KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
4,9 na 5
Kupi ponownie: 93% osób
  • 28 stycznia 2023 o 13:52
    Peeling o pięknym, owocowym zapachu
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Peeling do ciała Treaclemoon otrzymujemy w poręcznej, przezroczystej i estetycznie wykonanej tubie. Grafika jest minimalistyczna, ale zarazem przyciągająca uwagę. Zapach papai odwzorowano fantastycznie - jest owocowo, soczyście, słodko i energetyzująco. Ten peeling pobudza do działania i jest wspaniałym kosmetykiem pielęgnacyjnym podczas kąpieli. Jego niesamowity zapach poprawia nastrój w nawet najbardziej pochmurne, deszczowe, śnieżne czy mroźne dni. Peeling ma przyjemną, kremową konsystencję oraz sporo malutkich drobinek peelingujących średniej mocy. Doskonale radzi sobie ze złuszczaniem martwego naskórka, przywracając przy tym skórze niesamowitą miękkość i gładkość. Świetnie rozprowadza się na skórze oraz bezproblemowo spłukuje się. Nie powoduje nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia skóry, nie podrażnia, nie uczula. Oczyszcza, odświeża, wygładza. W moim przypadku problem suchej skóry doskwiera mi od lat, z tego powodu po peelingi sięgam zwykle 2 razy w tygodniu. Ten sprostał moim oczekiwaniom i zdecydowanie mogę go polecić, jeżeli potrzebujecie nieco delikatniejszego peelingu, nie mocnego zdzieraka. Na plus dostępność, bo peelingi tej marki można zakupić na przykład w Rossmannie. Z przyjemnością będę do niego wracać :)
    Drogeria Rossmann
    8 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 29 lutego 2024 o 11:13
    Cudowny peeling
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Uzywam już drugie opakowanie tego produktu , od razu zakochałam się w przecudnym letnim zapachu który pozostaje na skórze jeszcze przez długie godziny. Peeling ma drobne ziarna które są bardzo delikatne dla skóry , nie podrażniają jej i nie pozostawiają zaczerwienienia , po zastosowaniu tego produktu skóra jest gładka , pełna blasku , delikatna , widocznie odżywiona , świeża a co najważniejsze dogłębnie oczyszczona z martwego naskórka. Jest to produkt wart uwagi i przetestowania , myślę że ma bardzo dobrą cenę a opakowanie jest wydajne i wystarcza na dłuższy czas. Polecam
    W drogerii internetowej
    7 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 28 lutego 2024 o 20:35
    Boski :)
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jestem wielką fanką peelingów. Ten urzekł mnie od samego początku! Świetny, intensywny zapach :) Drobinki doskonale oczyszczają, a po całej pielęgnacji skóra jest nawilżona i odświeżona. Polecam!
    Zalety:
    • Zapach
    • Konsystencja
    Drogeria Hebe
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 23 lipca 2024 o 20:46
    Owocowe szaleństwo!
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Peeling do ciała Treaclemoon Papaya Summer to produkt, który wzbudził moje zainteresowanie swoim egzotycznym zapachem i obietnicą głębokiego oczyszczenia skóry. Po kilku tygodniach regularnego stosowania mogę śmiało stwierdzić, że jestem zachwycona efektami. Pierwsze, co mogę zauważyć po użyciu peelingu, to jego intensywny, owocowy zapach papai, który delikatnie otacza ciało i pozostaje na skórze przez długi czas. Konsystencja peelingu jest gęsta i kremowa, co sprawia, że łatwo rozprowadza się po skórze. Ma drobne ziarna cukru, które delikatnie złuszczają naskórek, pozostawiając skórę miękką i gładką. Polecam ten peeling wszystkim, którzy szukają produktu o intensywnym działaniu nawilżającym złuszczającym.
    Zalety:
    • Zapach
    W marketplace Allegro, Amazon
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 14 lipca 2024 o 0:26
    peeling od Treaclemoon
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Jako miłośnik peelingów marki Treaclemoon, szczególnie polecam "Papaya Summer Smooth Body Scrub". Produkty tej firmy cieszą się dużą popularnością i są łatwo dostępne w Niemczech. Peeling "Papaya Summer Smooth" skutecznie usuwa martwy naskórek, pozostawiając skórę gładką i odświeżoną. Zawiera drobne granulki, które delikatnie, ale efektywnie oczyszczają skórę, nie powodując podrażnień. Po użyciu skóra jest miękka, nawilżona i gotowa na dalszą pielęgnację. Jednym z największych atutów tego peelingu jest jego zapach. Owocowy aromat papai jest intensywny, ale nie przytłaczający. Przywołuje na myśl letnie dni i tropikalne wakacje, co sprawia, że używanie tego produktu to prawdziwa przyjemność dla zmysłów. Zapach pozostaje na skórze przez dłuższy czas, co dodatkowo potęguje uczucie świeżości. Konsystencja peelingu jest kremowa z zawartością drobnych, ale skutecznych granul. Dzięki temu łatwo się rozprowadza i nie spływa z ciała podczas aplikacji. Jest to idealne połączenie skuteczności i komfortu użytkowania. Podsumowując, "Treaclemoon Papaya Summer Smooth Body Scrub" to produkt, który zdecydowanie warto wypróbować, szczególnie jeśli lubisz owocowe, letnie zapachy i skuteczną, ale delikatną pielęgnację skóry.
    Inna drogeria
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną