Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation (Podkład do twarzy 3 w 1)

By dorównać Twoim umiejętnościom pokonywania wszystkich życiowych przeszkód, Max Factor stworzył podkład All Day Flawless 3-in-1 odpowiadający na wszystkie wyzwania, którym poddawana jesteś każdego dnia. Dzięki swojej matującej mocy, korygującym właściwościom oraz technologii “flexi-hold” podkład jest produktem, któremu obce jest świecenie się skóry, ścieranie w ciągu dnia oraz wszelkie inne urodowe przygody. Podkład dostępny jest w 12 odcieniach, a dzięki formule dopasowującej się do koloru skóry, pozwala z łatwością uzyskać idealny odcień, który utrzymuje się na skórze tak długo jak tego potrzebujesz. W gamie znajduje się także korektor, dostępny w 3 odcieniach: 10 Fair, 20 Light, 30 Light to medium.

TECHNOLOGIA + REZULTATY
Kolor podkładu idealnie pasuje do koloru skóry. To zasługa absorbujących mikro korektorów, które znalazły się w formule. Pomagają one nie tylko ukryć wszelkie niedoskonałości skóry, ale również kontrolować produkcję sebum. To nie wszystko - specjalna technologia „flexi-hold” tworzy na twarzy delikatny, elastyczny film, który pracuje razem ze skórą, dopasowując się do mimiki i ruchów twarzy. W tym samym czasie, wysoki poziom pigmentów zapewnia mocne krycie i wspomniane wcześniej, najlepsze dopasowanie odcienia.

fluidy

Może do cery tłustej

Kupiłam go ze względu na jasny odcień. Nie żałowałam wydanych pieniędzy. Dobrze się rozprowadzał. Mocne krycie, gdzie przy niedoskonałościach i mankamentach twarzy było dla mnie priorytetem. Po nałożeniu na twarzy z czasem robi się coś ala "pudrowe" wykończenie. Nie za dobrze to wygląda kiedy ma się cerę suchą i skłonną do wysuszeń. Myślę, że osoby z cerą w stronę tłustej mogłyby przetestować na własnej skórze, czy podkład się u nich sprawdzi.
Producent obiecuje, że produkt będzie dopasowany odcieniem, nie będzie się ścierał oraz nie będzie się świecił- dotrzymuje słowa.

jestem na tak

Nie jest jakiś znakomity, ale mi się sprawdza. Lubię ten podkład używać na codzień gdy nie muszę osiągnąć całkowitego krycia. Wykończenie jest aksamitne w kierunku do matowego, przez co wygląda na buzi naturalnie. Jest super na co dzień do lekkiego makijażu

ciastkuje się

Niestety mi się nie sprawdził. Dawał efekt ciastka na mojej twarzy i smug. Jest to jeden z droższych podkładów drogeryjnych więc myślałam, że sprawdzi mi się lepiej. Bardziej pasują mi tańsze podkłady np od eveline. Podkład ten ma ładne opakowanie i jest wydajny. Może sprawdzi się którejś z was <3

Sredni

Podkład ma dość gęsta konsystencję, jednak dość dobrze się rozprowadza. Kolor z łatwością można dopasować do odcienia cery. Dobrze pokrywa niedoskonałości jednak u mnie się nie sprawdza. Po nałożeniu, twarz jest bardzo sucha, jakby za mocno przypudrowana. Jest też lekko ściągnięta i nie wygląda dobrze. Niestety ten produkt u mnie się nie sprawdzil

Gladka, ujednolicona skóra przez cały dzień

Na mojej mieszanej cerze sprawdził się świetnie! Dodam, że aplikuje go na olejki (malinowy, śliwkowy lub sacha Inchi) zamiast kremu i recenzowany współgra z nimi wzorowo.
Mimo iż mam cerę bardzo bladą zdecydowałam się na odcień 75 Golden w okresie letnim. I chociaz nie jestem jakoś mocno opalona, to muszę stwierdzić że wspomniany odcień ładnie wtopił się w moja jasną skórę, naturalnie się na niej prezentując.
Podkład dobrze rozprowadza się na twarzy nie tworząc smug.
Jego krycie określiłabym jako średnie. Dobrze radzi sobie z drobnymi niedoskonałościami czy wyrównaniem kolorytu skóry.
Nie tworzy maski na twarzy, nie wchodzi w jej załamania ani nie podkreśla suchych skórek (myślę, jednak ze duża zasuga w tym, na co został zaaplikowany).
Bardzo ładnie stapia się z cerą,wygladza ją i ujednolica.
Nawet pod koniec dnia prezentuje się świetnie na twarzy.
Fluid nie zapachal ani nie uczulił mojej mieszanej, skłonnej ku temu cery.
Ogólnie rzecz biorąc jest to świetny kosmetyk na codzień (choć i od świetna sprawdzi się równie dobrze, jeśli nie potrzebujemy hard core'owego krycia) gdyż jest produktem długotrwałym i naturalnie i świeżo prezentującym się na skórze (przynajmniej mojej).
Co do właściwości matujących, to w moim wypadku wystarczy jedna, góra dwie poprawki w ciągu dnia w postaci musniecia twarzy matującym pudrem i voilà! Cera na nowo prezentuje się nieskazitelnie.
Z pewnością w okresie zimowym sięgnę po najjaśniejszy odcień recenzowanego.

Ani na tak, ani na nie.

Podkładu używałam kilka miesięcy. Mam cerę mieszaną, skłonną do niedoskonałości i przesuszeń. Podkład przy nakładaniu wydawał się lekki, nie czułam go na twarzy. Natomiast efekt po krótkim czasie był wprost odwrotny. Kolejną wadą jest fakt, że podkreślał suche skórki, przez które niestety zdecydowałam sie ten podkład odrzucić. Jednak niewątpliwą zaletą dla mnie była jego trwałość :) Okres stosowania przypadł na jesień-zimę, a więc skóra mojej twarzy często miała styczność z deszczem. Dodatkowo mam tendencję do podpierania głowy ręką lub dotykania twarzy palcami. Facefinity sobie z tym znakomicie poradził. Dodatkowo bardzo dobrze kryje. Myślę, że nie jest on odpowiedni do stosowania na codzień, do pracy czy szkoły, jeżeli komuś czucie podkładu na twarzy sprawia dyskomfort. Nie mniej uważam jednak, że warto spróbować tymbardziej, że na internecie można znaleźć go w przyzwoitych cenach.

przyjemny podklad na co dzien

do tego podkladu jestem przywiazona od jakiegos czasu, odkad zmagam sie z powakacyjnym tradzikiem; moja skora dobrze na niego zaaregowala i zostal ze mna na dluzej, lubie to, ze skora pozostaje matowa po calym dniu pracy, sam podklad sciera sie powoli i co dla mnie wazne ladnie dopasowuje sie do koloru mojej skory

Jeden z moich ulubionych

Całkiem niezły. Wygodnie się go nakłada i bardzo dobrze kryje niedoskonałości, co dla mnie jest najważniejszym kryterium oceny. Mam wrażenie, że trochę wysusza skórę, tak jakby zastygał chwilę po nałożeniu, ale bazy z tych tłustszych niwelują problem.

Ciężki

Kupiłam podkład głównie po pozytywnych ocenach na yt.
Owe Panie mówiły tu o lekkości i trwałości wiec myśle czego chcieć więcej.
Kupiłam podkład w odcieniu 44. Udany odcień dość jasny bez różowych akcentów kolorystycznych charakterystycznych w podkładach max factor. Krycie podkładu to takie średnie plus z możliwością budowania. Wykończenie jest takie pół matowe jest to podkład zastygający. Konsystencja jest bardzo dziwna przez co aplikacja nie jest szybka trzeba trochę popracować nad nim aby wstąpił się w skore. Jeśli ktoś szuka czegoś lekkiego cienkiego i niewidocznego nie będzie to podkład dla was. Mimo jednej warstwy podkład widać na skórze jest ciężki i podkreśla pory. Mam skore mieszana i co zauważyłam podkład jest trwały a strefa T wolnej się wyświeca. Niestety podkład wchodzi w załamania skory. Znalałam na niego sposób mieszania go z serum koloryzującym otrzymuje lżejsza konsystencje a zachowuje dalej swoje właściwości długotrwałe. Sam w sobie podkład nie jest zły ale kiedy zbliżam się do 30stych urodzin przestałam szukać wykończeń matowych tylko tych bardziej lżejszych i wyglądających młodziej na skórze. Myśle ze na ten podkład nie ma złotego środka komu on się sprawdzi komu nie bo z nim jest prawdziwa loteria ale odradzałabym skóra suchym bo podkreśli każda sucha skórkę najbliżej z tym podkładem będą mieć cery tłuste bądź mieszane.

Porządne krycie nie wyklucza lekkości i komfortu.

Posiadam cerę mieszaną oraz z niedoskonałościami. Do każdego nowego podkładu podchodzę z dystansem. Już po pierwszym użyciu podkładu Max Factor Facefinity All Day Flawless byłam przekonana, że jest on strzałem w dziesiątkę. Przepięknie współpracuje z moją cerą i zapewnia jej świeży oraz zdrowy wygląd przez cały dzień. W strefie T nie wyświeca się, ani nie podkreśla suchych skórek w innych strefach twarzy.
Konsystencja jest kremowa, ma bardzo delikatny przyjemny zapach oraz solidne, szklane opakowanie. Jestem ogromnie z niego zadowolona i na pewno będę do niego często wracać.

Max Factor podkład do twarzy 3w1

Od kilku nastu lat jest moim numerem jeden wśród podkładów do twarzy , a już miałam różne marki , ten zdecydowanie jest najlepszy . Delikatna kremowa konsystencja dobrze kryje twarz jest do każdej cery. Pięknie podrywa niedoskonałości . Cena jest zdecydowanie bardzo dobra , a najlepsza gdy trafia się na promce w Rossmann jak jest -55% na kosmetyki wtedy cena jest idealna ❤️

Wreszcie jasny podkład

Po latach szukania podkładu, którego nie muszę rozjaśniać, znalazłam go. Krycie ma średnie/lekkie ale daje radę. Trzyma się o dziwo bardzo dobrze, lepiej niż bym się spodziewała. Na razie mój ulubieniec. Zobaczymy jak sprawdzi się latem. Nie jest to jednak super trwały podkład, na jakieś ekstremne wyjścia sugeruję użycia małej ilości i wspomożenie się korektorem.