VIP Cosmetics, Infinity, Active Caffeine Shampoo (Aktywny szampon z kofeiną)

VIP Cosmetics, Infinity, Active Caffeine Shampoo (Aktywny szampon z kofeiną)

Zawarty w szamponie kompleks aktywnych składników: kofeina, proteiny drożdży, alantoina oraz witaminy B3, B5, B6, H pomaga skórze głowy utrzymać i ustabilizować jej funkcje ochronne. Zapobiega szybkiemu przetłuszczaniu się włosów, nadaje im jedwabisty połysk, wzmacnia ich strukturę, nawilża je. Codzienne mycie włosów szamponem natychmiast dostarcza cebulkom włosa aktywnych składników, stymuluje ich porost. Dzięki zawartości kofeiny zapobiega wypadaniu włosów uwarunkowanemu genetycznie.

Bardzo dobry !

Mam już kolejny ... na moje zniszczone włosy rewelacja.
Szampon po którym mogę rozczesać bez używania odżywek , i w końcu nie muszę codzienne myć głowy co zimą jest zbawienne.
Bardzo wydajny, żelowa konsystencja, dobrze rozprowadza się po głowie, to już drugi szampon na rynku po którym nie dostaje łupieżu.

Ciekawy szampon kofeinowy

Moje włosy są bardzo wymagające i tylko specjalistyczne kosmetyki potrafią im podołać. Moim sprzymierzeńcem ostatnio stał się Aktywny szampon z kofeiną od marki Vip Cosmetics.
Zawarty w szamponie kompleks aktywnych składników: kofeina, proteiny, drożdże, alantoina oraz witaminy: B3, B5, B6, H zapobiegają szybkiemu przetłuszczaniu się włosów nadając im jedwabisty połysk i nawilżenie.
Codzienne mycie włosów szamponem z kofeiną dostarcza zarówno włosom jak i skórze głowy całe mnóstwo kondycjonujących składników aktywnych. Kofeina zawarta w szamponie wzmacnia włosy i przywraca im naturalną witalność.
Ponadto szampon nie zawiera silikonów dzięki czemu włosy nie są zbytnio obciążone.

Ten szampon bardzo przypadł mi do gustu ponieważ po jego użyciu moje włosy są lekkie, puszyste i lśniące.
Szampon wygodnie się aplikuje z poręcznej tubki zawierającej 200 ml szamponu. Jest rownież bardzo wydajny i pięknie, świeżo pachnie.