Mixa, Krem do rąk `Intensywne odżywienie`

Mixa, Krem do rąk `Intensywne odżywienie`

Zawiera skuteczne składniki, aby dogłębnie odżywić skórę , długotrwale ją nawilżać i zmiękczać. To idealny produkt do suchej i bardzo suchej skóry dłoni. Dzięki bogatej i odżywczej formule skóra jest otulona i zabezpieczona. Staje się miękka i delikatna. Oryginalna receptura - formuła niezmieniona od 1962 roku.

Skóra
sucha
nawilżające, wygładzające
Struktura
bogate
100 – 250ml
kremy do rąk
krem

Jeden z najlepszych kremów do rąk jakie miałam okazję używać

Krem do rąk Mixa kupiłam w drogerii w promocji 2+2 gratis. Zdecydowałam się na tą wersję, ponieważ chciałam zobaczyć czy jest równie dobra jak ta lipidowa. Kremy do rąk bardzo lubię, zawsze mam jakiś pod ręką i nie wyobrażam sobie nie posmarować dłoni po ich umyciu, jako że mam problem z suchą skórą. Dodam, że dbanie o dłonie jest dla mnie bardzo ważne tak jak i paznokcie więc krem w moim przypadku musi być skuteczny.

#OPAKOWANIE
Krem zapakowany jest w tubkę o pojemności 100 ml. Jest na zatrzask co dla mnie jest bardzo wygodne. Jest to higieniczna forma opakowania bo nie wkłada się dłoni do środka jak na przykład w słoiczkach. Szata graficzna jest w typowym stylu dla marki, prosta, biała, z czerwono pomarańczowymi wstawkami, dla mnie całość prezentuje się dobrze, jest minimalistycznie, ale i elegancko.

#KONSYSTENCJA
Krem ma bogatą, kremową konsystencję w leciutko różowym kolorze. Jest ona na tyle bogata, że wystarczy niewielka ilość by porządnie wysmarować dłonie. Mimo, że jest to treściwa konsystencja to krem wchłania się szybko, nie oblepia, nie zostawia tłustej, nieprzyjemnej warstwy. Ręce się nie lepią co jest dla mnie dużym plusem.

#ZAPACH
Jest delikatny, bardzo ładny, dłonie pachną nim aż do kolejnego mycia. Nie jest sztuczny, chemiczny, drażniący. Dla mnie super, tak samo jak wersja lipidowa. Tego typu zapachy kremów do rąk chyba najbardziej do mnie przemawiają bo są subtelne i dzięki temu nie ma ryzyka bólu głowy.

#DZIAŁANIE
Krem jest bardzo dobry, po ponad miesiącu używania stwierdzam, że jest jednym z najlepszych jakie miałam (ale wersja lipidów wygrywa). Świetnie nawilża skórę, jest ona bardzo miękka, miła w dotyku, już po kilku dniach widać poprawę jej kondycji, staje się bardziej elastyczna, znikają przesuszenia, szorstkość. Po miesiącu widać, że jest odpowiednio nawodniona. Dodatkowo pielęgnuje paznokcie co jest dla mnie ważne. Widać, że dłonie są bardziej ożywione, zadbane. Dla mnie to bardzo dobry krem, który święta ie spełnia swoje zadanie. Super, że ma w składzie alantoinę, glicerynę, jest testowany pod kontrolą medyczną bo zwracam na to uwagę przy doborze kosmetyków. Jest to drugi bardzo udany krem do rąk Mixy jaki miałam okazję używać. Jednak gdybym miała wybrać, który jest lepszy to chyba jednak ciut bardziej jestem za wersją lipidów, ale ta zajmuje silne 2 miejsce.

#NIEPORZĄDNE
Mnie kosmetyk nie podrażnia, nie uczula, nie powoduje jakiś reakcji alergicznych, pieczenia, zaczerwienienia, nie powoduje krostek, nie wysusza po zaprzestaniu używania. U mnie nic złego się nie działo, a mam suchą skórę dłoni.

#WYDAJNOŚĆ
Ja używam często kremu, zawsze po myciu i w ciągu dnia też się zdarza. U mnie po nieco ponad miesiącu jest może jeszcze z 1/4 tubki, ale też często go używam.

#CENA
Kupiłam w promocji 2+2 więc cena wyszła całkiem niezła bo regularna jest średnio niska i wtedy staram się kupować tańszy krem, który też jest świetny, ale jednak kilka razy mniej kosztuje. Warto polować na promocje bo jest dobry.

Miałam, zużyłam i bardzo lubiłam :)

Krem fajnie nawilża, dobrze się wchłania i pięknie pachnie. Używałam zimą, kiedy te dłonie były jeszcze bardziej przesuszone i dawał radę. Chętnie do niego wrócę, choć dalej szukam idealnego zamiennika czerwonego kremu z evree :)

Świetny na każdą porę roku

Dla mnie zdecydowanie na plus. Jest przeznaczony do skóry suchej i bardzo suchej, ale jak wiadomo nada się do każdej. Intensywnie nawilża nawet bardzo suche ręce bez potrzeby dokładania kremu po 30 minutach, jak to miałam przy niektórych. Nie pozostawia tłustego filmu na dłoniach i bardzo szybko się wchłania co jest dużym plusem. Świetnie pachnie - moim zdaniem róża, ale nie chcę zrazić osób, które takiego zapachu nie lubią. Fajnie od razu nawilża skórki i paznokcie, po kilku miesiącach widzę, że są w zdecydowanie lepszej kondycji.

Szybko się wchłania

Moje dłonie często są przesuszone, taka praca..
Jego zaletą jest niezbyt tłusta formuła kremu, która pozwala błyskawicznie się wchłanąć, pozostawiając na dłoniach nawilżenie i gładkość. Ma przystępną cenę i przyjemny zapach. Natomiast cudów nie działa i najlepiej wybrać coś z mocznikiem w składzie.

Mocno nawilżający

Ten krem już od kilku lat regularnie zakupuję na zimę, gdyż w mojej ocenie jest niezastąpiony.
Po pierwsze, mam bardzo wrażliwą i suchą skórę, dlatego nie jestem w stanie wykonywać codziennych obowiązków domowych, takich jak sprzątanie, zmywanie bez rękawiczek bo zaraz pojawiają mi się podrażnienia. W takich sytuacjach ratunkiem są dla mnie kremy do rąk Mixa, które bardzo mocno nawilżają i dodatkowo łagodzą takie drobne codzienne problemy skórne.
Ten krem jest wyjątkowo mocno nawilżający, chociaż nie jest specjalnie ciężki w konsystencji, ma delikatnie różowawy odcień.
Bardzo mocno i długotrwale nawilża skórę dłoni. W szczególności nie muszę go używać po każdym myciu rąk (gdy robię to w krótkich odstępach czasu) gdyż poprzednio zaaplikowana warstwa wsiąka na tyle głęboko, że skóra po kontakcie z wodą nadal pozostaje nawilżona.
Jest idealny na zimę i dla osób z problemem bardzo suchej skóry. Potrafi dosyć szybko i ładnie ukoić wszelkie spękania na dłoniach i regenerować naskórek.
Dłonie pozostają miękkie i gładkie. Chwilę zajmuje zanim się dobrze wchłonie, ale to kwestia mocno nawilżającego składu, więc nie jest to przynajmniej w moim odczuci jakiś problem.
Jest bardzo wydajny, jedno opakowanie przy intensywnym używaniu wystarczy na ponad pół roku.
Godny uwagi, zwłaszcza w przypadku alergików i wrażliwców.

Bardzo dobry

Jesienią i zimą mam problem z wysuszoną skórą na dłoniach, piecze jest popękana i wymaga regeneracji . Krem do rąk Mixa przynosi ulgę moim dłoniom, niczym kompres w błyskawicznym tempie regeneruje moją skórę sprawia , że jest nawilżona, odżywiona i odbudowana. Naprawdę mocno wygładza i odżywia wysuszoną skórę , błyskawicznie się wchłania , a dłonie przez długi czas są nawilżone i miękkie w dotyku. Jeden z lepszych kremów jakie miałam do rąk. Działa cuda !!! Cena adekwatna do jakości , jest bardzo wydajny .

♥️Chyba jednej z najlepszych jakie stosowałam do tej pory

Jestem zachwycona tym kremem. Serio.
Nie spotkałam się do tej pory z taką reakcja skóry moich dłoni. Krem jest bardzo wydajny i jego niewielka ilość wystarczy na całe dłonie i nadgarstki. Z początku miałam wrażenie, że zostawi taka warstwę ale nie tłustą tylko taka zabezpieczająca dłonie, ale po 15 minutach wchłonął się całkowicie i pozostawił moje dłonie takie mięciutkie, gładkie i super nawilżone. I to nawilżenie trzymało się długo a nie, że po umyciu rąk skóra była w jeszcze gorszym stanie.
Cudownie.
Moje skórki wokół paznokci też zaczęły mniej się przesuszać i lepiej wyglądać a z tym krem do rąk nigdy sobie żaden nie radził tak na prawdę.

Stosuję to od jakiegoś czasu i na prawdę jestem zachwycona skóra o wyglądem moich dłoni.
Ma gęstwa konsystencję i dosyć intensywny zapach który się się ulatnia za szybko ale nie drażni mnie więc jest idealnie wszystko ♥️

Rewelacyjny krem.

Najlepszy!

Mixa Krem do rąk Intensywne odżywienie - przeznaczony do suchej i bardzo suchej skóry dłoni, bogata formuła, zawiera m.in. nawilżającą glicerynę i alantoinę.
Krem do rąk Mixa jest jednym z moich ulubionych, ponieważ intensywnie nawilża i odżywia skórę dłoni oraz przynosi natychmiastową ulgę. Lekka, ale bogata formuła i kremowa konsystencja sprawiają, że jest on idealny zarówno jako krem ochronny w ciągu dnia, jak i odżywczy krem na noc. Pozostawia na skórze delikatną barierę ochronną (ale nie tłustą), która szybko się wchłania, chroniąc skórę dłoni. Dzięki tym właściwością znakomicie sprawdza się zimą.
Tuba kremu jest dosyć duża, a krem łatwo rozprowadza się na skórze, przez co jest to bardzo wydajny produkt. Przyjemny zapach jest dodatkowym plusem.
W efekcie skóra jest nawilżona, odżywiona, zregenerowana, a także gładka i elastyczna, a głębokie działanie kremu sprawia, że efekty te są długotrwałe.

Najlepsze nawilżenie

Ze wszystkich kremów do rąk, które testowałam, a było ich sporo, ten zdecydowanie najlepiej ratuje suchą i popękaną skórę moich dłoni. Idealnie sprawdza się, gdy nakłada się go grubą warstwą na noc. Rano skóra dłoni jest miękka, gładka i gotowa na wszystko co przyniesie dzień. Krem szybko się wchłania i przy użyciu niezbyt dużej jego ilości nie zostawia tłustej warstwy, dzięki czemu sprawdza się też do stosowania w ciągu dnia. Przy okazji bardzo ładnie pachnie i jest wydajny. To must have każdej zimy!

Super !

Idealny krem, który szybko się wchłania ! Odżywia i nawilża suche ręce. Po zastosowaniu ręce są gładkie. Ma ładny i przyjemny zapach. Opakowanie jest małe więc można krem zabrać ze sobą do torebki. Cena kremu nie jest wysoka, więc naprawdę warto go zakupić !

Idealny dla suchych dłoni

Uwielbiam produkty z mixy a ten krem jest naprawdę świetny ,idealnie odżywia suche ręce i powoduje odmianę już po 3 użyciach gorąco polecam jest wart swojej ceny

Tego potrzebowała moja skóra

Zimą moja skóra rąk jest bardzo przesuszona. Bez kremu do rąk nie byłabym w stanie przeżyć tego okropnego okresu. Na szczęście mamy na rynku takie cuda, które pomagają mi w walce z suchą skórą.
Krem kupiłam na promocji za 12 zł. Mój poprzednik już się skończył, więc byłam skazana na zakup nowego. Z racji, że uwielbiam testować nowości sięgnęłam po produkt, którego wcześniej nie znałam. Zdecydowałam się na krem od Mixy i to była bardzo dobra decyzja.
Krem ma ładne opakowanie, które jest w formie tubki. Bardzo praktyczne rozwiązanie, bo nic się nie zmarnuje, a w razie problemu można ją rozciąć i wydobyć resztki. Pojemność to 100ml. Konsystencja kremu jest gęsta i dość treściwa. Czuć, że krem jest glicerynowy. Po wsmarowaniu go w skórę nie odczuwam żadnego nalotu, ani tłustej warstwy. Produkt błyskawicznie się wchłania. Skóra jest nawilżona, odżywiona, wygładzona, a do tego miękka w dotyku. Używam tego kremu nawet kilka razy dziennie, ze szczególnym naciskiem na wieczór, kiedy przed snem nakładam na dłonie grubą warstwę. Bardzo mi on odpowiada. Solidnie regeneruje moje problematyczne dłonie, które często są zaczerwienione, suche i szorstkie. Radzi sobie z tym problemem bezbłędnie.
Moje wszystkie oczekiwania związane z działaniem tego produktu zostały spełnione. Polecam ten krem zwłaszcza posiadaczkom suchej i szorstkiej skóry, bo krem potrafi intensywnie ją nawilżyć.