AA, Cera Wrażliwa Przeciw Zmarszczkom, Nawilżający krem po oczy

Średnia ocena: 4.78/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Profesjonalny program pielęgnacji przeciwzmarszczkowej AA Cera Wrażliwa Przeciw Zmarszczkom, oparty na hipoalergicznych składnikach pochodzenia naturalnego, dobranych do potrzeb skóry wrażliwej, zapewni Twojej cerze regenerację, ukojenie i optymalną dawkę nawilżenia.

AGE CONTROL BIO COMPLEX - Działanie składników aktywnych:
- Regeneracja i wygładzenie - olejki arganowy i z amarantusa uelastyczniają skórę i działają przeciwzmarszczkowo, zapewniając jedwabistą gładkość.
- Elastyczność i odżywienie - masło shea i bisabolol dogłębnie regenerują i przywracają skórze komfort i ukojenie.
- Doskonałe nawilżenie - betaina utrzymuje odpowiednie nawodnienie skóry i nadaje miękkość.

Produkt przebadany kliniczne u alergików pod nadzorem lekarza dermatologa i alergologa. Nie zawiera barwników. Nie zawiera kompozycji zapachowej. pH neutralne dla skóry. Nietestowany na zwierzętach. Wegańska formuła potwierdzona certyfikatem VIVA.

w tubce
10 – 50ml

Ekstra skład!

Świetny skład wege,lekka jak puch konsystencja,przyjemny,delikatny zapach :)
Dużo pracujesz w nieciekawych warunkach? masz zmęczone,przeciążone oczy? to coś dla Ciebie! Trafny wybór z AA!
Cena jest przystępna!
Oczka jakby wyraźniejsze,poprawia koloryt,zmarszczki mniej widoczne czyli działa! Pod makijaż jak najbardziej ;)
Opakowanie przyjemne dla oka,tubka świetna do dozowania!
Polecam serdecznie <3

Super tubka

Super, wegański i lekki krem pod oczy zauważalna różnica już po 1 tygodniu, skóra miękka i wygładzona. Dobrze, że krem jest w tubce i nie trzeba w nim grzebać. Mam skórę mieszaną przetłuszczającą się w strefie T i nie było żadnego problemu.

Tani, dobry krem pod oczy

Testowałam już wiele kremów pod oczy, ale ten krem wyjątkowo mnie zdziwił. Jest niedrogi i uważam, że jest dobry.
Ma lekką, a jednocześnie bogatą konsystencję, szybko się wchłania, nie podrażnia. Po jakimś czasie zauważyłam delikatne spłycenie zmarszczek wokół oczu.

Bardzo fajny krem

Delikatny krem. Orzeźwiający i przynoszący ulgę. Nie podrażnił nie uczulił. Bardzo łatwo aplikuje się krem. Można go używać pod makijaż. Fajne małe opakowanie spokojnie może być zabierany do torebki.

Fajny krem pod oczy

Kremik fajnie nawilża i jest po prostu bardzo fajny. Świetnie się nakłada i rozprowadza. Opakowanie bardzo fajne. Poprawia zmarszczki i skóra pod oczami staje się fajniesza. Po tym czasie stosowania tego kremu jestem bardzo zadowolona ze względu na to jak moja twarz teraz wygląda. Jestem po 40 więc na mojej skórze pojawiają się powoli zmarszczki pod oczami a właśnie ten o to kremik pomógł mi z nimi plusem jest to że krem również fajnie nawilża. Jestem bardzo zadowolona z tego kremu i z chęcią kupię go ponownie. Krótko mówiąc rewelacja!

Numer 1 - nawilżający krem pod oczy AA, Cera wrażliwa

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam, nawilżający krem pod oczy do cery wrażliwej firmy AA. stwierdziłam, że to jest to co długo szukałam. Piękne opakowanie, które przyciąga wzrok i chce się w danej chwili użyć produktu. Krem pod oczy fantastycznie uelastycznia skórę i działa przeciwzmarszczkowo. Skóra staje się jedwabista i sprężysta. Codzienna chwila dla twarzy to tylko z kosmetykami AA.

Krem pod oczy AA

Testowałam nawilżający krem pod oczy o pojemności 15 ml, jest łatwa dostępność do produktu i dużą ilość zawartych informacji. Krem pod oczy jest bezzapachowy i łatwy w aplikacji na skórę na początku piecze. Efekt widać pod oczami i być może sięgnę potem krem.

Używa produktu od: próbka

Świetny krem pod oczy, odżywia, nie obciąża

Krem pod oczy u mnie się sprawdził. Nie dam spektakularnych efektów, ale oczy jakby inne. Polecam szczególnie tym którzy długie godziny spędzają przed komputerem krem jest tubce, jest ona niewygodna. Przypuszczam kiedy się krem skończy będę zmuszona rozciac.

Krem na co dzień

Krem pod oczy z serii Cery wrażliwej spełnił moje oczekiwania jakie mam dla tego typu produktów. Nie obciążą skóry pod oczami, co zawsze jest pierwszą rzeczą, na którą zwracam uwagę w przypadku kremów pod oczy. Napina skórę, wygładza, nie piecze w oczy. Bardzo wydajny - wystarczy naprawdę mała ilość na aplikację. Dobry stosunek jakości do ceny.

Dobry krem

Krem jest bardzo wygodny w aplikacji.
Dobrze sie wchłania nie pozwala na skórze tłustego filmu.Po aplikacji skóra pod oczami jest dobrze nawilzona i wygladzona.
Krem nie powoduje zaczerwienienie nie podrażnia i nie uczula.

Używa produktu od: próbka

Przyzwoity kosmetyk w dobrej cenie

Bardzo dobry, lekki i przyjemny krem w dobrej cenie. Trudno oczekiwać spektakularnych efektów po kilku stosowaniach, ale warto używać dłuższy czas. Bardzo ładnie pachnie, dobrze się wchłania.

Polubiłam

Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, dobrze się wchłania, sprawdza się jako krem na dzień. Wydajny, nie podrażnia, nie roluje korektora i poprawa wygląd okolicy pod okiem w makijażu. Skóra jest wygładzona, nawilżona, cienie pod oczami stały się odrobinę jaśniejsze. Krem jest dobry, każdy rodzaj cery powinien być zadowolony, polecam raczej na dzień, pielęgnacja nocna powinna być bardziej odżywcza.