Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kosmetyki brązujące

Efektima Sunfree-SPA, Balsam brązujący do ciała 

3,6 na 55 opinii
flame1 hit!
60% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,6 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 60% osób
  • 26 grudnia 2020 o 11:57
    dla mnie na NIE
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Jak dla mnie sprawdził się okropnie. Bardzo sztuczny zapach produktu długo wyczuwalny. Balsam zrobił mi okropne plamy pomimo tego, że rozprowadzałam go bardzo uważnie. Barwi również ręce. Kolor balsamu jest sztuczny i w niczym nie przypominający naturalną opaleniznę.
    Wady:
    • sztuczny kolor opalenizny
    • robi plamy na ciele
    • odbarwia ręce
    • długo schnie
    • brzydki sztuczny zapach
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Super-Pharm
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 lipca 2018 o 21:33
    Blada noga mówi - YES!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Idealne rozwiązanie dla osób takich jak ja- które zmagają się z problemem bladych nóg mimo, że chodzę latem w sukienkach i staram się złapać troszkę słonka na ciało. Jednak słońce kocha jedynie moją twarz, ramiona i dekolt i jakbym nawet jak skwarka smażyła się na patelni zwanej kocem - nie opalę tych nóg ooo nie. W praktycznej, prostej, białej buteleczce z pompką - znajduje się żółtawy balsam do ciała. W konsystencji jest zbliżony do mleczka do ciała, bardzo łatwo rozprowadzający się na ciele. Zapach balsamu jest lekko cytrusowy - troszkę kakaowy, bardzo przyjemny i długotrwały. Co mi w nim odpowiada to fakt, że na tyle lekko opala, ze nie daje efektu sztuczności i nie pozostawia smug. Łatwo go zmyć z naszych dłoni, dzięki temu- nie mamy brzydkich plam na nich. Balsam przy dłuższym stosowaniu lekko brązowi nasza skórę, powoli, stopniowo i to mi się podoba, bo opalenizna jest subtelna. Poza tym nie brudzi ubrań co także jest istotne. Nie tylko brązowi, ale także nawilża skórę i sprawia, że staje się bardziej miękka i elastyczna. Poza tym regeneruje skórę i redukuje uczucie suchości. Skóra wygląda bardzo naturalnie- nie daje efektu pomarańczowej skóry. Produkt- który polecam i jeśli masz problem z opalaniem- śmiało polecam. :)
    Zalety:
    • Cena
    • Opakowanie - praktyczne, bo z pompką
    • Efekt opalenizny - naturalny
    • Nawilżanie skóry i jej regeneracja
    • Konsystencja - lekka, łatwo rozprowadza się na skórze
    • Zapach- przyjemny, lekko cytrusowy i kakaowy - super połączeni
    • Nie zostawia mug
    Wady:
    • Nie znalazłam
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Vicky__
    Vicky__
    2 / 5
    4 listopada 2017 o 13:52
    Taki sobie
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Nie jestem przekonana do tego balsamu. Robi mi lekko żółto-pomarańczowe plamy, nie jest to brązowy odcień taki jak bym chciała. Jest krótkotrwały, mało wydajny i troche topornie sie go nakłada. Nie kupie go ponownie.
    Zalety:
    • cena
    • średnia opalenizna
    Wady:
    • wydajność
    • lekko pomarańczowy odcień
    • brzydko pachnie
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • olap93
    olap93
    5 / 5
    5 sierpnia 2017 o 20:49
    Fajny
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Balsam mieści się w wygodnej butelce z pompką. Zapach balsamu może nie jest tak przyjemny jak piszą na opakowaniu, ale na pewno przyjemniejszy niż zapach większości samoopalaczy. Balsam jest wydajny, ma fajną konsystencje - łatwo się rozprowadza. Po paru godzinach od posmarowania można zauważyć delikatne zabrązowienie skóry. Nie zostawia plam. Ogólnie bardzo fajny i warty wypróbowania.
    Zalety:
    • brązowienie skóry, opakowanie, konsystencja, cena
    Wady:
    • brak
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • ggemmae
    ggemmae
    5 / 5
    29 marca 2016 o 15:20
    Świetnie brązuje bez smug i "zapachu samoopalaczy"
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Bardzo pozytywnie mnie ten balsam zaskoczył. Po pierwsze - słodki, cukierkowy zapach, który utrzymuję się długo po aplikacji. Następnie samo balsamowanie dzięki pompce jest zdecydowanie łatwiejsze. Konsystencja ani nie zbyt wodnista, ani nie za gęsta, łatwo się rozsmarowuje. Na następny dzień już widać delikatną, piękną opaleniznę bez smug i efektu pomarańczowego! Do tego skóra od razu wygląda lepiej - odżywiona, a ewentualny cellulit zdecydowanie mniej widoczny. Typowy zapach samoopalaczy jest prawie niewyczuwalny w porównaniu do innych. Stosuję raz na tydzień po peeelingu i jest super! + Piękna naturalna "opalenizna" po 1 użyciu + Skóra wygląda o wiele lepiej, odżywiona, niedoskonałości mniej widoczne + Nie pozostawia smug + Słodki zapach po aplikacji + Na następny dzień prawie nie czuć smrodu samoopalaczy + Idealna konsystencja + Pompka + Wydajny/cena - na promocji w Rossmann'ie 10 zł! + Nie brudzi nawet białej bielizny/ubrań
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.