Wella, Wellaton Intense, Farba do włosów z kuracją nawilżającą wzbogaconą olejkiem arganowym

Cena PLN 16.50

W farbowaniu włosów nie chodzi już tylko o kolor. Z nowym Wellatonem chodzi o całkowite pokrycie siwych włosów i wzmocnienie pielęgnacji. Nowa Kuracja Nawilżająca z Olejkiem Arganowym pomaga utrzymać zdrowe i lśniące włosy. WPF Water Protection Factor zabezpiecza kolor i utrzymuje wodę na zewnątrz dla długotrwałego efektu. Formuła High Dye Loaded - specjalnie zaprojektowana dla intensywnych rezultatów kolorystycznych - zapewnia głęboką i równomierną penetrację koloru.

100% intensywny kolor na zewnątrz, zdrowe i silne włosy wewnątrz.
Włosy farbowane mogą zostać uszkodzone przez miedź obecną w wodzie podczas mycia. Miedź osłabia białko włosa, które jest ważne dla jego wytrzymałości i połysku, także kolor może wyblaknąć, pozostawiając włosy matowe, słabe i bardziej podatne na złamania. Na ratunek przychodzi Nowa Kuracja Nawilżająca z Olejkiem Arganowym. Zawiera Histydynę - aminokwas o właściwościach antyoksydacyjnych. Histydyna ukierunkowana jest na usuwanie miedzi z włosów, tworząc barierę ochronną, która dzięki właściwościom hydrofobowym zapobiega wypłukiwaniu koloru. Dzięki Kuracji Nawilżającej, technologia tworzy ochronną warstwę hydrofobową, która pomaga zablokować kolor i utrzymać wodę na zewnątrz. Histydyna zapewnia również gładkość i połysk.

Głęboka kuracja odżywcza uszczelnia łuski włosów, zapewniając bogaty wygląd końcowy z optymalnym połyskiem i miękkością. Kuracja nawilżająca tworzy gładką powierzchnię dla dodatkowego połysku i kontynuuje nawilżanie włosów aż do 6 tygodni.

w butelce, w saszetce
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe
farby
pokrycie siwych włosów, odżywcze, koloryzujące

Farba warta zastosowania

Farba do włosów Wellaton Intense zapewniła mi całkowite pokrycie siwych włosów. To 100% intensywny kolor na zewnątrz i zdrowe i mocne włosy od wewnątrz. Głęboko odżywiająca kuracja zamknęła łuski włosa, Kuracja nawilżająca, o atrakcyjnym, kwiatowym zapachu - bogate białe kwiaty na drzewnym tle, tworzy gładką powierzchnię dla dodatkowego połysku i nawilża włosy. Włosy stały sie bardzo miękkie i podatne na rozczesywanie co mnie mile zaskoczyło Efekt utrzymał się na moich włosach ok 6 tygodni co uważam za dobry efekt.

Ciekawy produkt.

Farba z odżywką do włosów Wellaton, to dobry produkt do stosowania,zwłaszcza jeżeli masz siwe włosy.Mam delikatną i wrażliwą skórę głowy i siwe zmęczone farbowaniem włosy.Po zastosowaniu farby Wellaton Intense z olejkiem arganowym nie odczułam żadnych negatywnych skutków, a wręcz przeciwnie, włosy jakby odżywione,pachnące i lśniące,bez przebłysku siwizny.Polecam.

Zdecydowanie tak.

Bardzo dziękuję, że mogłam na własnych włosach przekonać się o działaniu Farby do włosów Wellaton Intense w domu. Oczywiście o dokładne jej nałożenie zadbała moja przyjaciółka. Farba sprawdziła się na moich blond włosach w 100%-ach. Włosy nie tylko już się nie puszą i są bardziej wygładzone, ale i lśniące. Farba nie uczula, nie powoduje nieprzyjemnego amoniakowego zapachu jak to w przypadku niektórych farb do włosów. Z pewnością zakupię ją ponownie.

Piękny kolor włosów

Na moich włosach niestety pojawia się coraz więcej siwych włosów więc farba musi sobie z nimi poradzić. Ta farba świetnie je zakryła. Dodatkowo włosy mają piękny kolor, błyszczą się i łatwo rozczesuja. Nie sądziłam że farbowanie włosów w domu będzie takie miłe i będą takie świetne efekty. Polecam

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Farba do zastosowania w domu

Standardowa farba do zastosowania w domu, łatwa do wykonania, ktora dobrze się rozprowadza na włosach. Produkt daje ładny intensywny kolor i farbuje siwe włosy, jednak jak każdy tego rodzaju szybko się wypłukuje . Ogólnie produkt dobry w szczególności za te pieniądze.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Piękny połysk, dobre krycie siwych włosów.

Jedno opakowanie farby wystarczyło na pokrycie całych włosów. Włosy mam długie średnio gęste, dużo siwych. Dobrze pokrywa siwe włosy, daje ładny połysk. Dołączona odżywka sprawia, że włosy stają się miękkie w dotyku i poddatne na układanie. Przyjemnie pachnie. Kolor utrzymuje się długo i nie wypłukuje nawet przy codziennym myciu.

warto spróbować

Sam proces koloryzacji i odżywiania jest bardzo prosty, nawet dla tych co nigdy sami nie próbowali tego wcześniej.
Farba w 100% pokryła moje siwe włosy, mimo codziennego mycia włosów farba nie spłukuje się szybko. Kolor jest głęboki i wyrazisty. Zaskoczył mnie także przyjemny zapach farby.
Mimo bardzo wrażliwej skóry głowy nie miałam żadnych podrażnień, włosy pokryte zostały kolorem równomiernie, po koloryzacji nabrały głębokiego koloru i były bardzo miękkie.
Jedyny minus to kolor, wyszedł mi o 1-1,5 tonu ciemniejszy niż powinien, mimo brązu wpada on momentami w czerń.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Przyjemna i efektowna pielęgnacja.

Pierwszy raz mialam okazje przetestować farbę Wellaton Intense (odcień Medium Brown 4/0) i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Samo nałożenie kosmetyku w domu jest szybkie i o dziwo całkiem przyjemne dzięki hmmm jakby kwiatowemu zapachowi.
Przyzwyczaiłam się do niezbyt pachnących kosmetykow do farbowania włosów a tu mile zaskoczenie.

Uzyskany kolor bardzo ładny, głęboki. Produkt świetnie poradził sobie z siwymi niestety już włosami (praktycznie cały odrost już siwy).
Włosy po użyciu dołączonej odżywki (a mam kręcone skłonne do platania) bardzo ładnie dały się rozczesać.
Po wysymuszeniu były miękkie i bardzo błyszczące.

Póki co użyłam 1 opakowanie około 3 tygodni temu i muszę przyznać, że kolor ładnie się trzyma, nie wypłukuje się.
Na pewno sięgnę jeszcze po ta farbę i polecam.

Rewelacja

Farba do włosów jest łatwa w użyciu w domu. Bardzo szybko się rozprowadza. Farba ma przyjemny zapach. Farba pokrywa w całości siwe włosy. Sama odżywka do włosów, która jest dołączona jest łatwa w użyciu i pięknie pachnie. Moje włosy są miękkie w dotyku i łatwo dają się rozczesują. Polecam

Ogromne wrażenie.

Farba konsystencję ma gęstą ale lekką o przyjemnym zapachu.
Zawartość opakowania jest wystarczająca dla półdługich włosów. Mój typ skóry jest normalny. Jak dla mnie farba
Wella, Wellaton Intense do włosów z kuracją nawilżającą wzbogaconą olejkiem arganowym jest idealna.

Miłe zaskoczenie

Farba do włosów Wellaton bardzo mnie zaskoczyła. Przetestowałam wiele farb do włosów. Jednak ta jest wyjątkowa. Nie ma toksycznego zapachu jak inne farby. Łatwo się rozprowadza. Ładnie złapała mój odrost. I o dziwo po farbowaniu moje włosy nie są rude jak u wiewiórki. Odżywka dołączona do opakowania również robi swoją robotę. Włosy po jej użyciu są miękkie i pełne błysku. Dzięki temu mam wrażenie, że farbowanie nie uszkodziło moich włosów aż tak bardzo. Nie zauważyłam nadmiernego wypadania włosów po jej użyciu. Na pewno w niedalekiej przyszłości wrócę po nią jeszcze raz.

Super farba do włosów

W środku opakowania znajdziemy:
Krem koloryzujący
Aktywator
Kurację nawilżającą z olejkiem arganowym
Jedną rękawiczkę

Zdecydowanie mogę polecić Wam tą farbę. Bardzo dobrze farbuje włosy, kolor jest głęboki i trwały. Dosyć szybko kolor łapie włosy. Super, że w zestawie jest też odżywka. ???????? Do tego farba nie zrobi krzywdy waszym włosom! Nie są po niej popalone ani zniszczone.???????? Jednak uważajcie na resztę ciała bo ciężko później zmyć farbę!!????

✅️ZALETY✅️
-cena