Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Kremowy żel do mycia

Średnia ocena: 4.91/5

prostezakupy.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcejzwiń

Kremowy żel Hydrain 3 z dodatkiem wody termalnej zmywa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając uczucie świeżości i czystości. Delikatne substancje powierzchniowo czynne niezawierające SLS i SLES oczyszczają skórę w wyjątkowo łagodny sposób. Olej makadamia z dużą zawartością kwasu oleinowego oraz lecytyny wzmacnia lipidową barierę ochronna skóry, chroniąc tym samym przed transepidermalną utratą wody /TEWL/. Nie wysusza skóry jak inne środki myjące. Kwas hialuronowy oraz algi morskie zatrzymują wodę w głębszych warstwach naskórka, zapobiegając wysuszaniu skóry.

>100ml
oczyszczające
w tubie
żel

Zawiodłam się

Kupiłam ten żel jako ratunek dla mojej odwodnionej cery...niestety nie sprawdził się...używam go dalej bo przecież jak już wydałam na niego pieniądze,to jakoś go zmęczę.Żel jak dla mnie jest w niepraktycznej tubie.Zapach typowo chemiczny,nie przypadł mi do gustu.Bardzo gęsta,kremowa konsystencja,źle się nim myje twarz.Po umyciu pozostawia na mojej twarzy uczucie ścìągnięcia skóry.Nie nadaje się do zmywania ciężkiego makijażu bo pozostawia wrażenie niedomycia twarzy...Nie daje uczucia nawilżenia.Ogólnie jestem na nie.Żel nie spełnił moich oczekiwań,oczekiwań zapewnianych przez producenta.Napewno nie kupię ponownie.

Idealny

Jest to zdecydowanie mój ulubieniec ostatnich miesięcy. Kremowy żel jest wręcz niewyobrażalnie wydajny. Wystarczy jego niewielka ilość, by idealnie oczyścić cerę. Produkt nie ma praktycznie zapachu, nie podrażnia ani nie uczula. Myślę, że za taką cenę (około 20 złotych) jest to naprawdę świetny żel warty wypróbowania.

Extra produkt

Bardzo fajny żel do.mycia za całe 23 zł :)
Produkt jest bardzo wydajny choć przyznam szczerze że nie lubię. Żeli w.tubie, zdecydowanie wolę wbudowana pompkę, no ale w sumie się skusiłam cena i marka. Od lat mam zaufanie do produktów dermedic. Wiem że są dobre i przede wszystkim może je używać cała rodzina.
Sam żel jest prawie bezwonny za co ode mnie od razu ogromny plus. Lubię takie.
Ponad to produkt jest wydajny, to też lubię w kosmetykach zwłaszcza rodzinnych.
Bardo dobrze usuwa codzienne zanieczyszczenia, nie wysusza skóry, radzi sobie z usuwaniem nawet wodoodpornego makijazu, nie powoduje alergii, nie podrażnia i co najważniejsze dla mnie nie wysusza mojej skóry.
Produkt bardzo dobrze się pieni, po umyciu mam wrażenie bardzo czystej skóry, dogłębnie oczyszczonej, świeżej i rzykemnek w dotyku. Skóra nie jest ściągniętą ani wysuszona.
Polecam!

Fajny produkt

Kupiłam produkt w Hebe na przecenie. Okazał się super.
Żel ma kremową, lekką, trochę lejącą się konsystencję. Ma delikatny i przyjemny zapach (podobnie pachnie jak krem z tej serii). Dobrze zmywa makijaż, tylko wcześniej warto zmyć makijaż oczu płynem micelarnym, szczególnie jak mamy mocniejszy tusz. Nie wysusza skóry, zostawia ją gładką i nawilżoną. Wystarczy niewielka ilość, a ładnie się pieni, przez co produkt jest wydajny. Opakowanie w tubie bardzo poręczne, pozwala skończyć produkt do ostatniej kropli oraz posiada ładny design. Cena mogłaby być trochę niższa - warto polować na różnego rodzaju promocje.

Mój żel na stałe.

Bardzo lubię firmę dermedic. Żel do mycia twarzy spełnił moje oczekiwania: dobrze zmywa podkład, ma przyjemną kremową konsystencję. Jeśli chodzi o nawilżenie to produkt, który za chwilę zmywamy z definicji ma mało czasu na to żeby skórę nawilżyć. Dlatego własnie należy używać kremu. Wydajny, z bo jedna tubka starcza mi na około pół roku. Opakowanie jest wygodne. W końcu znalazłam żel, który będę kupować stale.

Mieszane uczucia

Mam mieszane uczucia. Bardzo lubię firmę Dermedic, ale ten żel średnio mi podszedł. Po pierwsze konsystencja-jak dla mnie zbyt tępa. Jakoś ciężko mi myć nim twarz. Rozprowadzając go na twarzy muszę co chwilę moczyć dłonie, żeby dobrze rozprowadzić żel. Zapach przyjemny. Dość wydajny. Nawilżenie też dosyć średnie, skóra jest na pewno gładka po umyciu, ale czuje ściągnięcie, wiec od razu sięgam po krem Hydrian3. Dokończę to opakowanie i sądzę, że nasze drogi się rozejdą.

Ulubieniec, do którego wracam

Żelu używam jako drugiego etapu oczyszczania (po olejku). Jako osobie ze skórą trądzikową, zależy mi na dokładnym umyciu twarzy. Świetnie usuwa zanieczyszczenia, a efekt nawilżenia jak najbardziej zauważyłam.
Odkupiłam go już dwa razy, jest jednocześnie bardzo wydajny i przy stosowaniu 2 razy dziennie, wystarczy wam spokojnie na kilka miesięcy.

Przeciętny w oczyszczaniu, miły w stosowaniu

Dostałam ten żel przy zakupie zestawu kremów, obecnie kończę już drugie opakowanie. Stosuję go rano do oczyszczania buzi po nocy, razem ze szczoteczką inface. Do takiego zastosowania jest idealny. Dzięki niemu twarz jest oczyszczona, miękka i wygładzona, po dłuższym czasie czuć wzrost nawilżenia. Żel ładnie delikatnie pachnie-połączenie świeżości i czystości. Trochę słaba wydajność, dosyć szybko się kończy

Dobry, ale bez szału

Żelu używam już 2 opakowanie. Dobrze zmywa makijaż, skóra nie piecze, nie drażni oczu. Ale czy dokładnie wszystko zmywa? Nie do końca.
Jest przyjemny dla skór, jednak pozostaje po nim uczucie ściągnięcia
Jest wydajny, w cenie promocyjnej cena bardzo dobra.
Poręczne opakowanie w tubie, można zużyć prawie cały produkt.
Ma delikatny zapach, nie drażniący.

Średniaczek

Żel zakupiłam z całą serią (rem-żel, krem pod oczy oraz płyn micelarny) na jakiejś promocji w Super-Pharm.

OPAKOWANIE:
Bardzo wygodna, błękitna, miękka tuba z zamknięciem na zatrzask. Jestem raczej zwolenniczką tego typu produktów w opakowaniu z pompką, ponieważ przy częstych podróżach zatyczki na zatrzask lubią się luzować lub otwierać.
Ale W tym przypadku nie jest najgorzej.

ZAPACH/KONSYSTENCJA:
Konsystencja jest gęsta i delikatnie lejąca. Produkt bardzo dobrze rozprowadza się po skórze twarzy. Delikatnie się pieni i dobrze spłukuje. Zapach jest lekki, odświeżający.

DZIAŁANIE:
Z jednej strony uważam, że dobrze myje i oczyszcza, nie pozostawiając większych śladów po makijażu, ale z drugiej mam wrażenie jakbym nie miała w 100% oczyszczonej skór. Zawsze po umyciu twarzy tym żelem muszę dodatkowo przetrzeć twarz płynem micelarnym. Produkt przeznaczony jest do skóry odwodnionej, a po zużyciu całej tubki nie zauważyłam, żeby moja skóra stała się bardziej nawilżona.

PODSUMOWANIE:
Jest ok, ale wydaje mi się że zupełnie nie jest wart swojej regularnej ceny.
Myje i nadaje delikatną świeżość skórze, ale niestety nie nawilża jej, a to chyba jest jego główne zadanie.
Używałam produktu z innymi produktami z serii nawilżającej i niestety nie kilka z nich były równie słabe.
Zawsze mam wrażenie że używając całej serii działanie jest lepsze niż pojedynczo produktu, ale niestety nie tym razem.

W ogóle nie oczyszcza.

Na początku myślałam, że to strzał w dziesiątkę - żel nie przesuszał, skóra całkiem nieźle po nim wyglądała. Jednakże później zaczęłam stosować głównie azjatyckie produktu oczyszczające (koreańskie są zwyczajnie dobre, a japońskie zwalają z nóg) i zdałam sobie sprawę, że moja cera wcale nie była czysta. Dopiero po poznaniu azjatyckich sposobów oczyszczania zrozumiałam, czym są zadbane pory i nie musiałam martwić się wypryskami.
Ogólnie zapach, opakowanie ok, ale po co go kupować skoro nie spełnia swojej głównej roli?

Nie ma właściwości myjących

W styczniu zmagałam się z przesuszoną cerą wokół ust oraz na nosie. Szukałam ratunku, dlatego w aptece zakupiłam ten kremowy żel do mycia. Jest on przeznaczony do skóry odwodnionej, suchej i bardzo suchej. Pomyślałam, że na pewno przyniesie mi ulgę. Tak się jednak nie stało. Kosmetyk powodował pieczenie na podrażnionych partiach cery.
Żel ten w ogóle nie radzi sobie ze zmyciem makijażu. Nie ma w zasadzie żadnych właściwości myjących. Ostatecznie wieczorem sięgałam po mocniejszy żel, który wszystko dokładnie zmył. Pozostała jeszcze jedna opcja - mycie twarzy tym żelem tylko rano. Miałby tylko cerę odświeżyć, zmyć resztki kremu użytego na noc. Niestety tu też nie do końca żel się sprawdza, bo warstwa ochronna pozostająca na twarzy sprawia, że makijaż nie chce się trzymać. Cera zaczyna się szybko błyszczeć. Ostatecznie żel zużyłam do mycia ciała rano, aby je nawilżyć.