Hair Cure, Ultimate Nourishment Shampoo (Szampo do włosów)

Hair Cure, Ultimate Nourishment Shampoo (Szampo do włosów)

Ultimate Nourishment Shampoo to skoncentrowany szampon przeciw wypadaniu włosów, delikatnie oczyszczający skórę głowy i silnie odżywiający cebulki, które są w niej osadzone. Stanowi wszechstronny produkt do codziennej pielęgnacji, której efektem są zdrowe i silnie odżywione włosy.

Dobry

Kosmetyk wart uwagi i każdych pieniędzy. Za jego pomocą pozbyłem się kompleksu jakim były wypadające włosy.
Pachnie ok, wystarcza na długo, ma wygodne opakowanie.

B. dobry szmapon

Szampon fajnie się sprawdza! Dobrze oczyszcza skórę głowy, a zarazem jej nie podrażnia. Silnie odżywia cebulki dzięki czemu włosy przestały wypadać. Do codziennej pielęgnacji skóry głowy jest jak znalazł.

Działa na łysienie plackowate

Kupiłam szampon z myślą o sobie, bo zaczęłam się borykać z łysieniem plackowatym, ale gdy brat zobaczył moje efekty, postanowił kupić też sobie na zakola. Oboje jesteśmy zadowoleni.

Extra!

I taki szampon to ja rozumiem, zauważalnie mam więcej włosów są bardziej odżywione, rzadziej wypadają i nie są tak łamliwe jak wcześniej. Szampon jest wydajny, poręczne opakowanie. Wystarcza na długo.

Trzeba wypróbować na własnej skórze

Koleżanki w pracy dużo mówiły o tym szamponie, a ja im nie wierzyłam, że jest tak dobry dopóki sama go nie kupiłam i nie zobaczyłam efektów.
Moja skóra głowy jest dobrze odżywione, nie swędzi, nie sypie się z niej łupież i włosy przestały wypadać.
Szampon pachnie ok, jest wydajny i prosty w użyciu.

Jestem zadowolona z efektów

Efekty stosowania szamponu są bardzo dobre, włosów jest zauważalnie więcej i są one grubsze. Skóra głowy jest oczyszczona i już nie borykam się z łupieżem. Naprawdę pozytywnie zaskoczył mnie ten szampon :)

Hamuje wypadanie włosów

Szampon hamuje wypadanie włosów oraz pobudza nowe włosy do wzrostu. Oprócz tego wzmacnia włosy, świetnie oczyszcza skórę głowy i ma działanie przeciwłupieżowe. Jestem bardzo zadowolona z efektów po stosowaniu tego szamponu, bo naprawdę widać efekty. Włosów mam więcej, są ładniejsze i nie tylko wyglądają na zdrowe, ale właśnie takie są :)

Dobry skład

Szampon ma dobry skład, co w przypadku moich włosów było istotne. Od kiedy pamiętam mam cienkie włosy i chciałam to zmienić. Zaczęłam używać w lutym szamponu i zauważyłam
po 1 że znikną łupież z mojej głowy
2 włosy są gęstsze
3 wcześniej często swędziała mnie głowa, a teraz tego problemu nie zauważam

Więcej włosów

Cena szamponu to 139 złotych jak dla mnie warto w niego zainwestować i cieszyć się gęstszymi i dobrze odżywionymi włosami. Produkt stworzony jest na bazie 17 naturalnych składników aktywnych oraz peptydu to one sprawiają , że cebulki włosów są pobudzone do wzrostu. Przez 3 miesięczną i regularną kurację zauważyłam duże zmiany na swojej głowie, jest więcej włosów, są mocniejsze i zdecydowanie mniej zostaje ich na szczotce.

Mega efekt

Jak bym miała do czegoś porównać efekty stosowania tego szamponu to bym powiedziała, że to push up na głowie. Miałam oklapnięte i liche pasma, a teraz objętość kucyka jest spokojnie 2 razy taka. Chyba stary szampon z silikonami i sls mi nie służył, a ten ma prosty organiczny skład.

lepsza kondycja włosów

Od kiedy pamiętam moje włosy były suche, cienkie i łamliwe. Jak zaczęłam świadomie je pielęgnować tym szamponem zaczęły gęstnieć i być bardziej odżywione, a to wszystko przez dobry skład kosmetyku. Już nie szukam innego szamponu, ten ze mną pozostanie na długo.

działa

Moje włosy są mocniejsze, mniej łamliwe i dobrze odżywione. W końcu przestały wypadać, od kiedy go używam zauważyłam różnice, Teraz mogę związać włosy w koński ogon i wcale nie jest on cienki.