Make Up For Ever, Ultra HD (Długotrwały podkład HD)

Make Up For Ever, Ultra HD (Długotrwały podkład HD)

Stworzony specjalnie pod potrzeby telewizji i filmów, Podkład Make up For Ever Ultra HD tworzy cerę bez skazy, przed kamerą i poza nią. Całkowicie niewidoczny pod nową soczewką 4K, zawiera nawarstwione pigmenty dające średnie krycie, z lekką konsystencją, które wygląda jak skóra. Długotrwały, naturalny, podkład Make up for ever Ultra HD zawiera cząsteczki hialuronowe dla nawilżenia i komfortu noszenia. Dostępne 40 odcieni.

Dobry ale znam lepsze!

Podkład zakupiłam około miesięca temu w najaśniejszym odcieniu który o dziwo bardzo mi pasuje myślałam że będzie za jasny a podkład ładnie dostosował się do odcienia mojej cery.
Podkład ma średnie krycie i wygląda bardzo naturalne na twarzy nie zrobimy sobie nim maski nawet jak nałożymy w dużej ilości.
Podkład faktycznie ładnie wychodzi na zdjęcia niestety nie jest matujący i trzeba go sowicie przypudrować aby się nie świecił i nie odbijał w obiektywie!
Jest trwały choć po 5 godzinach gdy nie poprawię świecenia pudrem potrafi zejść z najbardziej newralgicznych miejsc czyli nosa brody i czoła!
Myślę że jest to podkład bardziej do cery suchej i normalnej cera mieszana i tłusta ma z nin za dużo zabawy!

Bardzo sredni podklad

Zachęcona świetnymi recenzjami postanowiłam zakupić podkład Ultra HD. To, co zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie, to fakt, że po raz pierwszy w życiu udało mi się dopasować kolor idealnie za co wielki plus. Niestety, tak naprawdę to jedyny plus. Uważam że takich podkładów jest wiele w drogerii i to za ułamek ceny.
Z tego, co czytałam, jakiś czas temu formula podkładu została zmieniona i od tego momentu jest on bardziej suchy. Ja nie mogę go porównać ze stara wersja, ale faktycznie wygląda na mojej twarzy dosyć sucho, a cerę mam normalna.
Żałuje wydanych pieniędzy. Używam, bo używam, ale uważam, że nie jest to nic szczególnego.

Podkład na co dzień

Po długim stosowaniu i testowaniu tego podkładu mogę śmiało stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych podkładów typowo dziennych i do użytku codziennego.
Podkład w moim odczuciu świetnie nawilżył moją cerę, pozostawił ją lekko świetlistą z naturalnym blaskiem a zarazem wygładził i ukrył wszelkie niedoskonałości.
Polecam przetestować każdemu na prawde warto !

Do tej pory jest u mnie w najlepszej piątce!

Używam tego podkładu od kilku miesięcy i mogę śmiało powiedzieć, że jest to jeden z lepszych podkładów jaki do tej pory stosowałam. Produkt wręcz nie ma żadnych wad. Bardzo dobrze się rozprowadza, mimo że konsystencja jest dość rzadka, idealnie również stapia się ze skórą. Jeśli nie dobierzemy odpowiedniego koloru to małe prawdopodobieństwo, że wyrządzi nam krzywdę. Twarz po nałożeniu podkładu, wygląda zdrowo i promiennie, a efekt utrzymuje się bez poprawek ok. 10 godzin mimo braku przypudrowania. Nie wchodzi w załamania skóry i nie podkreśla zmarszczek czy suchych skórek. Podkład jest średnio kryjący, ale możemy nałożyć drugą warstwę w celu uzyskania mocniejszego krycia bez obawy uzyskania efektu maski. Opakowanie jest bardzo praktyczne i estetyczne, dozownik również- możemy wycisnąć dokładnie tyle podkładu ile chcemy.

Dobry

Oceniam kolor Y120 oraz Y125. Ładne ciepłe odcienie, nie utleniają się, nie wpadają w pomarańczowy kolor. Stosowałam już dwie buteleczki. Jest to dobry podkład. Ładnie kryje, ma przy tym lekką konsystencję, stapia się ze skórą, wyrównuje jej koloryt. Nie zapycha, nie tworzy efektu maski. Ogólnie dobrze wygląda na skórze. Jedyny minus poza ceną, to to, iż skóra się po nim mocno świeci. Szkoda, że nie ma też SPF.

Używa produktu od: próbka

Rozczarowanie

Niestety u mnie ten podkład nie sprawdził się w przedbiegach. Chociaż ekspedientce udało się dobrać mi w miarę dobry kolor, to niestety mam spore zastrzeżenia co do innych jego właściwości.
Jest dość ciężki, wyczuwalny. Nie zastygł. W zasadzie po 2h już się zaczął wyświecać, zjechał z nosa momentalnie. Nie skuszę się więc zatem na zakup i dalej będę szukać ideału w Sephorze.

Drogi, ale warto!

Podkład kupiony po potężnych poszukiwaniach i braku tego "jedynego". Zdecydowanie trafiony zakup i jak do tej pory najlepszy.
Po pierwszym użyciu zaczepiła mnie znajoma mówiąc, że bardzo dobrze wyglądam - podkład i podkreślenie brwi to jedyne, co robię. Od razu zwróciła uwagę, że mam chyba nowy podkład i jest naprawdę super.
Nic nie zapycha, wytrzymuje cały dzień, podobno (informacja od ekspedientki w Sephorze) można stosować również pod oczy, bo jest testowany okulistycznie. Tworzy delikatny satynowy mat, nie robi plam i nie zastyga zbyt szybko, jak dla mnie idealny. Dla delikatnego efektu i ukrycia niewielkich niedoskonałości potrzeba naprawdę minimalną ilość, a krycie można bez problemu stopniować. Wart swojej ceny.

Super podkład

Obok MAC prolongwear mój ulubiony. Staram się stosować je naprzemiennie.
Bardzo dobrze się rozprowadza, jest bardzo wydajny i ma świetną trwałość - 10 - 12 godzin.
Nie wysusza, nie podrażnia, nie waży się i nie zatyka porów.
Nie wiem czy sprawdzi się w przypadku cery z problemami, bo jest średnio-kryjący.
Idealnie dostosowuje się do naturalnego koloru cery.
Ma małą wadę w porównaniu z MAC - buteleczkę MAC można rozkręcić i "wydłubać" podkład do ostatniej kropli. Nakrętka buteleczki make up forever nie pozwala na rozkręcenie i wykorzystanie podkładu do "ostatniej kropli".

Dziwna sprawa

Po dość długim używaniu EL DW postanowiłam sprawdzić coś nowego - szczególnie że moja skóra już wołała o jakąś zmianę - czułam dość duże przesuszenie pomimo regularnego nawilżania twarzy. Po serii nieudanych prób kosmetyków Rossmanowych (promocje - a co mi tam, sprawdzę), wróciłam skruszona do perfumerii. Wizażystka doradziła mi MUFE HD. Kolor dobrała mi perfekcyjnie. Co muszę stwierdzić - podkład zaraz po nałożeniu prezentuje się perfekcyjnie - nie wiem jak, ale tak stapia się ze skórą, że pięknie wyrównuje koloryt, ale w żadnym stopniu nie jest widoczny - po Estee Lauder pozytywny szok. I niestety na tym się kończą jego zalety, ponieważ w ciągu dnia bardzo się wyświeca oraz - co niespotykanie w tej klasie cenowej - po prostu ściera się z buzi. Tak, jakby po pierwszym wtopieniu nie było już śladu. Ciężko też go przypudrować, ponieważ "łapie" puder, przez co staje się on dość widoczny z bliska :/ jeszcze używam i kombinuję z pielęgnacją i bazami pod makijaż - ale jak czytam inne komentarze, to nie tylko mnie dotknął ten dziwny przypadek.

Geniusz! Odmładza i wygładza ;)

Mam cerę mieszaną 40+, z rozszerzonymi porami i coraz większą ilością pojawiających się zmarszczek. Mój kolor to Y235.
Ten podkład sprawia, że przez cały dzień mam ochotę zerkać w lusterko :) Podziwiam moją udoskonaloną cerę i bawię się tym ;)
Podkład rozprowadza się bardzo dobrze na mojej skórze. Od razu po nałożeniu cera jest rozpromieniona, świeża, wygładzona i sprawia wrażenie wypoczętej. Dzięki tym zaletom, używanie tego podkładu to czysta przyjemność. Mimo, że nie jest przeznaczony do cery mieszanej, to utrzymuje się na niej do wieczornego demakijażu. To fakt, jest trochę błysku na skórze po dobrych kilku godzinach, ale jest to niesamowicie naturalne i subtelne. Nie odejmuję gwiazdki, gdyż mi się to bardzo podoba :)
Wszystkie produkty aplikowane na podkład, pięknie i trwale się na nim prezentują, zwłaszcza bronzer i róż.
Jeżeli potrzebujecie średniego krycia z efektem naturalności, to wówczas ten podkład jest strzałem w 10!!!
Aktualnie, jest to jeden z moich ulubionych podkładów.

Wykorzystała: kilka próbek

Zero krycia

Podkład idealnie wtapia się w skórę, która po jego nałożeniu wygląda w zasadzie identycznie jak przed. Czyli zero efektu. Również szybko się ściera. Jedyne krycie zauważyłam kładąc go na lepkie serum, na którym ciężko się rozprowadzał.
Taki efekt można uzyskać zwykłym kremem BB z marketu.

Sprawdza się

Dla mnie jeden z najlepszych podkładów jakie miałam, zawsze do niego wracam mimo wysokiej ceny. Świetnie się wchłania, nie tworzy na twarzy maski. Doskonale stapia się z cerą, wytrzymuje cały dzień. Nie powoduje ściągnięcia, ani wysuszenia skóry, nie uwidacznia białych skórek.