Zobacz oferty

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Pojemność 1 szt
Cena PLN 51.77

Odkryj nieograniczoną długość z tuszem do rzęs Maybelline’s Lash Sensational Sky High. Zaprojektowany, aby wydłużyć każdą rzęsę od nasady do końcówki, tusz do rzęs zapewnia maksymalny efekt pod każdym kątem.

Ekskluzywna szczoteczka do rzęs Flex Tower wygina się, zwiększając objętość i wydłużając każdą rzęsę, zapewniając jednocześnie jej objętość i długość. Wzbogacona wyciągiem z bambusa i wydłużającymi się włóknami formuła zapewnia niesamowity dramat bez obciążania rzęs. Co więcej, zmywalna formuła łatwo się usuwa, chroniąc skórę i rzęsy, idealną dla wrażliwych oczu.

Testowany alergologicznie. Testowany okulistycznie.

Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących soczewki kontaktowe.

niewodoodporne
Efekt
wydłużające, podkręcające
Szczoteczka
silikonowa

Ideał

Ten tusz ujmując jednym słowem jest cudowny.
Makijaż z nim wygląda cudnie.
Piękna intensywna czerń (lub dostępny również w inny kolorach).
Nie skleja rzęs, genialnie je pogrubia i wydłuża.
Spełnia swoje zadanie w 100%.
Obietnice producenta zostały spełnione i myślę ,że to widać po tak wielu dobrych opiniach.
Wizualnie moim zdaniem wygląda jak profesjonalny i drogi kosmetyk, kolorystyka jest świetna i całość prezentuje się ładnie i elegancko.
Cena adekwatna do jakości, a bardzo często można znaleźć go na promocji.

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3

tusz do rzęs

Maybelline Lash Sensational Sky High Mascara jest dobrym tuszem do rzęs, jednak za podobną cenę można znaleźć lepsze produkty. Na rynku dostępne są tusze, które oferują nie tylko wydłużenie, ale także większą objętość i intensywniejszy efekt, przy zachowaniu podobnej ceny. Warto więc rozważyć inne opcje przed dokonaniem zakupu.

Najlepszy tusz

Lash Sensational Sky High Mascara spełnia swoje obietnice w zakresie wydłużania rzęs. Po nałożeniu jednej warstwy rzęsy są wyraźnie dłuższe, a efekt można stopniować, dokładając kolejne warstwy bez ryzyka, że rzęsy będą wyglądały nienaturalnie. Tusz dodaje rzęsom również objętości, co sprawia, że oczy wyglądają na większe i bardziej otwarte.

świetnie wydłuża

Jest to bardzo dobra mscara, świetnie spełnia swoje zadanie czyli ekstremalnie wydłuża moje rzęsy.
Moje rzęsy nie są zbyt długie a ten tusz wyciąga z nich cały potencjał i tworzy "coś" z niczego.
Bardzo lubię szczoteczkę, myśle, że to właśnie ona robi tutaj największą robote. Jest fajnie wyprofilowana i umożliwia dotarcie do każdej, nawet najmniejszej rzęsy.
Tusz się nie kruszy ani nie osypuje się. Jest dlugotrwały, nie tworzy nam tez pod okiem efektu pandy. Przez cały dzień wygląda perfekcyjnie.
Opakowanie jest podłużne, całkiem poręczne.
Tusz ma za zadanie wydłużać rzęsy więc pogrubienia mocnego nie ma co oczekiwać więc zawsze musze jeszcze użyć innego tuszu pogrubiającego po niej.
Tusz od Maybelline spełnia moje oczekiwania, jest nawet jednym w ulubionych w mojej kolekcji.
Polecam!

chyba ulubiony

Bardzo dobry tusz. Cenię to za to, że dobrze rozdziela rzęsy, nie skleja, wydłuża- nie pogrubia, ale nawet mi na tym nie zależy. Podoba mi się design opakowania.
Na pewno dużo lepsza wersja niż wodoodporna. Może wypróbowuję też kolorowe.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Świetny

Tusz Lash Sensational Sky High rzeczywiście spełnia swoje obietnice w zakresie wydłużania rzęs. Już po pierwszej aplikacji można zauważyć znaczące wydłużenie i uniesienie rzęs. Produkt dobrze rozdziela rzęsy, dzięki czemu wyglądają na bardziej gęste, bez efektu sklejenia. Wielowarstwowa aplikacja pozwala na budowanie intensywności, co sprawia, że tusz nadaje się zarówno do codziennego, jak i wieczorowego makijażu.

Najlepszy tusz!

Wydłużający tusz do rzęs marki Maybelline to mój ulubiony tusz, już od pierwszego użycia zagościł na stałe w mojej kosmetyczce!
Nie zliczę ile opakowań tego produktu już zużyłam, jak dla mnie jest to najlepszy tusz jaki używałam. Tusz daje naprawdę spektakularne efekty, rzęsy są pięknie wydłużone, rozdzielone, długie a jednocześnie nie są sklejone i nie ma grudek.
Tusz ma bardzo wygodną i praktyczną szczoteczkę, jest elastyczna i można nią idealnie podkreślić nawet najkrótsze rzęsy. Formuła tuszu jest idealna, bardzo lekka a zarazem trwała, trzyma się cały dzień i nie osypuje pod oczami, co jest dla mnie bardzo istotne, ponieważ przy używaniu innych tuszy często mi się osypywały i tworzyły nieestetyczny efekt tak zwanej pandy. Produkt ma także bardzo ładne, eleganckie opakowanie, które przyciąga wzrok.
Tusz jest zdecydowanie warty uwagi, na pewno kupię go ponownie!

Kupiony w: Drogeria Natura

Najlepszy tusz do rzęs!

Maskara Maybelline New York, Lash Sensational Sky High jest bardzo dobrą oraz trwałą maskarą która jednocześnie rozdziela jak i wydłuża rzęsy, przy użyciu zalotki daje jeszcze lepszy efekt. Maskara ta jest z średniej półki cenowej (bardzo często w promocji)jest ona w ładnym plastikowym opakowaniu z bardzo dobrą silikonową szczoteczką .Maskarę można kupić w prawie każdej drogerii .Bardzo polecam tą maskare.

Bardzo dobry

Maybelline New York Lash Sensational Sky High Mascara to wyjątkowo dobry wydłużający tusz do rzęs, który szybko zdobył moje uznanie.

Tusz doskonale wydłuża i podkreśla rzęsy, dając efekt spektakularnego spojrzenia. Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że moje rzęsy stały się dłuższe i bardziej wyraziste. Formuła tuszu jest lekka, dzięki czemu rzęsy nie są obciążone i zachowują swoją elastyczność przez cały dzień.

Szczoteczka tuszu jest elastyczna i precyzyjna, co ułatwia równomierne nałożenie produktu na każdą rzęsę, nawet te najmniejsze w kącikach oczu. Tusz nie skleja rzęs i nie tworzy grudek, co jest ogromnym plusem.

Wersja klasyczna Lash Sensational Sky High Mascara jest zdecydowanie lepsza od wodoodpornej. Podczas gdy wersja wodoodporna ma tendencję do obciążania rzęs i jest trudniejsza do zmycia, wersja klasyczna jest lekka, łatwa w demakijażu i równie trwała, zapewniając długotrwały efekt bez rozmazywania.

Maybelline New York Lash Sensational Sky High Mascara to świetny tusz do rzęs, który z pewnością warto wypróbować. Jego zdolność do wydłużania rzęs, lekka formuła i łatwość aplikacji sprawiają, że jest to jeden z najlepszych tuszów na rynku. Polecam go szczególnie w wersji klasycznej, która przewyższa wodoodporną pod względem komfortu noszenia i łatwości usuwania.

Uwielbiam!

Maybelline New York, Lash Sensational Sky High Mascara (Wydłużający tusz do rzęs) jest absolutnym hitem w mojej kosmetyczce! Od pierwszego użycia byłam zachwycona efektem, jaki daje ten tusz. Rzęsy stają się niesamowicie długie i pełne objętości, a jednocześnie pozostają rozdzielone i nie sklejają się.

Szczoteczka jest elastyczna i idealnie dopasowuje się do kształtu oka, dzięki czemu można dotrzeć nawet do najkrótszych rzęs w kącikach. Formuła tuszu jest lekka, nie obciąża rzęs i nie powoduje grudek. Co więcej, tusz jest trwały i nie osypuje się w ciągu dnia, co jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ często mam długie i intensywne dni.

Dodatkowym plusem jest eleganckie opakowanie, które przyciąga wzrok i dodaje produktowi luksusowego charakteru. Moim zdaniem Maybelline Lash Sensational Sky High Mascara to doskonały wybór dla każdego, kto marzy o spektakularnych rzęsach bez potrzeby korzystania z sztucznych rzęs. Gorąco polecam!

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1

Słaby.

Według mnie tusz do rzęs jest niestety bardzo słaby. Robiłam kilka podejść niestety bez rezultatu. Moje zdanie nie zmieniło się. Najbardziej mnie denerwowało w nim że się osypuje po kilku godzinach. Zdecydowanie na nie.

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

Lash Sensational Sky High: Recenzja wydłużającego tuszu Maybelline

Maybelline New York Lash Sensational Sky High Mascara to tusz do rzęs, który zdobył ogromną popularność dzięki swoim spektakularnym efektom wydłużenia i uniesienia rzęs.

Opakowanie i szczoteczka
Tusz Lash Sensational Sky High jest zapakowany w eleganckie, różowo-metaliczne opakowanie, które przyciąga wzrok i wygląda luksusowo. Szczoteczka jest elastyczna i cienka, z silikonowymi włoskami, co umożliwia precyzyjne aplikowanie produktu na każdą rzęsę, nawet te najkrótsze i trudno dostępne.

Formuła i aplikacja
Formuła tuszu jest lekka i kremowa, co ułatwia równomierne nakładanie produktu bez sklejania rzęs. Dzięki elastycznej szczoteczce, tusz łatwo się aplikuje, dokładnie pokrywając każdą rzęsę od nasady aż po same końce. Tusz szybko schnie, co zapobiega rozmazywaniu się i osadzaniu na powiekach.

Działanie
Tusz Lash Sensational Sky High od Maybelline spełnia swoje obietnice dotyczące wydłużenia i uniesienia rzęs. Po pierwszej aplikacji zauważyłam, że rzęsy są wyraźnie dłuższe i bardziej podkreślone, a efekt jest naturalny i lekki. Tusz nie obciąża rzęs, co sprawia, że są one elastyczne i nie tracą swojego naturalnego kształtu.

Po kilku tygodniach regularnego stosowania, zauważyłam, że tusz nie osypuje się ani nie kruszy w ciągu dnia, co jest dużym plusem, szczególnie dla osób o długim dniu pracy. Efekt wydłużenia i uniesienia utrzymuje się przez cały dzień, bez konieczności poprawek.

Wydajność
Tusz jest bardzo wydajny – jedno opakowanie starcza na długi czas, nawet przy codziennym stosowaniu. Dzięki precyzyjnej szczoteczce, tusz jest równomiernie rozprowadzany, co minimalizuje marnowanie produktu.

Cena
Cena Maybelline Lash Sensational Sky High Mascara jest umiarkowana, szczególnie biorąc pod uwagę wysoką jakość i spektakularne efekty, jakie oferuje. Jest to produkt, który zapewnia doskonałą wartość za pieniądze, będąc inwestycją w piękny wygląd rzęs.

Podsumowanie
Maybelline New York Lash Sensational Sky High Mascara to tusz do rzęs, który spełnia swoje obietnice. Dzięki lekkiej formule, elastycznej szczoteczce i widocznym efektom wydłużenia, tusz ten zapewnia rzęsom spektakularny wygląd przez cały dzień. Jest to doskonały wybór dla osób poszukujących skutecznego i przystępnego cenowo tuszu do rzęs.