Bourjois, Healthy Mix Clean & Vegan Radiant Foundation (Rozświetlająco-nawilżający podkład do twarzy z witaminami (nowa wersja))

Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 4.63/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria
Cena PLN 73.99

Nowy rozświetlająco-nawilżający podkład z witaminami Bourjois Healthy Mix. Wegańska formuła zawiera aż 85% składników naturalnego pochodzenia, aby dbać o Twoją skórę każdego dnia. Dzięki formule zawierającej kompleksy witamin C, E i B5 cera jest rozświetlona, a naturalne certyfikowane emolienty zapewniają nawilżenie do 24h. Podkład rozświetla, wyrównuje koloryt i maskuje oznaki zmęczenia.

Płynna, lekka konsystencja podkładu doskonale rozprowadza się na skórze i zapewnia uczucie komfortu przez cały dzień. Ten średnio kryjący podkład z pompką zapewnia naturalne wykończenie bez efektu maski. Poznaj moc witamin i ciesz się zdrowo wyglądającą, promienną cerą!

- Formuła z kompleksem witamin i antyoksydantów dla rozświetlonej i zdrowo wyglądającej cery
- Naturalne certyfikowane emolienty
- Nawilżenie do 24 godzin
- Wyrównuje koloryt i maskuje oznaki zmęczenia
- Oddychający podkład, który zapewnia komfortowe uczucie na skórze przez cały dzień
- Wegańska formuła ze składnikami w 85% pochodzenia naturalnego
- Brak sylikonu D5
- Lekka konsystencja i średnie krycie, podkład odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

fluidy
rozświetlające, nawilżające, ujednolicające, kryjące
Krycie
średnie
z pompką, w buteleczce

Wybieram ten podkład niezmiennie od kilku lat na zmianę z inną firmą. Zdecydowanie wolę ten podkład na jesień zimę. Konsystencja jest miła i bardzo dobrze się rozprowadza. Krycie ma średnie. Mi osobiście po dłuższym czasie jednak buzia zaczyna się świecić i przetłuszczać. Nie powoduje zaskórników i nie pozostawia brudnych śladów na ubraniach. Jest to jeden z lepszych podkładów jakie używałam.

Zupełnie nie dla mnie. Poniżej oczekiwań.

Kupiłam go jesienią 2022 r., chciałam jakiś nawilżający podkład na zimę, a pamiętałam, że Healthy Mix miał dobre opinie. Nawet moja koleżanka go zachwalała. Tyle, że w starej wersji... Nie wiedziałam, że powstała nowa.
Zapłaciłam na promocji połowę ceny, czyli około 36 zł.

Moja cera: tłusta, z tendencją do niedoskonałości. Od podkładu wymagam ładnego ujednolicenia cery, trochę krycia, nie pogorszenia stanu skóry, braku oksydacji.

Wybrałam odcień 49.5N, jeden z najjaśniejszych. W drogerii wydawał się idealny, w dziennym świetle już niekoniecznie. Nie odcinał się od szyi, ale wyglądałam w nim na chorą. Nawet mój mąż kilka razy pytał, czy dobrze się czuję, bo wyglądam dziwnie...

Najczęściej podkłady nakładam mokrą gąbką, ale ten o dziwo najlepiej wyglądał aplikowany palcami.
Kiedy nakładałam go gąbeczką, to podkreślał wszystkie suche skórki, o których nie wiedziałam, brzydko osiadał na porach. Uwidaczniał najmniejszy meszek na twarzy.
Podkład był trochę rzadki, krycie miał lekkie, kolejna warstwa produktu była złym pomysłem, bo całość wyglądała po prostu niekorzystnie.
Zawsze używam jeszcze pudru, który matuje błysk (w tym wypadku rozświetlenie było średnie) i dodatkowo utrwala makijaż.
Mimo to, po całym dniu bywało, że na twarzy nie miałam już nic. Magicznie znikał, a płatek z płynem micelarnym był czysty.
Nakładając go palcami, jak wspomniałam, wyglądał trochę lepiej, bardziej naturalnie, jakby wtapiał się w cerę. Mniej się świecił bezpośrednio po aplikacji.
Nie podrażnił mi skóry w żaden sposób, nie zmieniał również swojego koloru w trakcie noszenia.

Zdecydowanym plusem jest zapach produktu - świeży, trochę kwiatowy. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek miałam ładniej pachnący podkład.

Buteleczka typowa, szklana, z dobrze działającą pompką. Dozowałam zawsze taką ilość, jaką chciałam.

Podsumowując, nie trafiłam. Podkład niekorzystnie wyglądał na twarzy, stąd używałam go najczęściej na krótkie wyjścia, zakupy albo na spacery. Na inne okazje kupiłam sprawdzony podkład, z którego zawsze byłam zadowolona.
Gdybym zapłaciła za niego pełną rossmannowską cenę, czyli te 70-kilka zł, to bym się załamała.
Nie kupię ponownie.

Kupuję od lat

Wybieram ten podkład już od kilku lat. Ma bardzo lekką konsystencję (krycie takie średnie minus). Skóra wygląda naturalnie i na taką nawilżoną. U mnie minusem jest wyświecanie się podkładu, ale to dlatego że moja skóra się przetłuszcza. Jednak dla mnie najlepszy bo oczekuję właśnie świeżości, lekkości żeby mój koloryt buzi był ujednolicony. Plusem są również odcienie podkładu i dostępność.

Rozczarowanie

Produkt skusił mnie marką i promocyjną ceną, jednak finalny efekt nie wynagrodził mi nawet tej promocji.

Zacznijmy jednak od plusów - opakowanie jest całkiem ładne i ułatwia aplikacje, na plus kosmetyku należy też odhaczyć dobry, naturalny skład. Szkoda tylko, że za takim składem nie idzie efekt końcowy, bowiem poza całkiem widocznym rozświetleniem skóry podkład kryje mega słabo i potwornie sie waży - co skreśla go kompletnie z opcji ponownego zakupu. Na domiar złego jest też bardzo nietrwały i po kilku godzinach w ogóle nie czułam żebym coś na siebie nakładała, chociaż to mógł by też efekt wspomnianego słabego krycia. Na rynku są o wiele lepsze i tańsze produkty, szkoda czasu i pieniędzy.

fajny podkład na co dzień

Podkład kupiłam w Rossmann,kolor 53 i 54 bo nie mogłam się zdecydować :)
Kosmetyk jest zamknięty w szklanej butelce z pompką. Lubie takie rozwiązanie.
Podkład ładnie się wtapia, nawilża skórę i nie widać moich suchych skórek. Musze przyznać że radzi sobie z zakryciem niedoskonałości przy czym wygląda bardzo naturalnie. Dla mnie jest idealny aby zrobić delikatny make up na co dzień. Buzia wygląda na świeża i wypoczętą. Po delikatnym przypudrowaniu trzyma się i się nie ściera.
Polecam :)

super podkład

dla mnie świetny. zużyłam kilka opakowań tego produktu. mam cerę trądzikową, mocno zaczerwienioną. spodziewałam się lekkiego podkładu z minimalnym kryciem, jednak zaskoczył mnie i świetnie poradził sobie z zakryciem moich blizn, wyprysków i zaczerwienień. bardzo duży wybór kolorów jest super, bo miałam długo problem znalezć jasny podkład odpowiedni do mojej karnacji. mam cerę tłustą, ale w tym podkładzie ładnie i naturalnie się wyświeca po ok 3/4h. pod koniec dnia makijaż nieruszony. na co dzień idealny. poleciłam go przyjaciółce,. która rownież z jest zadowolona. nie jest to mój numer 1, ale zdecydowanie sięgam po niego, kiedy potrzebuje czegoś dobrego i sprawdzonego.

Bardzo dobry podkład dla mieszanej skóry w wielu kolorach

Mam ciemną karnacje i to jest jedyny podkład który idealnie pasuje do mojego koloru. Idealnie na mieszaną skórę, nie wysusza, nie ściąga jak większość nawet drogich podkładów, nie ma tłustego blasku. Jest delikatny, bardziej jak bb krem. Love ever.

Top

Tak jiz mam że jeśli kupię dany produkt z którym się polubię nie zmieniam go przlez długie miesiące lub lata i a tym produktem też tak jest
Kliczowe dla mnie było aby ładnie nawilżał i nie coasteczlowal się otrzymałam nawet więcej piękny rozświetlony naturalnie wyglądający makijaż utrzymajcie się przez cały dzień dzięki któremu nawet w najgorszy dzień czuję się jak milion dolarów polecam z czystym sercem

Recenzja podkładu

Podkład nie ciastkuje się, świetnie wygląda na twarzy. Nie daje efektu maski i jest bardzo wydajny. W ciągu dnia nie łuszczy się i niezależnie od pogody jest bardzo trwały.

Bourjois Podkład z witaminami

Podkład Bourjois Healthy Mix Clean & Vegan Radiant Foundation to doskonały wybór dla osób poszukujących rozświetlającego i nawilżającego makijażu. Jego lekka formuła wzbogacona witaminami zapewnia naturalny, promienny wygląd skóry, jednocześnie nawilżając ją przez cały dzień. Produkt doskonale wyrównuje koloryt, maskując drobne niedoskonałości bez efektu maski. Jest trwały, nie ściera się i pozostaje świeży przez wiele godzin. Dodatkowym atutem jest jego czysty i wegański skład, co czyni go przyjaznym zarówno dla skóry, jak i dla środowiska. To idealny podkład dla tych, którzy pragną zdrowego, promiennego wyglądu i dbałości o skład kosmetyków.

Mój najlepszy podkład

Podkład z Bourjois jest moim must have makijażu, idealnie się rozprowadza, jego konsystencja bardzo mi odpowiada. Mając go na twarzy nie czuję się jakbym była pomalowana, jest lekki i nie wywołuje na mojej skórze wyprysków jak większość podkładów . Idealnie współgra z innymi kosmetykami (często testuje nowe pudry i korektory).

Świetny podkład

Podkład wpada do mojej kosmetyczki od kilku lat, pierwsza miłością była stara wersja kupiona x lat temu, jeszcze z czarna nakrętka. Tęsknię strasznie !

Co do tej wersji , to jeden z lepszych drogeryjnych rozświetlających podkładów. Zawiera witaminy, skóra wygląda świeżo i promiennie. Podkład w żadnym stopniu nie tworzy efektu maski! Można stopniować krycie , wg mnie jest średnie. Podkład polecam aplikować palcami i doklepywac gąbeczką ! Wygląda naprawdę świetnie a utrwalony pudrem śmiało wytrzymuje na twarzy kilka ładnych godzin :) Podoba mi się również jego opakowanie, szklana buteleczka prezentuje się naprawdę dostojnie ;)