Bourjois, Healthy Mix Clean & Vegan Radiant Foundation (Rozświetlająco-nawilżający podkład do twarzy z witaminami (nowa wersja))

Zobacz oferty

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Nowy rozświetlająco-nawilżający podkład z witaminami Bourjois Healthy Mix. Wegańska formuła zawiera aż 85% składników naturalnego pochodzenia, aby dbać o Twoją skórę każdego dnia. Dzięki formule zawierającej kompleksy witamin C, E i B5 cera jest rozświetlona, a naturalne certyfikowane emolienty zapewniają nawilżenie do 24h. Podkład rozświetla, wyrównuje koloryt i maskuje oznaki zmęczenia.

Płynna, lekka konsystencja podkładu doskonale rozprowadza się na skórze i zapewnia uczucie komfortu przez cały dzień. Ten średnio kryjący podkład z pompką zapewnia naturalne wykończenie bez efektu maski. Poznaj moc witamin i ciesz się zdrowo wyglądającą, promienną cerą!

- Formuła z kompleksem witamin i antyoksydantów dla rozświetlonej i zdrowo wyglądającej cery
- Naturalne certyfikowane emolienty
- Nawilżenie do 24 godzin
- Wyrównuje koloryt i maskuje oznaki zmęczenia
- Oddychający podkład, który zapewnia komfortowe uczucie na skórze przez cały dzień
- Wegańska formuła ze składnikami w 85% pochodzenia naturalnego
- Brak sylikonu D5
- Lekka konsystencja i średnie krycie, podkład odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

rozświetlające, nawilżające, ujednolicające, kryjące
Krycie
średnie
z pompką, w buteleczce
fluidy

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

• Opakowanie: 5

"Bourjois Healthy Mix Clean & Vegan Radiant Foundation: Promienna skóra w zdrowym wydaniu"

Nowy podkład Bourjois Healthy Mix Clean & Vegan to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Jego lekka konsystencja pozwala na łatwą aplikację, a efekt nawilżenia i promienistości utrzymuje się przez cały dzień. Nie tylko maskuje drobne niedoskonałości, ale również pielęgnuje skórę dzięki zawartości witamin. Jestem zachwycona efektem i zdecydowanie polecam ten podkład każdemu, kto poszukuje produktu, który sprawi, że ich skóra będzie wyglądać zdrowo i promiennie.

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Zgodność z opisem producenta: 1

Podkład tragedia

Podkład zamknięty jest w szklanej butelce z plastikową pompką. Opakowanie jest bardzo wygodne w użytkowaniu, jednak samego podkładu nie polecam. Ciastkuje się i zostawia uczucie maski na twarzy.

• Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 3

Rozczarowanie

Kupiłam podkład zachęcona recenzjami wizażanek, ale niestety nie dołączę się do pochwalnego chóru. Podkład rzeczywiście daje efekt rozświetlenia, ale jednocześnie krył mnie bardzo słabo, do tego nie polubiłam się z jego zapachem.

Jak dla mnie są lepsze produkty na rynku w podobnej cenie.

• Opakowanie: 5

Lekki podkład na ciepłe dni.

Jest to 1 z moich ulubionych podkładów, dla osób które nie lubią matowego wykończenia sprawdzi się idealnie.
Sięgam po niego w upalne dni aby wyrównać koloryt skóry i pięknie się w nią wtapia.

• Wydajność: 2
  • Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 3

Fajny na codzień

Produkt dobry jednak nie kryje. Fajny, lekki nie zrobił na mnie efektu wow. Są inne lepsze podkłady, które znajdziemy w niższej cenie i będą wyglądały lepiej.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

Niby ideał…

Wiele dobrego słyszałam o tym podkładzie i pomimo tego jak wiele produktów z marki Burjois jest świetnych tak na tym podkładzie się zawiodłam.
Średnie krycie, nawilżająca formuła, można znaleźć w fajnej cenie. Wydawać by się mogło ze ideał, ale no niestety na mojej twarzy wyglądał tragicznie rolował się oraz ważył. Początkowo myślałam, że może to wina pielęgnacji, ale ile razy bym nie stosowała innych kremów nawet z wyższych półek cenowych podkład i tak się ważył. Szczerze mówiąc moja siostra również miała ten problem i po miesiącu użytkowania odstawiłyśmy ten produkt na półkę. Nie wiem dokładnie w czym był problem ale zdecydowanie nie polubiłam się z tym produktem.

UWIELBIAM

Jest to jeden z moim ulubionych produktów do twarzy na wiosnę.
Zamknięty jest w szklanej wygodnej buteleczce, z wbudowaną pompka, która zdecydowanie pomaga w wydobyciu produktu tak by pobrać odpowiednia ilość ale i w higieniczny bezpieczny sposób gdyż nie dotykamy bezposrednio w środku fluidu palcami.
Produkt idealnie wtapia się w skórę, nie tworzy efektu maski- wygląda bardzo delikanie i naturalnie.
Pieknie rozświetla cerę, co czyni ja zdecydowanie bardziej promienną i pełna blasku. Fluid na skórze wyglada bardzo naturalnie, nie roluje się, nie ciastkuję.
Nie wysusza skóry.
Uważam ze jest mega wydajny.
Healthy mix nie zatyka porów, nie obciąża skóry.

Nie polubiliśmy się

Kupilam ten podkład z nadzieją, że będzie nawilżał moją dość wymagającą w ostatnim czasie cerę, do tego wyglądał świeżo i naturalnie. Niestety zawiodłam się :( wygląda bardzo sucho i szybko się ciastkuje, pomimo dobrej pielęgnacji, krycie ma raczej lekkie. Plusem jest duża ilość odcieni. Wiem, że cera cerze nie równa :) moja jest normalna, lecz lubi się przesuszac zwłaszcza na nosie i policzkach. Zapach również jest dość uciążliwy.
Ogólnie nie polecam jeśli liczysz na nawilżenie.

• Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 5

Ma swoje plusy ale nie zbuduje makijażu na cały dzień

Na plus:
+ dobrze wyważona konsystencja, łatwo się rozprowadza i wtapia w skórę (płynna ale nie leista, świetnie się roztapia na palcach)
+ nie smuży, nie ciemnieje
+ ładny zapach
+ nie podrażnia oczu
+ mam go kilka miesięcy, jestem w 3/4 opakowania i wygląda, jakby miał się rozwarstwić ale po naciśnięciu pompki uzyskuję 100% jednolity, świeży, gładki podkład
+ bardzo dobre opakowanie (szklana buteleczka z pompką: widać stopień zużycia, dozowanie higieniczne, super zachowuje świeżość)
+ kolorystyka neutralna, nie ma wskazania ani w żółte, ani w różowe tony

Na minus:
- bardzo słabe krycie (słabsze nawet niż w kremach BB)
- nie widzę rozświetlenia
- nie czuję nawilżenia; nie reklamowałabym tego podkładu jako nawilżający a raczej jako "nie powodujący wysuszenia" jak to może mieć miejsce przy mocnych podkładach kryjących

Ogólnie, przewaga plusów, więc ocena wychodzi mi 4 ale nie kupię kolejnego opakowania.

• Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 5

NOWA wersja, a raczej TRAGEDIA, czyli podkład ze zmienioną formułą Bourjois

Podkład ma właściwości nawilżająco-rozświetlające. Ma średnie krycie, raczej ciężko je budować do mocnego. Zamknięty w szklanej buteleczce z plastikową nakrętką, posiada pompkę.

Jego poprzednią wersję bardzo lubiłam, kupowałam regularnie jak tylko się kończyła. Byłam przekonana, że marka zmieniła jedynie opakowanie, ale jaki był mój zawód gdy nałożyłam go na twarz i okazało się, że jest to coś zupełnie innego niż wcześniej. Poza tym, że pogorszył się jego zapach (nie jest już tak przyjemny, owocowy jak w przypadku starej wersji), kolor, który kupowałam zawsze N51 okazał się mieć zupełnie inny odcień w nowej wersji - o wiele ciemniejszy.
Próbowałam dać mu szansę, używałam z różnymi pudrami, korektorami i cały czas klops. Nie wygląda już tak dobrze na skórze jak kiedyś. Pomimo, że jestem posiadaczką skóry mieszanej, przetłuszczającej się w strefie T poprzednia wersja odpowiadała mi i przy dobrym przypudrowania utrzymywała się bez szwanku na mojej twarzy cały dzień nie tworząc efektu maski. Aktualna wersja? Wytrzymała ledwo 2 godziny i praktycznie spływała z buzi, podkład był mocno odczuwalny na twarzy.
Z bólem serca przyznam, że nie wrócę do tej wersji nigdy.
Zmiana formuły zdecydowanie na MINUS!

Jeden z moich ulubionych

Co do podkładów to nie zawsze wybieram mocne krycie. Często chcę aby moja skóra była rozświetlona i nawilżona. Tutaj przy ilości witamin i samej lekkości produktu, można naprawdę być zachwyconym.
Jest w formule płynnej, która bez problemu rozprowadza się po skórze gąbeczką bądź dłońmi. Nie pozostawia odcięcia od szyji, również nie zmienia koloru po kilku minutach.
Stosując go już kilka lat jestem zadowolona, że producent utrzymuje dalej ten sam skład.
Opakowanie jest wydajne, a latem kolor podbija opaleniznę. Uważam, że jest wart swojej ceny.

• Wydajność: 2

Nie polecam

Podkład lekki
Podkreśla otwarte pory
Nic nie zakrywa, wręcz uwidacznia wszystkie skazy skórne.
Skusiłam się na jego zakup na promocji w Rossmann, w regularnej cenie spodziewałabym się czegoś lepszego.
Odradzam dla cery tłustej i tłustej w obszarze T.
Przy nakładaniu palcami jakby się automatycznie ścierał.
Więcej nie kupię.o wiele lepszy jest podkład bb Bourjois i do niego napewno wrócę.