Marion, Olejki orientalne `Odżywienie włosów`

Marion, Olejki orientalne `Odżywienie włosów`

Oleje zawarte w formule odżywiają włosy, odbudowując ich strukturę.
Makadamia - zapewnia włosom odżywienie, wygładzenie i regenerację, ułatwiając ich układanie.
Argan - przywraca włosom połysk, nadając im miękkość i elastyczność, bez ich obciążania.
Ylang - ylang- stymuluje porost włosów, odbudowując je i regenerując.
Dzięki nim włosy wyglądają zdrowo i są pełne blasku. Do każdego rodzaju włosów
Kilka kropel produktu wystarczy, żeby włosy odzyskały naturalny i zdrowy wygląd.

Cudów nie ma

Cudów nie ma Ale super pomaga w rozczesywaniu włosów. Jest wydajny I nie drogi. Choć nie scala koncowek I nienregeneruje włosów to po zastosowaniu widać że są gladsze I serio super prosto je rozczesac A potem ułożyć
I bardzo ładnie pachnie

Niezły

Po stosowaniu tego olejku nie zauważyłam jakiejś niesamowitej odnowy włosów, ale to nadal przyjemny produkt. Używam go głównie do odciśnięcia pasm sklejonych nadmiarem stylizatora i do tego sprawdza się świetnie. Konsystencja jest gęsta, łatwo ogrzać go w dłoniach i rozprowadzić. Zapach słodki jak cukierek, ale łagodnieje na włosach, jest subtelnie wyczuwalny przez cały dzień jak perfumy. Fajnie nabłyszcza i ujarzmia fryzurę, dzięki niemu loki nie wyglądają na tak spuszone. Nie zauważyłam jednak żadnego głębokiego odżywienia, czy nawilżenia włosów. Słabo sprawdza się na końcówkach, w ogóle ich nie nawilża.

Mega tani i podręczny

Olejek jest malutki podręczny można nosić go ze sobą wszędzie
Mimo że jest mały dzięki swojej konsystencji gęstej jest bardzo wydajny że mega niskiej cenie 7 złoty

Olejek poprawił kondycję włosa nawilża ale nie przetluszcza chroni przed temperatura i uszkodzeniami dobry na co dzien jak i do stosowania przed prostowaniem i innymi tego typu zabiegami

O delikatnym orientalnym zapachu
Poprawia wygląd włosa i nadaję blasku
Ma dużo naturalnych składników i świetny dozownik co ułatwia nakładanie
Starcza na długi okres bardzo go lubię
Jest jednym z wielu ale zostanie na dłużej

zapach to istny cud

Zapach to chyba największy plus tego produktu. Pozostawał na włosach przez cały dzień. Świetnie sprawdza sie do wygładzenia niesfornych kosmyków i nadaniu blasku. Słabo zabezpiecza końcówki.
Kupiłam go na promocji i spełnił moje oczekiwania

Naprawdę niezły

Kupiłam właściwie tak o, z czystej ciekawości. Miałam tam już ileś kosmetyków do włosów z Marion, wszystkie w miarę się sprawdzały, więc uznałam,że kolejny zakup raczej nie będzie specjalnie dużym ryzykiem.

Produkt do kupienia w każdej Naturze. Znalazłam go również w sklepach online, więc taki raczej ogólnodostępny. Cena wręcz śmieszna, więc również warto spróbować. Mimo że pojemność to zaledwie 30 ml, to starcza naprawdę na długo. Opakowanie proste, ale wykonane z dobrego plastiku. Pompka się nie zacina, dawkuje dokładnie taką ilość produktu, jaka jest potrzebna. Zapach też ładny, długo utrzymuje się na włosach.

Może faktycznie nie robi tyle, ile obiecuje producent, ale cały czas jest naprawdę dobrze. Zazwyczaj używam go do zabezpieczania końcówek i z tym daje sobie radę świetnie. Swego czasu miałam bardzo przesuszone, rozdwajające się końcówki, takie sianowate. Ten olejek stosowałam przez cztery miesiące. Teraz wyglądają znacznie lepiej. Przede wszystkim nie rozdwajają się i rzadziej muszę je podcinać. Bardzo dobrze również nawilża i wygładza. Włosy nie wyglądają już aż tak sianowato i utraciły dawną szorstkość.

Za te pieniądze naprawdę warto. Myślę, że będę go używać już na stałe, ponieważ doskonale sprawdza się na końcówkach. Mogę polecić z czystym sercem :)

Fajny

Przyjemny olejek, który krzywdy nie zrobi. Jest malutki, więc ja noszę go ze sobą na uczelnię i do pracy. Tak – niektóre panie noszą szminki i pudry, ja olejki do włosów ????
Olejek fajnie wygładza i nabłyszcza włosy. Żadnego odżywienia nie dostrzegłam i raczej nie zależało mi na tym ( patrząc na skład... :D)
Do tego pięknie pachnie...

Bardzo dobry produkt!

Już nie wiem, które opakowanie jest za mną... Bardzo przyjemny zapach, 2 naciśnięcia spokojnie wystarczają na gęste włosy, nakładam po każdym umyciu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Włosy wyglądają na zadbane, lśniące a końcówki na niezniszczone! O taki efekt mi chodzi.

Miły dodatek do codziennej pielęgnacji włosów

Olejek od Marion kupiłam z 2 powodów: bo jest tani i ma w sobie olejek macadamia, który ubostwiam. Moim zdaniem to serum jest całkiem przyzwoite, ładnie pachnie, ma lekka konsystencję, która nie przetłuszcza włosów, a do tego nablyszcza. Często pozwalam sobie nanieść wyżej niż tylko na same końcówki bez obaw że włosy będą sklejone lub tłuste. Za taką cenę myślę że produkt jest udany. Ciężko stwierdzić czy odżywia, bo równolegle używam też dobrych masek. Moim zdaniem jest to idealne uzupełnienie i dodatkowa ochrona szczególnie długich włosów.

Bez przesady z tym odżywieniem

Serum silikonowe, które ma za zadanie zabezpieczanie koncowek przed zniszczeniami. Nie ma nic wspolnego z regeneracja i odzywieniem. Efekt gładkich i błyszczących włosów utrzymuje się do kolejnego mycia. Ale zabezpieczanie tez jest ważne, zatem daje 5 gwiazdek. Rozprowadza się dobrze, pachnie chemicznie ale znośnie, dozownik w porządku. Drogi producencie, bez przesady z tym odzywieniem :)

tak!

Lubię chyba wszystkie olejki z Marion! Ten ślicznie pachnie, nawilża, odżywia włosy. Uwielbiam nakładać go na końcówki włosów. Super je nawilża, dodaje blasku. Działa dobrze na rozdwojone końcówki włosów- regeneruje je. Po dłuższym czasie można zauważyć poprawę kondycji włosów. Kieszonkowy rozmiar pozwala nam zawsze mieć go przy sobie. Buteleczka wyposażona jest w dobry aplikator. Jedna pompka produktu w zupełności wystarczy włosom. Olejek jest wydajny, ma super cenę, łatwo znaleźć go w internecie za grosze, a naprawdę działa!

u mnie się sprawdza

Olejki są w małych buteleczkach po 30 ml. Zaopatrzone są w pompki, są w przeźroczystych opakowaniach co daje możliwość zobaczenia ile zostało nam jeszcze produktu. Cena tych olejków waha się między 6 a 9 zł, więc to nie duży koszt. Zapach dla mnie jest świetny, delikatny nie nachalny. Są bardzo wydajne, wystarczy nie wielka ilość produktu naniesiona na końcówki włosów. Produkt dobrze się sprawdził, nie obciążył mi włosów oraz dobrze zabezpieczył moje końcówki, pomógł też w rozczesywaniu splątanych końców. Niestety nie odżywia jak zapewnia producent, ale to co ma robić , robi (zabezpieczenie końcówek). Jak dla mnie skuteczny, łatwo dostępny i tani produkt , szczerze polecam .

Przeciętny

Marion 'Olejki orientalne Odżywienie włosów' to serum, które w składzie ma głównie silikony, a także kilka olejów. Zapach jest ładny, a działanie typowe dla tego typu produktów. Serum nabłyszcza włosy, wygładza i chroni. Jednak przy stosowaniu na suche włosy należy uważać z ilością produktu. Obietnice producenta o odżywieniu włosów nie zostały spełnione.