Revlon, ColorStay, Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs (Podkład do twarzy) (stara wersja)

Średnia ocena: 3.48/5

Średnia ocena: 4.00/5

notino.pl
Średnia ocena: 4.11/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria
Marka

Kultowy już Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs to mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Ma beztłuszczową formułę, zapewniającą 24-godzinną trwałość.

Lekka i delikatna konsystencja podkładu Revlon ColorStay zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Dobrze się rozprowadza, nie zatyka porów i daje matowy efekt.

Podkład Revlon ColorStay Makeup for Combination/Oily Skin 24Hrs zawiera filtr SPF 6 i występuje w dużej gamie kolorystycznej, zatem znalezienie odpowiedniego odcienia nie stanowi żadnego problemu.

tłusta, mieszana, normalna
kryjące
Krycie
mocne

Wielki powrót

Kultowy już podkład marki Revlon przeznaczony do cery tłustej i mieszanej, czyli takiej jakiej jestem posiadaczką.
Kilka lat temu używałam tego produktu, jednak z czasem wydał mi się zbyt ciężki, wysuszający i zapychający, więc zrezygnowałam z jego stosowania. Teraz wrócił z nową zmienioną formułą, postanowiłam go wypróbować i zakochałam się na nowo.
Jest to podkład o mocnym kryciu, pięknie wyrównuje koloryt cery bez konieczności używania kryjącego korektora. Daje radę zakryć zaczerwienienia oraz niedoskonałości, a do tego trzyma się na skórze przez naprawdę wiele godzin. Moja cera zazwyczaj szybko i mocno się wyświeca w strefie T, jednak po użyciu tego fluidu wyjątkowo długo zachowuje mat, a nawet jak zaczyna się świecić, to nie wygląda to tak nieestetycznie jak w przypadku większości innych podkładów. Wystarczy raz na kilka godzin odcisnąć nadmiar sebum w chusteczkę i makijaż nadal wygląda pięknie.
Stosuję dokładne dwuetapowe oczyszczanie cery, więc nic mnie nie zapycha. Polecam ten produkt osobom z dużym przetłuszczaniem cery oraz lubiącym dobrze kryjące podkłądy.

Uwielbiam ten podkład

Najlepszy podkład jaki miałam, kupuje go ciągle, ma fajną konsystencję, nie lubię gęstych podkładów a ten ma idealną -lekko rzadką. Trwałość też super, maluję się nim do pracy i bez problemu wytrzymuje cały dzień.

Revlon

Podkład testowałam przez dłuższy czas według mnie bardzo dobry jeżeli chodzi o trwałość i krycie. Przy dobrym utrwaleniu go pudrem jestem wstanie bez fixu nosić go całą noc

Świetnie kryje, idealny na co dzień i wielkie wyjścia

Podkład ma średnio gęstą konsystencję. Dobrze rozprowadza się na skórze zarówno przy pomocy gąbeczki jak i pędzla. Ma doskonałą pigmentację. Świetnie kryje wszelkie niedoskonałości i zaczerwienienie skóry. Nie ściera się. Nie oksyduje. Jest super trwały. Lubię go na co dzień i na większe wyjścia. Ujednolica koloryt skóry.

Mnie nie zachwycił

Mam suchą skórę i niestety u mnie się nie sprawdził. Okazał się ciężki i chyba za bardzo taki, oblepiający skórę. Przy czym w ale taki trwały nie jest, bo całego dnia w pracy nie wytrzymał, a pracuję w warunkach biurowych. Może na większe, ale krótsze wyjścia i to raczej w zimie niż w ciepłych miesiącach. Nie jest może jakiś bardzo zły, ale spodziewałam się czegoś lepszego.

Idealny na większe wyjścia

Jako osoba z dużymi problemami skornymi, na większe wyjścia oczywiście sięgam po podkłady mocno kryjące, no bo jednak nie wyobrażam sobie wyjścia na coś większego z widocznymi zmianami skornymi, czy przebarwieniami z którymi na codzień się zmagam.
No i to jak ten podkład ułatwia życie właśnie w takich sytuacjach jest niesamowite.
Co najważniejsze, nie zapycha, co jest ogromnym atutem przy takim właśnie produkcie.
Jest również bardzo wydajny.
Zazwyczaj używam 150 buff, to taki ładny neutralny beżowy odcień.
Niestety od dłuższego czasu zauważyłam, że te podkłady stają się coraz to ciężko dostępne :/
Jesi przestaną być produkowane, będzie to duża strata.

Mieszane uczucia

Zakupiony w Naturze. Jest bardzo ciężki oraz bardzo kryjący. Skóra nie oddycha , konsystecja lejąca. Jest w pudełeczku odkręcanym nie umiem tego dozować i trudno go nałożyć na twarz przechylając cały czas butelke powinien mieć jakąś pompkę. Produkt nie nadaje się na codzień a tylko od wielkiego wyjścia ponieważ czuje się jak w masce. Zmieszany z innym podkładem ujdzie

Bardzo lubię do niego wracać

Ten podkład doskonale radzi sobie z moim problemem przetłuszczającej się cery w strefie T. Matuje skórę i nie powoduje jej wyświecania się przez długi czas. Dla mnie to jedna z najważniejszych zalet tego produktu. Podkład jest bardzo wydajny, bo krycie jest bardzo dobre w kierunku mocnego. Zdoła zakryć większość niedoskonałości skóry. Brak efektu maski.

I tak i nie

Jestem posiadaczką cery mieszanej i niestety podkład absolutnie się u mnie nie sprawdził. Niestety przez to że podkład jest zastygający bardzo mocno podkreśla suche skórki oraz podkreśla drobne zmarszczki. Ale oczywiście ma on też dobre strony jakimi są świetne krycie i trwałość dlatego uważam że posiadaczki cery tłustej szczególnie te która chcą zakryć np przebarwienia mogą być zachwycone tym produktem.

Mój hit

Podkład używałam ponad 5 lat, dopóki ktoś powiedział mi, ze mam maskę na twarzy ( ja tego nie widziałam!) i zaczęłam próbować innych.. nigdy nie znalazłam równego mu podkładu!
Podkład który jest o wiele lepszy od wysokopółkowych podkładów długotrwałych.
Największym jego atutem jest właśnie trwałość, potrafiłam w nim isc do pracy fizycznej na 16h i dalej go mieć w całkiem ładnej formie na twarzy.
Nigdy mnie nie zapchał, a był czas, ze nie stosowałam żadnej pielęgnacji wiec wiem ze nie zapycha. Niestety jak zaczęłam kombinować z innymi pojawiły się wypryski z którymi bujam się do tej pory. Ma piękne krycie, owszem da się zdobić maskę ale dwie pompki dają piękny efekt.
I na koniec jego wydajnosc, potrafię go mieć trzy miesiące stosując codziennie gdzie inne o tej samej pojemności starczają mi ledwo na miesiąc.

Pewniak stary jak świat

Używam tego podkładu od 7 lat, nigdy mnie nie zawiódł.
Był czas że w koszyczku na podkłady miałam tylko jego, trzy lata temu zaczełam próbować inych drogeryjnych podkładów więc mam swoje spostrzeżenia.
Mam cere dojrzałą z tendencją do wyprysków.
Kiedy używałam tylko tego podkładu problem niedoskonałości zniknął do minimum. Używam podkładu do mieszanego typu cery kolor 180. ( odcień o tym numerze różni się od tego dla suchej cery)
Podkład utrzymuje się 12h napewno, czasem miałam potrzebe nosić go dłużej i też dawał rade. Żaden podkład drogeryjny i wysokopółkowy nie utrzymuje się u mnie w takiej formie jak ten.
Podkład jest zastygający ale nie tak szybko żebym nie mogła go równomiernie rozłożyć.
Jest kryjący w stopniu mocnym ale jedna warstwa nie tworzy maski, skóra jest ujednolicona, upiększona.
Smuci mnie fakt,że firma zakończyła swoją działalność i coraz ciężej go znależć.

Wow

Kupiłam go dopiero niedawno, bo pomimo dobrych opinii nie było mi z nim po drodze. W końcu się udało i już wiem dlaczego zyskał takie uznanie. Ten podkład sprawia, że moja buzia wygląda na idealna. Dobrze nałożony staje się niewidoczny., tak samo jak suche skórki. Ładnie kryje i nie robi żadnych plam i nie tworzy efektu maski. Dość długo się utrzymuje, nawet w upalny dzien. Nie uczula i nie zapycha. Cudo!