Make Up Gallery, Smoothly Does It Pressed Powder (Puder prasowany)

Make Up Gallery, Smoothly Does It Pressed Powder (Puder prasowany)

Smoothly Does It Pressed Powder jest zamknięty w czarnym, kompaktowym etui z przezroczystą pokrywką i zawiera mieszankę supermiękkich pudrów z witaminą E! Tworzy gładkie, nieskazitelne wykończenie. Dostępny w 4 naturalnych kolorach, które pasują do różnych odcieni skóry.

prasowany
matujące

Skład jest w trakcie moderacji.

• Talk, stearynian magnezu, dimetikon, palmitynian etyloheksylu, trigliceryd kaprylowy/kaprynowy, wazelina, metoksycynamonian etyloheksylu, benzofenon-3, octan tokoferylu, perfumy, serica, metyloparaben, propyloparaben CI 77492, CI 7749

Fajny puder do twarzy

Make Up Gallery, Smoothly Does It Pressed Powder (Puder prasowany) zakupiłam podczas zakupów w Dealz wraz z rozświetlaczem tej marki. Moją uwagę przyciągnęła cena, oraz to że w składzie zawiera witaminę E. wtedy kosztował jedyne 9,99 zł i był dostępny aż w 4 odcieniach. Wybrałam ten najjaśniejszy.
Puder umieszczony jest w kompakcie, z przeźroczystą góra którą otwiera się w górę. Fajnie że jest w częściowo przeźroczystym opakowaniu ponieważ widzimy co rzeczywiście kupujemy.
Puder bardzo łatwo się nakłada, niestety nie posiada w zestawie gąbeczki do jego nakładania. Puder pozostawia twarz gładką i matową. Jest trwały, spokojnie utrzymuje się cały dzień i nie pozostawia plam. Dostosowuje się do cery.
Nie jestem profesjonalną makijażystka dlatego ten puder spełnia moje wymagania.
Puder jest bardzo wydajny