The Balm, Mary - Lou Manizer Highlighter & Shadow (Wielofunkcyjny rozświetlacz i cień do powiek)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.91/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 9,06 g
Pojemność 2,7 g

The Balm Mary - Lou Manizer, to wielofunkcyjny rozświetlacz, cień i nabłyszczacz. Naturalnie rozprasza światło padające na twarz, zapewniając odmłodzony i promienny wygląd skóry. Rozświetla i akcentuje policzki, dodaje blasku makijażowi oczu. Drobno zmielona konsystencja pudru idealnie wtapia się w skórę. Praktyczne, kompaktowe opakowanie z lusterkiem. Jeden odcień, który dopasowuje się do każdego tonu skóry.

Jest pięknie

Pierwszy raz kupiłam ten rozświetlacz jakieś 2 lata temu, trochę się wahałam, ale pozytywne opinie mnie bardzo zachęciły.
Pamiętam, że powrocie do domu od razu zaczęłam testować i się nim zachwycać. Piękne opakowanie z lusterkiem. To bez wątpienia najlepszy rozświetlacz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Idealnie zgrywa się z moją jasną cerą. Efekt jaki daje jest taki w sam raz, ani nie zbyt ciepły, ani tez nie całkowicie chłodny. Jest idealnie. Delikatnie mieni się na twarzy ,nie ma żadnych drobinek brokatu, które wyglądają tanio i teatralnie na twarzy . Daje nam piękny efekt tafli. Choć z nakładaniem trzeba uważać, bo konsystencja jest miękka i gdy nałożymy go za dużo to już może już nie być tak fajnie :) Ale nałożony z umiarem daje super efekt - często zbieram pochwały wśród znajomych i rodziny. Ten rozświetlacz to super sprawa zarówno na dzień jak i na wieczorne wypady. Śmiało nada się na uroczyste, większe wyjścia , czy sesje zdjęciowe. Jest wart swojej ceny. Ja używam już drugie opakowanie w dodatku złapane za jakieś 40 zł, więc warto poszukać w promocji. Polecam!

Hit wśród rozświetlaczy

Przetestowałam naprawdę dużo rozświetlaczy - i takich za 20 i takich za 200 złotych. Mary lou to moj faworyt - spokojnie konkuruje z Anastasią. Tworzy piękną tafle na cerze, połysk jest taki jedwabny o pięknym złocistym odcieniu. Nie zapycha. Odpowiedni stosunek jakości do ceny, nie ma sensu przepłacać i kupować rozświetlaczy z tzw wysokiej półki ponieważ nie zauważyłam aby te drogie rozświetlaczy "potrafiły" więcej niż to niepozorne cudo.

Uwielbiam

Jest to rozświetlacz warty każdej ceny. Nie należy do najtańszych, ale na prawdę warto zainwestować i mieć to cudeńko w swojej kosmetyczce. Rozświetlacz jest baaaaardzo wydajny, ja swoje opakowanie mam już ponad pół roku, przy codziennym stosowaniu nawet nie widać denka. Rozświetlacz używam zgodnie z jego przeznaczeniem jako rozświetlacza, ale również też jako cień do powiek. Daje bardzo fajny efekt blasku, w formie tafli, cudownie się mieni, a odcień jest chłodno - ciepły taki pomiędzy, więc myślę, że będzie pasował każdemu.

Idealne rozświetlenie

Produkt jest wielofunkcyjny za co bardzo go lubię. Kolor jest chłodny, pasuje do mojej jasnej karnacji. Polecono mi go w Douglasie i kupiłam go za ponad 100 zł... Potem dorwałam go na wyprzedaży drogerii którą zamknęli w mieście i zapłaciłam ok. 40 zł! Wart każdej ceny. Bardzo, ale naprawdę bardzo wydajny i trwały. Zostaje na buzi przez cały dzień.

Bardzo ładny

Dostałam w prezencie i jest super, idealny na co dzień, na wieczór oczywiście też jednak ja lubię poszaleć i wieczorem walnąć tafle i być widoczna na kilometr xd
Nie zawiera drobinek brokatu, delikatny, szampański odcień, bezpieczny w aplikacji - bez efektu śladu po ślimaku. No naprawdę rozświetlacz jako bardzo fajna przyjaciółka w kosmetyczce, która nigdy nie zawiedzie.

Najlepszy

Rozświetlacz ma piękny szampański kolor, aplikacja na skórze nie stanowi żadnego problemu, ciężko jest zrobić nim sobie krzywdę. Ma delikatne drobinki, nie jest to żaden 'chamski' brokat. Ja stosuję go również jako cień do powiek i w tej roli również sprawdza się idealnie.
Co więcej jest to bardzo wydajny produkt- używam go codziennie i jeszcze nie widać denka, a już nawet nie pamiętam kiedy go zamwiałam.

Cudny 2 w 1

Używam jako rozświetlacza i jako cienia do powiek i jestem zachwycona. Produkt ma piękny promienny odcień, ładnie rozświetla i oczy i twarz. Zamknięty w okrągłym puzderku z lusterkiem, bardzo wygodny w użytkowaniu. No i ten rysunek na opakowaniu! Konsystencja jest taka mięciutka, bardzo przyjemny w dotyku. Nakłada się go znakomicie czymkolwiek a zawsze ładnie to wychodzi. Jest trwały. Ma w sobie delikatne drobinki, które stapiają się ze skórą, wygląda to bardzo naturalnie. Cena dość wysoka, ale warto za ten wspaniały 2 w 1! Polecam!

Najlepszy jaki testowałam

Testowalam setki kosmetyków tego typu, od droższych po mega tanie. Mary Lou to zdecydowanie mój faworyt na codzień jak i na święta. Daje niesamowitą tafle na twarzy, jest bardzo naturalny o ile potrafi się nim pracować. Zdecydowanie trzeba nabrać wprawy żeby nie zrobić sobie krzywdy. To idealny rozswietlacz, który nie jest tanim brokatem. Osobiście mialam na swoim ślubie. Efekt na zdjęciach jest niezastąpiony.

Po prostu najlepszy rozswietlacz jaki kiedykolwiek widziałam i miałam, twarz wygląda cudownie jest delikatnie rozjasniona i promienna . Jest bardzo ale to bardzo wydajny na prawdę polecam każdej kobiecie która poszukuje produktu który tak pięknie rozświetla twarz . Polecam w 100 procentach

Lubimy się

Trochę się zbierałam do zakupu tego rozświetlacza. Mamy mnóstwo dobrych i tanich na rynku, jednak zachęciła mnie kultowość produktu jak i spora promocja swego czasu. Jestem bardzo zadowolona. Efekt nie jest przerysowany - nie jest zbyt intensywny (chociaż da się go budować), wygląda bardzo elegancko. Rozświetlacz jest złoty, więc nie będzie pasował każdej cerze, jednak dla mnie kolor jest śliczny. Dobrze utrzymuje się na kościach jarzmowych jak i na powiekach.

Naturalny efekt

Większość rozświetlaczy, które próbowałam tworzy na skórze coś w rodzaju tafli.
Natomiast Mary-Lou daje naturalny efekt rozświetlenia, który oczywiście można nadbudować.
Jeśli chodzi o jakość/trwałość, to jak większość produktów the Balm dla mnie 5 z plusem.

Nie spodziewałam się takiego błysku

Miałam już kilka produktów The Balm i każdy z nich do tej pory polubiłam...oprócz tego rozświetlacza.
Błysk daje taki, że tylko to widzę przeglądając się w lustrze. Dla mnie zbyt mocny. Wyglądam trochę tandetnie(?) kiedy nałożę go na dzień. Jedynie na wieczorne wyjścia daje radę, ale też nakładany szczególnie ostrożnie.
Trudno, szukam dalej.