Soraya, Hialuronowy Mikrozastrzyk, Wygładzający krem z transdermalnym kwasem hialuronowym na dzień i na noc 30+

Wygładzający krem na dzień i na noc to kosmetyk dla kobiet w wieku 30+, które chcą zadbać o utrzymanie cery w kondycji, jak najdłużej zachować młodzieńczy, świeży wygląd, opóźnić procesy starzenia i zredukować pierwsze drobne zmarszczki. Dzięki formule Hydro - Energia krem zapewnia efekt gładkości naskórka, intensywnie nawilża skórę, poprawia jej jędrność i sprężystość. Regularnie stosowany sprawia, że skóra zawsze wygląda promiennie i atrakcyjnie.
Potwierdzone rezultaty stosowania:
- intensywne nawilżenie skóry,
- satynowa gładkość naskórka,
- poczucie komfortowej pielęgnacji,
- jędrna i sprężysta skóra,
- promienny i świeży wygląd cery.
Formuła kremu działa dwukierunkowo: dostarcza skórze kwas hialuronowy z zewnątrz, a jednocześnie pobudza komórki do jego produkcji.
Transdermalny kwas hialuronowy - nieinwazyjny „wypełniacz” zmarszczek , który wnika do naskórka, gdzie wiążąc wodę, zwiększa wielokrotnie swoją objętość. Efektem takiego działania jest spektakularne wygładzenie i wypełnienie zmarszczek od wewnątrz.
Stymulator HA - pobudza syntezę fizjologicznego kwasu hialuronowego w skórze właściwej, zapewniając poprawę nawilżenia, jędrności i sprężystości skóry.
Wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy – pozostaje na powierzchni naskórka, tworząc wilgotny i kojący kompres. Daje efekt ultra nawilżenia i super gładkości naskórka.

Nie kupię ponownie Dlaczego?

Jestem posiadaczką cery dojrzałej naczyniowej I suchej.
Mimo iż krem ten nadaje się pod makijaż.
Więcej jest minusów niż plusów
NIE robi alsolutnie nic ze zmarszczkami o czym pisze producent że ma robić.
Według mnie a mam cerę naprawdę suchą slabiutko nawilża i dlatego podkłady nie wyglądają dobrze na tym kremie
NIE polecam.

Dobry nawilżacz.

Za Sorayą nie przepadam jakoś szczególnie, choć miewają produkty, które mnie oczarowują - Hialuronowy Mikrozastrzyk jest jednym z nich. Jak to się stało, że jeszcze go nie zrecenzowałam? Zużyłam już chyba ze trzy słoiczki i choć często testuję nowości, to lubię do niego wracać.

PLUSY:
+Opakowanie: słoiczek z matowego szkła, ze srebrną zakrętką. Niezwykle prosty design, a jednak mi się podoba. Poręczny i funkcjonalny, możemy wykorzystać produkt do ostatniej kropli.
+Konsystencja: no, no, tu mnie mają - kremowa, jakby nieco masełkowata, a jednak lekka i odżywcza jednocześnie - bajka, zwłaszcza dla takiego suchelca gębowego, jakim jestem.
+Zapach: kremowy, po prostu. Lekki i świeży, bardzo kobiecy.
+Niezły skład - kwas hialuronowy to taka tajna broń, również w profilaktyce przeciwstarzeniowej - nawilża, wiąże wodę w naskórku zapobiegając odwodnieniu skóry, a co za tym idzie, pomaga na dłużej zachować młodość skóry (oczywiście, to wszystko w dużym uproszczeniu).
+Dobrze współpracuje z serami (ANR Estee Lauder, Mincer VitaC Infusion, Vichy Idealia, Mincer AA do cery naczynkowej), nie roluje się.
+Szybko się wchłania, jednocześnie otulając skórę satynową kołderką - ale bez efektu lepkości czy też ciężkości.
+Nadaje się pod makijaż - zapewne jest to zasługa tego, że moja sucha, wrażliwa skóra + odżywczy krem równa się idealny podkład pod makijaż, niemniej jednak, to jeden z niewielu kremów, który tak dobrze współpracuje z kolorówką.
+Nie zapycha porów.
+Nie uczula.
+Łagodzi podrażnienia.
+Bardzo dobrze nawilża - czasami stosowałam go bez serum, by sprawdzić, jak poradzi sobie sam i wynik był zadowalający - skóra miękka, gładka, napięta, o ujednoliconym kolorycie.
+Stosowany regularnie poprawia stan skóry, jest w doskonałej kondycji - a to też dobrze świadczy o produkcie, ponieważ moja skóra reaguje niemal od razu, gdy coś jej nie pasuje lub nie wystarcza. Tutaj wszystko jest okej.
+Wydajny, stosowany dwa razy dziennie starczał na prawie 2 miesiące (to zasługa konsystencji).
+Niedrogi - ok.18 zł.
+Łatwo dostępny.

Minusów nie odnotowałam. Nie oczekuję od tego kremu cudów na kiju - wygładzać wygładza, dobrze nawilża, utrzymuje skórę w świetnej kondycji i stanowi fajny element w mojej codziennej pielęgnacji.
Polecam, zresztą nie tylko dla pań 30+ - u młodszych, z wymagającą intensywnej pielęgnacji skórą, sprawdzi się równie dobrze.

Fajny wygładzający nawilżacz do dziennej pielęgnacji skóry

Bardzo lubię kremy z serii Hialuronowy Mikrozastrzyk - moja mama też używa tych kremów dla swojego przedziału wiekowego i bardzo sobie je chwali.
Zacznę od tego że bardzo podoba mi się zapach tego kremu - jest przyjemny i taki po prostu kremowy i bardzo miły dla nosa.

Krem ma bardzo fajną nieco bogatszą konsystencję co mimo cery mieszanej bardzo lubię. Na mojej skórze zawsze ekspresowo się wchłaniał i nie pozostawiał nieprzyjemnej warstwy. Nigdy się też nie rolował co dla mnie w przypadku kremów do twarzy jest cechą dyskwalifikującą dany produkt.
Tu na szczęście ten problem nie wystąpił.
Ogólnie moja skóra bardzo dobrze ten krem przyjęła i nie zareagowała w żaden niekorzystny sposób. Zero oznak zapchania, jakichś niedoskonałości, pieczenia, podrażnienia.

Kremik przyjemnie wygładził i bardzo dobrze nawilżył moją cerę, zlikwidował suche skórki i okazał się ku mojemu zdziwieniu naprawdę świetnym kosmetykiem.
Wybór właściwego kremu dla mojej wymagającej wrażliwej skóry jest naprawdę trudnym zadaniem a w przypadku tego kremu Soraya trafiła w samo sedno.
Mnie ten produkt wyjątkowo się spodobał i bardzo go sobie cenię w pielęgnacji twarzy.

Raczej średni

Krem rzeczywiście dobrze nawilża skórę i dobrze nadaje się na noc, natomiast w żadnym wypadku nie nadaje się do używania w ciągu dnia, chyba, że nie planujecie wychodzić z domu - jest zbyt tłusty i zostawia na skórze świecącą, tłustą warstwę. Kompletnie nie nadaje się przez to pod makijaż. Działanie kwasu hialuronowego jest słabo zauważalne, prawie nie czuć efektu ściągnięcia skóry.

Może cudów nie ma... ale...

Całkiem przyjemny krem do twarzy - niby nie jakieś cudo, ale świetnie się sprawdza jako krem pod makijaż i na noc. Wygodny w użyciu szklany słoiczek ze srebrną zakrętką kryje w sobie krem o delikatnej konsystencji, który dobrze nawilża skórę. Nie wiem czy wygładza, gdyż po chwili nakładałam na niego podkład, a nocą, wiadomo, jest ciemno:)
Krem, co dla mnie ważne, ma bardzo przyjemny zapach - i tu zaskoczenie - kremowy. Kosmetyk jest lekki, szybko się wchłania i pozostawia skórę bardzo przyjemną w dotyku. Nie zaszkodzi spróbować:)

Bardzo dobry

Krem nie jest tlusty, dobrze nawilza, lekko napina skore i nie uczula .
Konsystencja jest kremowa, wiec lepiej nadaje sie na noc (do skory mieszanej).
Za te pieniadze, godny polecenia krem przeciwzmarszczkowy.

Nie nawilża, ale przetłuszcza skóre - nie na dzień!

Kiepskie nawilżenie, słaby efekt przywrócenia napięcia skóry, ktory bylby oczekiwany od kwasu hialuronowego. Także niedokładny opis produktu - w skladzie "sodium hyaluronate", czyli sól kwasu hialuronowego, a nie czysty kwas. Żekomo lepiej penetruje tkanki, bo czasteczka jest mniejsza, ale na opakowaniu jest napisane coś innego. Jak ktoś wczesniej wspomniał - nie nadaje sie na dzien, pardzo tłusty, tylko na noc.
Nie polecam

Dobry ale nie na dzień

Krem zakupiłam w bardzo dobrej cenie w promocjach rossmana i nieco mnie zaskoczył muszę przyznać. Tak jak napisałam, zdecydowanie dla mnie jest to krem na noc poprzez swoją treściwą konsystencję oraz pozostawianie wyraźnie tłustego filmu, który wyczuwam na skórze nawet po kilku godzinach (przy skórze mocno wysuszonej poprzez silną dermatologiczną kurację). Nawet nie chcę myśleć, jak wyglądałaby twarz gdyby nakładało się go na normalną lub mieszaną cerę pod makijaż. Według moich obserwacji pod podkład niestety odpada, dlatego gwiazdka mniej, w końcu jest to niby krem na dzień i kupując go mogłam oczekiwać, że nie będzie problemu z nakładaniem na niego makijażu.
Oprócz powyższego minusa ma same plusy. Bardzo dobrze odżywia twarz, działa wręcz jak maseczka. Chyba pierwszy raz po użyciu jakiegokolwiek kremu zauważyłam spłycenie/wygładzenie drobnych zmarszczek, cuda jakieś :rolleyes: Poza tym bardzo odpowiada mi zapach, delikatny. Nakładam również na szyję i także sprawdza się bardzo dobrze.
Dostępność jak dotąd bardzo dobra, cena jeszcze lepsza.
Bardzo estetyczne opakowanie, słoiczek w stylu raczej kosmetyków aptecznych, w mojej estetyce jak najbardziej:)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Ładnie pachnie i wygląda... Tylko tyle...

Poza tym, ze ładnie pachnie i ma ładny słoiczek, to nie odnajduję w nim nic.
Nie działa przeciwzmarszczkowo, słaby jest efekt wizualnego efektu, tej iluzji , która pozwala zapomnieć o zmarszczkach. Fakt, nie zapycha, jest dość lekki, ale czy jedynie o to tu chodziło twórcom i klientom??? Czy na to chcę wydać kasę??? Nie, dzięki, nigdy więcej.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 50ml

Nie dla mnie

Kupiłam ten produkt na promocji w Rossmanie, skuszona świetnymi efektami, jakie dała mi próbka z gazety.
Miałam po nim skórę miłą w dotyku, nawilżoną, gładką. Ogólnie, byłam zachwycona. Niestety po dłuższym użytkowaniu spowodował u mnie świąd i pieczenie skóry (zwłaszcza na policzkach), a na brodzie wysyp. Po zaprzestaniu używania i kilku dniach opoczynku, wszystko wróciło do normy, a krem poszedł w świat.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Nie mam mu nic do zarzucenia

Skusiłam się na ten krem ze względu na obecność kwasu hialuronowego. Mimo, że mam 20 lat staram sie pożądnie nawilżać skórę by zapobiegać powstaniu zmarszczek mimicznych. Jestem posiadaczką cery normalnej w kierunku suchej, zwłaszcza po oczami. Krem głęboko nawilża okolice oczu, działa kojąco na delikatną skórę pod oczami. Stosuję go również na policzki i czoło. Cera jest nawilżona i ukojona. Wchłania się momentalnie, nie zostawia tłustego filmu na skórze. Stosuję na dzień i na noc. Idealnie sprawdza się nałożony pod makijaż. Przyjemny zapach, elegancki słoiczek. Cena do przełknięcia. Nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ jestem ciekawa innych kremów, mam naturę testerki. Polecam ten kosmetyk, wart chociażby wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Kocham ten krem

W końcu znalazłam swój idealny krem do twarzy i to za tak niską cenę. Właściwie nie widzę w nim żadnych wad. Mam cerę bardzo skłonną do wyprysków a ten krem ich u mnie nie wywołuje a to już wielki plus. Krem ma wspaniałą konsystencję, bardzo przyjemną. Wchłania się momentalnie, ale czuć, że coś zdziałał na naszej twarzy. Skóra po jego użyciu staje się nawilżona, wygładzona i bardzo przyjemna w dotyku. Do tego krem pięknie pachnie i zapakowany jest w elegancki szklany słoiczek. Można go bez problemu stosować pod makijaż, nawet czasem mieszam go z matującym podkładem co daje naturalny efekt. Brawo dla ciebie Soraya!

Używam tego produktu od: czterech miesięcy