Garnier, Fructis, Papaya Hair Food (Regenerująca maska do włosów zniszczonych)

Garnier, Fructis, Papaya Hair Food (Regenerująca maska do włosów zniszczonych)

Zobacz oferty

Nabea.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.93/5

cocolita.pl
Średnia ocena: 0.00/5

REKLAMA

Papaya Hair Food zawierające ekstrakt z papai to produkt idealny do zniszczonych włosów. Regeneruje i odżywia, czule pielęgnując włosy, by ponownie nadać im miękkość, blask i sprężystość.
Świeże, kwiatowe aromaty białej peonii i lotosu połączone z nutami egzotycznych owoców jak mango i gujawa brazylijska sprawią, że poczujesz się jak na zmysłowych wakacjach podczas relaksu na tropikalnej plaży.
Rezultaty (wg badania instrumentalnego):
35% mniej rozdwojonych końcówek w formie spłukiwanej maski
50% mniej rozdwojonych końcówek w formie produktu bez spłukiwania.

Owocowa eksplozja na włosach

Potrzebowałam maski do włosów bez spłukiwania, by wydobyć z nich skręt i się udało.
Przyznam się, że to moja pierwsza maska do włosów Garnier, ale na pewno nie ostatnia, ponieważ spełniła moje oczekiwania.
Spora pojemność wystarcza na dłuższy czas, dla mnie to ważne, małe słoiczki w moim przypadku odpadają, za szybko denko się w nich pojawia.
Ma intensywny owocowy zapach i jest dość gęsta, ogólnie miło się jej używa. Oczywiście nie jest to maska tylko do wydobycia skrętu i włosów kręconych czy falowanych. Stosowana na prostych też sobie świetnie radzi. Pozostawia je gładkie, błyszczące, miękkie i zregenerowane. Lubię właśnie takie kosmetyki, które można stosować na różne sposoby, tu akurat mamy trzy do wyboru : jako odżywkę, jako maskę i bez spłukiwania. Przy moich średnioporach bardzo dobrze się sprawdziła. Na pewno sięgnę po inne wersje tych masek.

Rewelacja

Mega i jeszcze raz mega!
Maska do włosów charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Konsystencja produktu jest gęsta i kremowa. Dobrze się rozprowadza po włosach oraz łatwo się spłukuje.
Ja używam jako maski i często stosuje ja pod olejowanie.
Maska mega regeneruje i odżywia włosy, są gładkie oraz lśniące. Nie obciąża włosów, nie puszą się. Ułatwia rozczesywanie, a z tym mam ogromny problem . Bardzo wydajna, polecam!
Warto poczekać na promocję i ja wypróbować

Używam przed myciem, inaczej obciąża moje włosy.

Maskę kupiłam w promocji w Rossmannie. Duża pojemność, poręczne opakowanie, piękny zapach. Konsystencja dość gęsta, po zastosowaniu po myciu włosów jako maskę zauważyłam że obciąża mi włosy, po wysuszeniu zbijają się w nieświeze strąki. Zaczęłam stosować przed myciem, nakladalam dość sporo na całe włosy i tak trzymałam z godzinkę, czasem dłużej i tu sprawdziła się super, po myciu i nałożeniu odżywki w sprayu żeby nie wyrwać włosów podczas czesania i stylizacji. Włosy były ładnie odzywione, świeże i wyglądały zdrowo. Tak też wykonczylam opakowanie, nie mogę jej stosować po myciu i dlatego więcej nie kupię, nie zawsze mam czas chodzić z odżywka godzinę przed umyciem włosów. Może komuś innemu się sprawdzi, mnie niestety nie.

Mega

Maska do włosów charakteryzuje się bardzo przyjemnym no pięknym zapachem. Konsystencja produktu jest gęsta i kremowa. Dobrze się rozprowadza po włosach oraz łatwo się spłukuje. Ja używam jako maski . Maska mega regeneruje i odżywia włosy, są gładkie oraz lśniące. Nie obciąża włosów ale dociąża - nie puszą się, nie są takie rozkapryszone tylko ujarzmione. Ułatwia rozczesywanie. Mega wydajna.

Moja ulubiona maska

Bardzo lubie ten produkt. Można go stosować na trzy sposoby. Jako maska, odżywka do spłukania lub odżywka bez spłukiwania i w każdej formie super mi się sprawdził. Bardzo ładnie pachnie, opakowanie duże, a cena adekwatna. Korzystam od kilku lat i wciąż jestem tak samo zadowolona.

Papayowe love

Papaya była moim pierwszym Hair Foodem. I jak dotąd jest ulubionym, o czym świadczy kilka zużytych opakowań.

Może i nie miałam jakoś specjalnie zniszczonych włosów, kiedy kupowałam ją pierwszy raz, ale jako że jest regenerująca, ma 98% składników pochodzenia naturalnego i przede wszystkim jest papayowa, nie mogłam nie spróbować.

Opakowanie jest pokaźne, co przy wydajności produktu czyni go wyjątkowo ekonomicznym rozwiązaniem.

Mimo, że produkt można stosować na 3 sposoby (jako odżywkę, maskę, pielęgnacja bez spłukiwania) używałam jej jedynie jako maski, pozostawiając na kilka minut na umytych włosach, następnie spłukując.

Począwszy od obłędnego, apetycznego zapachu, poprzez wygodną aplikację i gęstą konsystencję produktu, a skończywszy na rezultatach w postaci miękkich i pachnących włosów - wszystko w tym produkcie lubię. Kiedy dodamy do tego jeszcze fakt, że nie obciąża włosów, nie zawiera parabenów, silikonów i sztucznych barwników - jest to naprawdę jeden z moich ulubionych produktów do pielęgnacji włosów.

Bardzo dobra maska :)

Maska Garnier Fructis Papaya Hair Food to produkt o naturalnym składzie, co jest dla mnie mega ważne, bo nie lubię serwować moim włosom pozorów jakie dają silikony i inne upiększacze.
Jeśli chodzi o działanie tej maski, bardzo dobrze nawilża, odżywia, wzmacnia, zabezpiecza i nabłyszcza moje średnioporowate włosy. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Maska ma też odpowiednią konsystencję, nie za gęstą i nie za rzadką - nie spływa między palcami, dobrze nakłada się na włosy, jest taka treściwa. Ja wczesuję maskę grzebieniem z szeroko rozstawionymi ząbkami i taki sposób aplikowania u mnie jak najbardziej się sprawdza. Maski używam jako pierwsze albo drugie O w metodzie OMO, zostawiam na włosach na kilka minut. Nie testowałam produktu na suchych włosach, ale plus za taką możliwość. Maska dobrze radzi sobie też z emulgowaniem oleju z włosów.
Co istotne, nigdy nie zauważyłam strączkowania włosów albo ich obciążenia, przesuszenia, puszenia po użyciu maski.
Maska ma bardzo przyjemny owocowy zapach, który utrzymuje się na włosach dość długo. Produkt ten kupuję regularnie jako niezbędny element świadomej pielęgnacji włosów :)

Masakra

Zacznę od tego z czego jestem najbardziej nie zadowolona. Maska polecana przez włosomaniaczki.. Pliki tej masce i innych hairfood na grupie na fb. Jedna wielka ściema a ruda Aga pewnie dostała dużo pieniędzy za reklamowanie tych produktów na swojej grupie fb.

Podsumowując "działanie" tej maski: włosy tepe, suche, puch.

Najgorsze jest to że dałam się nabrać na ten cichy marketing i kupiłam i zużyłam tych masek hair food dużo i różnych rodzaji. Nie polecam!

Odżywione i pięknie pachnące włosy

Ten produkt to "deser" dla moich włosków :) Przepięknie pachnie, zapach na włosach utrzymuje się długo. Ale najważniejsze jest działanie- moje włosy bardzo dobrze na nią reagują. Stosuję ją jako maskę. Po zmyciu włosy zdecydowanie łatwiej się rozczesuja, są miękkie, błyszczące i pachnące. Produkt jest wydajny, a opakowanie wygodne- można zużyć do końca produkt. Konsystencja jest w sam raz, produkt nie spływa, łatwo się go nakłada.

drogeryjny hit o cudownym zapachu

Ah szkoda że nie mogę przekazać w opisie jak ta maska pachnie! Ale od początku. Opakowanie jest gigantyczne, a w środku delikatna maska/odżywka o obłędnym owocowym zapachu. Używam jej razem z córką . Ja mam krótkie, zniszczone, rozjaśniane włosy a ona piękne, do pasa, bez żadnych śladów zniszczeń. Obie uwielbiamy tę maskę, chociaż nasze włosy mają różne potrzeby. Ja stawiam na nawilżenie i regenerację a ona na miękkość i łatwe rozczesywanie. Maska w każdym przypadku się sprawdza, Jest bardzo lekka. Delikatnie nawilża włosy, ułatwia rozczesywanie, włosy są po niej miękkie i lśniące, wcale nieobciążone. Maska jest bardzo wydajna, i za taką cenę jest strzałem w dziesiątkę. W naszym opakowaniu widać dno i na pewno od razu kupimy drugie.

Moja ulubiona maska z całej serii!

Uwielbiam tą maskę. Świetnie nawilża włosy i powoduje, że podkreślony jest ich blask i naturalny skręt. Maska nie obciąża włosów. Pozwala im oddychać i przede wszystkim nawilża suche końcówki. Maska do włosów bardzo ładnie pachnie a zapach utrzymuje się długo na skórze głowy i na włosach.

Na promocji maska kosztuje niewiele. Dobrze się ją rozprowadza, dobrze się wchłania. Wielkim plusem jest jej zastosowanie można użyć na kilka sposobów. Najczęściej używam jako maskę oraz odzywkę.

Wszystko na plus

Maseczkę pożyczyla mi raz koleżanka podczas wyjazdu i przepadłam. Po powrocie do domu od razu pobiegłam do drogerii po całe opakowanie dla siebie.

Dla mnie to produkt, który spełnia wszystkie cechy dobrej odżywki lub maski w zależności od tego, na ile zostawimy go na włosach.

Mam włosy niskoporowate, cienkie, bardzo łatwo je obciążyć i przetłuścić stąd ciężko mi znaleźć odżywkę lub maskę, która zostanie ze mną na dłużej. Tutaj nie mam mowy o przetluszczeniu czy obciążeniu włosów, włosy przy skalpie zostają puszyste, a końcówki gładkie i miekkie.

Na ogromny plus wspaniały, owocowy zapach, prawdziwej i soczystej papai, konsystencja jest idealna. Co ciekawe zapach nie męczy - często takie produkty są uciążliwe dla mojego nosa po kilku użyciach, tutaj nuty zapachowe są naturalne i nie drażniące. Słoiczek ułatwia szybką aplikację, opakowanie jest duże i wydajne. Cena za jakoś również jest przystępna.
Warto wracać do tej maski, dla mnie nie ma wad :)