L'Oreal Paris, Elseve, Odżywcza maska - balsam 'Magiczna moc olejków' (stara wersja)

Odżywcza Maska Balsam zawiera formułę łączącą moc 6 olejków kwiatowych, oferując pielęgnację, nasycając włókna włosów działaniem odżywczym.Włosy suche zyskują miękkość, witalność i blask. Formuła łączy moc 6 olejków kwiatowych:
olejek rumiankowy o właściwościach nadających blask, olejek lniany o właściwościach nawilżających, olejek słonecznikowy o właściwościach odżywiających, olejek z kwiatu lotosu o właściwościach zmiękczających włosy, olejek z gardenii tahitańskiej o właściwościach zapobiegających wysuszaniu oraz olejek różany o właściwościach pielęgnacyjnych.

nawilżające, regenerujące, termoochronne, wygładzające, nabłyszczające
w słoiku
bogate
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich

Ideał w 98%

Mam dość kapryśne włosy. Puszą się, szybko obciążają, nie lubią częstego i intensywnego odżywiania - reagują na to przetłuszczaniem, przesuszeniem albo reakcją alergiczną lub swędzeniem. Dlatego ne każda maska i odżywka podbija moje i ich serca. Czy tej się udało? O tym poniżej.
Produkt otrzymujemy w wygodnym w obsłudze słoiczku poj. 300 ml. Ważne jest to, że pokrywka w chwili zamknięcia wykonuje charakterystyczny klik, co informuje o właściwym i całkowitym dokręceniu słoika. Dzięki temu jest pewność, że produkt w nim nie wietrzeje i że się przypadkiem nie otworzy. Sama maska ma kolor karmelu, jest dość gęsta, zawiera w sobie miliardy złotych drobinek rozświetlających bardzo drobno zmielonych wręcz na pył. Nie ma tu mowy o chamskim brokacie. Warto wspomnieć, że pachnie orientalnie jak cała "olejkowa" seria. Zapach utrzymuje się na długo od aplikacji. Z ogólnych informacji mogę jeszcze dodać, że produkt jest wydajny i nie powoduje reakcji uczuleniowych.
Oceniając maskę nie sposób nie wspomnieć o jej działaniu. Sprawdziłam ją na dwa sposoby: przed myciem i po. na moich włosach lepiej się sprawdziła przed. Włosy już podczas mycia były wygładzone i ujarzmione. Po wysuszeniu za to gładkie, pięknie pachniały, łatwo się rozczesywały i poddawały stylizacji. Nie były przyklapnięte i obciążone, nie przetłuszczały się nienaturalnie szybko. Natomiast kiedy używałam maski po myciu zauważyłam, że włosy myte rano o godz. 17 nie były już świeże - widać było, że już się przetłuszczały. Co do wygładzenia - tak samo dobrze jak w przypadku użycia przed myciem. W świetle powyższego będę jej jednak tylko w wersji "przedmyciowej".
Podsumowując: warto po nią sięgnąć choćby z czystej babskiej ciekawości.

Co za połysk!

W pięknym opakowaniu zamknięta jest gęsta, pięknie pachnąca maseczka. Nałożyłam na 5 min i podczas spłukiwania czuć było że włosy są gładsze. Piękny zapach utrzymuje się bardzo długo. Dzięki masce moje z natury puszące się włosy są ujarzmione, miłe w dotyku i bardzo pięknie się błyszczą.. jak po drogiej odżywce od fryzjera!
Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam!

Naprawdę magiczny!

Maska świetnie nawilża. Nakładam ją na około 30min na mokre włosy i trzymam. Po zmyciu włosy są bardzo gładkie i sypkie. Maska jest magiczna bo w ciągu 30min potrafi naprawić wysuszone włosy. Zabieram tylko jedną gwiazdkę za wydajność :) Polecam! :)

b.dobra maska.

świetna sprawa. odbudowuje nawet bardzo zniszczone wlosy. świetnie zregenerowała, bez obciążania, są puszyste i dobrze się układają. są miękkie i lśniące Polecam

Dobra maska

Dobra maska. ładnie pachnie. Ma fajne, estetyczne opakowanie. Super konsystencja. Po zastosowaniu maski włosy sa dobrze odżywione i miękkie w dotyku, pięknie błyszczą. Maska przeznaczona jest do codziennego stosowania jednak uważam, że wystarczy używać jej 2 -3 razy w tygodniu, by nie obciążyć włosów.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

mam mieszane uczucia co do tej maski

Z jednej strony dobrze działa, doskonale pielęgnuje włosy, zbytnio ich nie obciąża, lecz mam wrażenie, ze maska jest "zbyt mocna" jak dla moich włosów. Nie tylko pod wzlędem zapachu (po pewnym czasie od niego zaczęła boleć mnie głowa), ale i za ciężkiej konsystencji porównując z maskami, które używałam wcześniej. Moim zdaniem jest to dobra maska, choć ma też wady.

Nie dla mnie

Mam tą maskę już jakiś czas jednak mam włosy przetłuszczające się to raz a dwa bardzo lubię używać maski po każdym myciu włosów (myję je co 2 dzień). Ograniczyłam jej użycie jednak rzeczywiście wydaję być się dość obciążająca dla moich tłustych włosów. + nie podoba mi się jej zapach. Kolejny raz wybiorę coś innego.

Używałam szamponu, odżywki, maseczki, olejku w kremie oraz eliksiru z tej serii magiczna moc olejków.
Maseczki używałam dwa razy w tygodniu. Choć producent zaleca do codziennego używania. To nie używałabym codziennie. Maseczkę na włosy powinno się nakładać 2-3 razy w tygodniu i nie więcej, ale jak kto woli.
Włosy po umyciu szamponem i maseczką są pachnące, odżywione, łatwo można je rozczesać, wygładzone, nawilżone oraz miękkie w dotyku przez cały dzień.

Super :)

Bardzo dobra emolientowa maska :) Włosy są nawilżone po same końcówki. Kupiłam przypadkowo w Carrefourze ;) Dla przetłuszczającej się skóry głowy może być zbyt obciążająca ;) Włosów wysokoporowatym ,suchym z natury i puszącym się służy :) ! Radzę używać ją nie częściej niż 2 razy w tygodniu :)