Garnier, Fructis, Papaya Hair Food (Regenerująca maska do włosów zniszczonych)

Garnier, Fructis, Papaya Hair Food (Regenerująca maska do włosów zniszczonych)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.60/5

douglas.pl
Średnia ocena: 2.84/5

zobacz więcej ofertzwiń

Papaya Hair Food zawierające ekstrakt z papai to produkt idealny do zniszczonych włosów. Regeneruje i odżywia, czule pielęgnując włosy, by ponownie nadać im miękkość, blask i sprężystość.
Świeże, kwiatowe aromaty białej peonii i lotosu połączone z nutami egzotycznych owoców jak mango i gujawa brazylijska sprawią, że poczujesz się jak na zmysłowych wakacjach podczas relaksu na tropikalnej plaży.
Rezultaty (wg badania instrumentalnego):
35% mniej rozdwojonych końcówek w formie spłukiwanej maski
50% mniej rozdwojonych końcówek w formie produktu bez spłukiwania.

Ten zapach!

Generalnie jestem zadowolona z maski, sprawdziła się szczególnie przy emulgowaniu oleju. Wydajne opakowanie, świetna gęsta konsystencja i piękny zapach. Nie jest to mój faworyt jednak polecam i pewnie będę do niej wracać.

Niezawodna

Moja ulubiona! Włosy są lśniące, wyraźnie odżywione i warto stosować ją także jako maskę - wystarczy przytrzymać dłużej na włosach.
Szybko i dokładnie zostaje spłukana, nie oblepia kosmyków. Włosy są lekkie i pełne blasku. Używam na zmianę z żółtą wersją.

Świetna maska.

Przede wszystkim przepiękny zapach. Owocowy - papaja, świeży i odświeżający. Jest bardzo mało produktów, których zapach zostaje na moich włosach a po tej masce włosy pachną bardzo długo. Maska doskonale nawilża włosy jednocześnie ich nie obciążając. Są lśniące, gładkie jednocześnie po jej użyciu nie tracą one na objętości. Maska jest bardzo wydajna. Zdecydowanie sięgnę po nią ponownie.

Uwielbiam

Zacznę od tego, że zapach tej maski jest na tyle uzależniający że zmusza mnie do zakupu całej "papajowej" serii. Maska bardzo dobrze nawilża moje wiecznie spuszone włosy, delikatnie wygładza i nadaje im miękkość. Włosy się dobrze rozczesują, delikatnie pachną (nie jest to przytłaczający zapach) i co najważniejsze - nie są obciążone i "lepkie" co się zdarza przy włosach rozjaśnianych. To moja druga maska z serii Hair Food i jak narazie ulubiona :)

Koszmar

Nie wiem skąd te ochy i achy w związku z produktem. Cóż kupiłam, bo byłam ciekawa skąd ten szał. I co? Jeden wielki koszmar. Produkt ma tylko dwa atuty: skład i zapach. Jednak konsystencja nie nadaje się ani na suche, ani na mokre włosy. Używałam bardziej jako odżywki po myciu lub przed w OMO. Włosy po były matowe, ciężko się je rozczesywało, miałam wrażenie za każdym razem, że ja źle spłukałam i że kleją się do wszystkiego. Nie mam problemów z przetłuszczaniem się włosów i myje co kilka dni, a tu po pierwszym dniu włos już był nieświeży, oklapnięty i tłusty ( mimo że nie nakładam na skórę). Cóż widać moje włosy nie lubią tej maski i nie wiem o co chodzi, bo dużo opinii jest dobrych, ale może to nie dla mnie.

Genialny zapach

Maski z serii Hair Food od dawna chciałam przetestować, ale nie wiedziałam którą wersję wybrać. Zdecydowałam się na wersję Papaya, która ma obłędny owocowy zapach. Produkt stosowałam jak odżywkę i maskę. Najlepiej sprawdziła się jako maska na kilka minut. Lubię jej konstencję, która latwo się rozprowadza i nie powoduje obciążenia włosów. Maska przed wszystkim wygładza i nawilża włosy, sprawiając, że są one przyjemne w dotyku. Oczywiście włosy łatwiej się po niej rozczesują i lepiej układają. Na plus także dobry skład i wydajność. Maska jest jak najbardziej warta przetestowania, ale raczej do niej nie powrócę, bo podobny efekt na włosach dają mi też inne odżywki i maski, których na rynku pojawia się coraz więcej. Na pewno wypróbuję kiedyś inną wersję tej maski.

ZALETY
Nawilża i wygładza włosy
Ułatwia rozczesywanie
Dodaje lekkości włosom
Cudowny zapach
Nie obciąża włosów
Skład

WADY
Brak

Zachwyt

Papaja - zacznę od tego, że maseczka pachnie obłędnie - na początku miałam ochotę wziąć łyżeczkę i ją zjeść.

Ale do rzeczy. Najważniejsze jest działanie, ale i tu nie mam zastrzeżeń. Dawno moje włosy nie wyglądały tak dobrze. Fajnie wygładza, ale włosy nie są przy tym oklapnięte. Widać, że włosy aż "piją" dobroczynne właściwości z maski, bo stały się błyszczące, a końcówki już się tak nie rozdwajają.

Dodam, że używam produktu tylko jako maski i zrobiłam to dopiero 3 razy, a efekty już na prawdę widać gołym okiem. Na pewno spróbuję pozostałych produktów z tej serii.

Jak dla mnie hit

Włosy mam przetłuszczające się, ale końcówki wiecznie przesuszone i rozdwojone, więc odżywki staram się dobierać tak, żeby je jakoś zregenerować. Na początku stosowałam jako odżywkę do spłukiwania, którą nanosiłam na włosy od połowy długości. Widać było wówczas delikatną poprawę, co pozytywnie mnie zaskoczyło. Pełna nadziei stwierdziłam, że może spróbuję zastosować ją zgodnie z trzecią podaną na opakowaniu opcją... i to był strzał w dziesiątkę. Dawno nie miałam końcówek włosów w tak dobrym stanie.
Opakowanie wykończyłam dość szybko, bo nie dość, że nadal stosowałam ją jako odżywkę do spłukiwania, to później dodatkowo niewielką jej ilość wcierałam w ostatnie centymetry mokrych włosów i tak pozostawiałam. Włosy mam długie, więc tych centymetrów trochę jest:)
Aktualnie sprawdzam odżywkę do włosów innej firmy, ale kolejne opakowanie tej jest już zakupione i w najbliższych tygodniach wracam do niej.

Najlepszy produkt do włosów

Mam wrażliwą skórę głowy, a włosy farbowane na blond, lekko kręcone, półdługie i suche na końcach. Ta maska, stosowana przeze mnie w formie spłukiwanej odżywki jest dla mnie idealna. Włosy po niej są miękkie, nie obciążone, nawilżone i dobrze się rozczesują. Czuć w dotyku, że znika ich szorstkość, stają się przyjemne miękkie. Stosując odżywkę, nie oszczędzam skóry głowy, bo wiem że jej nie podrażni. W ten sposób odżywiam pasma na całej długości, nie tylko końcówki, co ma dla mnie większy sens. Kocham od pierwszego użycia ????

Najlepsza z całej serii!

Mam włosy suche i zniszczone przez prawie codzienną stylizację. Ta maska jest świetna! Włosy są po niej odżywione, miękkie i gładkie :) ma do tego piękny zapach i jest bardzo wydajna- polecam!

super maska

Świetny produkt, używam nie tylko jako maskę, ale też odżywkę. Włosy po użyciu są puszyste, miękkie i łatwo je rozczesać. Fajnie, że często jest w promocji. Opakowanie też dość wygodne i łatwo wybrać cały produkt.

Uwielbiam!

To jest hit!
Nie spodziewałam się po marce Garnier tak świetnego kosmetyku z naturalnym składem. Maska w 100% spełnia moje oczekiwania, włosy są po niej miękkie, gładkie, odżywione i pięknie pachnące. Używam jej bardziej jak odżywki, niż maski, bo tak bardzo ją lubię :)