Bentley Fragrances LTD, Bentley Men Intense EDP

Bentley Fragrances LTD, Bentley Men Intense EDP

`Bentley for Men Intense` to prawdziwe dzieło sztuki perfumeryjnej. Eleganckie, szykowne i co najważniejsze - nie przesadzone. To woń autentycznie luksusowa nie tylko przez markę. Luksus czuć tu przede wszystkim w kompozycji zapachowej - jest niemal idealna.

Nuta zapachowa: skóra, rum, cynamon, bergamotka, paczula, drewno cedrowe, szałwia, czarny pieprz, wawrzyn, benzoin, geranium, kadzidło

najlepsze z komercyjnych

Są super, zapadające w pamięć, idealne do nienachalnego zwracania uwagi we flircie. Raczej dla mężczyzn 30+ z powodu klasyki i ciężkich, słodkich nut(to nie jest ulepek i to nie jest alkoholowa woda kolońska). Mogą być stosowane na cały dzień, choć ciut bardziej wieczorowe. Uniwersalne jeśli chodzi o spotkania (zrobią wrażenie na randce, ale na ważną uroczystość czy do biura też się nadadzą). Raczej jesienno-zimowe, latem rum z wanilią może być zbyt przytłaczający.
Dla dżentelmena i faceta z klasą, nie będą pasować nastolatkowi i bardziej nowoczesnym, sportowo nakierowanym facetom.

MOCNY

BARDZO, BARDZO TRWAŁY! nie będę rozbierać ich na czynniki pierwsze, bo się nie znam na nutach...wyraźnie czuję jedynie rum i coś na kształt kadzidła. Trwałość powalająca- do kilkunastu godzin, projekcja na co najmniej odległość ramion. Butelka ciężka i porządnie wykonana. Zapewne nie każdemu przypadnie do gustu także poelcam testy przed zakupem.

Porządny kawał zapachu!

Świetne na zimowe dni

Na perfumy wpadłem w Douglasie i od razu się zakochałem.
Piękny intensywny zapach, utrzymujący się bardzo długo (nawet po wypraniu odzieży nadal go czuć)
po użyciu jest dość mocny ale po 10-15 minutach ładnie "dojrzewa" i lekko wietrzeje pozostawiając cudowny zapach, myślę że na lato kupię sobie lżejszą wersję.
Polecam :))

Ilość zużytych opakowań: niecałe 100ml

Rumowy ideał

Bentley for Men w wersji perfumowanej jest w mojej opinii dopełnieniem wody toaletowej.

Jak pachnie? Orientalnie i "na bogato". Bardzo wyczuwalny jest rum oraz drzewna baza. Jest też cała masa przypraw, wg mnie gł. korzennych. Trwałość i projekcja są bardzo dobre.

Świetna i niespotykana kompozycja, którą można dostać w dobrej cenie.

Ilość zużytych opakowań: Testy, flakon w planach.