Garnier, Fructis, Papaya Hair Food (Regenerująca maska do włosów zniszczonych)

Garnier, Fructis, Papaya Hair Food (Regenerująca maska do włosów zniszczonych)

Papaya Hair Food zawierające ekstrakt z papai to produkt idealny do zniszczonych włosów. Regeneruje i odżywia, czule pielęgnując włosy, by ponownie nadać im miękkość, blask i sprężystość.
Świeże, kwiatowe aromaty białej peonii i lotosu połączone z nutami egzotycznych owoców jak mango i gujawa brazylijska sprawią, że poczujesz się jak na zmysłowych wakacjach podczas relaksu na tropikalnej plaży.
Rezultaty (wg badania instrumentalnego):
35% mniej rozdwojonych końcówek w formie spłukiwanej maski
50% mniej rozdwojonych końcówek w formie produktu bez spłukiwania.

Polubiłam ją, ale nie pokochałam

Moje rozjaśniane, wysokoporowate włosy potrzebują silnej regeneracji. I tego oczekiwałam po masce Hair Food Papaya.
Maska zamknięta jest plastikowym, odkręcanym, dużym opakowaniu (390ml), które jest wygodne w użyciu. Bez problemu można dozować sobie odpowiednią ilość kosmetyku i co najważniejsze można go zużyć do samego końca, nie marnując nawet odrobinki. Opakowanie jest kolorowe, energetyzujące. Po odkręceniu opakowania uderza w nas obłędnie piękny, słodki zapach, który sprawia, że ma się ochotę na zjedzenie kosmetyku.
Sama maska ma odpowiednią konsystencję, nie jest za gęsta ani za rzadka. Dobrze rozprowadza się na włosach, nie spływa z nich.
Maskę można stosować na kilka sposobów. Ja zazwyczaj używałam jej jako maski i odżywki. Sprawia, że włosy lepiej się rozczesują, są bardziej miękkie w dotyku no i pięknie pachną. Poza tym nic więcej nie robi dla moich włosów, nie wygładza, nie zauważyłam też żadnej poprawy w ich kondycji. Nadal są sianowate i przesuszone. Działanie porównywane do innych przeciętnych odżywek. Na plus zasługuje dobry skład (98% składników pochodzenia naturalnego) i wcześniej wspomniany zapach.

Maseczka do wlosów bardzo fajna

Użyłam tą maseczkę na wszystkie 3 sposoby podane przez producenta. Najlepiej sprawdza się jako pielęgnacja bez spłukiwania- zapach i miękkość zostaje na dłuzej. Używając ją jako maseczkę nie mamy tak intensywnego zapachu, ale włosy są miękkie. Używałam ją też jako odżywkę, co daje podobny efekt jak z używaniem jako maskę.

świetny produkt, który zniewala zapachem

Skuszona wieloma pozytywnymi opiniami, pokusiłam się na ten produkt. Maska z samych składników naturalnych o PIĘKNYM zapachu, zamknięta w okrągłym opakowaniu.
Moje włosy są miękkie, puszyste i pachną przez wiele godzin.
Polecam!

Dobry produkt

Maska spełnia swoją funkcje. Włosy po niej są delikatne i miękkie , łatwo się rozczesują . Dużym plusem jest wiele sposobów zastosowania na włosy w zależności od tego ile akurat mamy czasu.

Może być

Poczytałam skład i niczym się ta maska nie wyróżnia, od innych masek Garniera, a jej skład jest bardzo podobny do innych tego typu produktów. Nie zawiera silikonów, parabanków, sztucznych barwników, więc i tak ten długi wykaz składników na opakowaniu staje się nieco krótszy. Maskę się dobrze aplikuje, nie spływa (przez to jest chyba wydajna), bo jest gęsta, bez problemu trzyma się na włosach. Włosy są miękkie, napuszone (jakby uniesione al. eto raczej indywidualna sprawa, bo każde włosy są inne i inaczej będą reagowały), dobrze się prostują z prostownicą (ja mam włosy lekko kręcone). Opakowanie mi akurat odpowiada, maskę się łatwo wyjmuje. Stosowałam ją jakieś pół roku i po tym czasie stwierdzam, że efektów długo falowych brak (poza doraźnym polepszeniem kondycji włosów w czasie jej stosowania).

Bardzo ją lubię

Maska ma bardzo ładne opakowanie, które łatwo się otwiera, widać ile produktu jeszcze nam zostało i bardzo łatwo wybrać resztki produktu z dna opakowania. Kiedy otwieram opakowanie mam wrażenie, że zapach, który się wydobywa pochodzi ze świeżego owocu. Jest bardzo intensywny i długo utrzymuje się na moich włosach. Maska ma przyjemną konsystencję, która łatwo nakłada się na włosy. Dużym plusem jest to że, produkt można nakładać na kilka sposobów z zależności od tego ile możemy poświęcić czasu na pielęgnację włosów i każdy z tych sposobów nakładania się sprawdza. Włosy po użyciu maski pięknie pachną, dużo łatwiej się rozczesują i lepiej się układają (jako że, mam kręcone włosy widać dużą różnicę po zastosowaniu maski) . Po dłuższym stosowaniu mogę napisać że, włosy są bardziej miękkie i sprężyste. Końcówki moich włosów też się nie rozdwajają tak szybko jak przed stosowaniem tego produktu. Najczęściej stosuję ją jako maskę. Niestety kiedy nie spłuczę produktu z włosów to wydają się być ciężkie i dużo szybciej się przetłuszczają ale każdy ma inne włosy i potrzeby :-) Chwilowo nie dodam jej do Hitów ponieważ jest jeszcze kilka innych masek do wypróbowania z tej serii.

Miłość

Uwielbiam całą serię Food Hair. Największy plus za bardzo dobre składy produktów. Opakowanie jest poręczne, plastikowe, odkręcane. Nie zajmuje wiele miejsca, a w środku wypełnione po brzegi produktem. Dzięki temu jak jest zaprojektowane można zużyć maskę do samego końca. Kolejny plus to niesamowity intensywny zapach, który długo utrzymuje się na włosach.
Kolejny plus za trzy możliwości używania maski - ja używam wariantu ekspresowej maski jak i odżywki bez spłukiwania. Nie skleja i nie obciąża co jest bardzo ważne. Dodatkowym atutem jest wydajność - mam wrażenie, że ta maska po prostu nigdy się nie kończy. Widać natychmiastowe efekty po zastosowaniu.
Stosunek ceny do jakości bardzo w porządku.
Często można znaleźć w Rossmanie lub SuperPharm w promocji. Dla mnie same plusy.

Bardzo przyzwoita

Jak na maske ze średniej,sklepowej półki spelnia swoja rolę w 100 %. Bardzo dobrze odżywia i nawilża włosy, wygładza i ujarzmia nieestetyczne strąki. Nie plączą się,dużo łatwiej się rozczesuja. Maska jest gęsta, treściwa. Wydajna. Ładnie, owocowo pachnie. Duża pojemność. Skład bardzo dobry. Niewygórowana cena A dodatkowo często są na nie promki. Polecam z czystym sumieniem ;)

Bardzo dobra

Maska znajduje się w sporym plastikowym pudełku z pokrywką, co pozwala zużyć cały produkt bez zbędnych problemów z wydobyciem ,;)
Co do efektów muszę przyznać, że na moich z natury suchych włosach spisuje się na piątkę, najbardziej widoczne jest wygładzenie i zmiękczenie sianowatych włosów.
Maska ta według mnie działa tylko wizualnie, raczej nie zregeneruje włosów, jedynie poprawia ich wygląd bezpośrednio po zastosowaniu, w sumie to i tak dobrze.
Bardzo dużym plusem jest zapach, o ile ktoś lubi intensywne owocowe zapachy.
Myślę, że zakup tej maski to dobry wybór, pytanie tylko czy każdy będzie zadowolony z krótkotrwałych efektów.

Regeneracja o nieziemskim zapachu z małą pojemnością

To co urzekło mnie w tej masce to z pewnością ZAPACH. Jest nieziemsko piękny, apetyczny, aż chciało by się maskę jeść łyżeczką :)

Ładnie regeneruje włosy, są miękkie, łatwo się rozczesują, zapach utrzymuje się długo.

Są 3 warianty stosowania: jako maska, odzywka ze spłukiwania i bez. Ja raczej stosuje 2 pierwsze warianty, bo maski bez spłukiwania u mnie obciążają włosy.

Pojemność jest dość mała. Ja co prawda mam włosy krótkie i dla mnie pojemność jest ok. Ale przy włosach bardzo długich, przy codziennym stosowaniu, może zostać szybko zużyta.

Ratunek dla głodnych włosów

Co prawda ma zastosowanie na 3 sposoby, ale jednak ja zawsze używam jako maskę ????
Zapach ma nieziemsko piękny, aż chciałoby się ją zjeść ????
Włosy są miękkie, pięknie pachnące i lśniące.
Ma dobrą konstystencję, nie jest zbyt lejąca.

Wielofunkcyjna wspaniała maska

Maska - cudo. Włosy naprawdę ją chłoną! Tak jak w tytule u mnie jest wielofunkcyjna. Używam jej jako balsam do ciała, na twarz, a nawet się nią golę! Ciałko pachnące, idealnie ogolone i nawilżone. Twarz - gładziutka. Coś wspaniałego! Zostaje u mnie na stałe!