Ziaja, Krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem

ELNINO PARFUM
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu w każdym wieku.
Działanie: rozjaśnia cienie pod oczami oraz zmniejsza ich widoczność. Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek. Aktywnie odżywia oraz uelastycznia skórę. Wygładza drobne zmarszczki.

Mój ulubiony z Ziaja

Jest to mój ulubiony krem pod oczy z Ziaja. Uwielbiam go za dostępność, pojemność i niską cenę. Krem bardzo dobrze nawilża skórę wokół oczu. Niestety działania rozjaśniającego nie zauważyłam, poza tym jest super. Oczy nie szczypią mnie po jego użyciu. Tubka jest z wygodnym aplikatorem, co pozwala wydobyć odpowiednią ilość kosmetyku. Krem nie uczula i nie podrażnia. Polecam!

Nic dobrego dla mnie nie zrobił. W składzie są parabeny.

Krem ma w składzie dwa parabeny - u mnie jest skreślony. Nie zauważyłam dobroczynnego wpływu tego produktu na skórę pod oczami. Lepiej kupić coś droższego, ale skutecznego.

Nic szczególnego

Krem kupiłam zachęcona niską ceną oraz tym, że potrzebowałam na szybko jakiegoś kremu pod oczy. Nie spodziewałam się jakieś rewelacyjnych efektów po nim i takich nie było. Krem fajnie się rozprowadza, delikatnie nawilża, ale na pewno nie rozjaśnia cieni. Jest dosyć wydajny.

Ostatni będą pierwszymi

Markę Ziaja znam od dość dawna i zawsze wracam z potrzebą poznania to nowości, które i może zostają ze mną na dłużej. Tak też stało się z tym kremem, zakupionym za przysłowiowe grosze na przecenie. Zaciekawiły mnie obietnice producenta, nie zawiodłam się.
W okresie zimowym, przez nagłe opady śniegu, ostry wiatr i mrozy, moja skóra dość mocno obrywa. Przesuszona, szara, tym bardziej, że skóra pod oczami jest niezwykle delikatna. Codzienne wstawanie wcześnie, powodowały obrzęki. Krem okazał się przyjemny w konsystencji i szybko się wchłaniał. Po tygodniu stosowania, skóra zredukowała się na tyle, że boleści związane z naruszonym i popękanym wręcz naskórkiem przeszły. Substancje aktywne zapewniły mi załagodzenie podrażnień, a po trzech tygodniach cienie i obrzęki zaczęły znikać. Idealnie współgrał z moją codzienną, lecz zmienną pielęgnacją, nie stwarzając problemu dla przyszłego makijażu.

Średni bardzo

Krem w wygodnej małe tubce, charakteryzuje się bardzo przyjemną i lekką konsystencją.

Krem dobrze się rozprowadza bardzo lekka konsystencja produktu dobrze się wchłania, krem nie wchodzi w zagłębienie. Krem nadaję się pod makijaż.

Po zastosowaniu widać, że nawilża delikatną skórę pod oczami, troszkę pobudza i może odrobinę rozjaśnia po dłuższym stosowaniu.

Krem nie podrażnia i nie uczula. Produkt wydajny i w przystępnej cenie.

Meh

Już wcześniej stosowałam wersję oliwkową kremu pod oczy, teraz przyszedł czas na tę wersję. Opakowanie to typowa tubka o pojemności 15 ml. Krem nie posiada żadnego zapachu, konsystencja jest lejąca - przypomina jogurt. Nie mam wymagającej skóry pod oczami, wystarczy mi przyzwoite nawilżenie, które ten krem mi dawał. Wystarczyła mała ilość kremu aby rozprowadzić na okolicę pod oczami i na powieki (ja wcześniej rozgrzewała krem między palcami). O reszcie obietnic które producent zamieścił na opakowaniu, nie mogę za bardzo się odnieść. Jak dla mnie ta wersja wypada gorzej niż ta oliwkowa. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli ktoś nie ma specjalnych wymagań co do kremu to może komuś się sprawdzi, ale ja bardziej polecam sprawdzić wersję oliwkową kremu pod oczy z ziaji (jeśli chodzi o kremy z tej marki).

Jest ok

Krem faktycznie jest bardzo lekki, nie powiedziałabym, że jest żelowy, ale w konsystencji trochę przypomina jogurt. Rozprowadza się bardzo przyjemnie i szybko się wchłania, co sprawia, że nadaje się pod makijaż. Do tego jest bardzo wydajny - właściwie wystarczy niewielka ilość, by dokładnie nawilżyć skórę pod oczami. Jedno opakowanie 15ml wystarczy na 1,5-2 miesiące codziennego stosowania.
Zdecydowanie rozjaśnia, po ok tygodniu użytkowania widziałam pierwsze różnice, jestem po 3 opakowaniu i mogę w 100% potwierdzić, że kosmetyk znacznie zmniejsza obrzęk pod oczami, worki są spłaszczone (choć nie zniknęły całkowicie), a po cieniach nie ma prawie śladu. Lekko nawilża i odżywia skórę ,pewnie nie raz do niego wrócę.

Ziaja krem pod oczy z bławatkiem

Krem pod oczy z bławatkiem marki Ziaja znajduje się w tubce o pojemności 15 ml. Takie małe opakowanie, a starsza na ponad 4 miesiące przy codziennym stosowaniu. Krem posiada stożkowe zakończenie, które pozwala precyzyjnie aplikować punktowo krem na skórę powiek i pod oczami. Ma bardzo delikatny zapach, który minimalnie jest wyczuwalny. Konsystencja lekka i dość szybko się wchłania. Nie podrażnia skóry, lecz zdecydowanie ją nawilża i odżywia. W składzie zawiera witaminę A i E oraz prowitaminę B5. Bardzo fajny krem, który starczy na długi czas.

Zwykły krem

Krem pod oczy Ziaja ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania i jest bezzapachowy. Delikatnie nawilża i w sumie zachowuje się jak zwykły krem. Jak dla mnie zakup jest trochę bez sensu takie samo działanie uzyskałabym stosując zwykły krem Ziaja.

Fajny

Ogólnie nie mam problemów z cieniami pod oczami ale kupił go ze względu na nawilżenie i odżywienie skóry w koło oczu. Ogólnie jestem z niego zadowolona odżywia i nawilża skórę dodatkowo jest wydajny ma wygodne opakowanie i jest tani. Jestem z niego zadowolona i polecam go

Krem z bławatkiem Ziaja

Zachęcona niska cena wypróbowałam kremik pod oczy,który nawilżył delikatna skórę wokół oczu.Nie uczulił,dobrze się wchłania.Cienie jakby mniejsze,ale nie rewelacja .

Jest całkiem ok

Krem został kupiony koło 13 zł. Krem ma bardzo lekką konsystencje i świetnie się wchłania bardzo szybko.
U mnie akurat lekko nawilżył, ale i tak jestem zachwycona nim i myśle że kupię jego jeszcze raz.

Zalety:
-cena
-dostępność
-nawilżenie

Wady:
-brak