Green Pharmacy, Olejek łopianowy ze skrzypem polnym przeciw wypadaniu włosów

Green Pharmacy, Olejek łopianowy ze skrzypem polnym przeciw wypadaniu włosów

Naturalny olejek łopianowy w połączeniu z ekstraktem skrzypu polnego tworzą unikalny preparat o sprawdzonym wzmacniającym działaniu na osłabione włosy z tendencją do wypadania. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia zniszczone włosy oraz hamuje ich wypadanie. Włosy stają się sprężyste i mocniejsze, aksamitnie gładkie, lśniące i pełne życia. Odpowiednio pielęgnowane dobrze się rozczesują i lepiej układają.

Bardzo dobry

Bardzo dobry olejek . Ma nie oleistą formułę , ładny zapach i dobrze rozprowadza się na włosach, ale przede wszystkim działa. Już po 2 tyg zauważyłam ,że wypada mi dużo mniej włosów. Dodatkowo włosy są lśniące i gładkie . Polecam .

Olejek do włosów

Ostatnio mocno wypadają mi włosy, kupiłam więc z ciekawości ten olejek. Bardzo delikatny zapach, niemalże bezzapachowy. Miła konsystencja. Używałam zarówno na zimno, jak i lekko podgrzany (zgodnie z zaleceniem producenta). Włosy nie były nim obciążone i łatwo było go zmyć. Rzeczywiście widzę poprawę, jeśli chodzi o wypadanie. Nie zauważyłam, jakiegoś drastycznego wzrostu baby hairów, ale może musiałabyym stosować go trochę dłużej. Stan moich włosów też się poprawił.

Bardzo polecam

Olejek kupiłam jako ostatnią deskę ratunku dla wypadajacych włosów. Po zimie patrząc na ilości które mi wypadły myślałam że przyjdzie dzień kiedy po prostu zostanę łysa. Olejek ma całkiem przyjemny zapach jak na ziołowy olejek. Co prawda ciężko się go dozuje przez bardzo duży otwór i łatwo wylać go za dużo. Po odkreceniu buteleczki do zdjęcia jest jednak mały biały zaworek którego ja po prostu nie odkrywam w całości a tylko lekko uchylam. Umożliwia to wylewane małej ilości produktu. Olejek pozostawia włosy odżywione, przyjemne w dotyku i lśniące. Po kilkukrotnym użyciu widoczne są liczne baby hair. Włosy dużo szybciej rosną i stają się mocniejsze. Polecam bo na mnie naprawdę działa mimo że nic innego nie dawało efektów.

Dobry

Kupiłam ten olejek kiedy szukałam ratunku dla moich wypadających włosów. Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Po użyciu olejku włosy były miękkie w dotyku. Po miesiącu stosowania 2x w tygodniu włosy przestały mi wypadać. Po 4 miesiącach pojawiło mi się pełno baby hair. Kolejnym zaskoczeniem było to, że olejek jest bezzapachowy. Bałam się, że na moich włosach pozostanie dziwny ziołowy zapach

Moim włosom w żaden sposób nie pomógł.

Używałam, zużyłam do końca, ale bez żadnych otrzymanych w zamian tego efektów, jedyny jaki miałam, to ciężko było mi dokładnie domyć z niego włosy, żeby nie były nawet nie przetłuszczone, a ewidentnie tłuste.

Bardzo przeciętny produkt

Kiedyś postanowiłam wypróbować ten olejek, jednak bardzo rozczarowało mnie jak obciąża włosy. Ciężko było go zmyć, a długie stosowanie nie przyniosło efektu. Żadnego. Poza tym, że miałam wrażenie, że włosy bardziej się puszą i łamią.

Jako posiadaczka słabych i cienkich włosów, które dodatkowo jesienią lubią sobie powypadać, szukałam jakiegoś antidotum. W jednej z drogerii został mi polecony ten olejek, jako "cudo". NO i niestety.... uwierzyłam i kupiłam (dobrze, że jest tani). Wcierałam, masowałam, czekałam... i nic.. wypadały jak zawsze...żadnych baby hair'ów, a na dodatek miałam wrażenie, że włosy zrobiły się sztywne i takie... kruche:/

pierwszy olejek jaki miałam

To pierwszy olejek do włosów jaki miałam:) kupiła mi go mama na problem wypadających włosów. Od tego czasu bardzo chętnie do niego wracałam, bo nie dość, że włosy wypadały w mniejszym stopniu, to jeszcze rozprowadzony na cale włosy świetnie je odżywiał, stały się lśniące, zdrowsze. Myślę, że z sentymentu jeszcze wrócę do tego olejku, choć obecnie używam raczej czystych olejów do olejowania.

Bardzo dobry

Stosuje tylko na długość, na skalpie wolę lekkie wielki. Idealny dla moich włosów które lubią olej słonecznikowy. Włosy są błyszczące ale nie obciążone ( oczywiście przy rozsądnej ilości ;)Dobra dostępność i cena. Opakowanie niezbyt trafione, leje się ale plus za ciemny plastik.

dobry olejek

Olejek kupiłam swego czasu w Naturze skuszona promocją oraz zafascynowana efektami olejowania włosów.
+ zaaplikowany na włosy nie będzie z nich spływał ani kapał
+ nawilża i wygładza powierzchnię włosów
+ dzięki niemu włosy mniej się elektryzują
+ są miękkie i przyjemne w dotyku
+ nie obciąża włosów
+ jest tani, kosztuje ok 5zł
+ ma plastikową, wygodną buteleczkę z korkiem, który zabezpiecza przed przypadkowym zbyt dużym ,,chluśnięciem" olejku :)
+ jest wydajny

Lubię działać kompleksowo i mieszać go z innymi olejkami, np kokosowym, migdałowym czy avocado, wtedy widzę jeszcze lepsze działanie wygładzające.

O ile widzę jego dobre działanie nawilżające to mogę się przyczepić do jednej z obietnic producenta.. nie zauważyłam, żeby jakoś mniej włosów mi wypadało (a zużyłam całą buteleczkę).

Miewam też problem z rozczesywaniem włosów po olejowaniu, muszę się wspomagać mgiełką ułatwiającą rozczesywanie.

Niemniej za taką cenę produkt warty wypróbowania :)

Jeden z moich ulubionych olejków - w świetnej cenie ;)

Uległam modzie na olejowanie włosów, i czego ja nie próbowałam... Argan, macadamię, olejek z awokado, brzoskwiniowy itd. Aż pewnego dnia natrafiłam na pochlebne opinie na blogach urodowych o olejkach Green Pharmacy, więc postanowiłam, że nic nie szkodzi żebym spróbowała, choć byłam nieco sceptycznie nastawiona bo ekstrakty z łopianu kojarzyły mi się raczej z oczyszczaniem cery trądzikowej - miałam maseczki z tymi ekstraktami. Ale spotkało mnie duże i miłe zaskoczenie.

ZALETY:
- olejek bardzo dobrze się nakłada na włosy, nie spływa z nich, długo sie utrzymuje i nie klei włosów jak inne np. olejek z macadamia i arganowy
- po jego użyciu włosy są puszyste, lekkie, bardzo dobrze sie układają
- włosy są nawilżone od nasady po końce, ale jednocześnie olejek przedłuża świeżość mojej czupryny, nawet po dwóch dniach włosy są tylko nieznacznie przetłuszczone u nasady
- wzmacnia cebulki włosów, od czasu gdy go stosuję włosy wypadają mi mniej
- bardzo dobrze się spłukuje z włosów, nie obciąża ich
- ma wygodną buteleczkę (plastik)
- świetna cena - 5 zł
- bardzo wydajny - butelka wystarcza na ok 12-15 zastosowań
- poprawia ogólną kondycję włosów, sprawia że są miękkie, ładniejsze

WADY:
- trochę cierpki zapach łopianu

Dobry

Używam go na przemian z tym z olejem arganowym (jednego dnia jeden, drugiego drugi). Obydwa ładnie pachną. Nakładam 5ml strzykawką na skórę głowy (delikatnie podgrzany w gorącej wodzie- oczywiście w strzykawce), wmasowuję go, czekam kilka minut,następnie przy pomocy TT rozczesuję go na długości włosów. 5ml to idealna ilość, taka strzykawka kosztuje koło 20gr w każdej aptece.

Masaż skóry głowy przez TT plus te olejki- rewelacja. Nie zauważyłam żeby włosy na długości rosły szybciej (może przez zniszczenia) ale pojawiło się MNÓSTWO baby hair, które rosną w zawrotnym tempie, nie potrafię ich ujarzmić ;) Na długości nie poprawił mi kondycji, nie nawilżył, jednak dla skóry głowy jest rewelacyjny. Włosy rzeczywiście wypadają po nim mniej.
Cena też bardzo w porządku, jednak z dostępnością bym polemizowała, musiałam go zamawiać w ezebra.pl (przesyłka 8zł..)