Ziaja, Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C + HA/P, Esencja rewitalizująca na dzień i na noc

Cena PLN 15.60

Nawilżająca emulsja z aktywną i stabilną witaminą C oparta na:
- biotechnologii enzymatycznego, stopniowego uwalniania witaminy C
- synergicznym połączeniu z kwasem hialuronowym i hydroxyproliną dla optymalizacji skuteczności
- długotrwałym oddziaływaniu na skórę po aplikacji

Problem:
skóra potrzebująca intensywnej odnowy – cienka, o niskiej spoistości, zwiotczała, z widocznymi zmarszczkami i przebarwieniami, pozbawiona zdrowego kolorytu i młodzieńczego blasku.
Wskazania:
profilaktyka przedwczesnego starzenia się skóry - sugerowana pielęgnacja 30+, po zabiegach dermatologicznych i estetycznych, dla osób o obniżonej kondycji skóry, szarej i zmęczonej.

Efekt Med:
- Wykazuje skoncentrowaną aktywność przeciwstarzeniową.
- Odnawia kolagen – białko odpowiedzialne za młodość skóry.
- Redukuje drobne oraz wyraźnie spłyca głębokie zmarszczki.
- Poprawia sprężystość, jędrność i elastyczność.
- Wyrównuje koloryt skóry i łagodzi zaczerwienienia.
- Przywraca blask oraz zdrowy i naturalny wygląd.

koncentraty i esencje
lekkie
Filtry
SPF 15 – 30

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Esencja, która nie spełniła moich wymagań

Esencja zgodnie z przeznaczeniem powinna poprawiać jakość skóry pod względem zmarszczek, według mnie nie działa. Nie zauważyłam znaczącej poprawy stanu skóry, skóra była faktycznie nawilżona i odżywiona, lecz nic poza tym. Zawiodłam się testując te kosmetyki , dlatego nie sięgnę po nie ponownie. Największym plusem jest ładne i estetyczne opakowanie, chociaż jest bardzo malutkie. Zapach natomiast bezpłciowy. Sprawdzę efekty po dłuższym stosowaniu, aby mieć lepszy wgląd.

Opakowanie: plastikowa tubka.
Zapach: delikatny, kosmetyczny, nie dusi
Konsystencja: lekka, kremowa.

Mój typ cery: sucha, wrażliwa, zaczerwienienie na policzkach i nosie, uczulenie na aloes.

Używałam esencji rano i wieczorem. To jest mój pewniak, że zawsze po nim moja cera będzie piękna. Nawilża, ujędrnia, każdy krem czy krem z spf z nią współgra idealnie. Moja cera kocha ją. Polecam dla każdego.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobry produkt za dobrą cenę

To również produkt vegański. Lekka formuła, która szybko się wchłania, nawilża skórę, redukuje zaczerwienienia, delikatne przebarwienia są mniej widoczne. Przyjemny zapach, kosmetyk umieszczony w tubce o pojemności 30ml, wydajny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Fajny wspomagacz pod każdy krem

Esencja bardzo fajnie się sprawdziła i co mi w niej się mega podoba, to fakt że fajnie się sprawdza pod każdy krem i jest to produkt który można stosować na dzień i na noc.
Bardzo fajnie wspomaga naszą skórę.
W połączeniu z kremami pomaga uzyskać skórze fajną sprężystość, rozjaśnia ją delikatnie i bardzo fajnie wspomaga nawilżenie.
Ja bardzo polecam sprawdzić na sobie myślę że się nie rozczarujecie działaniem, a wręcz odwrotnie. Bo z tego co widziałam bardzo przystępne produkty cenowo.

Esencja nawilżenia

Idealny produkt o super konsystencji. Szybko się wchłania i pozostawia piękną buźkę…. Spełnia wszelkie oczekiwania i napewno po niego wrócę ponieważ doskonale nawilża i pięknie oraz delikatnie pachnie. Z pewnością jest wart uwagi

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ziaja Esencja rewitalizująca na dzień i na noc

Esencja rewitalizująca na dzień i na noc bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Po zastosowaniu skóra od razu zyskuje nawilżenie. Super konsystencja, szybko się wchłania. Bardzo wygodne opakowanie i piękny zapach.

Bomba nawilżenia

JAk mnie ten produkt zaskoczył. Maluszek zamknięty w poręcznej tubce. Produkt lekki, szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia ściągniecia. Dobrze nawilża skórę, idealnie współgra z kremem z tej serii. Skóra jest rozświetlona, nawilżona, zauważalne jest wygłądzenie skóry.

Chętnie polece!

Esencja rewitalizująca na dzień i na noc, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania i nie obciąża skóry. Produkt skutecznie nawilża, rozjaśnia i dodaje skórze blasku. Po regularnym stosowaniu zauważyłam poprawę w nawilżeniu i elastyczności skóry, a także bardziej równomierny koloryt. Esencja sprawia, że skóra wygląda na bardziej świeżą i zdrową zarówno rano, jak i wieczorem.

Wart wypróbowania

Esencja ma lekką, szybko wchłaniającą się formułę i delikatny zapach. Wygodne opakowanie w tubce pozwala ją zabrać wszędzie ze sobą. Produkt można stosować zarówno na dzień jak i na noc - co uwielbiam. Ma w sobie witaminę C - dzięki czemu widać poprawę w ujednoliceniu kolorytu skóry. Esencja fajnie się sprawdza pod makijaż, nadaje skórze elastyczność i miękkość. Zmarszczki wydają się być mniej widoczne a twarz jest pięknie napięta :)

Serum w kremie♡

Dla mnie ten produkt to takie serum w kremie. Bardzo dobrze uzupełnia pielęgnację kremu na noc z tej samej serii. Jest bezzapachowy, bardzo wydajny, nadaje się pod makijaż. Skóra jest po nim rozswietlona, miękka, dogłębnie nawilżona, zregenerowana. Natomiast jeżeli chodzi o zmarszczki to działa tak samo jak krem. Nie poradził sobie z głębokimi zmarszczkami, natomiast te płytkie zniknęły ale to kwestia bardzo dobrego nawilżenia.

Prosty lecz efektywny

Esencja rewitalizująca na dzień i na noc to drugi produkt który dostałam w ramach testowania produktów Ziaja. Esencję stosowałam regularnie według zaleceń i instrukcji i mogę powiedzieć, że zarówno jej zapach, konsystencja czy wydajność są 10/10 - nie ma do czego się przyczepić. Skład jest cudowny, a działanie zauważalne już po kilku użyciach. Zdrowy blask mojej skóry został przywrócony w idealnym momencie - na lato :)

Esencja warta swojej ceny

Esencja łatwa w użyciu i warta polecenia. Pachnie delikatnie i świetnie się wchłania. Napewno zostanie na dłużej ze mną.Redukcja zmarszczek to jej główny atut.Zadowoli nie jedną kobietę w kwiecie wieku.