L'Oreal Paris, Nude Magique CC Cream Anti - Redness (Krem CC maskujący zaczerwienienia)

Krem typu CC (Color Control) - wyrównuje strukturę skóry, koryguje jej koloryt i maskuje zaczerwienienia. Formuła zawiera mikrokapsułki, które w kontakcie ze skórą uwalniają zawarte w nich pigmenty, zielony krem przeobraża się w delikatny, lekki fluid dopasowany do tonacji skóry. SPF 20.

kremy BB i CC
kryjące, ujednolicające
Krycie
średnie
w tubce

loreal

Krem zbyt ciemny, dobrze się nakłada i nie zapycha. Likwiduje zaczerwienienia. Jednak jego cena jest wygórowana w porównaniu do jego jakości. Plusem jest wygodna tubka

Bardzo fajny CC krem.

Bardzo fajny CC krem. Cena nie jest przyjemna, ale można go złapać na promocji -50% - wtedy jak najbardziej jest to opłacalna inwestycja :) Ładnie (super!) pachnie, dobrze się rozprowadza zarówno palcami jak i gąbeczką. jest rzadki, ale wygodna końcówka tubki pozwala go nałożyć tyle, ile trzeba. Aplikowałam go również metodą 'na olej' i też jest super. Krycie w porządku, wydajność także. To nie jest podkład, więc nie oczekiwałam 100% krycia. Mało właściwości pielęgnacyjnych, nie nawilża (dlatego też aplikuję go 'na olej - wtedy jest super). Nie wypowiem się w kwestii matowienia, bo mam suchą skórę i nie mam z tym problemu.
Nie wiem czy kupię ponownie, pewnie będę chciała przetestować coś innego. Poleciłabym przyjaciółce :)

Za ciemny

Dostałam go w spadku po mamie, było około połowy opakowania, ale mogę się wypowiedzieć na jego temat.

Zalety:
- dobrze kryje
- dobrze się rozprowadza
- wydajny
- maskuje krostki i zaczerwienienia

Wady:
- za bardzo ciemnieje na twarzy
- mógłby lepiej nawilżać
- zbyt ciemny odcień
- cena

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie 30ml

Za ciemny dla porcelanowej cery

Przyjemna konsystencja, w miarę łatwy do nałożenia, skóra stała sie po nim gładka i ujednolicona. Mógłby lepiej nawilżać (mam suchą skórę).

Niestety kolor okazał się za ciemny dla mojej porcelanowej skòry.

Myśle za dla kogoś z nieco ciemniejsza i niezbyt sucha cerą byłby bardzo niezły.

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1/4

zbyt zolty

fajny lekki krem , skora po jego uzyciu wyglada ladnie i rzeczywiscie ma wyrownana strukture. ale jest zbyt zolty i troche sie odznacza na twarzy . w lato moglam go stosowac solo a pozniej stosowalam go pod podklad. drugi minus za slabe krycie zaczerwienien . podobne dzialanie ma cc anti-dullness tylko ma bardziej odpowiadajacy mi kolor.
Skład:
Aqua/Water, Isododecane, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Cyclohexasiloxane, PEG-10 Dimethicone, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Butylene Glycol, Dimethicone, Isoeicosane, Disteardimonium Hectorite, Boron Nitride, Phenoxyethanol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Sodium Chloride, Polyglyceryl-4 Isostearate, Hexyl Laurate, Acrylates/Ammonium Methacrylate Copolymer, Isostearyl Neopentanoate, Caprylyl Glycol, Triethyl Citrate, Methylparaben, Alumina, c9-15 Fluoroalcohol Phosphates/C9-15 Fluoroalcohol, Phosphate, Aluminium Hydroxide Tocopherol, Panthenol

Używam tego produktu od: paru miesiacy

Zbyt ciemny

Szukając sposobu na zaczerwienienia postanowiłam wypróbować ten oto kosmetyk. Fajnie maskuje, jest dosyć lekki i nie obciąża cery. Jego największym minusem jak dla mnie jest zbyt ciemny kolor w tych kapsułkach. Zdecydowanie producent powinien wypuścić więcej niż jedną opcję kolorystyczną. Pół gwiazdki dodatkowo odjęłam za cenę.

Używam tego produktu od: 8 msc

Bez zachwytu

Fajny zielony kremik który po roztarciu zmienia kolor, i upodabnia sie do koloru skory. Delikatnie zakrywa problemy skórne. Przy nałożeniu za dużej ilości jest bardzo widoczny, również po 5h zaczyna delikatnie ciemnieje na skórze, i co smutne nie matuje na długo. Powiedziałabym ze bardziej nadaje sie do skory suchej/ normalnej niż do tłustej i problematycznej.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Może być

Całkiem udany krem. Dobrze radzi sobie z drobnymi zaczerwienieniami i przebarwieniami na skórze. Tak jak zapewnia producent - maskuje niedoskonałości. Nie nadaje się on jednak dla osób o bardziej problematycznej cerze. W takim przypadku potrzebne są silniejsze w działaniu preparaty o większych właściwościach matujących. Bardzo wydajny. Dobrze wchłania się w skórę. Odejmuję gwiazdkę za wysoką cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne