Hair Cure, Ultimate Nourishment Shampoo (Szampo do włosów)

Hair Cure, Ultimate Nourishment Shampoo (Szampo do włosów)

Ultimate Nourishment Shampoo to skoncentrowany szampon przeciw wypadaniu włosów, delikatnie oczyszczający skórę głowy i silnie odżywiający cebulki, które są w niej osadzone. Stanowi wszechstronny produkt do codziennej pielęgnacji, której efektem są zdrowe i silnie odżywione włosy.

wzmacniające, przeciwłupieżowe, oczyszczające, zapobiegające wypadaniu
zapachowa, bez alkoholu, bez silikonów
w tubie
100 – 250ml
Skóra głowy
problemowa, normalna
do włosów z łupieżem, do włosów wypadających

Kupiony w: U konsultantki

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 2
  • Opakowanie: 3

Nie działa!!!

Od jakiegoś czasu strasznie wypadaja mi włosy.Na jakimś forum natknęłam się na te produkty,znalazłam również filmik na którym reklamowała je "Pani Gadżet".Pomimo wysokiej ceny skusiłam się zakupiłam 3 szampony i serum.Zaplacilam majątek.Efekt po zużyciu w ciągu pół roku wszystkiego -zerowy.
Wlosy nie przestały wypadać a nawet wypadanie się pogorszyło.Produkty nie poprawiły stanu moich włosów a wręcz po umyciu były splątane i bez odżywki nie rozczesłlabym ich.Szkoda pieniędzy.
Przereklamowany produkt.

Kupiony w: U konsultantki

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 3
  • Opakowanie: 3

Beznadziejny

Ten szampon nie robi nic, co miał robić poza myciem włosów. Nadal się przetłuszczają, skóra głowy swędzi, nowe włosy nie rosną. Mój mąż po 2 tygodniach stosowania dostał od niego łupież. Za taką cenę mycie włosów...tragedia. Dodam, że stosuję regularnie od października, kończę 3 opakowanie. I właśnie może jedynie wydajność tego produktu jest w miarę w porządku. Na stronie marki, dodana przeze mnie moja ocena od marca nie została opublikowana. Szczerze nie polecam, bo szkoda pieniędzy.

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 3
  • Opakowanie: 2

bez szału

interesowało mnie, jak szampon działa w stosowaniu samodzielnym (bez serum) zostawiony na skórze głowy i włosach przez ok 2 minuty co mycie, wyniki są mniej więcej takie:

+minimalnie mniej łupieżu
+wydajny (dla mnie trzeba było go wręcz rozrzedzić odrobiną wody)
+przyjemny ziołowy zapach

+/-sypkie i odżywione włosy, ale można osiągnąć lepszy efekt szamponami za 1/3 tej ceny

- brak zmiany w ilości wypadających włosów
- cena

rozumiem, że to ma być produkt wspomagający kurację, ale coś co samodzielnie działa tak słabo (nawet w porównaniu do dużo tańszych szamponów) nie powinno aż tyle kosztować.

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

• Opakowanie: 4

Naprawdę działa!

Moje włosy: półdługie, farbowane, delikatne, cienkie, przetłuszczające się u nasady, suche na końcach, wkraczające w okres menopauzy, więc przerzedzające się.
Po szampon sięgnęłam, kiedy zauważyłam, że na szczotce i w wannie zostaje więcej włosów, niż powinno.
Przetestowałam wiele różnych szamponów hamujących wypadanie włosów, z różnym skutkiem, ale mogę stwierdzić jedno, że Hair Cure Ultimate naprawdę działa!
Zanim go kupiłam zapoznałam się z opiniami i składem, to wszystko robi wrażenie!
Produkt cechuje najwyższa jakość składników, potwierdzona certyfikatami 10 FREE oraz EWG GREEN GRADE 2 – gwarantującymi czysty skład bez parabenów, silikonów oraz innych składników szkodliwych.
Szampon zawiera 17 aktywnych nanocząsteczek, w tym prozdrowotny peptyd biomimetyczny.
Włosy przestały wypadać, pojawiło się sporo baby hair, po umyciu włosy są domyte, nie puszą się, szampon nie wysusza też suchych końcówek.
Produkt jest wydajny (przy codziennym stosowaniu i myciu dwa razy -opakowanie wystarczyło na ok. 2 miesiące) , przyjemnie pachnie, dobrze się pieni.
Jedynie dozowanie mogłoby być z pompką, gdyż trzeba uważać przy nakładaniu, żeby za dużo się nie wylało. Szampon nie jest bardzo gęsty, raczej konsystencja półpłynna.
Urzekła mnie jeszcze obietnica producenta, że szamponu można używać cały rok, przy czym jego odstawienie nie skutkuje efektem jo-jo i nie osłabia włosów, ale o tym będę mogła się przekonać za jakiś czas ;)
Na tę chwilę nie znam lepszego szamponu, na tego typu problemy.

Brak łupieżu

Szampon ma działanie oczyszczające , działa łagodząco na skórę głowy a nie każdy wie że ją też trzeba pielęgnować. Przez stosowanie pozbyłam się łupieżu co bardzo mnie cieszy, bo wcześniej nie mogłam nosić ciemnych ubrań.
Szampon dobrze się nakłada na włosy, zapach ma neutralny.

Wizażanki najczęściej polecają:

Dobry

Kosmetyk wart uwagi i każdych pieniędzy. Za jego pomocą pozbyłem się kompleksu jakim były wypadające włosy.
Pachnie ok, wystarcza na długo, ma wygodne opakowanie.

lepsza kondycja włosów

Od kiedy pamiętam moje włosy były suche, cienkie i łamliwe. Jak zaczęłam świadomie je pielęgnować tym szamponem zaczęły gęstnieć i być bardziej odżywione, a to wszystko przez dobry skład kosmetyku. Już nie szukam innego szamponu, ten ze mną pozostanie na długo.

Najlepszy szampon!

W moim odczuciu szampon jest dobry. Pieni się bez problemu, dokładnie oczyszcza ale też nie podrażnia skóry głowy. W końcu po umyciu włosów nie mam czerwonych plam na skórze głowy, a włosy są uniesione od nasady.

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

Świetnie oczyszcza skórę głowy

Szampon ma silne działanie oczyszczające, zatrzymuje wypadanie i stymuluje odrastanie nowych włosów. Zauważyłam, że dzięki niemu skórę mam niej podrażnioną a włosy nie przetłuszczają mi się już tak bardzo jak wcześniej. Efekty można zauważyć już po niecałym miesiącu użytkowania, co jest ogromnym plusem.

Dobry skład

Szampon jest wydajny więc wystarczy niewielka jego ilość, żeby dokładnie móc umyć skórę głowy i włosy. Jest delikatny, więc nie podrażnia. Ogólnie kosmetyk z dobrym składem.

Jest świetny

Szampon jest na serio dobry, mówię to z ręką na sercu. Nie wysusza skóry głowy, podrażnień po nim też nie mam, a to już duży plus jak dla mnie. Szampon jest wydajny i ma przyjemny delikatny zapach.

Włosy są wzmocnione

Szampon jest oczyszczający. Ma w składzie naturalne składniki, które pozytywnie wpływają na włosy, bo zapobiegają ich wypadaniu. Mam wrażenie, że włosy teraz są wzmocnione i grubsze. Zakup okazał się być trafiony.