Marion, Natura Silk, Jedwabna kuracja, Błyskawiczna odżywka intensywnie nawilżająca

Odżywka wzbogacona o hydrolat z bławatka działa przeciwłupieżowo i sprawia, że włosy są lekkie, świeże i delikatne. Ekstrakt z hibiskusa dzięki dużej zawartości witaminy C intensywnie nawilża i wygładza włosy, przywracając im połysk i miękkość.

Bardzo przyjemna

Odżywka spełnia moje oczekiwania, nie obciąża włosów (po niektórych odżywkach włosy wyglądały na przetłuszczone), ułatwia ich rozczesywanie, wygładza, jedynie zapach nie przypadł mi do gustu.

Przeciętna

Kupiłam z myślą że zastąpi mi chwilowo odżywkę Revlon equave. Niestety chyba miałam za duże oczekiwania. Natura silk w żaden sposób nie pomógł moim włosom w rozszczesywaniu, a na to głównie liczyłam. Nablyszczanie jest niezauważalne, włosy są czasem niemalże sklejone po użyciu. Niestety nie dla mnie, szkoda nawet tych 10 zł.

Bez szału

Odżywka z pewnością ma.zbyt wysoką ocenę na tym portalu. Moim włosom w niczym nie pomogła. Co prawda też nie pogorszyła ich stanu, ale moje oczekiwania były wyższe.

Ukochana

Kupiłam ją, ponieważ zachęciły mnie do tego opinie innych wizażanek. Do tej pory produkty tej marki raczej omijałam, ponieważ nie wierzyłam, że odżywka za kilka złotych może działać.
Jednak teraz naprawdę jestem w szoku. Odżywki używam na lekko wilgotne włosy, rozczesuję je i zostawiam same sobie do wyschnięcia. I efekt jest naprawdę świetny, ponieważ moje włosy są wygładzone, błyszczące oraz gładkie na końcach - nie rozdwajają się.

Super!

Odżywki w spray'u zwykle używam, gdy chcę szybko umyć włosy, więc myję szamponem i psikam odżywką. Ładnie pachnie.
Nie obciąża włosów, ułatwia rozczesywanie.
Zimą, gdy jej używałam mogłam zapomnieć o elektryzujących się włosach.

Niegdyś ulubiona :)

Używałam tej odżywki, zanim rozjaśniłam włosy. Wtedy nie były aż tak suche i nie wymagały aż tak intensywnej pielęgnacji, wystarczało im nawilżanie i ułatwianie rozczesywania bez obciążania i ta odżywka spełniała to w stu procentach.

PLUSY:
+Opakowanie, poręczna, wygodna, wąska butelka z atomizerem-sprayem, w estetycznej szacie graficznej (obecna bardziej mi się podoba, kolory są bardziej cukierkowe i wyraziste, niż w starej wersji). Spray rozpyla mgiełkę, znacznie lepszy jest w nowej wersji (stara potrafiła 'sikać' zamiast łagodnie rozpylać produkt).
+Dwufazowa konsystencja
+Przyjemny, słodki, kobiecy zapach, bardzo mi się podoba, uprzyjemnia użytkowanie.
+Niska cena, zwykle płaciłam między 7-10 zł/150 ml, a to niedrogo
+Produkt wydajny, stosowałam go w sporych ilościach na całą długość włosów i jedną butelkę miałam przez około 2 miesiące.
+Nie skleja włosów, mimo dwufazowej formuły.
+Nie obciąża skóry głowy.
+Dobrze nawilża, ale tylko mało wymagające włosy - jak wspomniałam na początku, kiedyś używałam jej regularnie, teraz kupiłam po długiej przerwie i niestety, jest za słaba, musiałam ponawiać aplikację w ciągu dnia, by włosy wyglądały ładnie.
+Niweluje puszenie, choć obecnie moje włosy wolą coś bardziej dyscyplinującego.
+Podkreśla skręt włosów-i wtedy, i teraz, za co plus.
+Nie wysusza włosów.
+Regularnie stosowania sprawiała, że włosy były miękkie, błyszczące, skręt był zdefiniowany, włosy były sypkie i sprężyste, po prostu zadbane.
Dziś jest dla mnie zdecydowanie za słaba, ale ja mam NAPRAWDĘ wymagające włosy, podejrzewam, że przy mniej problematycznych sprawdzi się doskonale, zwłaszcza, że nadaje się do codziennego stosowania, ponieważ nie obciąża fryzury.

Raczej już nie kupię, zwłaszcza, że potrzebom moich włosów znacznie bardziej odpowiada odżywka w sprayu Dove, lubią też Loveę albo Babarię aloesową, ta niestety przestała im wystarczać.
Niemniej jednak, jest to dobry produkt, spełnia obietnice producenta i stosowany regularnie, poprawia wygląd włosów.

Jeden z moich ulubionych :)

Polecam na zniszczone włosy. Bardzo wydajne, bo wystarczy kropelka a włosy już po kilku razach są zdrowsze.Po użyciu włosy stają się lekkie, miękkie, przyjemne w dotyku i w dodatku pięknie pachną.

Super nawilżenie

Stosuję mgiełkę od kilku miesięcy, spośród wszystkich rodzai, ta najbardziej mi pasuje. Świetna pomoc przy rozczesywaniu włosów. Stosuję ją zwykle przed prostowaniem, dzięki czemu moje końcówki nie są nadmiernie przesuszone. Jedyny minus- przy codziennym użyciu niestety mam odczucie lepkości na włosach.

Jestem na TAK!

Fajny, godny polecenia produkt. Kupiłam go z myślą o szybszym rozczesywaniu włosów, ponieważ mam po kąpieli z tym problem i się nie zawiodłam. Włosy się nie elektryzowały, nie przetłuszczały ani nie były oklapnięte. Wystarczyła chwila, żeby produkt zaczął działać i włosy szybko się rozczesały bez większych problemów.

Lubię :)

Kupiłam przez przypadek w kiosku.
PLUSY:
tani - 8 zł,
wydajny - 4 miesiące stosowania co drugi dzień,
przyjemny zapach,
wygodne opakowanie,
włosy lepiej się układały, nie puszyły, błyszczące
zniknął problem z rozczesywaniem,

MINUSY:
nie wiem gdzie go kupić, bo w tym kiosku już go nie ma ;(

Spełnia obietnice.

Kiedyś bardzo zraziłam się do marki Marion, przez ich płyn micelarny po którym dostałam mega podrażnienia skóry wokół oczu. Przez pare lat nawet nie zwracałam uwagi na ich produkty. Dopiero gdy raz przez pomyłkę kupiłam chusteczki samoopalające tej marki troche odbudowałam wiare w ich produkty ponieważ bardzo byłam zadowolona z ich efektu.
Teraz mam wręcz manie na testowanie ich produktów do włosów. Kupiłam już kilka m. in eliksir prostujący ,olejek nawilżający i zabieg laminowania . Ze wszystkich produktów jestem bardzo zadowolona.
Teraz nadszedł czas na tą odżywkę. Używam jej już prawie 2 tygodnie i czuje, że ta odżywka to prawdziwy hit wśród odżywek w sprayu. Myśle, że nawet bije na głowe odżywkę z L'oreala Magiczna Moc Olejków.

Plusy:

- nawilża
- ślicznie pachnie
- ułatwia rozczesywanie
- przeciw działa elektryzowaniu włosów ( a mam z tym ogromny problem)
- nie obciąża włosów
- wydajna
- niska cena
- dostępność

Minusy:

- brak

Polubiłam tą odżywkę bardzo. Używam ją po myciu oraz w ciągu dnia i moje włosy w końcu nie wyglądają jak by mnie uderzył piorun. Na plus jest to, że w ogóle nie obciąża włosów nawet gdy ją zaaplikuje zbyt chojnie. W końcu znalazłam odżywkę, która spełnia obietnice producenta w 100%. Polecam.

Lubię tę odżywkę!

Od dobrych kilku lat jestem wielką fanką odżywek w sprayu firmy Marion. Lubię je za lekkość i świetną cenę w stosunku do jakości.
Od jakiegoś czasu Marion zmienił opakowanie odżywek – butelka jest (wydaje mi się ) smuklejsza, a na wierzchu znajduje się tylko plastikowy korek zasłaniający tylko dyfuzor, a nie „całą zakrętkę”. Niestety wyrzuciłam swoje opakowanie (mogłam zrobić zdjęcie), a na Internecie nie mogę znaleźć nowego opakowania.
Mam długie, falowane, ciężkie i gęste włosy.

Plusy:
*odżywka jest lekka, nie obciąża mich włosów
*ułatwia rozczesywanie włosów
*wygładza włosy i sprawia, że są miękkie
*szybka aplikacja, nie wymaga zmywania z włosów
*opakowanie na plus w porównaniu do poprzedniego (jest bardziej poręczne)
*cena

Minusy:
*dostępność – w moim małym miasteczku nie widziałam ich stacjonarnie. Ja zaopatruję się i robię duże zapasy na Internecie.
*nie zauważyłam, żeby wpłynęła na moje włosy w dłuższej perspektywie.

Zapach – jest, ale dla mnie neutralny. Ani na plus ani na minus. Wydajność – jak kto używa :)

Zawsze robię zapas tych odżywek jeśli mam możliwość i robić będę nadal.
Polecam wszystkim!