Bourjois, Volume Glamour Lift & Stretch Mascara (Wydłużający i unoszący tusz do rzęs)

Cena PLN 65.99

Powiedz „bonjour” efektowi otwartego oka, który uzyskasz z pomocą maskary Volume Glamour Lift & Stretch marki Bourjois – tuszu wydłużającego i unoszącego rzęsy nawet o 20 stopni.

– Tusz Bourjois, którego lekka formuła została wzbogacona witaminą C i Phytocycle™ Orange, zapewnia odświeżone i pełne energii spojrzenie.
– Maskara jest niebywale prosta w aplikacji, gwarantuje maksymalny komfort noszenia i szybko zasycha
– Bez grudek i bez osypywania.
– Elastyczna silikonowa szczoteczka doskonale rozdziela rzęsy, nadając im objętość i unosząc Twoje rzęsy – zafunduj sobie natychmiastowy efekt otwartego oka!

niewodoodporne
Efekt
wydłużające
bez parabenów
Szczoteczka
silikonowa

Efekt przedłużonych rzęs

Mam dosyć rzadkie cienkie rzęsy przez co mam problem z pomalowaniem ich ale ten tusz sprawia że wyglądam jakbym miała doklejone rzęsy pięknie wydłuża o pogrubia szczoteczka jest silikonowa więc pięknie oddziela rzęsy nie sklejając ich , precyzyjnie maluję każda rzęske nie powodując efektu grubych sklejonych rzęs ten produkt zostaje że mną już na zawsze jest to must have w każdej kosmetyczce.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Mascara jest idealna do każdego rodzaju rzęs.

Bardzo dobrze unosi rzęsy, a szczoteczka dobrze je rozdziela. Byłam zachwycona tą mascarą i napewno kupię ją ponownie. Mogę polecić ją każdemu, bo jest idealna. Bardzo spodobał mi się wygląd moich rzęs po użyciu tego tuszu.

Mój ulubiony tusz

Ten tusz stał się aktualnie moim ulubionym produktem do makijażu! Pięknie podkreśla spojrzenie i daje efekt głębokiej czerni! Mój nowy mast have w kosmetyczce. Musisz go mieć!!!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nie jest to najlepszy najlepszy tusz do rzęs jaki posiadam.

Nie kupiłabym ponownie tego produktu, opakowanie ma ładne ale to tyle. Szczoteczka utrudnia użytkowanie i dodatkowo skleja rzęsy. Bardzo łatwo jest się nią ubrudzić. Nie polecam tego produktu.

Dokładne rozdzielenie, piękne wyczesanie

Tusz Bourjois bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Idealnie porozdzielał rzęski, zaczesał je, stworzył delikatny efekt teatralnych rzęs. Opakowanie bardzo przyjemne dla oka. Jestem bardzo zadowolona ????

Godny uwagi

Tusz ma piękne opakowanie, kolor. Widać, że dużą wagę przykłada się nie tylko do jakości ale też do wykończenia. Szczoteczka jest silikonowa lekko zaokrąglona, precyzyjnie rozdziela rzęsy pozostawia idealną warstwę tuszu. Tuż ma świetną konsystencję jest taki kremowy nie jest suchy, nie osypuje się nie odbija na powiece.

Efekt wow

Maskara daje efekt wow na oczku, to jak on podkreśla spojrzenie, dawno nie stosowałam tak genialnego tuszu. Efekt otwartego oka, daje nie zapomniane efekty. Gwarantuje, że zarówno panie, jak i panowie, zwrócą uwagę na osobę, która go stosuje

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Maskara na medal! Ulubiona!

Dziękuję za możliwość testowania tak dobrego produktu!
Piękne opakowanie w soczystym kolorze.
Spirala silikonowa, świetnie wyprodukowana, dotykająca każdej rzęsy.
Pięknie rozdziela, rozczesuje, podnosi, wydłuża i pogrubia rzęsy. Jest niezwykle trwała.
Ideał a od pierwszego użycia. Kocham ją!

Cudowny efekt otwartego oka

Jestem zachwycona tuszem do rzęs Bourjois Volume Glamour Lift & Stretch! Ten produkt naprawdę spełnia swoje obietnice, super wydłużając i pogrubiając rzęsy, co daje efekt pięknie otwartego oka.

Szczoteczka jest świetna – elastyczna, silikonowa, pozwalająca na idealne rozprowadzenie tuszu na rzęsach. Dzięki temu każda rzęsa jest precyzyjnie pokryta, uniesiona i wydłużona.

Formuła tuszu jest lekka, nie pozostawia grudek, co sprawia, że rzęsy wyglądają na zdrowe i pełne energii. Co więcej, tusz nie kruszy się i jest mega trwały, więc mogę cieszyć się pięknym makijażem przez cały dzień.

Jestem z niego bardzo zadowolona i na pewno podzielę się moją opinią z najbliższymi przyjaciółmi. Bez wahania polecam Bourjois Volume Glamour Lift & Stretch każdemu, kto szuka niezawodnego tuszu do rzęs!

Może być!

Był to mój pierwszy tusz z firmy Bourjois i nie zawiodłam się!

Tusz tak jak obiecuje producent pięknie wydłuża, pogrubia oraz unosi rzęsy. Jeśli przed tym produktem użyje się jeszcze zalootki - cudo

Jedyny minus ,który dostrzegam i realnie mi przeszkadza - przez co dałam produktowi 4 gwiazdki to sklejanie się rzęs. Posiadam gadżet ,który potrafi mi ładnie te rzęsy rozkleić, lecz mimo wszystko jest to uciążliwe.

Produkt szybko zastyga i ciężko go rozmazać.

Uwielbiam ten tusz

Tusz jest rewelacyjny ! Ma super opakowanie, szczoteczka idealna, nie osadza się na niej nadmiar tuszu. Nie tworzą się grudki, rzęsy są pięknie rozdzielone i wydłużone i co najważniejsze tusz nie brudzi powiek dookoła. Jest wytrzymały i naprawdę sprawdził się u mnie w 100%.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pięknie podkreślone oko, hit!

Genialny, łatwo dostępny tusz. Daje piękny efekt wydłużonych i uniesionych rzęs. Oko jest pięknie podkreślone, rzęsy pogrubione. Na uwagę zasługuje ekstra szczoteczka, która bardzo fajnie pokrywa rzęsy od nasady do samych końców. No i najważniejsza kwestia dla mnie jeśli chodzi o tusz : nie osypuje i nie odbija się na powiece po całym dniu noszenia. Rewelacja!