Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Kremowy żel do mycia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Kremowy żel Hydrain 3 z dodatkiem wody termalnej zmywa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając uczucie świeżości i czystości. Delikatne substancje powierzchniowo czynne niezawierające SLS i SLES oczyszczają skórę w wyjątkowo łagodny sposób. Olej makadamia z dużą zawartością kwasu oleinowego oraz lecytyny wzmacnia lipidową barierę ochronna skóry, chroniąc tym samym przed transepidermalną utratą wody /TEWL/. Nie wysusza skóry jak inne środki myjące. Kwas hialuronowy oraz algi morskie zatrzymują wodę w głębszych warstwach naskórka, zapobiegając wysuszaniu skóry.

oczyszczające
w tubie
żel
>100ml

Żel do mycia

Żel bie wzbudził u mnie szczególnego zachwyty. Delikatna mleczna konsystencja o bardzo lekko wyczuwalnym zapachu, dość wydajeny ale kiepsko się mydlił/pienił

Super duet

Ten żel do mycia stosuje razem z kremem z tej samej serii dermedic , I ten duet jest bardzo udany :) kremowy żel przyjemnie pachnie , dobrze delikatnie sie pieni , zmywa makijaż ale taki codzienny lekki przy nieco modnie język średnio sobie radzi , ale rano zaraz po przebudzeniu usuwa dobrze nadmiar sebum i odświerza nie powodując świecenia bardziej matowi , krem po nim dobrze sie wchłaniał

Nie zdał egzaminu

Kupiłam go w przecenie chyba w Hebe (nie jestem pewna :D), gdzie Pani poleciła mi go do skóry wrażliwej jako produkt nawilżający. Konsystencja jest kremowa, przyjemnie się rozprowadza i jest wydajny. No, ale jednak jako produkt nawilżający się nie sprawdził. Dodatkowo niezbyt przyjemnie ściąga mi skórę. Nie dawał sobie również rady z makijażem.

Do mycia ciała może być, do twarzy niekoniecznie.

Żele do mycia twarzy lubię i nie wyobrażam sobie bez nich codziennej pielęgnacji. W tej grupie kosmetyków mam swojego ulubieńca do którego systematycznie wracam , ale chętnie też testuje inne.

Kremowy żel umiejscowiony jest w miękkiej plastikowej tubie o wodnym błękitnym kolorze. Grafika jest uboga, przejrzysta, całość wygląda schludnie i czysto. Tubę można postawić na dużej zakrętce z zamykaniem klik, nie ma żadnych problemów z wyciskaniem kosmetyku.

Konsystencja tak jak w nazwie - kremowo żelowa w białym kolorze.
Zapach może nie do końca naturalny, ale jest świeży i dla mnie całkiem przyjemny.
Skład pozbawiony SLS, zawiera wodę termalną, olej makadamia, lecytynę, kwas hialuronowy, wyciąg z alg, cynk, magnez, wapń. Niestety znalazły się tu też niezbyt fajne dodatki typu: mikroplastik i peg.

Hydrain 3 Hialuro wydawał mi się produktem idealnym do mycia mojej suchej cery, jednak w praktyce nie do końca zaspokoił jej potrzeby. Na buzie zastosowałam go kilka razy i dałam sobie spokój, bo po każdym myciu z jego udziałem miałam nieprzyjemnie ściągniętą skórę i czułam spory dyskomfort póki nie zastosowałam serum bądź kremu nawilżającego. Po takiej krótkiej i niezbyt udanej współpracy żel przeznaczyłam do mycia ciała i tutaj nie mam większych zastrzeżeń. Produkt jest wydajny ze względu na gęstą i mocno pieniącą konsystencje. Ciało odświeża w wystarczający sposób,nie pozostawia na skórze żadnego uczucia ściągnięcia czy niekomfortowej warstwy. Nie ma żadnego działania pielęgnacyjnego czy nawilżającego, ale też nie ma negatywnego wpływu na jej stan. Ot taki najzwyklejszy żel myjący.

Niestety kremowy żel do mycia nie wykorzystałam w taki sposób jak powinnam, bo moja skóra twarzy zupełnie go nie tolerowała i za każdym razem reagowała nieprzyjemnym ściągnięciem cery. Wykorzystałam go do mycia ciała, ale z pewnością nie zakupie ponownie bo i z kąpieli z jego udziałam zbyt dużo przyjemności nie miałam.

Nie do końca idealny

Żel do twarzy w opakowaniu w postaci tubki w miarę wygodne, ale osobiście wolę butelki z pompką.

Żel charakteryzuje się bardzo przyjemnym, delikatnym zapachem.

Konsystencja jest żelowa, delikatnie się pieni podczas użytkowania.

Żel oczyszcza twarz, nie podrażnia skóry oraz nie wysusza ale dodatkowo nic z nią nie robi (nie nawilża, nie wygładza itp).

Produkt wydajny i cena standardowa za tą jakość odrobinę za wysoka.

dla skóry odwodnionej. dlaczego więc przesusza? zupełnie mnie nie przekonuje.

Tego kremowego żelu do mycia nie kupiłam sama, był to niegdysiejszy prezent od kogoś. Sama wolę inne formuły do oczyszczania. Wieczorem: żel lub w zależności od potrzeb pasta; rano: pianka lub emulsja. Ten żel znalazł jednak miejsce w mojej pielęgnacji gdzieś tam pomiędzy tym wszystkim, ale bardzo szybko jego stosowanie przestało mnie satysfakcjonować (a w zasadzie to od początku mnie nie było tej satysfakcji). Dlaczego? Nie używało mi się go przyjemnie ze względu na zapach to raz. A przede wszystkim: przeokrutnie przesusza skórę! Bazuje na wielu niekoniecznie łagodnych detergentach.

Goniona terminami (to znaczy zbliżającą się datą ważności) postanowiłam go włączyć do działania pod prysznicem- to znaczy myć mim ciało. Bo kto powiedział, że nada się tylko do twarzy. Wszak to KREMOWY ŻEL DO MYCIA. Myć więc nim można, co się chce. Niestety i tu nie sprawdził się lepiej, bo również odczuwalnie przesuszał skórę i często po prysznicu czułam dyskomfort.

Jak prezentuje się produkt? To dość gęsty, kremowy żel. Ma dobrą przyczepność do skóry, zaaplikowany nie spływa natychmiast, pozwala na krótkie przemasowanie. Barwy śnieżnobiałej i o zapachu... No właśnie. Chemikaliów. Nie porównam go do niczego konkretnego, to zapach na wskroś chemiczny, syntetyczny. Wolałabym już, by go w ogóle nie było, bo dla mojego nosa wydaje się jednak nieprzyjemny. Na szczęście (nieszczęście???) czuć go tylko w momencie stosowania, nie pozostawia śladu na skórze.

Stosowany na twarz. No cóż. Z jednej strony nie pozwalał mi odczuć, że cera jest dobrze doczyszczona (nawet podczas dwuetapowego oczyszczania skóry). A po tym wszystkim potrzebna była natychmiastowa aplikacja pielęgnacji (serum, kremu), a jeszcze szybciej hydrolatu. No cóż, nie do takich produktów jestem przyzwyczajona...
Stosowany na ciało. Odczuwalnie oczyszcza dobrze. Czułam, ze skóra faktycznie jest dobrze oczyszczona. Niestety, również spragniona natychmiastowej pielęgnacji (olejek, masło, balsam). A tam, gdzie tej pielęgnacji zabrakło, szybko pojawiał się dyskomfort, a czasem nawet i świąd.
O dyskomforcie zapachowym już nawet nie wspomnę :)

Tak więc produkt przeznaczony do skóry odwodnionej, który wydawałoby się, nieco skórę nawilży albo przynajmniej: zapobiegnie zwiększonej utracie wody, nie robi tu zupełnie nic. Ba! Przesusza przeokrutnie, bardziej niż jakieś inne, ogólnodostępne nawet, delikatne myjadełka. Jaki był zamysł producenta? Czy już sama kremowa formuła czyni z tego produktu produkt delikatny? Dla skóry suchej i bardzo suchej (dry, very dry skin) ? A on działa gorzej niż jakieś SLESowe myjadła? Phiii

Jego opakowanie to tubka z tworzywa. Błękitna, a jej design ma chyba w zamyśle przypominać dermokosmetyk. Opakowanie zupełnie dla mnie neutralne, ani mi się specjalnie nie podoba, ani mi nie przeszkadza. Plusem jest, że można tę tubkę postawić na zamknięciu, dzięki czemu gęsty żel spływa w kierunku otworu i jest przygotowany do procesu wydobywania. Zamknięcie na zatrzask absolutnie sprawne i funkcjonalne i chwała za to, bo aktualnie używam innego kosmetyku w podobnym opakowaniu, z otwarciem którego każdorazowo się siłuję.
Jego pojemność to 200 ml. W kontekście produktu do twarzy to zdecydowanie dużo, w kontekście produktu do ciała to taka standardowa pojemność.

Wspomniałam już, że bazuje na kilku detergentach, w zamyśle łagodnych, w praktyce już niekoniecznie. Oprócz nich znajdziemy tu hialuronian sodu, estry oleju macadamia, ekstrakt z alg, mikroplastik, synetyczny zapach... Skład zupełnie nie robi na mnie wrażenia. Zresztą podobnie i produkt. Zdecydowanie już nie wrócę.

Zawiodłam się

Kupiłam ten żel jako ratunek dla mojej odwodnionej cery...niestety nie sprawdził się...używam go dalej bo przecież jak już wydałam na niego pieniądze,to jakoś go zmęczę.Żel jak dla mnie jest w niepraktycznej tubie.Zapach typowo chemiczny,nie przypadł mi do gustu.Bardzo gęsta,kremowa konsystencja,źle się nim myje twarz.Po umyciu pozostawia na mojej twarzy uczucie ścìągnięcia skóry.Nie nadaje się do zmywania ciężkiego makijażu bo pozostawia wrażenie niedomycia twarzy...Nie daje uczucia nawilżenia.Ogólnie jestem na nie.Żel nie spełnił moich oczekiwań,oczekiwań zapewnianych przez producenta.Napewno nie kupię ponownie.

Idealny

Jest to zdecydowanie mój ulubieniec ostatnich miesięcy. Kremowy żel jest wręcz niewyobrażalnie wydajny. Wystarczy jego niewielka ilość, by idealnie oczyścić cerę. Produkt nie ma praktycznie zapachu, nie podrażnia ani nie uczula. Myślę, że za taką cenę (około 20 złotych) jest to naprawdę świetny żel warty wypróbowania.

Extra produkt

Bardzo fajny żel do.mycia za całe 23 zł :)
Produkt jest bardzo wydajny choć przyznam szczerze że nie lubię. Żeli w.tubie, zdecydowanie wolę wbudowana pompkę, no ale w sumie się skusiłam cena i marka. Od lat mam zaufanie do produktów dermedic. Wiem że są dobre i przede wszystkim może je używać cała rodzina.
Sam żel jest prawie bezwonny za co ode mnie od razu ogromny plus. Lubię takie.
Ponad to produkt jest wydajny, to też lubię w kosmetykach zwłaszcza rodzinnych.
Bardo dobrze usuwa codzienne zanieczyszczenia, nie wysusza skóry, radzi sobie z usuwaniem nawet wodoodpornego makijazu, nie powoduje alergii, nie podrażnia i co najważniejsze dla mnie nie wysusza mojej skóry.
Produkt bardzo dobrze się pieni, po umyciu mam wrażenie bardzo czystej skóry, dogłębnie oczyszczonej, świeżej i rzykemnek w dotyku. Skóra nie jest ściągniętą ani wysuszona.
Polecam!

Jest spoko

Kupiłam produkt w Hebe na przecenie. Okazał się super. Konsystencja kremowego, lejącego się żelu. Ma delikatny i przyjemny zapach (podobnie pachnie jak krem z tej serii). Dobrze zmywa makijaż, ale nie jakoś wybitnie, nie raz zostaje niedomyty podkład szczególnie na nosie i na czole przy stykaniu włosów. Wystarczy niewielka ilość, a ładnie się pieni, przez co produkt jest wydajny. Przez swoją konsystencję - żel oblepia twarz jak krem tzn. przykleja i trzeba go dokładnie domywać, czasem trudno schodzi. Opakowanie w tubie bardzo poręczne, pozwala skończyć produkt do ostatniej kropli oraz posiada ładny design.

Mój żel na stałe.

Bardzo lubię firmę dermedic. Żel do mycia twarzy spełnił moje oczekiwania: dobrze zmywa podkład, ma przyjemną kremową konsystencję. Jeśli chodzi o nawilżenie to produkt, który za chwilę zmywamy z definicji ma mało czasu na to żeby skórę nawilżyć. Dlatego własnie należy używać kremu. Wydajny, z bo jedna tubka starcza mi na około pół roku. Opakowanie jest wygodne. W końcu znalazłam żel, który będę kupować stale.

Mieszane uczucia

Mam mieszane uczucia. Bardzo lubię firmę Dermedic, ale ten żel średnio mi podszedł. Po pierwsze konsystencja-jak dla mnie zbyt tępa. Jakoś ciężko mi myć nim twarz. Rozprowadzając go na twarzy muszę co chwilę moczyć dłonie, żeby dobrze rozprowadzić żel. Zapach przyjemny. Dość wydajny. Nawilżenie też dosyć średnie, skóra jest na pewno gładka po umyciu, ale czuje ściągnięcie, wiec od razu sięgam po krem Hydrian3. Dokończę to opakowanie i sądzę, że nasze drogi się rozejdą.