Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Kremowy żel do mycia

Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Kremowy żel do mycia

Kremowy żel Hydrain 3 z dodatkiem wody termalnej zmywa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając uczucie świeżości i czystości. Delikatne substancje powierzchniowo czynne niezawierające SLS i SLES oczyszczają skórę w wyjątkowo łagodny sposób. Olej makadamia z dużą zawartością kwasu oleinowego oraz lecytyny wzmacnia lipidową barierę ochronna skóry, chroniąc tym samym przed transepidermalną utratą wody /TEWL/. Nie wysusza skóry jak inne środki myjące. Kwas hialuronowy oraz algi morskie zatrzymują wodę w głębszych warstwach naskórka, zapobiegając wysuszaniu skóry.

oczyszczające
w tubie
żel
>100ml

Super

Jestem bardzo zadowolona z działania żelu. Ma kremową konsystencję, fajnie się rozprowadza po skórze i ładnie oczyszcza skórę. Bez podrażnień, bez ściągnięcia i przesuszenia skóry. Skóra po umyciu jest miękka, nawilżona i odżywiona. Lubię go używać rano i wieczorem. Jest wydajny i wypada dobrze cenowo na tle konkurencji. Dla wrażliwej i suchej skóry idealny produkt.

Jednak nie

Gdybym nie znała koreańskich kosmetyków do oczyszczania - pewnie byłabym zachwycona... żel jest rzeczywiście delikatniejszy niż większość dostępnych w drogeriach czy nawet aptekach. Jednak ma ogromną wadę, która dyskwalifikuje go w moich oczach: dosyć trudno się zmywa, trzeba poświęcić na ten proces dłuższą chwilę. I to właśnie sprawia, że następuje nadmierne odwodnienie skóry. Cóż z tego, że brak sulfatów w składzie skoro efekt i tak mizerny...

Zresztą cała linia Hydrain3 jest niezbyt udana. Słabe działanie, okropny zapach... pozostawia sporo do życzenia.

Opakowanie również nietrafione - butelka z pompką byłaby zdecydowanie bardziej praktycznym rozwiązaniem dla konsystencji kremo-żelu.

Zawiodłam się

Skuszona niską ceną oraz dobrymi ocenami, kupiłam żel w aptece za 23 zł.
Moja cera jest wrażliwa, przesuszona po rocznym stosowaniu leku na trądzik Izotek, dlatego zawsze szukam delikatnych kosmetyków, nawilżających i jako młoda osoba - moje oko przyciągają tanie produkty. Niestety, zauważyłam, że żel mnie uczulił. Na całej twarzy wyskoczyło mi mnóstwo malutkich, swedzacych krostek, których próbuje się pobyć. Cery wrażliwe powinny uważać na ten żel!

Oczyszczenie na 6

Żel pomógł mi w zmaganiach z moją suchą skórą. W okresie zimowym moja skóra staje się jak papier ścierny. Ciężko mi nad nią zapanować. Ten żel jest dla mnie wybawieniem. Świetnie oczyszcza, a zarazem nawilża, regeneruje i odżywia skórę. Bardzo go lubię, używam go codziennie rano i wieczorem.

Wykorzystała: kilka próbek

Jest super !

Nigdy nie byłam fanka żeli do demakijazu ale Dermedic sprawił, że zmieniłam zdanie. Nie podrażnia i nie przesusza. Mam cerę bardzo wrażliwą ze skłonnością do wypryskow. Po każdym stosowaniu żeli moja skóra była zaczerwieniona z nieprzyjemnym odczuciem ściągania. Przy zmywaniu ,,ciężkiego'' makijażu brakowało mi elementu dokładnego ,,domycia się". A Dermedic jest naprawdę super. Po stosowaniu czuje, ze moja cera jest odświeżona. Ma lekką formułe i delikatny świeży zapach. Do tego bardzo wydajny. Jeden z niewielu kosmetyków, które z chęcią używam regularnie od 3 miesiecy. Polecam !:)

ok

Żelu używam jako peelingu po zmieszaniu z korundem lub jako dodatkowe oczyszczenie po płynie micelarnym w dniach, gdy noszę mocniejszy makijaż. W porównaniu z innymi żelami jakich używałam jest faktycznie delikatny, ale dla mojej łatwo wysuszającej się cery nadal jest zbyt inwazyjny, po użyciu mam ściągniętą twarz i muszę od razu ją nawilżyć. Stosowany codziennie na pewno zrobiłby mi sporą krzywdę,no ale to wina bardziej mojej cery niż samego żelu. Pewnie kupię ponownie, bo to jak dotąd najdelikatniejszy żel do mycia twarzy jakiego używałam.
Kupiłam w sklepie online Super Pharm z darmową dostawą do ich sklepu i kosztował ponad 10zł mniej niz stacjonarnie w ich sklepie, co uważam za dziwne xd

Świetny

Kremowy żel bardzo dobrze oczyszcza cerę nie przesuszając jej. Mam cerę mieszaną, jednak większość żeli do mycia twarzy ściągało i przesuszało moją skórę - przy tym produkcie tak się nie dzieje. Jest bardzo wydajny, gdyż wystarczy go niewielka ilość, by ładnie umyć twarz. Używam z żelem-kremem z tej serii i ten duet sprawdza się idealnie. Polecam. Mój faworyt!

Super

Dotychczas długo używany żel do twarzy sprawił, że zaczęłam mieć problemy z cerą, których dotąd nigdy nie miałam. Postanowiłam zmienić go na ten z Dermedic i jestem zachwycona! Po kilku dniach stosowania moja skóra się znacznie polepszyła, a po kolejnych kilku wszystkie wypryski znikły. Ma super kremową konsystencję, jest bardzo wydajny i wielki plus za brak zapachu. Polecam!

świetny

Jestem bardzo zadowolona z działania tego żelu. Jest delikatny, bardzo dobrze oczyszcza skórę. Nawilża, odżywia, jest wydajny i nie zapycha. Bardzo podoba mi się jego zapach, który nie razi. Poza tym nie podrażnia i nie powoduje wysypu.

Dla skóry suchej

Będąc posiadaczką skóry tłustej kompletnie się u mnie nie sprawdził. Miałam wrażenie, że moja skóra nie była dostatecznie domyta z sebum i zanieczyszczeń. Wszystko zmieniło się, gdy zaczęłam stosować doustną kurację retinoidami, a moja skóra z tłustej stała się bardzo suchą. Powróciłam do niego i dopiero wtedy doceniłam jego delikatne działanie.
Żel spełnia swoją funkcję, myje pozostawiając skórę w dobrej kondycji. Nie powoduje przesuszeń, zaczerwienień. Konsystencja jest w porządku. Nawet mi się podoba to, że nie jest standardowo lejąca tylko ma formę takiej gęstszej cieczy i dopiero w kontakcie z wodą zaczyna się zmieniać w pianę.

Mam co do tego produktu dwa zastrzeżenia. Pierwszym jest opakowanie. Rozumiem, że powinno oceniać się działanie, a nie samo opakowanie, ale bardzo uciążliwe było otwieranie tej tuby mokrymi dłońmi. Musiałam za każdym razem otwierać ją przez ręcznik, tak szczelnie była zamknięta. Ponadto lepsze byłoby opakowanie z pompką. Jest bardziej higieniczne i poręczne.
Kolejną wadą i przyczyną, dla której więcej się na niego nie zdecyduję jest moim zdaniem cena regularna. Jak za produkt, który tak naprawdę jedyne co powinien robić to oczyszczać, a nie specjalnie nawilżać, to moim zdaniem jest wysoka. Do nawilżania mamy inne preparaty. Na szczęście można go dostać często na promocjach dermokosmetyków w popularnych drogeriach, wtedy cena jest znośna.

Rewelka

Zel jest rewelacyjny. Wygladza, nawilza i odzywia skore, przy tym swietnie ja oczyszczajac. Nie podraznia. Ma bardzo dobry sklad i mila formule. Konsystencja zelu pozwala na dlugie stosowanie (jest wydajny). Plus za kwas hialuronowy w skladxie, malo zeli go ma, w zasadzie nie spotkalam sie jeszcze z zadnym takim. Zel ma zapach ogorkowy co bardzo lubie, po umyciu czuje sie odswiezona.

Super nawilżenie!

Kremowy żel do mycia twarzy to naprawdę hit. Dla każdego, kto ma przesuszoną i wrażliwą skórę. Bardzo wydajny. Piękny zapach. Najważniejsze: widoczny efekt nawilżenia. Stosuję go od dwóch lat. Jestem bardzo zadowolona.