C-Thru, Charming EDT

C-Thru, Charming EDT

Zapach `C-THRU Charming` inspirowany jest Lucky Charms, modną i efektowną biżuterią dla młodych kobiet, która wnosi blask szczęścia i uroku do codziennego życia.
To zapach przeznaczony dla modnych, stylowych, współczesnych i spontanicznych, pełnych energii oraz radości życia młodych kobiet.
Zapach otwiera nuta świeżości i owocowej słodyczy pochodząca z malin, mandarynki i jabłka. Nuta serca kusi kwiatowym zapachem peonii, fiołka i bukietu białej róży, podczas gdy nuta bazy to białe piżmo i wanilia.
Opakowanie `Charming` zostało zaprojektowane według najnowszych trendów - głęboka niebieska barwa została udekorowana błyszczącymi koralikami Lucky Charms.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: jabłko, mandarynka, malina
nuty serca: peonia, fiołek
nuta bazy: piżmo, wanilia

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

NAJCUDOWNIEJSZE NA ZAWSZE

Przepiękny zapach, czułam się w nim pięknie. Każdy mnie komplementował i pytał czym pachne, szczególnie faceci. Pisałam do C-thru z zapytaniem, odpisali że już ich nie będzie. Ale dlaczego??? Ten zapach zawsze znikał z półki migiem! Ja się zabezpieczyłam parę lat temu, jak przestały się pojawiać w sklepach to kupilam 30 butelek, jak się okazało to było za mało bo została mi tylko jedna i na razie trzymam na specjalne okazje... Charming wróć!!!!!

Najlepszy

Dostałam go w prezencie od mamy. Od razu spodobało mi sie opakowanie, niebieskie, eleganckie a w środku kryształki. Zapach cudowny, bardzo kobiecy, delikatny. Pokochałam go całym serduszkiem, ale... już nigdzie więcej nie mogłam go kupić, był moim ulubionym zapachem. Jak na produkt drogeryjny był bardzo trwały. Żadnego innego zapachu nie pokochałam tak jak tego.

C-thru, charming

Nie wiem czy za czymś tęskniłam kiedykolwiek tak mocno! Ten zapach to moja nastoletnia miłość. Niewielka cena sprawiła, że sięgnęłam właśnie po niego i zakochałam się, niestety bez wzajemności, ponieważ produkt został wycofany i nie mam pojęcia dlaczego właśnie ten, o mojej ulubionej kombinacji zapachowej. Perfumy niedrogie, dość trwałe, wydajne i niezmiesko pachnące. Jeśli kiedykolwiek powrócą będę najszczęśliwsza na świecie! Jeśli kiedykolwiek wpadniecie na ostatnie sztuki, dajcie znać. Polecam, uwielbiam. Tęsknię!

Ukochany zapach

Kupiłam go kiedyś z polecenia koleżanki i tak zaczęła się moja miłość. Nie zliczę ile buteleczek zużyłam, kupowałam te małe i te większe. Zapach jest przepiękny, dziewczęcy. Wiele razy dostawałam komplementy, że pięknie pachnę. Mój narzeczony nigdy nie zwracał uwagi na moje perfumy ale gdy psiknęłam się tymi zawsze mówił, że to jego ulubione. Niestety producent ciągle zmienia zapachy C-thru, wprowadza nowe i obecnie te zostały wycofane :( Strasznie nad tym ubolewam bo nigdzie nie mogę znaleźć nic podobnego...Właśnie kończę ostatnią buteleczkę :(

Ulubieniec forever!

Jak wskazuje tytuł jest to mój ulubieniec wszech czasów. Niestety został wycofany nad czym bardzo ubolewam.
Zapach jest przepiękny i chyba jeszcze nie miałam takiej wody toaletowej, której będę szukała odpowiednika.
Niektórzy mówią, że jest to produkt nietrwały, a ja ilekroć go używałam zawsze dostawałam komplementy, że pięknie pachnę, mimo, że sama ich na sobie nie czułam. Wszystkie te nuty wpasowują się w moje gusta jak najbardziej. Nie jest to zapach za słodki, ani za świeży. On jest oryginalny, jedyny w swoim rodzaju.
Namiętnie szukam w internecie zapachów o podobnych nutach.
Znalazłam wodę toaletową z Avonu Pur Blanca Elegance, która troszkę przypomina mi ten zapach. Aczkolwiek nie do końca ;) ale i tak jej używam :)
Jeżeli któraś znajdzie kiedyś idealny odpowiednik to niech napisze do mnie :)
Jeśli kiedykolwiek firma Sarantis chciałaby przywrócić ten zapach to ja bardzo chętnie go kupię.

Przyjemniaczek

Ulubieniec ze szkolnych lat otrzymałam go w prezencie od koleżanki i byłam zachwycona tym zapachem może nie był długotrwały ale przepiękny nie za słodki zapach który służył mi bardzo długo poręczna buteleczka która zawsze nosiłam przy sobie niezapomniany.

Skarb

Niesamowity zapach, dosc trwaly, ale przede wszystkim piekny :) Czy ktos wie moze gdzie jeszcze mozna znalezc ten perfum? Szukam go od dawna, ale niestety bez efektow. Zalezy mi.na zdobyciu go, bo jest takim powrotem do przeszlosci, tej bardzo milej przeszlosci :) chcialabym raz jeszcze poczuc ten zapach :) wiec ktos moze wie gdzie moglabym go zakupic? :)

Zdecydowanie najlepszy zapach C-thru :)

Mój ulubiony zapach z tej serii :) Zapach bardzo świeży, nie za słodki, zmysłowy, kojarzy mi się z najlepszymi momentami w życiu. Trwały, długo utrzymuje się na skórze i włosach, przechodzi uroczą metamorfozę po czasie. Wystarcza na bardzo długo. Z pewnością jeszcze kupię :)

hmmm!

Nie bardzo wiem jak mam ocenić te perfumy... Zachęciły mnie pozytywne recenzje: że delikatny, dziewczęcy i przede wszystkim BEZPIECZNY, a na tym baaaardzo mi zależy- sama niestety często jestem podduszana mdlącymi zapachami, którymi namiętnie zlewają się moje koleżanki. Niestety nigdzie nie mogłam znaleźć testera, więc kupiłam w ciemno. Pierwszy psik i trochę mi zawirowało w żołądku, oj niedobrze... Przy dalszym użytkowaniu trochę bardziej się do niego przekonałam, jednak nie jestem w stanie opisać czym on dokładnie pachnie... Ciężko mi wyodrębnić jakąkolwiek nutę zapachową (może jedynie maliny, które chyba najbardziej się wybijają), za to wiem, że na pewno nie czuję w nich wanilii. Są raczej delikatnie owocowo-kwiatowe przymglone jakąś niezidentyfikowaną nutą, która mnie osobiście doprowadza do mdłości. Wyczuwam też za dużo alkoholu. Zapach nie rozwija się, czuję, że perfumy są z niższej półki- nie to, żebym coś miała do tańszych alternatyw, wręcz przeciwnie, ale po prostu brak mu szlachetności charakterystycznej dla droższych kompozycji (choć oczywiście nie wszystkich).
Czasem mi się nawet podobał, a czasem męczył. Nie jest to zapach, którego zawsze mogę używać, muszę mieć na niego ochotę. Jest raczej bezpieczny, ale mnie nie przekonał. Podobał się mojej koleżance i bardzo spodobał się mojej mamie (ale mamy raczej odmienne gusta w wielu sprawach). Trwałość taka sobie, ale mogło być znacznie gorzej- myślę, że ok. 3 godziny. Dobrze wyczuwany przez otoczenie, szczególnie po spryskaniu nadgarstka.
Po zużyciu połowy 50 ml, przez przypadek stłukłam flakonik... I czasem nawet za nimi tęsknię i zastanawiam się czy by nie kupić, ale chyba jednak nie. Przynajmniej na razie.

Ilość zużytych opakowań: ok. połowa 50 ml

Przyjemniaczek

Zakupiłam w zestawie z dezodorantem. Muszę przyznać, że polubiłam od pierwszego niuchnięcia w sklepie;)
O dziwo 30ml starczyło na dość długo. Mała poręczna buteleczka zmieści się do każdej torebki. Świeży, dość trwały, mający w sobie lekko słodkawą nutę, która nie zabija świeżości. W tej chwili mam spore zapasy, które muszę wykończyć (plus dochodzą od czasu do czasu nowe) więc zapewne przez jakiś czas nie zakupię ponownie - chyba, że trafię na promocję:D

Używam tego produktu od: ponad m-c
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

miła woń

C-thru Charming używam od niedawna - podoba mi się w nim to, że jest słodki, ale jednocześnie nienarzucający się otoczeniu, nie "męczy" spryskanej nim osoby;) Podoba mi się flakonik i w sumie co do trwałości... to też jest bardzo dobrze. Ten zapach kojarzy mi się z letnimi porankami i z chwilami relaksu. POLECAM!

Używam tego produktu od: od tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

najładniejsza woda od C-Thru

Gdyby nie to, że pachną nią od dawna moje koleżanki, to i ja bym się skusiła. To zdecydowanie najlepszy i najtrwalszy zapach od C- Thru, może nie najwyższych lotów, bo typowo drogeryjny, ale za to bardzo charakterystyczny (czasem to może być wadą, często sama tego nie lubię) i dziewczęcy. Wszystkie pozostałe ,,kończą się" na mojej skórze po 2 godzinach max, ten trzyma spokojnie 4, a jak dopsiknę to nawet i do 6. Bardzo kojarzy mi się z dwiema koleżankami, których jest ulubionym- na jednej pachnie bardzo słodko i kwiatowo, na drugiej odświeżająco, jakby miała na sobie ozonowy wiaterek.

A na mnie? Na mnie najpierw uderza lekkość morelowo- brzoskwiniowa i jakby czarnych porzeczek, których przecież nie ma w składzie, ale już za chwilę uaktywnia się ultrasłodka nuta jeżynowo- malinowa. Wiem, tam powinny być maliny ale na mnie pachną bardziej jak jeżyny, z domieszką czegoś leśnego, jakby ziół czy deszczu. Na szczęście nie jest to słodycz cukrowa, ale taka... ,,przestrzenna", harmonijnie się rozkładająca, bynajmniej nie ulep jak inne koszmarki typu Emerald. Ponad pół godziny po aplikacji na mojej skórze dochodzą do głosu zaskakujące akcenty metalowe, jakby żelaziste- muglerowskie Womanity i Angel, które czasem zajeżdżają krwią własnie tym samym szokiem mnie uwiodły. Nigdy bym się nie spodziewała, że prostoduszny C- Thru tak zareaguje z moim pH skóry. Potem w tle pojawiają się fiołek i piwonia, ale fiołek jest bliżej nosa. Najdłużej utrzymuje się nuta jeżynowo- malinowa, wysłodzona wanilią i przez to przypominająca landrynki. Jako żywo stają mi w pamięci Mini Cukierki z Odry i landrynki Pikolo, maluśkie cukiereczki, wspomnienie z dzieciństwa.
Późniejsze chronologicznie refleksje są mniej niewinne- jedna koleżanka pachniała Czarusiem na moim pierwszym rockowym koncercie w pewnym grudniu, na który razem się wybrałyśmy, a druga używała go zimą, kiedy zaczęła rozkwitać miłość mojego Ukochania i moja. <3 Także zapach kojarzy mi się nadzwyczaj grudniowo- styczniowo, bardzo świątecznie, tylko śledzia i pierniczków brakuje :)
Zanadto rozpoznawalny, abym miała go nosić, ale chętnie kupiłabym tylko po to, żeby od czasu do czasu powąchać i odświeżyć pamięć tamtych pięknych, śnieżnych zim.

Używam tego produktu od: testy i niuchy na koleżankach
Ilość zużytych opakowań: jeszcze żadne