Garnier, Nutrisse Krem (Odżywcza farba do włosów)

Garnier, Nutrisse Krem (Odżywcza farba do włosów)

Pojemność 1 szt

Garnier Nutrisse Krem dostępny jest w wielu odcieniach - od jasnego blondu aż po głęboką czerń. Do wyboru 24 odcienie, w tym 3 odcienie intensywnie rozjaśniające. Nutrisse to połączenie koloryzacji i pielęgnacji.

Dobra farba

Farbowałam kilkoma odcieniami tej farby i wszystkie były w porządku. Farba dobrze kryje włosy, nie niszczy włosów. Odcienie są takie jak na opakowaniu, nie miałam żadnych niespodzianek. Dobry produkt za niewielką cenę. W zestawie jest dobra odżywka. Farba jest trwała, kolory długo się utrzymują.

Znaleziona farba

Dla mojej skóry głowy idealna. Wcześniej długo musiałam się namęczyć z poszukiwaniem dobrej farby. Włosy dobrze przyjmowały kolor, jednak miałam problem z utrzymaniem farby przez te chociaż 30 minut, zadrapałabym się na śmierć do tego czasu. Używałam znacznie droższych produktów, a tutaj takie miłe zaskoczenie, farba od Garniera i absolutny brak tego nieprzyjemnego uczucia. Także, L'oreal do widzenia, chociaż raczej widzieć się będziemy tylko z półki w drogerii :)
Jestem zadowolona nawet z zapachu. Inne produkty śmierdzą jak pół zakładu chemicznego, zapach aż gryzie w oczy i w nos, co przy moich wrażliwych oczach jest naprawdę katorgą, a tutaj względnie spokojnie- zapach może nie jest miły i przyjemny, ale nie też nie jakiś uciążliwy. Na włosach po koloryzacji go nie czuć, a co ciekawe, zostawia zupełnie inny zapach, akurat całkiem ładny.
Z tymi wartościami odżywczymi przesadzać nie można, chociaż jak na farbę skład najgorszy nie jest. Jeśli ktoś liczy, że farbowanie zupełnie nie wpłynie na stan włosów, trochę się przejedzie, wpływa, ale w porównaniu z innymi farbami ta nie zostawia siana, nie wysusza skóry głowy.
Kolejny plus za cenę, dostępność i szeroką gamę kolorów, a miałam okazję wypróbować już naprawdę porządną paletę. Kolory są żywe, ładne, to oczywiste, że nie wychodzą obrazkowo, ale też nie różnią się za bardzo od tych przedstawionych.

Efekty wspaniałe

Powiem krótko, mąż myślał, że wróciłam od fryzjerki, chociaż jedynie szybko poprawiłam sobie kolor przed rocznicą ślubu. Za niewielkie pieniądze, z długotrwałym efektem. Jest to najlepsza farba do domowych eksperymentów, niekiedy lepsze rozwiązanie niż fryzjerka ze złym humorem.

Jedna z mniej szkodliwych z drogerii

Kupiłam odcień 10.1A w niemieckim Rossmannie. Nie oczekiwałam jasnego, mroźnego blondu, bo farbując w warunkach domowych, nie uzyskamy nawet takiego efektu. Dla pewności zrobiłam płukankę fioletowym szamponem Swiss o par. Pomijając lekko żółtawy czubek głowy przy odrostach, kolor nawet mi się spodobał. Czubek głowy zmywa się po 2-3 umyciach, także nie jest źle.

Farba pozytywnie mnie zaskoczyła. Po pierwsze, przy nakładaniu nie czuć smrodu jak w przypadku innych farb. Pachnie ładnie kosmetykami.
Po drugie nie trzeba trzymać jej tak długo, jak inne farby. Ja trzymałam 15min. na odrostach i 5-10min. na pozostałych włosach.
Po trzecie cena na plus. Jakością przewyższa choćby farby L'Oreal, które są dużo gorsze i dwa razy droższe.

Farba zawiera 4 olejki, dzięki czemu nie niszczymy tak bardzo włosów. Nie są suche, pięknie pachną i ładnie błyszczą nawet po kilku myciach.

W opakowaniu znajdziemy dość sporą ilość odżywki, która starczy na kilka aplikacji i można ją zakręcić. Widziałam nawet, że tą odżywkę można kupić osobno w drogerii.

Jestem zadowolona z tej farby. Bije na głowę Syoss i L'Oreal. Przy nastepnej koloryzacji sięgnę też po Garnier Nutrisse Creme. :)

Spoko

Jedna z bardziej fajnych farb jakich uzywalam. Dokladnego odcienia nie pamietam ale bylo to cos w obszarze blond/jasny blond. Kolor dość dobrze pokrywał, wlosy w dobrym stanie, bylam zadowolona z tej farby.

dla wielbicielek jasnych blondów polecam odcień 111

oceniam odcień 111.
Zużyłam w sumie kilka opakowań, dopóki taki ultrajasny odcień mi się nie opatrzył :). Farba znakomicie radzi sobie z ciemnym odrostem, rozjaśnia go, bez farbowania na rudy bądź żółty odcień, włoski nabierają chłodnego kolorku. Minusem jest okropna, przypominająca atrament odżywka, po której miałam niebiesko- fioletowe kosmyki. Jaka jest moja rada? W ogóle tej odżywki nie stosować (tylko swoją, której używamy przy myciu włosów), a bezpośrednio po farbowaniu umyć jeszcze włoski szamponem przeciwłupieżowym, wtedy chłodny popielaty blond bez niebieskich odcieni gwarantowany :) Farba raczej nie pokrywa siwych włosów, ale producent akurat w przypadku tego odcienia tego nie obiecuje (nie znalazłam takiej informacji na opakowaniu), więc się tego nie czepiam. Dla wielbicielek ultrajasnych blondów warta wypróbowania- kurczak ani jajecznica na głowie w przypadku tego odcienia nie grozi.

Od lat niezastąpiona

Odkąd pamiętam stosuję to farbę do włosów i zawsze jestem zadowolona z rezultatów jakie daje. Jeśli raz na 2-3 lata coś mnie podkusi żeby spróbować innej farby to zawsze żałuję.

Mają piękne odcienie, dają naturalny wygląd, nie tworzą efektu kasku.

Nie zauważyłam żeby niszczyła mi włosy a zaraz po zastosowaniu wyglądają na bardzo zdrowe i pięknie błyszczą.

Niska cena to kolejny plus.

NAJLEPSZA !!!

Najlepsza farba jakąkiedykolwiek miałam. Farbuję od kilku miesięcy , pół roku już minęło odkąd zaczęłam farbować tylko odrosty a na długości włosów utrzymuje się jak odrazu po farbowaniu. Włosy nie wylatują , kolor robi się identyczny jak na opakowaniu. Idealna odżywka do włosów. Zapach przyjemny. Niestety WIELKIM minusikiem jest cena ! Lecz warto kupować taką farbę.

Polecam! Delikatna farba, naturalny efekt!

Używam odcienia 73 Złocisty Miód.

na garnier nutrisse creme trafiłam, gdy chciałam pofarbować włosy na odcień pomiędzy rudym, a blondem. Wyszło idealnie!

Mam bardzo długie, kręcone,wrażliwe, przesuszające się włosy, w dodatku po farbowaniu innymi farbami bardzo wypadały. Po tej farbie włosy nie wypadają, a dolaczona odżywka bardzo dobrze je regeneruje po farbowaniu.

Co najważniejsze, efekt IDENTYCZNY jak na opakowaniu, początkowo kolor jest nieco ciemniejszy jednak po 3 -4 myciach osiąga docelowy odcień i trzyma go bardzo długo!
Załączam zdjęcia z efektem tuż po farbowaniu i po dwóch miesiącach od farbowania (co widać po odrostach ;) )

Do tego dochodzi znośny zapach i prosta aplikacja. Dobrze pokrywa odrosty, ale kolor wychodzi naturalny, nie jest płaski, ale składa się z kilku odcieni. Polcem

Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań

Lubię

Farby z tej serii zawsze ratowały mnie z opałów po nieudanych koloryzacjach :P Chwała im za to... Odcienie rozjaśniające są super mocne i pamiętam, że swój pierwszy jasny blond uzyskałam właśnie dzięki odcieniu 100, kładłam na ciemny brąz. Farba ta nie niszczy znacząco włosów, po zabiegu są mięciutkie i odżywione. Aplikacja bardzo przyjemna, zapach nie jest najgorszy. Polecam.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Dobra!

Nie przepadam za farbami Garniera, Olia i Color Sensation kompletnie się u mnie nie sprawdziły, ale ta jest super.

Oceniam kolor 100, kładłam go na miesięczny odrost koloru ciemny blond oraz na rozjaśnione końce. Kolor wyszedł bardzo naturalnie, równomiernie, odrosty nie są rude ani żółte. Włosy ładnie się rozjaśniły, nie są zniszczone, zapach farby jest znośny. Odżywka rewelacyjne, włosy błyszczące, miękkie i sypie.

Polecam ten kolorek, jest przepiękny. Czegoś podobnego szukałam, ale bez ekstremalnego rozjaśniania, jak np. po Wellatonie 12/1 czy 12/0, po którym do dziś mam białe kosmyki, które nic nie chce pokryć, nawet ciemniejsze odcienie.

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: całe

dno i wodorosty

oceniam kolor czarny - nowa wersja z nowym opakowaniem
z ciekawości zakupiłam ten produkt w biedronce po atrakcyjnej cenie za 13.99 (normalnie cena jest dużo wyższa i cieszę się że nie zmarnowałam więcej pieniędzy na to coś)
bardzo szybko kolor się spiera
farba nie łapie odrostów mimo iż jest trzymana dłużej niż powinna
skóra głowy masakrycznie swędzi!
włosy śmierdzą starym przemoczonym kundlem jeszcze długi czas po farbowaniu
nigdy więcej !!!

Używam tego produktu od: tydzień temu