Soraya, Plante, Naturalny podkład dopasowujący się

Soraya, Plante, Naturalny podkład dopasowujący się

Naturalny podkład dopasowujący się posiada 97% składników pochodzenia naturalnego.
Przyjemna konsystencja adaptująca się do skóry oraz lekkie, nawilżające i oddychające formuły. Ma delikatny zapach i niebanalny design w kategorii make-up.

- materiał tubek w 64% pochodzi z recyklatu
- składniki oparte o naturalne i roślinne ekstrakty: słonecznik, wilczomlecz
- 0% parabenów, silikonów, sztucznych barwników, SLS
- jasne i czytelne INCI informujące o składnikach naturalnych i pochodzenia naturalnego
- produkt wegański
- dostępny w 3 odcieniach (01 Vanilla, 02 Nude, 03 Warm Nude)

fluidy
nawilżające, kryjące
w tubce

Niestety nie

Po obejrzeniu recenzji na YT skusiłam się na zakup podkładu w kolorze 01 i już na wstępie okazał się ciut za ciemny. Liczyłam na efekt wow szczególnie że nie mam cery problemowej, ale niestety nie wygląda dobrze już po 30 min od nałożenia. Mam wrażenie że go nie mam na twarzy. Cera wygląda goło...czyli jakbym nie nałożyła nic, a wręcz cera stała się ziemista i taka zmęczona. A gdzie zdrowy koloryt i promienność o której słyszałam w recenzjach? Czyżby moja skóra zjadła podkład? Jak dla mnie szkoda pieniędzy, taki sam efekt mam jak bym nic nie nałożyła na twarz, chociaż i bez niczego mam bardziej promienna cerę. Skąd naprawdę super ale nie zdaje egzaminu na mojej skórze.

szkoda ale nie

żałuję, ale to nie jest kosmetyk dla mojej chimerycznej, mieszanej cery, w strefie tłustej bardzo szybko się wyświeca, ciastkuje, zbiera w załamaniach, z nosa ściera się już po godzinie od nałożenia, a na policzkach, które są wrażliwe i na nadmiar emolientów reagują wypryskiem, podkład też się ie sprawdził, chyba z uwagi na dość tłustą konsystencję, bardzo żałuję, bo kolor (mam 02 nude) dla mojej żółto-oliwkowej karnacji jest bajecznie dopasowany, zaraz po nałożeniu efekt super, taki pożądany i modny ostatnio dewy skin, podkład kryje dość mocno, zaryzykowałabym stwierdzenie, że krycie jest niemal pełne, na pewno bardziej niż średnie, konsystencja kremowa, dla mnie to bardziej krem koloryzujący, gdyż nie zastyga, rozprowadza się jak gęsty, emolientowy krem, myślę, że to dobra propozycja dla cer normalnych lub lekko suchych, takim mieszańcom z łojotokową strefą T zdecydowanie odradzam

Koleżanki pytają co to za podkład z górnej póki - a tu taka niespodzianka ! Brawa za skład i efekt młodzieńczej skóry

Oto narodził się kolejny ulubieniec wśród podkładów!
Idealny dla posiadaczek cery suchej lub normalnej. Jest to podkład bardzo rozświetlający, dlatego jeśli borykacie się z problemem łojotoku, lub macie mieszaną cerę lepiej go odpuśćcie. Chyba, że przed jego nałożeniem wykonamy baking strefy T pudrem.
Zapewnia świetliste, młodzieńcze wykończenie, efekt wizualny jaki uzyskamy dzięki nim przypomina młodą skórę, nieskazitelną. Koleżanki pytają co to za podkład, pewnie coś z górnej półki, a tu Soraya, ktoś by powiedział ot zwyklaczek z drogerii.
Podkład po nałożeniu musi się chwilę uleżeć, gdzieś po 10 minutach zaczyna wyglądać idealnie. Ma konsystencję przypominającą krem BB.

Ma dość dobre krycie - jedna warstwa w zupełności wystarczy, żeby przykryć cienie, czy drobne zmiany. Podkład świetnie nawilża i nie podkreśla suchych skórek, nie wchodzi w załamania i zmarszczki, poleciłabym go również cerom dojrzałym.
Warto wspomnieć, że podkład jest aż w 97% naturalny. brawa dla producenta, gdyż jak widać można połączyć całkiem dobrą jakość z dobrym składem i do tego kosmetyk nie kosztuje wiele. W promocji można go upolować za 21zł! ! !
Wypróbujcie bo warto!

Eh a mogło być tak dobrze...

To kolejny z tych naturalnych podkładów którego nie mogę używać bo jest najzwyczajniej w świecie za ciemny a wzięłam najjasniejszy dostępny odcień.

Dodam ze z popularnych podkładów używam np Loreal True match 1N ivory,
Bourjois Healthy mix 50,5 ivory,
Felicea 131.
Już mnie to zaczyna denerwować że nie dość że mało jest naturalnych podkładów nie szkodzacych skórze i łatwo dostępnych to kiedy już takie wyjdą i pojawią się w drogerii to jest taki malutko odcieni i wszystkie dość ciemne. Nic dla osób o naprawdę bladej cerze.

A ten spodobał mi się i ze względu na skład, na cenę i działanie. Przetestowalam w domu kilka razy kiedy nie musiałam wychodzić żeby zobaczyć jak ogólnie będzie zachowywał się na skórze i byłam zdziwiona tym jak ladnie i zdrowo wyglądał (oczywiście pomijając odcień).
Skóra wygląda po nim na nawilzoną, promienną. Nie wygląda ciężko, nie ciastkuje się. Nie podkreśla suchych skórek. Ma lekkie krycie które też można delikatnie dobudować.
Gdyby nie ten kolor byłby to mój być może ulubiony naturalny podkład i na pewno bym go co jakiś czas kupowała.

Polecam :)

Kolor który posiadam (01 Vanilla, do wyboru są 3) to jasny odcień wpadający w żółte tony. Jednak nie jest to jakoś wybitnie jasny kolor więc bladziochy mogą mieć problem. Nie ciemnieje, bardzo ładnie dopasowuje się do mojej cery. Konsystencja dość gęstą, a zapach delikatny, przyjemny, roślinno-pielęgnacyjny. Aplikacja bezproblemowa, rozkłada się równomiernie, nie tworzy żadnych plam ani prześwitów. Podkład pięknie się wtapia, nie tworzy maski. Jest lekki, niewyczywalny. Ma promienne, satynowe wykończenie. Daje efekt nawilżonej, zdrowej cery. Krycie lekkie, ale z możliwością budowania (do średniego). Nie wchodzi w linie mimiczne, nie podkreśla suchych skórek, nie waży się, nie ciastkuje. Trwałość bardzo dobra. Owszem po jakiś 5-6 godzinach zaczyna się wyświecać, ale nadal jest to blask zdrowej skóry. Polecam!

miłe zaskoczenie

Zdziwiłam się, gdy zobaczyłam ten produkt na półce. Bardzo lubię serię soraya plante, więc postanowiłam go spróbować. Jak zawsze plus za naturalność. Podkład ma fajną, gęstą konsystencję i ładny zapach. Ładnie się rozprowadza i nie podkreśla porów i skórek. Ma bardzo naturalne wykończenie, ale lekkie krycie. Ja akurat na takie stawiam, ale niektórym może nie odpowiadać. Piękna szata graficzna. Jego największym minusem jest to, że jest bardzo mało dostępnych kolorów. Nie jestem bladziochem, a najjaśniejszy kolor jest dla mnie na ten czas (zima) trochę za ciemny. Na szczęście nie jest pomarańczowy.

Średni

Bardzo dużo słyszałam dobrego na temat tego podkładu, długo się zbierałam, aby go kupić i w końcu zakupiłam najjaśniejszy kolor.
Podkład ma krycie w stronę średniego i na mojej mieszanej cerze dość szybko się ściera. Co do koloru to jest strasznie żółty, więc nieco odznaczał się od mojej cery. Zapach delikatny, kwiatowy, utlenia się po jakimś czasie. Szybko się również wyświeca, jest dość leisty, ja osobiście bardzie wolę gęstsze podkłady. Nie był najgorszy, ale ten kolor...

Lekki podkład, dający naturalny efekt, dla skóry chcącej „odetchnąć”

Moja cera: mieszana z niespodziankami wywołanymi przez rochwiane hormony.

Na podkład trafiłam przypadkiem w Rossmannie, wcześniej nigdzie nie słyszałam o tym że ma się taki pojawić. Jako fanka produktów z tej serii oczywiście chwyciłam za tubkę i pobiegłam do kasy. :)
Co od razu wpada w oko? Piękna szata graficzna, bardzo odmienna od wszelkich podkładów. I to że producent nie obiecuje gruszek na wierzbie- nie zapewnia nas o totalnej metamorfozie naszej cery po użyciu mazidła. Prosty opis- oddychająca i nawilżająca formuła dopasowująca się do koloru skóry.
W moim przypadku wszystko z powyższych się sprawdziło. Skóra oddycha, składniki zawarte w podkładzie nawilżają cerę (oczywiście nie jest to efekt kremu, ale zawsze to plus), a kolor jak najbardziej dopasował się do mojej jasnej cery z różowymi przebarwieniami.
Nie zakryje większych przebarwień czy niespodzianek pojawiających się na cerze trądzikowej, ale nada cerze zdrowy wygląd, ujednolici koloryt i wydobędzie całkiem naturalny blask. :) W moim przypadku muszę w ciągu dnia matowić się lekkim pudrem, gdyż mam cerę mieszaną i po kilku godzinach czółko mi świeci jak latarnia. Ale taki mój urok i mam tak z każdym podkładem.
Ogólnie rzecz biorąc- jest to bardzo dobra opcja zwłaszcza dla fanek naturalnej kolorówki, ale i dla tych pań, które chcą dać odpocząć cerze od cięższych drogeryjnych podkładów.
Bardzo polubiłam się z tym podkładem, mimo że moja cera nie jest idealna i teoretycznie potrzebowałaby lepszego krycia. Wolę natomiast wyglądać bardziej naturalnie i zbierać komplementy o promiennej skórze- nigdy wcześniej takich pochwał nie dostawałam (używałam tapetujących podkładów).
Jeśli chodzi o rozprowadzanie jegomościa na twarzy- da się to zrobić bez problemu palcami bez robienia smug.
Co do syfków- nie nastąpił absolutnie żaden wysyp czy pogorszenie stanu cery, co wcześniej zdarzało mi się po typowo drogeryjnych podkładach. Mam poczucie że bardzo dobrze traktuję samą siebie używając tego produktu. ❤️
Nie jest to rozwiązanie na większe wyjście, ale na codzień sprawdza się super.

Będzie dobry na lato

Bardzo lubię testować podkłady więc skusiłam się na ten ;) Podkład ma delikatne krycie i na mojej mieszanej cerze dość szybko się starł.Dobrze dopasował się do cery chociaż miałam wrażenie,że bardziej się świecę i twarz wydaje się 'Mokra"Nie zapchał ani nie uczulił.Ale w okresie jesienno-zimowym jest podkładem za lekkim i uważam, że będzie lepszą alternatywą na lato.

Wodnisty i spływające

Niestety do testów nie udało mi się dostać, więc postanowiłam przetestować na własną kieszeń. Jeden z najgorszych zakupów... Pierwsze moje zetknięcie z tym produktem było niefajne, ponieważ podkład jest bardzo wodnisty. Zapach - osobiście mi nie odpowiada, działa wręcz odpychająco. Trwałość - bardzo krótka, ponieważ mam wrażenie, że przez zbyt rzadką konsystencję, produkt spływa bardzo szybko z mojej cery. Wydajność - wydaj e mi się, że ten produkt bardzo szybko się skończył w porównaniu do innych podkładów o tej samej pojemności. Jedyną zaletą, którą dostrzegłam, to rzeczywiście jest kryjący i dopasowujący się do cery, natomiast szału wielkiego nie ma. Czy lekki dla twarzy? Chyba nie tak bardzo, jak tego oczekiwałam. Po zostosowaniu tego podkładu cała moja twarz się świeci i odbija światło, co wygląda jakbym miała maskę na twarzy.

Na lato bomba!

Ten podkład będzie super na wiosnę/lato na zimę dla mnie jest trochę za lekki. Kryje średnio, nie tworzy maski, wyrównuje koloryt, dopasowuje się, pozostawia bardzo fajny glow, można dobrać sobie spokojnie kolor. Same plusy minus to zapach i to ze po pół roku należałoby go wyrzucić, jednak jest go dość mało wiec raczej nie stanowi to problemu.

Cudowny, delikatny, nieszkodzący podkład

Kupiłam zachęcona recenzjami i po wypróbowania testera w drogerii - urzekł mnie zapach, krycie i przyjemność rozprowadzania.

Kupiłam więc, za 20 zł, i dałam mu szanse - na szczęście, bo okazał się przyjemniaczkiem!

+ kolor 01 idealny dla jasnej skóry, w żółtych tonach
+ ZAPACH - coś pomiędzy Bourjois Healthy mix a ziołami/kwiatami - PIĘKNY i sprawia, że chcę go używać codziennie, bo skóra po prostu prześlicznie pachnie, i czuję się dzięki temu bardziej zadbana i jakoś tak bardziej mi się wszystkiego chce :)
+ skład - naturalny, bez zbędniej chemii
+ opakowanie - śliczne, praktyczne, wszędzie się mieści
+ szybko i łatwo się wchłania
+ bardzo długo się trzyma
+ nie rozmazuje się
+ pielęgnuje skórę, nie robi jej szkód, nie zapycha

Tani i dostępny, naprawdę warto dać mu szanse - nie będziemy zawiedzione :)