Josie Maran Cosmetics, Argan Matchmaker Serum Foundation (Podkład dopasowujący się do twarzy)

Inteligentny podkład dopasowujący się do potrzeb naszej skóry. Dostępny w trzech kolorach. Zawiera olejek arganowy. Uniwersalny do każdego rodzaju skóry - sucha cera staje się nawilżona, zaś tłusta zmatowiona. Produkt zawiera składniki naturalne i pochodne silikonów, które nie są w stanie zaszkodzić cerze.

fluidy
matujące, nawilżające
w buteleczce, z pompką

nie spełnił moich oczekiwań

Przezroczysty, lekki podkład Argan Matchmaker Serum Foundation dostosowuje się do odcienia skóry użytkownika, zaczynając od białego, ale zmieniając kolor w miarę nakładania na skórę. Dostaniemy go w szklanej, przyciemnianej butelece 30ml z wygodnym dozownikiem.

Skłoniło mnie do zakupu tego podkładu olej arganowy , który sam w sobie bardzo dobrze poprawia kondycje mojej skóry. Producent tu określa olej arganowy jako coś w rodzaju cudownego składnika - kojącego, oczyszczającego cerę, usuwającego drobne linie, poprawiającego koloryt skóry, przywracającego elastyczność, cudownego składnika zmniejszającego stany zapalne...

Argan Matchmaker Serum Foundation zużyłam już całą buteleczkę, ale nie zauważyłam dramatycznej różnicy pielegnacyjnej na mojej skórze. Bardzo podoba mi się w jaki sposób radzi sobie z kolorem, teksturą, jak wnika i pozostawia naturalny niewidoczny odcień.

Producent pisze o zwalczaniu zmarszczek czy ich wygładzaniu, nie zauważyłam takiego efektu, co wiedać juz przy pierwszym użyciu nie podkreśla on lini zmarszczkowych, wiec za to plus.
Duży plus dla producenta że produkty są przyjazne dla środowiska i zwierząt domowych.

Oczekiwałam od olejku arganowego znacznie wiecej jesli cena jest tak wysoka, nie ukrywam sowjego rozczarowania.

99,9%

Może nie będzie to zbyt rzetelna opinia ponieważ jestem na etapie próbek (stanowczo za drogi produkt) mam odcień medium i to jest miłośc od 1 użucia :) świetnie się rozprowadza ładnie kryje (lekkie do średniego) ale ja innego nie potrzebuje.Odejmuję 1 gwiazdkę za cenę!!!!!!!!!!!!! odkąd zaczęłam inwestować w pielęgnację zamiast kolorówki tak naprawdę krem typu BB wystarczy jeśli chodzi o krycie ;) dlatego dla mnie ten produkt jest CUDNY.

stanowczo za drogi

podkład ma bardzo skromne opakowanie. jest biały, ale jak go rozetrzemy nabiera on koloru. dostępny jest w 3 kolorach. ja posiadam w kolorze light czyli najjaśniejszym ale i tak jest zbyt ciemny i pomarańczowy! buzię mam sucha więc według producenta powinien nawilzac ale niestety dodatkowo wysusza. nie posiada spf i nawet delikatnie nie kryje. wyrównuje koloryt jak tani krem tonujacy nuno ziaja za 10zł... oczekiwałam czegoś więcej za tak wygórowana cenę

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie