KWC LogobyWIZAŻ logo
Szampony do włosów

Hair Cure Ultimate Nourishment ShampooSzampo do włosów

4,4 na 517 opinii

22 lipca 2022 o 9:27
    Naprawdę działa!
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Moje włosy: półdługie, farbowane, delikatne, cienkie, przetłuszczające się u nasady, suche na końcach, wkraczające w okres menopauzy, więc przerzedzające się. Po szampon sięgnęłam, kiedy zauważyłam, że na szczotce i w wannie zostaje więcej włosów, niż powinno. Przetestowałam wiele różnych szamponów hamujących wypadanie włosów, z różnym skutkiem, ale mogę stwierdzić jedno, że Hair Cure Ultimate naprawdę działa! Zanim go kupiłam zapoznałam się z opiniami i składem, to wszystko robi wrażenie! Produkt cechuje najwyższa jakość składników, potwierdzona certyfikatami 10 FREE oraz EWG GREEN GRADE 2 – gwarantującymi czysty skład bez parabenów, silikonów oraz innych składników szkodliwych. Szampon zawiera 17 aktywnych nanocząsteczek, w tym prozdrowotny peptyd biomimetyczny. Włosy przestały wypadać, pojawiło się sporo baby hair, po umyciu włosy są domyte, nie puszą się, szampon nie wysusza też suchych końcówek. Produkt jest wydajny (przy codziennym stosowaniu i myciu dwa razy -opakowanie wystarczyło na ok. 2 miesiące) , przyjemnie pachnie, dobrze się pieni. Jedynie dozowanie mogłoby być z pompką, gdyż trzeba uważać przy nakładaniu, żeby za dużo się nie wylało. Szampon nie jest bardzo gęsty, raczej konsystencja półpłynna. Urzekła mnie jeszcze obietnica producenta, że szamponu można używać cały rok, przy czym jego odstawienie nie skutkuje efektem jo-jo i nie osłabia włosów, ale o tym będę mogła się przekonać za jakiś czas ;) Na tę chwilę nie znam lepszego szamponu, na tego typu problemy.
    Zalety:
    • Zapobiega wypadaniu włosów
    • Przyjemnie pachnie
    • Nie wysusza końcówek
    Wady:
    • Opakowanie powinno być z pompką ze względu na rzadką konsystencję.
    Drogeria Super-Pharm
    21 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 20 października 2021 o 21:31
    Świetne działanie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Szampon ma świetny naturalny skład. Dzięki niemu włosów mam więcej, bo przestały mi wypadać a dodatkowo rosną nowe. Szampon też przeciwdziała przetłuszczaniu, co mi również bardzo pasuje. Opakowanie może nie jest duże ale za to bardzo wydajne i starcza na długo. Polecam ten produkty!
    Zalety:
    • wydajność
    • świetne działanie
    Inna drogeria
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 3 lipca 2024 o 13:29
    Doskonały szampon
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Naprawdę świetny produkt. Po kilku miesiącach stosowania zahamował wypadanie moich włosów i zdecydowanie poprawił ich kondycję. Moje włosy są teraz znacznie mocniejsze i lśniące. Zdecydowanie polecam,
    Inna drogeria
  • 28 czerwca 2024 o 13:26
    Rewelacja
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    produkt mnie pozytywnie zaskoczył , skończyłem własnie moją pierwszą kuracje , moje włosy przestały wypadać , już po pierwszych tygodniach były efekty , produkt godny polecenia
    Drogeria Rossmann
  • 27 czerwca 2024 o 12:01
    Rewelacja
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Na początku byłem sceptyczny, ale po systematycznym używaniu mogę potwierdzić, że jest to rewelacyjny produkt. Po kilku tygodniach stosowania zahamował wypadanie włosów. Do tego włosy wyglądają na bujniejsze niż przed używaniem hair cure. Ten specyfik zdecydowanie poprawia kondycję włosów wymagających ratunku. Polecam z czystym sumieniem każdemu kto potrzebuje sprawdzonego szamponu hamującego wypadanie włosów.
    Zalety:
    • Konsystencja, zapach i wydajność.
    Wady:
    • To, że Hair Cure nie rośnie na drzewach
    Drogeria internetowa

Produkty podobne