Kiehl`s, Calendula, Herbal Extract Toner Alcohol-Free (Bezalkoholowy tonik do twarzy z nagietkiem)

Zobacz oferty

douglas.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.01/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Tonik marki Kiehl's zawierający ekstrakty roślinne oczyszcza i łagodzi skórę zarówno normalną jak i tłustą. Tonik jest bez alkoholowy.

oczyszczające, łagodzące
bez alkoholu
w butelce
płyn
>100ml

Wykorzystała: kilka próbek

Nie robi nic

Co prawda miałam tylko próbkę, ale na pewno nie kupię pełnowymiarowego opakowania. O ile krem pod oczy, czy olejek do oczyszczania to sztos, to ten tonik jest do niczego. Gdyby kosztował 10zł, możnaby go po prostu używać, za taką cenę, moim zdaniem zupełnie nie warto-z nim, czy bez niego kremy działają tak samo.

Mam mieszane uczucia.

Tonik kupiłam z ciekawości na podstawie zagranicznych opinii tego produktu, wraz z innymi produktami tej marki. Najdroższy tonik jaki testowałam i zupełnie nie wart takiej ceny. Mimo iż wymienilam końcówkę na atomizer, produkt okazał się zupełnie nie wydajny. Buteleczka 250ml starcza na 2-3 miesiące.
Producent nie informuje o pH produktu i nie mam pewności czy w ogóle czuć jaką jakkolwiek tonizację skóry.
Tonik daje uczucie delikatnego ukojenia twarzy oraz lekko niweluje efekt ściągnięcia np. po oczyszczaniu.
Ogólnie nie polecam i nie kupię ponownie.

Dramat.

Recenzowany produkt kupiłam razem z dwoma innymi produktami marki, pod koniec ubiegłego roku. Na ich tle bardzo się wyróżnił, ale w sposób negatywny.

Mam cerę tłustą, lekko wrażliwą. Moja pielęgnacja opiera się przede wszystkim na nawilżaniu. Dwa razy w tygodniu robię peeling i raz w tygodniu używam maski oczyszczającej. Od toniku oczekuję odświeżenia i ukojenia skóry po umyciu buzi. Oczywiście tuż po nim leci dalsza pielęgnacja, ale wiadomo: tonik jednak ma dawać wrażenie odprężenia skóry. Nie oczekuję od niego gruszek na wierzbie, ale jeśli nie robi kompletnie nic to oznacza, że coś jest po prostu nie w porządku.

Produkt jest zamknięty w butelce, na której dnie pływają płatki nagietka. Ma roślinno-ziołowy zapach. Skład jest w porządku i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że tonik nie robi NIC. Po mojej cerze spływa jak po kaczce, jakby go na niej w ogóle nie było. Jest też dość suchawy w konsystencji, co jak na tonik jest paradoksem. Na początku używałam go w standardowy sposób, wylewałam na wacik i przecierałam buzię. Później spróbowałam inaczej, przelałam nieco do butelki z atomizerem i spryskiwałam nim twarz. Ta metoda również nie przyniosła rezultatu. Dodatkowo po jego użyciu moja cera była lekko zaczerwieniona i ściągnięta.
Pozostałe produkty marki okazały się świetne, a skoro Kiehl's oferuje możliwość reklamacji, po dwóch tygodniach walki z tonikiem zwróciłam go w salonie.
Pani była zaskoczona, kiedy usłyszała jak oceniam ten produkt, ale nie protestowała.

Podsumowując, jest to jeden z największych bubli kosmetycznych, z którymi przyszło mi się zmierzyć. Potęguje to fakt, że 125 ml toniku kosztuje 160 zł (!). Nie dorasta do pięt tonikowi z Ziaji, który ostatnio zużyłam, a ten kosztuje ok. 9 zł.

Drogie nic

Tonik zostawia lepką warstwę na twarzy.... i tyle.
Skóra jak była ściągnięta po oczyszczaniu, tak po użyciu nadal jest ściągnięta. Nawet w działaniu doraźnym tonik się po prostu nie sprawdza.
Jeśli chodzi o działanie długoterminowe, to... kompletnie żadnej różnicy. Problemy skórne ani drgnęły, jej stan się nie pogorszył, ani nie polepszył. Jakbym w ogóle nie używała tego produktu. A kosztuje majątek.

Nie robi nic :(

Niestety pieronsko drogi tonik, ktory nie robi nic na mojej skorze!
A przepraszam klei sie brrrr, nie wchlania sie, nie widze zadnej przyjemnosci w stosowaniu go i zero efektu na mojej cerze mieszanej.
Stosowalam kilka miniatur-ciagle dajac mu szanse ( w sumie wyprobowalam prawie 1 pelne opakowanie!). Za kazdym razem jak do niego wracalam bylam rozczarowana.
Hydrolat oczarowy dziala 100 razy lepiej a kosztuje 8 razy mniej!
Nie polecam

Czysta doskonałość

Tonik kupiłam po zużyciu próbki którą dostałam przy zakupie kremu Ultra facial. Różnicę w wyglądzie skóry zobaczyłam już po 2- óch (!!!) dniach używania. Nigdy nie miałam większych problemów z cerą więc nie wiem jak tonik poradzi sobie z bardzo problematyczną skórą u mnie efekt jest oszałamiający. Nie mam ani jednego małego nieprzyjaciele, do tego skóra jest delikatna i nabrała zdrowego blasku.

Szczerze mogę powiedzieć że gdybym miał wybrać tylko jeden kosmetyk do pielęgnacji który mogłabym zatrzymać to wybrałabym ten tonik.

Fantastyczny. Kupię kolejne opakowanie i kolejne i kolejne.

Używam tego produktu od: Od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego (200 ml)