Vianek, Seria Niebieska, Nawilżający krem pod oczy

Vianek, Seria Niebieska, Nawilżający krem pod oczy

Lekki krem o nietłustej konsystencji nawilża i uelastycznia cienką i delikatną skórę wokół oczu. Połączenie właściwości ekstraktu z lnu oraz oleju z kiełków pszenicy gwarantuje wygładzenie, ukojenie i poprawę kolorytu. Do stosowania na dzień, pod makijaż, a także na noc, również w formie maseczki.

Używa produktu od: próbka

Naprawdę dobry!

Krem ma leciutką konsystencję. Świetnie się rozprowadza, szybko wchłania i bardzo dobrze nawilża oraz uelastycznia skórę pod oczami. Przygotowuje ją doskonale do korektorów i pudrów, które wyglądają na nim bardzo dobrze. Nie powoduje nieestetycznego zbierania się korektora w zmarszczkach.
Doskonale sprawdza się zarówno na dzień, jak i na noc. Nałożenie go grubszą warstwą na noc daje o poranku cudny efekt.

5+!

Zdecydowanie warty uwagi, jeśli ktoś potrzebuje kremu nawilżającego, ale umiarkowanego bo efektu WOW z nim nie będzie. Spełnia swoją rolę, jednak jeśli ktoś ma naprawdę suchą skórę potrzebującą ratunku to nie z tym panem. Jestem zadowolona, bo nawilża i podtrzymuje odżywienie. Zdecydowanie, jak na moje potrzeby oceniam na 5+.
Całą serią niebieską warto się zainteresować.

Recenzja kremu pod oczy Vianek seria niebieska

Krem pod oczy kupiłam razem z kremem na noc z tej samej serii.
Oba kosmetyki sprawdzily mi się świetnie.
Szukam kosmetyków z dobrym składem i atrakcyjną ceną - Vianek doskonalnie wpisuje się w te potrzeby.
Krem nie czulił mnie, nie podrażnił mojej skóry, dobrze nawilża.

Pod oczy - super!

Krem o bardzo dobrym składzie, to główny czynnik, dzięki któremu po niego sięgnęłam. Bardzo dobrze nawilża, odświeża, a po jego stosowaniu mam wrażenie, że "wory pod oczami" zanikają. Szybko się wchłania i wystarczy odrobina, dzięki czemu jest mega wydajny.

średni

Mimo, że bardzo lubię produkty z firmy VIANEK, to nawilżający krem pod oczy okazał się być przeciętny. Kiedy zauważyłam, że pod oczami mam wyjątkowo suchą skórę myślałam, że ten krem sobie z tym poradzi, w końcu ma nawilżać. Niestety na efekt musiałam czekać naprawdę długo. Stosowałam go rano i wieczorem, a jakąkolwiek poprawę zauważyłam dopiero po 3 tygodniach. Od kremu, który ma przede wszystkim nawilżać można było oczekiwać więcej... Później też żadnej rewelacji nie było. Wchłania się dość szybko, więc nadaje się pod makijaż. Polecam młodym osobom, które nie mają zbytnich wymagań od kremów, a wybierają naturalne składy kosmetyków.

Używa produktu od: próbka

Vianek, nawilżający krem pod oczy

Krem ten otrzymałam w formie próbki w jednej z drogerii. Jest on bardzo lekki, ale mimo to miałam wrażenie, że długo się wchłania. Delikatnie nawilża, lecz dla mnie niewystarczająco. Nie zauważyłam żadnej poprawy kolorytu ani wygładzenia. Używałam go tylko na noc, więc nie wiem jak zachowuje się pod makijażem. Oprócz ładnego zapachu niczym mnie nie zachwycił. Zużyta próbka niestety nie zachęciła mnie do zakupu pełnowymiarowego produktu.

Świetny produkt

Bardzo dobry krem. Świetnie się sprawdza na delikatnej skórze w okolicach oczu. Doskonale nawilża, nie ma uczucia napiętej skóry po jego zastosowaniu. Twarz wygląda na wypoczętą i wygładzoną. Nie powoduje podrażnień, nawet jeśli dostanie się do oka przez przypadek. Posiada bardzo przyjemny zapach, jak pozostałe produkty z niebieskiej serii Vianek.

Fajnie nawilża

Krem ma fajną konsystencję i dobrze nawilża. Działa na małe kurze łapki z głębszymi zmarszczkami sobie nie radzi. Bardzo fajny dozownik dzięki , któremu dozujemy tyle kremu ile nam potrzeba szkoda tylko że nie widać ile zostaje kremu w pojemniku.

Ulubiony

W tym momencie jest to mój ulubiony krem pod oczy i jeden z niewielu, który daje widoczne efekty.
Wielki plus za opakowanie z pompką airless. Świetnie nawilża i uelastycznia skórę. Stosowałam go na noc i na dzień, sprawdza się pod makijażem.

Nie dla mnie

Nie widzę efektu. Nawilżenia brak, nie niweluje cieni pod oczami, skóra nie jest odżywiona. Jest tak lekki, że aż jakby go wcale nie było. Nałożenie większej ilości też nie pomaga. Nie polecam.

Wspaniale nawilża

Wcześniej stosowałam wersje odżywczą, która powinna być bogatsza, ale nie była. Nie zachwyciła mnie ona, więc zamówiłam sobie tym razem wersję nawilżająca.

Opakowanie z pompką jest rewelacyjne, ponieważ krem pod oczy używamy minimum 3 miesiące, więc słoiczki są bardzo nie higieniczne.

Krem jest dużo bardziej bogatszy (ale nie tłusty !) niż ten odżywczy.

Konstancja jest lekka, ale bardzo kremowa, bardzo nawilżająca. Krem dosyć szybko się wchłania i super sprawdza się pod makijaż, bo nic się na nim nie roluje.
Cudownie odżywia i nawilża skórę pod oczami. Czuć tutaj to duże nawilżenie, którego przy wielu kremach nie miałam.
Jest jak taki nawilżająco, łagodzący kompleks pod oczy. Cudo!

Skóra jest po nim bardzo odżywiona, bardziej taka gładka i napięta.

Kosztuje ok.25 zł.

Dla mnie super. Mam 22 lata i delikatne zmarszczki mimiczne pod oczami, więc zależy mi na porządnym nawilzeniu zanim sięgnę po kremy już przeciwzmarszczkowe.

Bardzo polecam i na pewno jak będę w Polsce, to sobie go kupię ponownie.

Możesz wypróbować

Lekki krem, który dobrze się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu pod okiem. Doskonały pod makijaż.
Opakowanie z pompką ułatwia jego aplikację. Bez problemu można nabrać odpowiednią ilość produktu.
Jak za tą cenę produkt godzien uwagi