Bourjois, Healthy Mix Clean & Vegan Radiant Foundation (Rozświetlająco-nawilżający podkład do twarzy z witaminami (nowa wersja))

Wypróbuj kultowy rozświetlająco-nawilżający podkład z witaminami Bourjois Healthy Mix w nowym wydaniu! Ulepszona wegańska formuła zawiera aż 85% składników naturalnego pochodzenia, aby dbać o Twoją skórę każdego dnia. Dzięki zawartości kompleksu witamin C, E i B5 cera jest rozświetlona i nawilżona aż do 24h. Podkład rozświetla, natychmiastowo maskuje niedoskonałości i oznaki zmęczenia, a przy tym utrzymuje się na skórze aż do 16h.
Płynna lekka konsystencja podkładu doskonale rozprowadza się na skórze i zapewnia jej komfort przez cały dzień. Ten długotrwały, średnio kryjący podkład z pompką zapewnia naturalne wykończenie bez efektu maski. Poznaj moc witamin i ciesz się zdrowo wyglądającą, promienną cerą!
- Formuła z kompleksem witamin i antyoksydantów dla rozświetlonej i zdrowo wyglądającej cery
- Nawilżenie do 24 godzin
- Skutecznie maskuje niedoskonałości i oznaki zmęczenia
- Oddychający podkład, który zapewnia komfort dla skóry przez cały dzień
- Wegańska formuła ze składnikami w 85% pochodzenia naturalnego
- Lekka konsystencja i średnie krycie, podkład odpowiedni do każdego rodzaju skóry.

Bestseller wśród podkładów starszej generacji.

Najnowsza odsłona w mojej ocenie jest całkiem udana w porównaniu z poprzednimi, choć nie różni się jakoś drastycznie. Wydaje mi się, że jest na pewno nieco trwalsza. Na mojej skórze(mieszana, ostatnimi czasy z tendencją do suchości przez okres grzewczy, ale jak już się wyświecająca, to na pełnej...no wiecie) utrzymuje się do 5h bez żadnych poprawek(wystarczyło przez ten czas raz odcisnąć sebum w papier toaletowy). Później zaczyna schodzić z czubka nosa i gdzieniegdzie zaczyna się ciastkować, ale bez tragedii. Dalej można wyjść z domu.
Odcień 51 w porównaniu z poprzednimi wersjami jest zdecydowanie bardziej złocisty i nie robi się szarawy nałożony na buzię (ja miałam z nim taki właśnie problem wcześniej). Nałożony wilgotnym pędzlem kabuki w ilości jednej pompki daje średnie krycie, raczej już nie do dobudowania, ale większości powinno takie wystarczyć. Najładniej wygląda nieprzypudrowany - skóra naprawdę jest pełna blasku, wygląda zdrowo i promiennie, jest delikatnie wygładzona. U mnie niestety brak pudru odpada, zwłaszcza przy niezastygających formułach, a przypudrowany wygląda już nieco gorzej - traci ten fajny glow (co nie w ma miejsca przy np. Light Reflecting Narsa) i efekt jest już taki dość mocno makijażowy, widać, że mamy na sobie kosmetyk(ośmieliłabym się napisać nawet, że tańszy kosmetyk), traci na naturalności bardzo. Mimo to nie jest źle.
Nie podkreśla suchych skórek, nie ściąga skóry i jest niewykluczone, że w jakiś sposób faktycznie ją pielęgnuje, bo poza komfortem noszenia czuć, że buzia jest miękka w dotyku. Zero suchości(a u mnie ostatnio to wyczyn jest, mimo właściwej pielęgnacji). Nie pamiętam, żeby było tak w poprzednich odsłonach, więc za to duży plus, bo w końcu jego nazwa to nie tylko duża obietnica.
Napiszę tak: gdybym cofnęła się w czasie o te 15 lat, to również przypięłabym mu łatkę "jednego z najlepszym podkładów z drogerii" i pewnie używałabym go często. Ale 15 lat minęło, tańsza kolorówka poszła wiele kroków naprzód i w tym momencie jest to co najwyżej średniaczek do którego z sentymentu można czasem wrócić na jakieś niezobowiązujące, krótkie wyjścia(aczkolwiek niekoniecznie trzeba). Wygląda i trzyma się nieźle jak na "tamte czasy", ale pośród tych wszystkich nowych podkładów traci już całą swoją chwałę sprzed lat.