie trzeba długo trzymać jej na włosach by zauważyć efekt. Ładnie wygładza I pozostawia włosy błyszczące. Używam go przy każdym myciu włosów- nakładam niewielką ilość i zostawiam na chwilę po czym splukuje obficie letnia wodą.

Ratunek

Dostalam cała serie do testów i muszę przyznać ,ze jak do tej pory to moje ulubione produkty! Włosy mam bardzo długie,rozjaśnianie oraz gęste. Rozczesanie ich to jest jakiś koszmar bardzo mocno się płaczą walczę z wiecznymi kołtunami są suche i pisza się , ale od kat zaczęłam testować ta serie problem znikną włosy mogę wkoncu rozczesać bez wycinania kołtunów bądź szarpania się z nimi przez 2 h. Wyglądają zdrowa są wkoncu lśniące jesli skończę te produkty to napewno do nich wrócę ,a to o czymś świadczy! Zapach mi bardzo odpowiada jest ładny pachnie tak jak zazwyczaj produkty z tej serii ,ale nie jest drażniący nie jest zbyt intensywny. Gorąco polecam ja stosuje pełna wersje czyli myje szalikiem z serii, odżywka raz w tygodniu maska i na to serum.

Wyższy poziom wygładzenia

Odżywka wspaniałe dopełnia działanie szamponu z tej serii. Zapach jest obłędny, ładnie się rozprowadza. Trzeba uważać z nakładaniem jej przy nasadzie włosów, może je obciążać.

Używa produktu od: próbka

Odżywka

Odżywka z serii Hyaluron plump jest gęsta i bardzo łatwa w nałożeniu i rozprowadzeniu na włosach. Lekko zwilżone włosy i nawilżone poprzez odżywkę stają się miękkie i sprężyste. Łatwe w rozczesaniu i nawilżone suche włosy są błyszczące i nadają włosom nowe życie.

Dobra ale nie zachwyciła mnie

Jestem posiadaczką włosów bardzo suchych. Od odżywek oczekuję nawilżenia i tego że nie obciążą nadmiernie moich włosów powodując strąki na końcach. Odżywka sprawdziła mi się bardzo dobrze, z pewnością kupię ponownie. Niemniej jednak uważam że nie odbiega jakością od pozostałych odżywek drogeryjnych. Podczas jej stosowania zauważyłam że moje włosy są bardziej miękkie i puszyste, ale nie spuszone w brzydki sposób. Odżywka nawilża ale nie powoduje że włosy są przyklapnięte i bardzo dociążone, więc idealnie sprawdzi się dla posiadaczek wszystkich rodzajów włosów.

Nawilża i rozplatuje włosy

Odżywka do włosów Hyaluron Plump nawilża moje suche włosy i już da się to odczuć pod prysznicem. Wlosy sie nie placza i sa miekkie w dotyku. Ładne, poreczne opakowanie, piekny zapach i srednio-gesta konsystecja. Jedyny minusik taki, ze jest malo wydajna.

Recepta na good hair day!

To kolejna odżywka z gamy L'oreal, która świetnie mi się sprawdza. Włosy są po jej użyciu lśniące i gładkie, co widać na dolnym zdjęciu. Odżywka ma delikatnie fioletowe zabarwienie, ale nie zauważyłam, żeby ochładzała blond włosy. Piękny zapach, wygodne opakowanie, dobra cena i dostępność sprawią, że sięgnę po nią ponownie.