Garnier, Fructis, Papaya Hair Food (Regenerująca maska do włosów zniszczonych)

Papaya Hair Food zawierające ekstrakt z papai to produkt idealny do zniszczonych włosów. Regeneruje i odżywia, czule pielęgnując włosy, by ponownie nadać im miękkość, blask i sprężystość.
Świeże, kwiatowe aromaty białej peonii i lotosu połączone z nutami egzotycznych owoców jak mango i gujawa brazylijska sprawią, że poczujesz się jak na zmysłowych wakacjach podczas relaksu na tropikalnej plaży.
Rezultaty (wg badania instrumentalnego):
35% mniej rozdwojonych końcówek w formie spłukiwanej maski
50% mniej rozdwojonych końcówek w formie produktu bez spłukiwania.

Poza zapachem, nic specjalnego

Nie rozumiem szału na hair foody, kompletnie nic nie robi u mnie ta maska. Próbowałam jako maskę, odżywkę, odżywkę bez spłukiwania, podkład pod olejowanie, emulgowanie i jest po prostu ok. Szału nie ma. Takie poprawne, a czasem nawet lepsze działanie mają inne dużo tańsze produkty.

Lubie i polecam

Maskę testuje już od dłuższego czasu i bardzo ją lubię. Testowalam na różne sposoby ale najlepiej sprawdza sie na mokrych włosach. Ma piękny zapach owocowy z domieszką jogurtu. Jej skład jest zadowalający, konsystencja też mi bardzo odpowiada, szkoda tylko że szybko sie zużywa.

Garnier, Fructis, Papaya Hair Food (Regenerująca maska do włosów zniszczonych)
Produkt który używam już od dłuższego czasu. opakowanie jest staranie wykonane (podoba mi się). opis produktu jest zgodny z rzeczywistością
cena ustosunkowana do produktu. po użyciu widać że włosy są znacznie odżywione i miękkie w dotyku. Wielki plus za piękny zapach

Miłość na zawsze <3

Genialna maska, która cudownie sprawdza się na moich bardzo długich oraz wielokrotnie rozjaśnianych i farbowanych włosach. Od lat poszukiwałam produktu, który ujarzmi moje wymagające nawilżenia i wygładzenia włosy i w końcu, niespodziewanie dla mnie, odnalazłam go w drogerii.
Wypróbowałam wszystkie maski z serii Hair food, ale Papaya zdecydowanie wybija się ponad inne, nie tylko zapachem, ale przede wszystkim działaniem. Na chwilę obecną nie zamienię na żadna inną.

Papajowy zawrót głowy.

Do trzech razy sztuka.
Pierwsza była wersja z makadamią. Było dobrze.
Druga aloesowa. Było lepiej.
Trzecia papaja. I ta wypada najlepiej!
Mam ochotę śpiewać jak Urszula Dudziak "turutururuuu... papaaaajaaa!" gładząc w międzyczasie swoje miękkie włosy...które błyszczą w blasku reflektorów a cała rozległa publiczność będzie skandować razem ze mną "pa-pa-ja!!!" na część moich pięknych włosów i maski, która zrobiła z nich kolejny cud natury.
No dobra, trochę popłynęłam. To chyba ta maska zawróciła mi nie tylko na głowie ale i w głowie;-).
Próbuję od ponad roku zapuścić swój naturalny kolor, więc do ucha mam włosy nie skażone żadną farbą zaś od ucha w dół mają na sobie stary i dawno zrudziały ciemny brąz. Od nasady prędzej się przetłuszczają a końce są suche i potrzebują dociążenia. Najbardziej lubią emolienty.

Ulubiona

To moja druga maska z tej serii. Wcześniej miałam bananową, którą również sobie bardzo chwalę.

Maska zamknięta jest w odkręcanym słoiczku, ma przejrzystą, czytelną etykietę i ładne kolory. Ma fajny, naturalny skład.

Kosmetyk posiada dość zbitą konsystencję, którą przyjemnie nakłada się na włosy - nic nie przecieka między palcami. Do pokrycia moich długich do pasa włosów wystarczy ilość wielkości monety 5 złotowej, przez co maska jest bardzo wydajna. Stosowałam ją 2 razy w tygodniu przez miesiąc. I co mogę powiedzieć?

Maska zdecydowanie poprawiła kondycję moich farbowanych włosów, codziennie poddawanych suszeniu lub prostowaniu. Włosy mniej się puszą, są bardziej uniesione od nasady, gładkie, lśniące i miłe w dotyku.

Maska dostępna jest chyba w każdej popularnej drogerii. Można ją kupić często na promocji, cena biorąc pod uwagę wydajność i działanie, jest zaskakująco niska. Na pewno będę do niej wracać.

Świetna maska!

Świetna maska do włosów. Pomogła mi w regeneracji moich włosów. Mam bardzo zniszczone,przesuszone włosy. Po stosowaniu maski stały się mniej łamliwe i już nie wypadają tak jak wcześniej. Bardzo dobrze się układają po niej. Ma przyjemny zapach i miłą konsystencję. Łatwy jest w aplikacji. Ma ładne opakowanie i jest bardzo wydajny. Miło mi się ten produkt stosowało. Jak najbardziej cena pasuje za wartość tego produktu.

Jak to pachnie...

Uwielbiam maski z tej serii. Przede wszystkim dzięki temu, że naprawdę potrafią uratować moje bardzo zniszczone włosy. Akurat ja używam wersji z papają. Aktualnie jest to już moje drugie opakowanie tego produktu, ale wiem że na tym się nie skończy. Jeżeli chodzi o sam produkt to jest on zamknięty w poręcznym opakowaniu, z którego bardzo dobrze wydobywa się maseczkę. Mamy pewność, że produkt zużyjemy do samego końca. Ma bardzo dobry skład, nie obciążamy włosów żadnymi silikonami co też bez wątpienia poprawia ich kondycję. Maska jest dosyć rzadka, jednak nie wylewa się z opakowania i łatwo rozprowadza się na włosach. Zapach jest nieziemski. Piękny, owocowy, ale nie duszący i zostaje na głowie nawet po spłukaniu. Jednak najważniejsze jest działanie a tutaj jak najbardziej maska spełnia swoją rolę. Włosy po jej nałożeniu stają się przyjemne, mięciutkie w dotyku oraz są super sypkie. Widać gołym okiem, że działa nawilżająco. Włosy ślicznie się błyszczą i wyglądają o wiele zdrowiej. Ułatwia też rozczesywanie więc również otrzymuje plus za to. Cena co prawa nie jest najniższa, jednak zawartość jest spora i starcza na długo. Są też na nią często promocje, podczas których możemy ją nabyć nawet za pół ceny. Polecam ją wszystkim tym, którzy chcą poprawić stan swoich włosów, działa cuda ; )

Aż chciałoby się go zjeść!

Całą serię Garnier'a Hair Food oceniam naprawdę doskonale. Po pierwsze, mają doskonałe składy, bez składników pochodzenia zwierzęcego. Nie dziwię się, że producent umieścił na opakowaniu ostrzeżenie NIE SPOŻYWAĆ - myląca nazwa i przepiękny zapach sprawiają że sama nie raz miałam ochotę zjeść produkt zamiast nakładać go na włosy. Używałam maski na kilka sposobów:
jako kilkuminutową odżywkę po myciu,
jako podklad do olejowania,
jako emulgator po olejowaniu,
jako samodzielna maskę pod czepek.
Musze przyznać ze w każdym wypadku sprawdziła się znakomicie. Oprócz tego duże opakowanie sprawia, że produkt jest bardzo wydajny. Mój HIT!

Cudowna maska!

Muszę przyznać, że dobrze poradziła sobie ta maska z moimi włosami. Posiadam niestety zniszczone włosy przez prostowanie i suszenie ich, są grube i bardzo długie, więc wymagają dokładnej pielęgnacji. Zaczęłam ją stosować odkąd wypadały mi włosy. Już po 2-3 tygodniach stosowania widziałam efekty. Po masce poprawiła mi się kondycja moich włosów. Stały się bardziej miękkie, już mniej ich wypadało i były lśniące. Ja używałam jej 2-3 razy w tygodniu, bardzo dobrze się nią aplikuje. Ma ładne, szczelne opakowanie, podoba mi się, że jest zakręcane i można wszędzie zabrać czy to na wycieczkę do kosmetyczki i nic się nie wyleje. Zachwycił mnie jej zapach i konsystencja. Bardzo przyjemnie się mi ją stosowało. Ja aplikowałam ją na mokre włosy a później spłukiwałam. Bardzo przyjemnie mi się ją stosowało i na pewno sięgnę po tą maskę ponownie.

Papaya Hair Food

Przyznaję się skusiło mnie opakowanie i obietnica pięknego, tropikalnego zapachu. Nie zawiodłam się, maska pięknie pachnie. Opakowanie jest spore, przy moich włosach do ramion wystarczyło na bardzo długo. Konsystencja z tych gęstszych, nie spływa z włosów. Po zastosowaniu nie są przeciążone, ładnie się rozczesują i układają.

Super

No jest swietna. Nie ma co duzo opowiadac, fajna konkretna konsystencja, porządny naturalny skład. No i ten zapach.. cały czas go czuje, pięknie pachnie. Poza tym wlosy sa sypkie i ladnie sie rozczesuja. Ja uzywam jako maske lub odzywke przy myciu wlosow. Najwazniejsze dla mnie ze nakladajac na wlosy pod prysznicem czuje ze odżywka dziala, wtapia sie we wlosy i je zmiekcza i po zmyciu nie mam odczucia szorstkosci. Mialam kazdy produkt z tej serii jednak ten jest moim ulubiencem, lubie tez wersję aloesowa jednak zapach papaji jest cudowny. Odżywkę z tej serii tez mam, jest troszke rzadsza, lepsza na podroze, ale ogolnie tez jestem na tak. Maska jednak bardziej konretna.