My Secret, Princess Dream, Face Illuminator Powder (Wypiekany puder rozświetlający)

Pojemność 7.5 g
Cena PLN 16.59

My Secret Princess Dream Wypiekany puder rozświetlający w kolorze ciepłego beżu, odpowiedni dla każdego typu kolorystycznego. Wzmacnia blask skóry oraz sprawia, że twarz wygląda zdrowo i promiennie. Formuła kosmetyku zapewnia bezproblemową aplikację i doskonałe wykończenie makijażu. Gwarantuje mocny połysk i efekt „tafli”.

prasowane

ulubieniec

Fantastyczny rozświetlacz dający taflę na skórze. Świetnie sprawdza się na suchej cerze. Zawsze do niego wracam. Zużyłam już 3 opakowania. Odcień princess drem może trochę ciemno wypadać na bardzo jasnej cerze, u mnie idealnie sprawdza się jak trochę się opalę.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

Dobry na twarz i na ciało

Produkt z My Secret to wypiekany puder rozświetlający, który obiecuje nam dodać naszej skórze pięknego, promiennego i zdrowego blasku. Produkt jest zamknięty w eleganckim opakowaniu, plastik wydaje się być solidny i wytrzymały, będzie idealny do szybkich poprawek w ciągu dnia czy w podróży. Produktu używam zarówno na twarz jak i świetnie sprawdza mi się na ciało np gdy chce rozświetlić dekolt.
Formuła produktu jest wypiekana. Produkt jest jedwabisty w dotyku i łatwo się aplikuje.
Na twarzy tworzy się efekt naturalnego blasku, który rozświetla cerę, nadając jej zdrowy
, promienny wygląd.
Jest to produkt bardzo uniwersalny. Przez to, że jest wypiekany mam wrażenie, że nigdy się nie skończy. Używałam go bardzo długo a zużycie znikome. Bardzo przyjemny produkt, warty przetestowania.

Kupiony w: Drogeria Hebe

Idealny

Super produkt. Przede wszystkim wygodne opakowanie i trwałe (po kilkukrotnym lądowaniu na ziemi dalej bez szwanku działa).

Sam rozświetlacz jest bardzo dobry pod względem jakości, nie kruszy się i nie sypie co zdecydowanie wpływa na plus.

Pięknie rozświetla cerę, nadaje świeżości i blasku. Nie wysusza. Jest trwały dość długo się utrzymuje.

Produkt mega wydajny.

• Opakowanie: 5

Pięknie się mieni i jest niezwykle wydajny

Nie pamiętam zupełnie kiedy go kupiłam bo było to ładnych kilka lat temu, ale świadczy to tylko o tym, że jest niezwykle wydajny. Towarzyszy mi praktycznie przy każdym makijażu i świetnie współgra z innymi produktami. Przyjemnie się go rozprowadza, nie kruszy się i daje fajny efekt glow i rozświetlenia. Bardzo go lubię.

• Opakowanie: 5

Piękny i do tego też dobrze pracuje na jasnych cerach

Trochę bałam się, że będzie dla mnie za ciemny, ale jednak mimo wszystko wygląda on bardzo dobrze na jasnych cerach. Przy czym trzeba dodać, że jeżeli chodzi o drobinki, to tam się znajdują przede wszystkim srebrne kolory drobinek, które mienia się na różowawo. Dla mnie super połączenie z różem który posiadam. Nie jestem wielką fanką rozświetlaczy, które mają się bardzo wybijać na twarzy. Wolę je jako dodanie akcentu. Tutaj tak się własnie dzieje. Dodatkowo łatwo się nakłada, jest wydajny, ma delikatną formułę pod paluchem i ceno całkiem dobrze wychodzi. Ja polecam.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Wypiekany rozświetlacz

Rozświetlacz wypiekany sparkling Beige połyskuje na srebrzysto różowy odcień. Świetnie się prezentuje na skórze odpowiedni do rozświetlania łuku brwiowego kości policzkowych czy obojczyków
Wystarcza na bardzo dlugo

Kupiony w: Inna drogeria

Mój hit!!!

Uwielbiam ten wypiekany puder rozświetlający. Daje na skórze piękny glow. Wygląda subtelnie, gdyż nawet nałożony kilkukrotnie nie tworzy typowej tafli. Efekt jest bardzo naturalny. Kolor pudru idealnie współgra z moją jasną karnacja. Jest to odcień pomiędzy złotem a srebrem. Ani nie ciepły ani nie typowo chłodny. Dobrze rozprowadza się na skórze. Łatwo blendują się przy pomocy pędzla zarówno tego z włosia naturalnego jak i syntetycznego. Puder jest niesamowicie wydajny. Po kilku miesiącach regularnego stosowania widzę niewielkie zużycie. Cena pudru jest niska. Jak na tak wysoką jakość jest to dla mnie rewelacja!!

• Opakowanie: 5

Bardzo dobry rozświetlacz w świetnej cenie

Produkt kupiłam w drogerii Natura i zakochałam się w jego wykończeniu. Serio, za 10zl nie znajdziecie nic lepszego.

Rozświetlacz dostaniemy w dwóch wersjach kolorystycznych złoty i srebrny.
Produkt dobrze nakłada się na twarz, nie pyli, nie osypuje się, a drobinki brokatu są bardzo dobrze zmielone. Produktu nie da się wykończyć

• Trwałość: 4
  • Opakowanie: 5

Super budżetowy i wydajny rozświetlacz

Ten rozświetlacz mam już długo i kupię go ponownie. Daje ładny błysk, bez efektu brokatu na twarzy. Ma bardzo delikatną bazę, więc nie daje koloru na skórze. Łatwo się go aplikuje i ciężko sobie z nim zrobić krzywdę. Jest mega wydajny. To dość trwały produkt.

Najlepszy efekt i wydajność

Od rozświetlaczy do twarzy wymagam wiele. Podstawa to efekt świetlistej tafli, bez grubych, brokatowych drobin, niczym bombka choinkowa. Do tego kolor - nie za bardzo w złoto, srebro, czy róż. Nie lubię też, gdy produktu jest mało, cena jest zawyżona, szybko się kruszy, co utrudnia korzystanie z niego.
My Secret, Princess Dream to moje odkrycie, cudo za grosze. Idealny kolor, idealny efekt, pięknie podkreśla, no i ta pojemność - jest ze mną...już nie pamiętam od kiedy i się nie kończy! Pięknie się mieni dając subtelny, świetlisty efekt. Cera wygląda zdrowo i promiennie. Bardzo gorąco polecam, produkt tani, a w niczym nie ustępuje tym z wyższej półki.

• Opakowanie: 5

Never ending story of shine

Tak zwany klasyk, hicior, perełka. Znany większości amatorek makijażu od lat. Chyba pierwszy tak przełomowy rozświetlacz z drogerii w niskiej cenie.

Jego wypiekana formuła to jak taniec dwóch romantycznych dusz – gładko i bez trudu blenduje się na mojej skórze, jakby było to zapisane w gwiazdach. To nie jest zwykłe nakładanie kosmetyku, to jak przytulanie się do miękkiej poduszki. Efekt można stopniować, od naturalnego po oślepiający!

Wydajność to jego drugie imię, gdyż magicznie niemal nie da się go zdenkować. Uwielbiam jego wygląd, niczym mini Księżyc odbijający światło Słońca.

• Opakowanie: 5

Jeden z najlepszych rozświetlaczy na rynku

Rozświetlacz My Secret kupiłam już lata temu. Podobno nie da się go zużyć, u mnie już widać dno, co pokazuje jak intensywnie był i jest on używany. Opakowanie jest plastikowe, do tej pory nic złego się z nim nie stało :) Mam jeszcze w starej wersji szaty graficznej, także ma ono już swoje lata i wszystko się trzyma dokładnie tak samo. Efekt jaki osiagniemy na twarzy można stopniować - od lekkiej, eleganckiej poświaty po prawdziwie 2016 blask - wręcz lustro. Osoby z ultra bladą karnacją muszą uważać, aby nie nałożyć go za dużo - ma w sobie baze kolorystyczną, która będzie pod odpowiednim kątem widoczna, jako żółto-pomarańczowa plama. Wszystko inne jest bez zarzutu, nie znalazłam drobinek, jest to czysta piękna tafla, która trzyma się cały dzień :)