Equilibra, Rosa Ialuronica, Siero Viso (Różane wygładzające serum do twarzy z kwasem hialuronowym)

Aksamitne, nietłuste, łatwo wchłaniające się różane serum, które wygładza skórę pozostawiając ją świeżą i promienną. Zawarte w formule naturalne składniki w połączeniu z kwasem hialuronowym zapewniają skuteczne działanie wygładzające.

ZAWIERA:
- Fermentowany ekstrakt z róży damasceńskiej o wzmocnionym działaniu tonizującym i przeciwutleniającym,
- Średniocząsteczkowy kwas hialuronowy: nawilża oraz nadaje skórze napięcie i jędrność,
- Witamina C: przeciwutleniacz,
- Ceramidy roślinne: chronią naturalne nawilżenie skóry.

regenerujące, nawilżające, liftingujące, przeciwzmarszczkowe
z pompką
normalna, sucha, wrażliwa, odwodniona, mieszana
serum

Regeneracja

Różane wygładzające Serum do twarzy z kwasem hialuronowym ma lekką przyjemną w zapachu konsystencję która wygładza pozostawiając skórę świeżą . Skóra twarzy staje się jędrna i zregenerowana. Nie uczula ani nie podrażnia.

Serum nawilżające

Serum w konsystencji jest jak mleczko o bardzo przyjemnym zapachu. Kosmetyk nawilża i działa łagodząco. Opakowanie jest bardzo eleganckie i wygląda "luksusowo" przez swój minimalizm. Mam typ skórę mieszany ze skłonnością do podrażnień i wyprysków.

Dobre serum.

Serum jest nawilżające, lekkie, nie pozostawia tłustej warstwy, świetne do cery mieszanej.
Stosowane dwa razy dziennie w zestawie z kremem, nawilża skórę, nie podrażnia, nadaje się pod makijaż.
Opakowanie malutkie, poręczne i z pompką, super sprawa.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo dobry produkt, idealny dla cery wrażliwej.

Serum idealnie wchłania się i nie pozostawia na skórze tłustej ani świecącej warstwy.
Ma bardzo przyjemny, rozany zapach, który nie jest drażniący a dodatkowo wzbogaca poranną i wieczorną pielęgnację.
Mam skórę wrażliwą, zaczerwieniona i podatna na podrażnienia - po używaniu serum moja buzia była uspokojona i nawilżona.
Serdecznie polecam i z pewnością sięgnę też po inne linie Waszej marki.

Przyjemne , wygładzające

Serum wygładzające jest świetne! Skora jest mięciutka i sprężysta! Wygładza! Skóra Przyjemna w dotyku i zregenerowana. Jestem zadowolona produkty przede wszystkim nie zapychają, a mam do tendencje

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Różane serum dla dbających o zdrowy wygląd skóry

Bardzo ładna różowa buteleczka z pompką dla wygodniejszego użycia. Aksamitna nie tłusta konsystencja która wygładza skórę pozostawiając ją świeżą i promienną. Wystarczy mała ilość aby rozprowadzić na całej twarzy. Po dłuższym stosowaniu rano i wieczorem zauważyłam że moja cera wygląda bardziej promiennie i zdrowiej. Doskonale nawilża ją i regeneruje wypełnia niedoskonałości. Wizualnie skóra jest rozjaśniona i mniej przemęczona. Serdecznie polecam serum dla każdego.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ciekawy produkt, jednak to chyba nie to

Z początku pozostawia na skórze dziwną warstwę, jakby cienkiej piany, jednak po kilku minutach wysycha a skora jest przyjemnie odświeżona. Po uzyciu moja skóra jest znacznie miększa

Lekki, szybko się wchłania

Jest to produkt uniwersalny, ponieważ dzięki temu że tak łatwo się wchłania może być stosowany na dzień, na noc , pod makijaż. Produkt nawilża a przy tym od razu pozostawia skórę gładka, satynowa. W moim przypadku serum w połączeniu z kremem różanym ładnie nawilża skórę, nie podraznia, szybko się wchłania, skóra jest gładka, nie pojawiają się niedoskonałości. Zapach mocno różany jak cała seria. Łatwa aplikacja, lekka konsystencja (kremowa), szklane opakowanie.

lekkie serum

Używałam serum zarówno solo, jak i w połączeniu z kremem z tej serii. Niestety przez kilka dni, za każdym razem kiedy używałam tego serum i kremu moja skóra była podrażniona i piekła. Postanowiłam jednak kontynuować pielęgnację tym produktem, a wraz z czasem skóra się przyzwyczaiła i przestałam odczuwać nieprzyjemne pieczenie. Serum jest bardzo lekkie w konsystencji, ale dobrze nawilża. Jest też wydajne. Nie pozostawia tłustej warstwy. Nadaje się pod makijaż. Opakowanie jest piękne i robi wrażenie. Sam kosmetyk bardzo mocno pachnie różami, ale jest to przyjemny zapach.

Bardzo dobre

Piękna buteleczka, wygląda bardzo elegancko. Wygodne do stosowania. Zapach nie jest idealny, ale przyjemny, może dla mnie trochę nużący po czasie. Rozświetla, wygładza, nie klei się. Wystarczy mała ilość na całą twarz. Nawilża, koi skórę. Lekka formuła taka żelowa, super jako baza pod makijaż, lepi się delikatnie, ale szybko mija ten efekt.

Bardzo pozytywne zaskoczenie!

Serum otrzymałam do testów razem z kremem i płynem micelarnym. Po ok 3 tygodniach codziennego stosowania uważam, że właśnie serum jest najmocniejszym zawodnikiem różanej serii :)

Kosmetyk zamknięty został w buteleczce z ciężkiego, matowego szkła z pompką. Już samo opakowanie sprawia pozytywne wrażenie, solidne i eleganckie, z moim ulubionym, higienicznym dozownikiem - wielki plus.

Serum ma kremową konsystencję, wydaje się gęsta i treściwa, jednak przy kontakcie ze skórą nabiera lekkości i przyjemnie się rozprowadza. Aplikację uprzyjemnia zapach - dość intensywny aromat róż.

Skład jest na piątkę - kwas hialuronowy, ferment z róży, ceramidy i witamina C.
Moja mieszana cera z tendencją do przesuszonych policzków pokochała ten kosmetyk! Trzy tygodnie wystarczyły, żebym zobaczyła efekty - skóra jest zdecydowanie bardziej nawilżona, odżywiona, jędrniejsza. W duecie z kremem (to połączenie stosuję na noc, na dzień serum solo pod makijaż) zauważyłam zdumiewający efekt - skóra stała się jakby bardziej gęsta, gładsza. Z przyjemnością patrzę w lustro i żałuję, że wcześniej unikałam produktów do twarzy typowo odżywczych bojąc się zapychania. Serum nie tylko nie zapchało mi porów, nie obciążyło cery, ale wręcz poprawiło jej wygląd - sprawia wrażenie zdrowszej, młodszej.

Gorąco polecam, cery ze skłonnością do zapychania i przetłuszczania w strefie T nie mają się czego obawiać, stosowanie tego serum przynosi same korzyści :) !

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Lekka konsystencja, rewelacyjny efekt!

Produkt bardzo wygodny w użyciu. Umieszczony w szklanej buteleczce z pompką. Intensywny różany zapach. Świetna konsystencja, lekko mleczna, która bardzo szybko się wchłania.
Produkt aplikuje się rewelacyjnie dzięki przyjemnej konsystencji. Od razu czuć efekt wygładzenia, ukojenia i nawilżenia. Po dłuższym czasie stosowania zauważyłam, że moja cera wygląda zdecydowanie zdrowiej, bardziej promiennie, a potrądzikowe blizny są mniej widoczne.
Produkt jest dość wydajny. Jak najbardziej spelnił moje oczekiwania i jest godny polecenia!