Treaclemoon, Papaya Summer Smooth Body Scrub (Peeling do ciała)

Treaclemoon, Papaya Summer Smooth Body Scrub (Peeling do ciała)

Lato z papają - peeling do ciała o zapachu egzotycznej papai, który zabierze Cię w ulubione miejsce na letnie wakacje. Tego Ci trzeba!

100% naturalny ekstrakt z papai, 100% wegańska butelka z certyfikatem PETA wykonana w 100% z tworzywa z plastiku oceanicznego - logo na etykiecie. Testowana dermatologicznie.

Struktura

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

uwielbiam moją skórę po nim

Nie mogę się napatrzeć na swoją skórę po użyciu tego peelingu, jest tak gładka i miękka, że chętnie ją cały dzień głaszczę. Polecam Papaya Summer Smooth Body Scrub każdej osobie, która chce sobie zapewnić luksusowy moment pielęgnacji i odprężenia podczas codziennej rutyny. Jedyne co żałuję, to że go nie odkryłam wcześniej! Dzięki niemu moje ciało nabiera nowego blasku i sprawia mi dużą przyjemność. Nie zawaham się go znowu kupić i polecić moim znajomym - warto dać swojej skórze taki treat!

Kupiony w: Drogeria internetowa

Cudowny peeling

Uzywam już drugie opakowanie tego produktu , od razu zakochałam się w przecudnym letnim zapachu który pozostaje na skórze jeszcze przez długie godziny. Peeling ma drobne ziarna które są bardzo delikatne dla skóry , nie podrażniają jej i nie pozostawiają zaczerwienienia , po zastosowaniu tego produktu skóra jest gładka , pełna blasku , delikatna , widocznie odżywiona , świeża a co najważniejsze dogłębnie oczyszczona z martwego naskórka. Jest to produkt wart uwagi i przetestowania , myślę że ma bardzo dobrą cenę a opakowanie jest wydajne i wystarcza na dłuższy czas. Polecam

Kupiony w: Drogeria Hebe

Boski :)

Jestem wielką fanką peelingów. Ten urzekł mnie od samego początku! Świetny, intensywny zapach :) Drobinki doskonale oczyszczają, a po całej pielęgnacji skóra jest nawilżona i odświeżona.

Polecam!

Dobry i pachnący

Peeling mieści się w przezroczystej tubce z zamykaniem na klik.

Cudownie pachnie podczas aplikacji takim żywym, słodkim zapachem papai.

Peeling na odpowiednią konsystencję, która świetnie się aplikuje chociaż się nie pieni. W konsystencji są małe drobinki, które są delikatne dla skóry. Produkt zawiera naturalne kawałki owoców.

Produkt doskonale oczyszcza skórę i złuszcza martwy naskórek. Zostawia ją niesamowicie gładką w dotyku i cudownie pachnącą.

• Wydajność: 4

Idealna gładkość

Do zakupu zachęciła mnie piękna wakacyjna szata graficzna z kolorowymi napisami i pomarańczowym musem wewnątrz. Peeling na konsystencję dość gęstą, drobinki nie są mocno ścierające, są drobne i jest ich dużo, czuć , że coś się na skórze fajnego dzieje! Dobrze i łatwo się zmywa , skóra jest idealnie i przyjemnie gładka w dotyku i nawilżona. Przy stosowaniu 2-3 razy w tygodniu skóra zyskuje ładniejszy kolor szczególnie gdy jest opalona, kolor wydaje się wyrównany i zdrowszy. Podoba mi się, że zamknięcie jest na dość mocny klik, także nie musimy się obawiać, że otworzy się w torbie wakacyjnej. Zapach papaji jest obłędnie kuszący i długo trzyma się na skórze.

Wizażanki najczęściej polecają:

Kupiony w: Drogeria internetowa

Soczysta chwila przyjemności

Peeling to jedna z moich ulubionych czynności w pielęgnacji ciała. Nie mogłam sobie odmówić przyjemności wypróbowania tego peelingu, gdy tylko go zobaczyłam w opakowaniu.
Tubka prześwituje co sprawia że widać jego soczystą, owocową konsystencję i malutkie czarne drobinki.
Zacznijmy od zapachu, który totalnie mnie uwiódł - owocowy, dość mocny, ale jednocześnie nienachalny. To on sprawia, że co kąpiel mam ochotę się nim uraczyć , ale finalnie używam go raz/ dwa razy w tygodniu i to wystarcza, by moja skóra była jedwabiście gładka.
Dodam też, że jest to peeling z drobnymi ziarenkami , który jest dość delikatny- nie jest to typowy zdzierak.
Dla mnie jego drobnoziarnistość to duza zaleta ze względu na to iż moja skóra jest bardzo wrażliwa i podatna na urazy.
Do tego jest to produkt bardzo wydajny, w świetnej cenie i dostępności.
Na pewno będę chciała wypróbować inne warianty zapachowe ;)

Uwielbiam ten peeling

Peeling do ciała o zapachu egzotycznej papai z naturalnymi kawałkami owoców ( 100% naturalne wiórki z łupin orzecha kokosowego) coś cudownego - Jestem pod wrażeniem, jak on pięknie pachnie! Peeling posiada małe drobinki, dzięki temu delikatnie złuszcza martwy naskórek, oczyszcza ciało, sprawiając że skóra jest miękka,wygładzona, bardzo przyjemna w dotyku i pachnąca. Stosuję go raz w tygodniu.

Kupiony w: Drogeria Natura

Super peeling

Kolorowe opakowanie zwraca na siebie uwagę. Konsystencja dość gęsta z małymi drobinkami należą do średniej ścieralności takie jak lubię nie taki typowy zdzierak. A jednak świetnie złuszcza martwy naskórek i dobrze oczyszcza. Nie uczula, nie wysusza. Skóra po nim jest gładka i delikatna. No i ten egzotyczny zapach uprzyjemnia każdą chwilę spędzoną z nim pod prysznicem rano czy wieczorem.
Na plus za naturalny skład i opakowania z oceanicznego plastiku.

Świetny peeling

Myjący peeling o zapachu mango to coś co każdy musi mieć u siebie w domu.
Ten zapach jest taki słodki i cudowny, że w moment przenosi nas na egzotyczne wakacje w środku gorącego lata.

Peeling z właściwościami myjącymi świetnie dba o naszą skórę:
- usuwa zrogowaciały naskórek,
- zmiękcza skórę,
- nawilża ciało,
- oczyszcza
- sprawia, że skóra słodko pachnie przez długi czas
- nie podrażnia,

Pachnie cudownie

Ten peeling to moje wielkie odkrycie. Już sam zapach tak zachęca do jego używania. Pachnie słodko, a zarazem orzeźwiająco. Otula takim ciepłem słońca w ciągu lata. Bardzo skutecznie oczyszcza i usuwa martwy naskórek. Przy tym wszystkim jest bardzo delikatna. Dla mnie bomba.

• Opakowanie: 5

Peeling o pięknym, owocowym zapachu

Peeling do ciała Treaclemoon otrzymujemy w poręcznej, przezroczystej i estetycznie wykonanej tubie. Grafika jest minimalistyczna, ale zarazem przyciągająca uwagę. Zapach papai odwzorowano fantastycznie - jest owocowo, soczyście, słodko i energetyzująco. Ten peeling pobudza do działania i jest wspaniałym kosmetykiem pielęgnacyjnym podczas kąpieli. Jego niesamowity zapach poprawia nastrój w nawet najbardziej pochmurne, deszczowe, śnieżne czy mroźne dni.

Peeling ma przyjemną, kremową konsystencję oraz sporo malutkich drobinek peelingujących średniej mocy. Doskonale radzi sobie ze złuszczaniem martwego naskórka, przywracając przy tym skórze niesamowitą miękkość i gładkość. Świetnie rozprowadza się na skórze oraz bezproblemowo spłukuje się. Nie powoduje nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia skóry, nie podrażnia, nie uczula. Oczyszcza, odświeża, wygładza. W moim przypadku problem suchej skóry doskwiera mi od lat, z tego powodu po peelingi sięgam zwykle 2 razy w tygodniu. Ten sprostał moim oczekiwaniom i zdecydowanie mogę go polecić, jeżeli potrzebujecie nieco delikatniejszego peelingu, nie mocnego zdzieraka. Na plus dostępność, bo peelingi tej marki można zakupić na przykład w Rossmannie. Z przyjemnością będę do niego wracać :)

Owocowy zawrót głowy

Jak ten peeling pięknie pachnie ????. Po prostu to mój jeden z ulubieńców jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji ciała.

Zacznijmy od początku.

Opakowanie - przyciąga uwagę od pierwszego wejrzenia. Delikatna ,czytelna grafika. Kolor kosmetyku widać przez przezroczystą tubę.

Sposób aplikacji- musimy wycisnąć produkt z tubki,ale konsystencja jest na tyle dobra,że nie musimy się z tym męczyć.

Zapach- łoooo matko. Tu się dzieją cuda. Ten zapach owocowy to jest jakiś obłęd. UWIELBIAM !!! Utrzymuje się na ciele jeszcze długo czas po kąpieli.

Gramatura- peeling ma delikatne ziarna nie powodujące podrażnień.

Peeling dobrze złuszcza skórę,nie podrażnia, nie wysusza.