Nacomi, Moroccan Argan Cream with Grape Seed Oil (Arganowy krem pod oczy z olejem z pestek winogron)

Skutecznie nawilża oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek. Krem wygładza, odżywia i regeneruje skórę. Olej arganowy jest najdroższym olejem na świecie. Pozyskiwany jest tylko w jednym miejscu na świecie - Maroku. Zwany jest Eliksirem Młodości, płynnym złotem Maroka. Jest podstawowym i najważniejszym składnikiem tego kremu. Działa przeciwzmarszczkowo i ujędrniająco na skórę. Spłyca delikatne pierwsze zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych.

Udany produkt

Gdy skończył mi się mój krem pod oczy, zdecydowałam się na ten, skuszona pozytywnymi recenzjami i dostępnością w serwisie, w którym go nabyłam.
Krem ma gęstą konsystencję, ale bardzo łatwo rozprowadza się i wklepuje w skórę. Jest umieszczony w małym, szklanym słoiczku, co jest jego wielkim atutem- z przyjemnością zostawię sobie ten słoiczek na inne rzeczy :)
Krem zdecydowanie sprawdził się na mojej skórze pod oczami. Intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje skórę wokół oczu. Nie powoduje podrażnień ani nie szczypie w tej jakże delikatnej strefie. Nie wypowiem się w kwestii spłycania zmarszczek, ponieważ jest to długotrwałe działanie do oceny, natomiast dzięki mocnemu nawilżaniu skóry zdecydowanie ma szansę pomagać z profilaktyce przeciwzmarszczkowej.

Bardzo fajny

Kremik ten jest według mnie najlepszym kremem pod oczy z tej półki cenowej.
Moja skóra pod oczami nie potrzebuje mocnego nawilżenia, ale przetestowałam go również na cerach dojrzałych i przesuszonych. Niewielka ilość regenerowała i nawilżała obszar pod okiem.
Mimo bogatej konsystencji kremik dość szybko się wchłania.
Skóra po jego zastosowaniu wygląda na zdrową i odżywioną.
Aplikacja korektora na niego to czysta przyjemność- produkt w mniejszym stopniu wchodzi w zmarszczki i ładnie się rozprowadza.
Nadaje się więc pod makijaż. Ja stosuję go również na noc, by już na przyszłość zadbać o ten obszar.
Krem nie niweluje zmarszczek na dłuższą metę.
U mnie oraz u moich klientek nie wystąpiła żadna reakcja alergiczna, pieczenie, swędzenie czy łzawienie oczu.
Lubię nanieść go na nos, gdy czuję, że jest mocno przesuszony. Kremik od razu go regeneruje i nawilża.
Makijaż dobrze się na nim utrzymuje, nie waży się.
Osobiście wolę,gdy krem jest w takim słoiczku, widać ile go pozostało. Podczas wykonywania pielęgnacji na klientkach zawsze mam zdezynfekowane dłonie. Ewentualnie można go nakładać patyczkiem higienicznym.
Kolejną jego zaletą jest to, że możemy go łatwo dostać w hebe- często bywa tam na promocji.

ładnie nawilża

krem jest ze mną w codziennej pielęgnacji. lubię go nakladać szczególnie na noc grubszą warstwę. czuje ukojenie pod oczami, nawilżenie :) spełnia swoją rolę. na dzień czasami wydaję mi się być za "ciężki i lepki" ale póki co nie znalazłam godnego zastępcy

Co to ma być?

Dawno żaden krem mnie tak nie uczulił. Dawno nie miałam takich spuchniętych oczu po minucie od nałożenia kremu pod oczy ... Hipoalergiczny ?? Kto go badał przepraszam?

Bardzo dobry!

Zawsze miałam problem z zakupem kremu pod oczy. Kremy, które posiadałam wcześniej były stosowane przeze mnie bardzo niesystematycznie, gdyż nie podobało mi się ich działanie lub konsystencja. Po zakupie tego kremu mogę powiedzieć, że trafiłam dobrze. Według mnie krem jest wydajny, ma super konsystencję, świetnie nawilża i co najważniejsze nie podrażnia.
Warty wypróbowania!

no no no... warto na niego zwrócić uwagę

W nieustających poszukiwaniach dobrego kremu na okolice pod oczami natknęłam się na nacomi. Firma słynie z dobrych składów, dlaczego więc nie skorzystać ? Krem też cieszy się dużą popularnością, a że akurat była promocja w zawrotnej cenie 30 zł kupiłam 2 op. Już pierwsze wrażenia były bardzo pozytywne, a im dłużej stosuję ten krem tym bardziej jestem zachwycona. Przede wszystkim nawilżenie: na prawdę niewielka kropelka kremu i skóra dostaje to, czego potrzebuje. Wygładzenie: co prawda nie znikają zmarszczki, ale po zastosowaniu tego kremu zauważyłam, że produkty aplikowane pod okiem w zdecydowanie mniejszej ilości zbierają mi się w załamaniach. Na tym też mi bardzo zależało, bowiem codziennie wykonuję pełen makijaż oka. Rozjaśnienie cieni: na razie znikome, ale mam nadzieje, że przy dłuższym stosowaniu efekty będą bardziej zauważalne.

Bardzo dobry na suchą skórę pod oczami

Bardzo dużo recenzji przeczytałam na temat tego kremu. Również miał swojej 5 minut na YT, gdzie różne blogerki zachwycały się na przemian dobrymi efektami.
Nie rzuciłam się od razu na ten krem i okazało się, że cierpliwość popłaca, ponieważ firma zmieniła opakowania i krem można było kupić za połowę ceny czyli 15 zł.
Krem jest zapakowany w mały, zakręcany słoiczek, co ma swoje wady i zalety. Z jednej strony mało higieniczny jak na dzisiejsze czasy sposób, z drugiej można zużyć do ostatniego grama i jeszcze wylizać.
Krem jest dość treściwy, ale konsystencja wcale nie jest taka gęsta i ciężka. Choć nie należy przesadzać z ilością. Już niewielka ilość wystarcza aby dobrze nawilżyć i zregenerować skórę pod okiem czy na powiekach.
Krem bardzo dobrze radzi sobie z wszelkimi suchymi plamami w tej okolicy, nawilża, regeneruje, uspokaja skórę. Redukuje zaczerwienienie, zmniejsza pieczenie.
Początkowo używałam większej ilości, ale z czasem widać było efekty i okazało się, że lepiej działa mniej niż więcej. Aktualnie stosuje naprawdę minimalną ilość, dosłownie wielkości główki od zapałki. Delikatnie wklepuje pod okiem a to co zostanie w powiekę.
Działanie tego kremu jest przede wszystkim nawilżające. Z pewnością zmieniła się jakość skóry, ze względu na ogromną poprawę nawilżenia. To bardzo pozytywnie wpłynęło na jakość mojej skóry pod oczami i w związku z tym prezentuje się ona znacznie lepiej. Również makijaż i korektor wyglądają znacznie lepiej i trzymają się o wiele dłużej. Krem z pewnością dzięki takiemu działaniu zapobiega powstawaniu kolejnych zmarszczek. Cieszę się że producent nie obiecuje tutaj żadnej redukcji zmarszczek bo to się nie dzieje. Poprawia się jakość skóry, poprzez rewelacyjne nawilżenie, ale zmarszczki mimiczne pozostają takie same.
Krem jest niesamowicie wydajny i mimo, że używam go od kilku miesięcy, ubytek jest znikomy.
Jestem bardzo zadowolona z tego produkty i myślę że pozostanie ze mną na dłużej. Póki co to opakowanie, a potem kolejne.

wielkie zaskoczenie

Kupiłam ten krem po obejrzeniu filmu na yt Zuzi- lamakeupebella.
Krem jest zamknięty w szklanym słoiczku, po odkręceniu pojawia się plastikowa osłonka i dopiero po jej podniesieniu dostajemy się do kremu.
Nie byłam fanką tego pomysłu, mimo iż jest to ekologiczna wersja (szkło, mało plastiku), to nie jest to higieniczne by codziennie wtykać tam palce pobierając krem. Odkręcanie, podnoszenie osłonki i zamykanie tego powodowało, że używałam tego kremu bardzo rzadko.

Sama konsystencja kremu jest dosyć gęsta, produkt szybko się wchłania i dobrze nawilża strefę pod oczami.

Od około 4-5 tygodni postanowiłam jednak namiętnie stosować ten krem pod oczy by go zużyć. I nie mogę uwierzyć w to co widzę.
Po pierwsze, skóra jest nawilżona jak nigdy wcześniej, jest miękka, sprężysta, rzadziej zdarza mi się opuchnięcie tej okolicy.
Po drugie, mimo młodego wieku mam spore zmarszczki pod oczami, stanowi to źródło moich kompleksów, a odkąd regularnie na dzień i na noc stosuję ten krem, moje zmarszczki stały się płytsze. Zauważam to w lustrze, ale zdecydowanie bardziej widać to na zdjęciach.

Jestem totalnie zaskoczona, ponieważ na początku nie wydawał mi się rewelacyjny, a tu taka niespodzianka! Trafia do moich hitów!

PS. Świetnie spisuje się także pod makijażem i jest niesamowicie wydajny, wciąż mam ponad połowę opakowania.

Bardzo dobrze nawilża

Arganowy krem pod oczy z olejem z pestek winogron - Nacomi
Zadanie: redukcja zmarszczek i cieni pod oczami.
•Pojemność - 15 ml.
•Opakowanie - mały szklany słoiczek.
•Zapach - specyficzny (arganowy),ale po nałożeniu go nie czuć.
•Konsystencja - lekki biały krem.
•W składzie:
✔️olej arganowy,
✔️masło Shea,
✔️olej z pestek winogron,
✔️panthenol,
✔️olej kokosowy,
✔️octan wit. E.
•Dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.
•Sprawdza się pod makijaż - współgra z korektorami.
•Na noc wklepywałam sporą ilość kremu i rano skóra wyglądała bardzo ładnie, była przede wszystkim nawilżona.
•Na dzień używałam niewielkiej ilości wraz z kwasem hialuronowym - takie połączenie sprawiało, że skóra pod oczami była nawilżona i zliftingowana.
•Ze względu na opakowanie krem zużyłam w niecałe dwa miesiące (wieczorne klepanie większej ilości).
Mimo, ze cerę mam tłustą, skóra pod oczami jest dość wymagająca - jest sucha + cienie pod oczami.
Czy coś zauważyłam po tym czasie? Zrobiłam sobie zdjęcie przed i po wykończeniu kremu. Różnica? Żadna. Cienie pod oczami takie same. Zmarszczek nie przybyło - to na plus.
Czy to jest dobry krem? Dla skóry mało wymagającej tak, dla tych co potrzebują nawilżenia.
Cena: ok. 22-30 zł.

fajny

Krem uratował moją skórę pod oczami i na powiekach gdy strasznie się przesuszyła i mój codzienny krem nie dawał sobie rady. Już po jednej aplikacji na noc było lepiej, po dwóch problem znikł. W moim przypadku niestety krem nie nadaje się pod makijaż, ponieważ ma zbyt "treściwą" konsystencję, więc używam go tylko na noc, a pod makijaż coś lżejszego. Zdenerwował mnie tylko ten typowy trik marketingowy z kartonowym opakowaniem pięć razy większym od znajdującego się w środku słoiczka z kremem.

Bez szału

Kupiłam krem skuszona ofertą w Hebe i w sumie gdyby nie promocja to bym raczej po niego nie sięgnęła. Do zalet kremu można dodać to ,że nawilża skórę i faktycznie mialam po nim lekko mniejsze cienie pod oczami - ale tylko na poczatku stosowania, potem juz nie widzialam takiego progresu. Zapach jest taki sobie, jeżeli chodzi o jakiś efekt napinania skory to mozna zapomnieć.

Przyjemny produkt.

Kupiłam pierwsze opakowanie na promocji w Hebe, za połowę ceny. Był to produkt bardzo polecany więc czemu by nie spróbować? Od tamtej pory zawsze kupuje go tylko na promocji bo bez tego cena wydaje mi się zbyt wygórowana. Podobno dużo osób, które uwielbiało ten produkt uważa, że jest nowa formuła bardziej wodnista i mniej przyjazna. Ja niestety znam tylko tą obecną i zgadzam się z tym, że powinien być krem minimalnie bardziej gęsty i treściwszy. Ogólnie ciągle do niego wracam bo nawilża dość ładnie i jako jeden z nielicznych kremów pod oczy nie podrażnia mi skóry.