Nivea, Hawaii Flower & Oil, Pielęgnujący żel pod prysznic

NIVEA Żel pod prysznic Hawaii Flower & Oil z rozpieszczającymi perełkami olejku, o orzeźwiającym zapachu hawajskich kwiatów, zapewnia uczucie świeżej i zadbanej skóry. Jego jedwabista konsystencja zamienia się w pielęgnującą pianę o pięknym zapachu egzotycznych kwiatów. Technologia Hydra IQ zapewnia skórze nawilżenie nawet w głębokich warstwach naskórka.

Nivea, Hawaii Flower & Oil, Pielęgnujący żel pod prysznic

Kolekcja żeli pod prysznic z perełkami olejku, do którego wracam niezależnie od pory roku. Z bazy zapachowej tej linii bukiet kwiatowy z hawajskim akcentem jest dla mnie najbardziej relaksujący. Pachnie jak dobre perfumy słodko - kwaśne z dodatkiem olejku eterycznego i jak inne żele tej marki nie wysusza mojej i tak suchej skóry. Co najbardziej mnie zaskakuje w tej marce, to że opakowanie pochodzi z recyklingu co wskazuje znaczek na butelce, a są one krystalicznie transparentne i sam kosmetyk wygląda nietuzinkowo. Sprawdzając w przeciętnej drogerii kosmetyki oznaczone recykling / biodegradowalne czyli zrównoważony rozwój to może jedna dziesiąta wszystkich marek. Osobiście jeżeli mam wybór porównywalny cenowo i jakościowo, wybieram produkty znakowane ekologią.

Kwiatowo-egzotyczny zapach

Żel ma ładne i wygodne opakowanie. Zawiera minikapsułki wypełnione pielęgnującym olejkiem.

Zapach jest mocno wyczuwalny, idealny na lato. Jego charakter określiłabym jako kwiatowo-egzotyczny, pozostaje na skórze dość długo. Produkt ma dość gęstą konsystencję, jednak dobrze się pieni i jest bardzo wydajny.

Po kąpieli skóra jest gładka i miła w dotyku. Żel nie uczula, nie podrażnia, jest przyjemny i delikatny dla skóry. Nawilżenie nie jest jednak tak zauważalne, jak pisze o tym producent. Olejek nie daje zbyt wiele w tym przypadku.

Można go kupić w wielu sklepach za przyzwoite pieniądze.

Hawaje w polskim domu

Zazwyczaj kupuję żele Nivea na promocji oraz w opakowaniu 500ml.

OPAKOWANIE:
Pół przeźroczysta niebieskie opakowanie. Bardzo dobre zamknięcie na zatrzask.

KONSYSTENCJA/ZAPACH:
Konsystencja to bardzo delikatnie niebiesko-przeźroczysty żel z drobnymi, żółtymi granulkami.
Zapach bardzo lekki, świeży, kwiatowy.

DZIAŁANIE:
Żel bardzo dobrze się pieni. Jest idealnej gęstości. Dzięki czemu jest wydajny. Ja dodatkowo używam myjki, dzięki czemu żel jest ultra wydajny.
Nie przesusza skóry. Pozostawia ładny zapach w łazience na dłuższy czas.

PODSUMOWANIE:
Ceny regularne żelu są dosyć wysokie. Dlatego też staram się kupować żele na promocji. Każdy żel pod prysznic od Nivea, który do tej pory używałam bardzo mi przypadł do gustu.

Przyjemne orzeźwienie o zapachu hawajskich kwiatów.

Ostatnio przerzuciłam się właśnie na żele pod prysznic marki Nivea, ponieważ kupuję opakowania 500ml za około 9 zł w promocji i myślę, że jest to adekwatna cena do wielkości. Spektakularnych efektów od żelu pod prysznic nie oczekuję, ponieważ dla mnie żel ma dobrze oczyszczać skórę i pozostawiać ją czystą po prysznicu.

Jak wspomniałam zużyłam właśnie opakowanie 500ml, jest to plastikowa, przeźroczysta buteleczka z zamknięciem na zatrzask. Przeźroczystość opakowania jest bardzo praktyczna, ponieważ widać ile produktu zostało już zużyte.

Żel jest dosyć gęstej konsystencji o niebieskim zabarwieniu oraz małych drobinkach. Produkt bardzo dobrze się pieni a drobinki przyjemnie relaksują ciało. Zapach jest kwiatowy, wyczuwam w nim lilie, ogólnie kwiaty białe. Jest subtelny, nienachalny, nie pozostaje na skórze.

Żel dobrze oczyszcza ciało, pozostawia skórę czystą i dobrze zrelaksowaną. Produkt jest wydajny i starcza na około półtora miesiąca przy codziennym używaniu. Żel nie przesuszył mojej skóry, nie spowodował swędzenia oraz podrażnień. Jak za taką cenę na prawdę się opłaca, ponieważ nie jest szkodliwy dla skóry.

Kocham go

Uwielbiam ten żel te perełki się rozpuszczają i tworzą taki aromat i piankę hmmm te chwile mogą trwać wiecznie :D Nie wiem dlaczego go właśnie wybrałam na lato ,ale to był taki spontan .

Bardzo fajny

Żel z Nivea bardzo mi przypadł do gustu. Nie dość że produkt posiada bardzo ładne, estetyczne przeźroczyste opakowanie dzięki któremu widzimy ile produktu jeszcze zostało. Co do samej zawartości, żel jest bardzo przyjemny, bardzo ładnie pachnie, zawiera małe kuleczki olejku który pielęgnuje nasze ciało. Jest to produkt wydajny.

Świetny

Żel sprawdził się u mnie bardzo dobrze i mogę go śmiało polecić.
Ma przepiękne opakowanie, które od razu wpadło mi w oko.
Zapach jest ładny i utrzymuje się na skórze przez jakiś czas.
Dobrze się pieni, nie podrażnia, nie wysusza.
Bardzo dobrze myje i odświeża skórę.

Zapach egzotycznych wakacji

Do zakupu zachęciło mnie opakowanie i wygląd kosmetyku. Kolor żelu przypominający kolor wody na ekskluzywnych wakacjach i zatopione w nim drobinki z olejkiem- aż ciężko przejść obojętnie! Opakowanie jest dobrze wykonane, wygodne, bardzo poręczne, nie zajmuje dużo miejsca ani pod prysznicem, ani w podróżnej walizce. To, co jednak najbardziej mnie w nim urzekło to zapach. Jest zachwycający- mocno orzeźwiający i egzotyczny, aż ciężko wyjść spod prysznica. Konsystencja żelu jest gęsta, przyjemna, dobrze się pieni, dzięki czemu jest wydajny. Nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza, a nawet mam wrażenie jakby nawilżał skórę, nie zostawiając przy tym na niej tłustego filmu. Po jego użyciu czułam się bardzo świeżo, porządnie rozbudzona (polecam na zaspane poranki) i nie czułam potrzeby stosowania już balsamu. Żel ma w składzie olej z nasion słonecznika i glicerynę, co zaliczam na plus. Wskakuje na listę ulubieńców z tej kategorii!

żel pod prysznic

Ale ten żel ładnie wygląda;) zachęca do zakupu. Perełki z olejkiem wyglądają bardzo fajnie. Żel pięknie pachnie i super się pieni. Dobrze oczyszcza skórę nie podrażniając jej. Duża pojemność, żel bardzo wydajny. Nic tylko kupować:)

Mój ulubiony

Kupiłam go bez zastanowienia w jednej z drogerii. Początkowo stał i był nie używany, po jakimś czasie mój partner zaczął go używać zachwycony kompozycja Hawaii Flower & Oil!
Idealna kompozycja zapachowa z rozpieszczającymi perełkami olejku, o orzeźwiającym zapachu hawajskich kwiatów, zapewnia uczucie świeżej i zadbanej skóry. Duże opakowanie wystarcza na odpowiedni czas!
Konsystencja jest jedwabista, idealnie sie pieni, delikatnie nawilża i przenosi w wir marzeń o wyspach! Moim zdaniem idealny care shower do codziennej pielęgnacji lub od czasu do czasu!

Przyjemny zapach

Żel ma przyjemną konsystencje, nie jest tłusty, nie zostawia na skórze filmu ale też nie wysusza. Zapach jest bardzo przyjemny. Opakowanie jest porządnie wykonane, nic nie wycieka, zamknięcie się nie wyłamuje. Produkt łatwo dostępny, cena przystępna - produktu bardzo fajny do codziennego stosowania do skóry normalnej, niewymagającej szczególnej pielęgnacji - warto jednak dodać, że olejek jest jedynie dodatkiem w formie kapsułek więc dla osób z bardzo suchą skóra może to być za mało.

Żel nivea

Niestety nie jestem zachwycona tym żelem. Za te pieniądze mogłam kupić lepszy z innej firmy. Skusiłam się, bo chciałam przetestować. Ogólnie nie jest taki najgorszy ale zapach jest okropny, może tylko ja tak mam ale po pierwszym użyciu aż zmarszczyłam nos, całe szczęście długo się nie utrzymuje. Jest też również zaleta bo dobrze pieni